0

@Criss18Barca Dlatego właśnie napisałem, że do wyborów spadnie. Na Brauna ludzie głosowali bo go "znali", a jego ludzi nie znają i większość głosując nie będzie nawet wiedziała kto jest kto (wiem, że będzie nazwa partii obok nazwiska ale to i tak nie wiele zmieni).

48

@Arkon A ja trochę odwrócę pytanie - jak można głosować na PO i PiS (a robi to nie wiem, coś w okolicy 60% Polaków)?

Dla mnie to jest dużo gorsze niż te 10% na Brauna. Do wyborów i tak spadnie.

4

@Jakchcesz Za 280 zł mógłbym kupić takie mieszkanie. Nie jest największe ale taka cena byłaby uczciwa.

1

@Beztroskii Czy ja komukolwiek zabroniłem rozmawiać z tobą o piłce? Widocznie nikt nie miał nic do powiedzenia.

Nie miej do mnie o to pretensji i wyjmij kija z dupy.

A wracając do tematu - po prostu rozśmieszyło mnie to, że wziąłeś pod uwagę wszystkie czynniki i tak ci wyszło. Mi to wyszło bez żadnych czynników.
Wyluzuj i nie spinaj się.

2

@adi7adi8 Różnica taka, że Rijeka to nie pół amatorzy. Oczywiście wiem, że ostatnio też grają mocno średnio (pierwszy mecz przegrali z Noah z Armenii 1-0 ale jednak ponad pół meczu grali jednego mniej) ale to dalej zespół, który może sprawić pewien problem - szczególnie u siebie.

Dla Czechów jest to duża strata bo Sparta jednak powinna sobie z nimi poradzić ale dalej nie jest to taki blamaż jak Lecha.

I teraz szkoda tych wczorajszych meczów. Lech to wiadomo ale i Raków cały mecz był jednak lepszy, mogli wygrać i nasza sytuacja byłaby świetna.

0

@kuz 12 meczów, 15 goli, 2 asysty w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach w Realu Madryt.

W reprezentacji Francji - 3 mecze, 3 bramki, 2 asysty.

Łącznie 15 meczów, 18 bramek i 4 asysty.

Nie no masz rację. Kylian Mbappe całkowicie jest bez formy. Że Xabi Alonso nie wpuści za niego Gonzalo Garcii, amator.

To już Didier Deschamps zrozumiał błąd i wywalił go ze zgrupowania reprezentacji Francji i wolał grać z Islandią Nkunku, Thauvinem czy Matetą.

3

@Beztroskii Ja nie wziąłem pod uwagę żadnych czynników ani nie przeprowadziłem żadnej analizy i doszedłem do podobnych wniosków, a więc że w niedzielę ciężko będzie miała Barcelona wygrać mecz ale jest pocieszenie w tej sytuacji, Real również łatwo miał nie będzie.

0

@FCB_dimiC @mekston @Eklerek Od czego zależy kiedy i na jakim torze jest sprint?

0

@KRISU77 Tylko tutaj nie zdarzyło się przegrać po ciężkiej walce tylko przegrali z pół amatorami bo ich zlekceważyli, olali i myśleli, że mecz sam się wygra.

1

@Rastafarnianin Jeśli to prawda to jest najprawdopodobniej tak jak myślałem. Piłkarze Lecha bez względu czy to podstawowy skład czy rezerwy zlekceważyli przeciwnika i myśleli że piłkarze Lincoln położą się przed "wielkim" Lechem, dadzą sobie wbić kilka bramek i podziękują za porażkę.

Z jednej strony szkoda punktów ale z drugiej strony jeśli mają takie podejście to bardzo dobrze, że zostali ośmieszeni i skompromitowani.
Lech Poznań wczorajszym meczem nie zasłużył na nic więcej niż krytykę i wyśmiewanie.
Jak to mówią - za tą akcję mam nadzieję że Legia ich skopie w niedzielę. Nauczka musi być jak u Legii blisko 3 tygodnie temu.

Najśmieszniejsze jest to, że nikt już bardziej od Lecha się nie skompromituje, a więc Lech wygrywa nagrodę frajera sezonu już w październiku.

3

@MesQueUnClub_87 Uwielbiam ten twój ciągły płacz o pogodę. Mam nadzieję że będziesz marzł aż do lata.

4

@AlexDark00 To trochę tak jak ty oburzasz się o Roberta Lewandowskiego. Jaki z tego wniosek?

0

@APTAPT Ale porażka czy odpadnięcie to nie tylko eurowpier***. Tutaj nie ma znaczenia jaka to porażka bo brak punktów jest taki sam, a czym mniej rund do fazy ligowej tym lepiej bo po pierwsze - będzie ewentualnie mniej kompromitacji, a po drugie na jedną czy dwie rundy będzie więcej sił (jak to u nas, po pierwszym dwumeczu zmęczenie sezonem).

4

@damianex10 Mam wrażenie, że Lech to taka drużyna że czym słabszy rywal tym większa szansa na porażkę, a czym mocniejszy tym większą szansę na dobry wynik.

1

@APTAPT "bo skoro teraz mamy mieć dwie drużyny w eliminacjach Ligi Mistrzów, a nasi 3 i 4 w lidze nie będą już zaczynać od grania na jakąś Albanię czy Litwę (choć Leszek pokazał dziś, że i z taką drużyną można przegrać) tylko od jakiejś 3 i 4 rundy, no to ojoj. Coś ten ranking nie chce rosnąć i okej."

Przecież akurat to duży plus jeśli będziemy mieć dwie drużyny w LM bo dzięki temu można sobie pozwolić na dwa przegrane dwumecze, a i tak zagrać choćby w LK na jesieni.

Z tymi eliminacjami to też nie do końca racja. Nie będziemy nagle od tak zaczynać od 3 czy 4 rundy, a nawet jeśli to też plus bo u nas często w eliminacjach trafiały się różne akcje. Tak na prawdę nas to może tylko i wyłącznie uratować bo w eliminacjach zbiera się małe punkty - prawdziwe punkty zbiera się w grupie, a jeśli będziemy zaczynać później to będzie mniej rund na ewentualną kompromitacje.

Jedynie ten piąty zespół - tutaj możemy trochę stracić bo wtedy będziemy mieli punkty dzielone na 5, a nie na 4.

0

@Uukasz_93 Serio uważasz, że to największy problem? Oni tymi rezerwami powinni ich zlać. To jest coś więcej niż tylko porażka czy wystawienie rezerw.
Mam wrażenie, że zlekceważyli rywala nie dlatego że wystawiali rezerwy ale dlatego że myśleli że ten mecz wygrają na stojąco. Nie da się tak, a Lech ma takich piłkarzy, że nawet bez Palmy czy Ishaka powinien ograć zespół z Gibraltaru.

3

@michal26 Przede wszystkim gdyby Legia i Lech wyszli normalnymi składami to i raczej wyniki byłyby inne.

Oczywiście to nie zmienia faktu, że Lech nawet rezerwami powinien ich ograć i tutaj moim zdaniem wyszło zlekceważenie rywala - myśleli że Lincoln położy się przed nimi bo wielki Lech przyjechał.

Raków? Dzisiaj też mogli wywieźć lepszy wynik ale oni jednak przynajmniej moim zdaniem robią w miarę co mogą. Przynajmniej nie kompromitują się składami czy wynikami choć o nich obawiałem się najbardziej.

0

Cóż, nie ma co liczyć tych punktów po każdym meczu/kolejce bo jak widać polskie zespoły w tym sezonie mają wyjebane na Ligę Konferencji i nie do końca się starają żeby wygrywać.

Zobaczymy co będzie po fazie ligowej, ile drużyn awansuje dalej i ile będziemy mieć punktów.

Oczywiście pewnie do następnej kolejki "ochłonę" i znów będę to liczył ale prawda jest taka, że skoro im czyli klubom nie zależy to bez sensu to oglądać.

1

Świetny strat i pogrom Rapidu Wiedeń, następnie Lincoln do pobicia bilansu bramkowego i bycia liderem całej twbeli, a tymczasem kompromitacja i frajerstwo.

Kompletnie nie rozumiem po co w ogóle jechać na taki mecz żeby zagrać takie gówno.

Dobrze że mamy 4 zespoły w fazie ligowej to może pobijemy wynik punktowy sprzed roku bo mając dwie byłoby ciężko patrząc co oni grali, poza Jagiellonią, która na razie robi swoje. Oczywiście, w pierwszym meczu mogli i powinni wiedzieć grać wyżej ale zwycięzców się nie sądzi. Gdyby Lech dzisiaj to wyciągnąć to także byłoby po sprawie, a tak niestety będą jechani i słusznie.

1

@BorzyKrzys Problem w tym, że ten losowy skład powinien ich tutaj ograć. Ja bym nie tłumaczył tej kompromitacji składem.

3

@misterio Dziwnie piszesz Jagiellonia.

0

@Uukasz_93 Naucz się czytać ze zrozumieniem, a wtedy zrozumiesz co napisałem.

0

@michal26 Szczerze? Jakby wygrali to jutro bym już o tym nie myślał (po co?) ale chyba koniec marzeń.

5

Haha, Lincoln xd.
Lech Poznań, rozwiązać ten klub w trybie natychmiastowym. Przebili Legię.

0

Raków Częstochowa jeszcze walczy. Dobry i remis choć przyznaję, że liczyłem tutaj na zwycięstwo i jestem rozczarowany.

0

@mekston No dokładnie tym bardziej w sytuacji kiedy gramy bezpośrednie mecze, a Czesi też grają w Europie.

0

@michal26 W tej sytuacji liczą się punkty do tabeli i rankingu. Nie wiem ale jeśli dzięki tym punktom Polska będzie na 10 miejscu to serio, nie wiem w czym problem?

@FcPortoFan1999 I kto o tym mówi dzisiaj? Nikt.
Jak napisałem wyżej, jeśli ewentualne zwycięstwo Lecha da na koniec sezonu 10 miejsca w rankingu to każdy będzie się z tego cieszył, a nie płakał o styl. Gwarantuje ci to.

0

@michal26 Niech wygrają bo na razie jest remis. Jakie 1-3?

1

@kubix05 Wiedziałem, że można punktować wszędzie ale jeśli będą przegrywać bezpośrednie mecze to będzie trudniej.

2

Sigma prowadzi z Rakowem. Chyba twoje wyliczenia o 2,5 pkt straty do Czech po tej kolejce mogą iść do kosza.

@michal26

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?