4

@Filipem Piszesz takim tonem, że gdyby kibicowało to już wiem co byś zrobił.

1

To co dzisiaj oglądacie - Ligę Mistrzów czy M jak Miłość w TVP 2?

0

@heniusss Co dalej nie zmienia faktu, że jeden turniej nie powinien oceniać całości.

Czy co - jakby Leo Messi nie wygrał MŚ, a wygrałby Cristiano Ronaldo to jednak Ronaldo byłby TOP 1?

Mi się wydaje, że nie no ale każdy ma swój sposób myślenia i prawo do swoich opinii. Dla mnie kwestia tytułu MŚ nic nie zmienia - oczywiście jest to bardzo ważna część kariery piłkarza ale moim zdaniem nie decydująca o byciu najlepszym.

0

@Filipem A dlaczego nie?

Gdybyś miał dziecko, które kibicowało by Realowi Madryt to dalej byś go kochał i wychowywał czy oddał do domu dziecka?

1

@July_6_BcN Halina Kozioł - wójtowa, zastępca wójta, prezesowa, senatorowa, pierwsza dama - chyba wszystkie tytuły żony Pawła Kozioła i kochanki - najpierw Mieczysława Wezóła, a potem magistra.

2

@blakkudium Jak obroni rzut karny Kyliana Mbappe to tak, do kadry go!

3

Kornel Miściur na ławce rezerwowych Liverpoolu w meczu z Realem Madryt.

Arne Slot powinien dać mu zagrać. Xabi Alonso mówił, że będą karne, a skoro ostatnio Wojciech Szczęsny obronił rzut karny Kyliana Mbappe to dzisiaj kolejny Polak zrobiłby to samo.

2

Dublet Mikela Merino.

Bardzo łatwe do przewidzenia, szkoda że nie postanowiłem na to.

1

@July_6_BcN Halina Kozioł, zastępca wójta.

3

@July_6_BcN Kozioł Mocny - zmniejszyć podatki, bronić wolności, Polska Partia Uczciwości.

0

@Starrk I co z tego?

3

@heniusss Mają ludzie priorytety.

0

@heniusss Cristiano Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów 5 razy. Myślę że to dużo więcej niż 10-12 meczów.

5

Desire Doue jest czwartym Francuzem, który zdobył nagrodę Golden Boy.

Wcześniej nagrodę z tego kraju zdobywali: Paul Pogba, Anthony Martial i Kylian Mbappe.

Co ciekawe więcej takich nagród ma tylko Hiszpania (Cesc Fabregas, Isco, Pedri, Gavi i Lamine Yamal) - łącznie 5.

Ze wszystkich 23 zdobywców tej nagrody tylko Leo Messi zdobył później Złotą Piłkę.

Ostatni zdobywca Złotej Piłki, a więc Ousmane Dembele nigdy nagrody Golden Boy nie wygrał ale w 2017 roku był na 2 miejscu przegrywając z... Kylianem Mbappe (trzeci był wówczas Marcus Rashford). Co ciekawe po 8 latach to nie Kylian Mbappe, a właśnie Ousmane Dembele dostał Złotą Piłkę.

Kto będzie następny kto po zdobyciu Golden Boy zdobędzie Złotą Piłkę? Chyba największymi kandydatami do tego osiągnięcia są: Lamine Yamal, Kylian Mbappe i Erling Haaland.

1

@kubix05 Mateusz Borek i Roman Kołtoń za mikrofonem. Świetny to był mecz.

0

@NeroTFP1 Ambasada zapadła by się pod ziemię i wypowiedziałaby wojnę fanom Cristiano Ronaldo.

4

@BHAFCB Czyli Mikel Merino dzisiaj minimum dublet.

0

@juarez Czy gdzieś napisałem, że jest inaczej?

Po prostu zgadzam się z tymi słowami. Już pomijam hipokryzję Cristiano Ronaldo ale tak, w tych słowach ma dużo racji i uważam, że nie trzeba mieć tytułu MŚ żeby być najlepszym na świecie dlatego Leo Messi nawet bez MŚ byłby TOP 1, a CR nawet z MŚ przynajmniej dla mnie nie byłby numerem 1.

7

@Leooo Alkohol najgorszym wrogiem? No to trzeba lać go w mordę.

2

@Faro Dziadek leków nie wziął. Oczywiście wyzywa innych ale pierwszy krzyczy jak jest wyzywany. Zarzuca coś komuś, a sam nie jest lepszy. Hipokryzja pełną gębą.

5

@esem91 Być może pełna zgoda ale czy gdyby PSG z Bayernem było jutro to byś oglądał ten mecz kosztem Barcy?

4

"To, czy jestem jednym z najlepszych w historii, ma zależeć od wygrania jednego turnieju? Sześciu, siedmiu meczów? Uważasz, że to sprawiedliwe?"

Tutaj się zgadzam. Także uważam, że jeden turniej nie może decydować o byciu najlepszym i jest to niesprawiedliwe.

Tutaj nie mówię akurat o CR ale po prostu uważam, że jest w tych słowach dużo prawdy.

1

@Zoker Nie, potężny zdobywca Złotej Piłki 2025 Ousmane Dembele poskłada dzisiaj Bayern.

1

@Filipem Ciężko powiedzieć ale, że pierogi to jedne z moich w ogóle ulubionych dań to dam na pierwszym miejscu choć barszcz z uszkami także jest wysoko w czołówce.

13

Moim zdaniem nagroda w pełni zasłużona dla Desire Doue i była ona jeszcze bardziej oczywista niż Złota Piłka dla Ousmane Dembele.

Gdyby Golden Boya można było wygrywać więcej niż raz to zapewne dalej wygrywał by ją Lamine Yamal ale z racji, że to nagroda jednorazowa to tym razem Francuz okazał się najlepszy.

Szkoda, że Barca nie wygrała LM bo wtedy nie dość, że Złota Piłka byłaby w Barcelonie to jeszcze bardzo prawdopodobne byłoby to, że Golden Boya dostałby Pau Cubarsi.

13

@Deviler Dokładnie. PSG i Liverpool potwierdzili to w poprzednim sezonie.

Fajnie grać bardzo dobrze na jesieni ale szczególnie w Lidze Mistrzów najważniejsze jest aby grać dalej, a potem będąc w formie wszystko jest możliwe.

PSG gdzie praktycznie do końca fazy ligowej drżało o awans do fazy play-off, wygrywa na luzie LM, a Liverpool będąc najlepszą drużyną fazy ligowej kończy udział na poziomie 1/8 finału czyli bardzo szybko po ledwo jednym dwumeczu.

1

@HarveySpecter Ja. Zawsze biegnę gdy biegam.

1

@escarabajo To na pewno ale pewnie też dlatego jest w tej kadrze bo jednak jeśli już gra to coś jej daje. Choćby ostatnio w Koreą Południową strzelił dwie bramki. Mam wrażenie, że w klubie mu nie idzie ale w reprezentacji jest dużo lepszym piłkarzem.

3

@mekston Lamine Yamal ładnie śrubuje rekordy. Mógłby jeszcze pobić rekord najmłodszego zdobywcy Złotej Piłki.

2

@escarabajo Tytuł dla Wisły Kraków ale mogą zagrać w finale. Nie mam nic przeciwko.

@Kgorecki2500 Patrząc na Śląsk to mam wrażenie, że w PP grają bo nie udało się i wstyd było odpaść z drużynami z którymi grali i mimo wszystko nie będą robić wszystkiego żeby ten puchar zdobyć.

@michal26 Może nie ostatnią bo jeśli w Ekstraklasie wciąż dużo nie tracą i mogą dalej bić się o TOP 4 ale poprzez PP może być krótsza droga, a poza tym jak zauważyłeś będąc grać w eliminacjach LE, a nie LK, a więc będą mieli margines jednego przegranego dwumeczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?