Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Filipem Piszesz takim tonem, że gdyby kibicowało to już wiem co byś zrobił.
1
To co dzisiaj oglądacie - Ligę Mistrzów czy M jak Miłość w TVP 2?
0
@heniusss Co dalej nie zmienia faktu, że jeden turniej nie powinien oceniać całości.
Czy co - jakby Leo Messi nie wygrał MŚ, a wygrałby Cristiano Ronaldo to jednak Ronaldo byłby TOP 1?
Mi się wydaje, że nie no ale każdy ma swój sposób myślenia i prawo do swoich opinii. Dla mnie kwestia tytułu MŚ nic nie zmienia - oczywiście jest to bardzo ważna część kariery piłkarza ale moim zdaniem nie decydująca o byciu najlepszym.
0
@Filipem A dlaczego nie?
Gdybyś miał dziecko, które kibicowało by Realowi Madryt to dalej byś go kochał i wychowywał czy oddał do domu dziecka?
1
@July_6_BcN Halina Kozioł - wójtowa, zastępca wójta, prezesowa, senatorowa, pierwsza dama - chyba wszystkie tytuły żony Pawła Kozioła i kochanki - najpierw Mieczysława Wezóła, a potem magistra.
2
@blakkudium Jak obroni rzut karny Kyliana Mbappe to tak, do kadry go!
3
Kornel Miściur na ławce rezerwowych Liverpoolu w meczu z Realem Madryt.
Arne Slot powinien dać mu zagrać. Xabi Alonso mówił, że będą karne, a skoro ostatnio Wojciech Szczęsny obronił rzut karny Kyliana Mbappe to dzisiaj kolejny Polak zrobiłby to samo.
2
Dublet Mikela Merino.
Bardzo łatwe do przewidzenia, szkoda że nie postanowiłem na to.
1
@July_6_BcN Halina Kozioł, zastępca wójta.
3
@July_6_BcN Kozioł Mocny - zmniejszyć podatki, bronić wolności, Polska Partia Uczciwości.
0
@Starrk I co z tego?
3
@heniusss Mają ludzie priorytety.
0
@heniusss Cristiano Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów 5 razy. Myślę że to dużo więcej niż 10-12 meczów.
5
Desire Doue jest czwartym Francuzem, który zdobył nagrodę Golden Boy.
Wcześniej nagrodę z tego kraju zdobywali: Paul Pogba, Anthony Martial i Kylian Mbappe.
Co ciekawe więcej takich nagród ma tylko Hiszpania (Cesc Fabregas, Isco, Pedri, Gavi i Lamine Yamal) - łącznie 5.
Ze wszystkich 23 zdobywców tej nagrody tylko Leo Messi zdobył później Złotą Piłkę.
Ostatni zdobywca Złotej Piłki, a więc Ousmane Dembele nigdy nagrody Golden Boy nie wygrał ale w 2017 roku był na 2 miejscu przegrywając z... Kylianem Mbappe (trzeci był wówczas Marcus Rashford). Co ciekawe po 8 latach to nie Kylian Mbappe, a właśnie Ousmane Dembele dostał Złotą Piłkę.
Kto będzie następny kto po zdobyciu Golden Boy zdobędzie Złotą Piłkę? Chyba największymi kandydatami do tego osiągnięcia są: Lamine Yamal, Kylian Mbappe i Erling Haaland.
1
@kubix05 Mateusz Borek i Roman Kołtoń za mikrofonem. Świetny to był mecz.
0
@NeroTFP1 Ambasada zapadła by się pod ziemię i wypowiedziałaby wojnę fanom Cristiano Ronaldo.
4
@BHAFCB Czyli Mikel Merino dzisiaj minimum dublet.
0
@juarez Czy gdzieś napisałem, że jest inaczej?
Po prostu zgadzam się z tymi słowami. Już pomijam hipokryzję Cristiano Ronaldo ale tak, w tych słowach ma dużo racji i uważam, że nie trzeba mieć tytułu MŚ żeby być najlepszym na świecie dlatego Leo Messi nawet bez MŚ byłby TOP 1, a CR nawet z MŚ przynajmniej dla mnie nie byłby numerem 1.
7
@Leooo Alkohol najgorszym wrogiem? No to trzeba lać go w mordę.
2
@Faro Dziadek leków nie wziął. Oczywiście wyzywa innych ale pierwszy krzyczy jak jest wyzywany. Zarzuca coś komuś, a sam nie jest lepszy. Hipokryzja pełną gębą.
5
@esem91 Być może pełna zgoda ale czy gdyby PSG z Bayernem było jutro to byś oglądał ten mecz kosztem Barcy?
4
"To, czy jestem jednym z najlepszych w historii, ma zależeć od wygrania jednego turnieju? Sześciu, siedmiu meczów? Uważasz, że to sprawiedliwe?"
Tutaj się zgadzam. Także uważam, że jeden turniej nie może decydować o byciu najlepszym i jest to niesprawiedliwe.
Tutaj nie mówię akurat o CR ale po prostu uważam, że jest w tych słowach dużo prawdy.
1
@Zoker Nie, potężny zdobywca Złotej Piłki 2025 Ousmane Dembele poskłada dzisiaj Bayern.
1
@Filipem Ciężko powiedzieć ale, że pierogi to jedne z moich w ogóle ulubionych dań to dam na pierwszym miejscu choć barszcz z uszkami także jest wysoko w czołówce.
13
Moim zdaniem nagroda w pełni zasłużona dla Desire Doue i była ona jeszcze bardziej oczywista niż Złota Piłka dla Ousmane Dembele.
Gdyby Golden Boya można było wygrywać więcej niż raz to zapewne dalej wygrywał by ją Lamine Yamal ale z racji, że to nagroda jednorazowa to tym razem Francuz okazał się najlepszy.
Szkoda, że Barca nie wygrała LM bo wtedy nie dość, że Złota Piłka byłaby w Barcelonie to jeszcze bardzo prawdopodobne byłoby to, że Golden Boya dostałby Pau Cubarsi.
13
@Deviler Dokładnie. PSG i Liverpool potwierdzili to w poprzednim sezonie.
Fajnie grać bardzo dobrze na jesieni ale szczególnie w Lidze Mistrzów najważniejsze jest aby grać dalej, a potem będąc w formie wszystko jest możliwe.
PSG gdzie praktycznie do końca fazy ligowej drżało o awans do fazy play-off, wygrywa na luzie LM, a Liverpool będąc najlepszą drużyną fazy ligowej kończy udział na poziomie 1/8 finału czyli bardzo szybko po ledwo jednym dwumeczu.
1
@HarveySpecter Ja. Zawsze biegnę gdy biegam.
1
@escarabajo To na pewno ale pewnie też dlatego jest w tej kadrze bo jednak jeśli już gra to coś jej daje. Choćby ostatnio w Koreą Południową strzelił dwie bramki. Mam wrażenie, że w klubie mu nie idzie ale w reprezentacji jest dużo lepszym piłkarzem.
3
@mekston Lamine Yamal ładnie śrubuje rekordy. Mógłby jeszcze pobić rekord najmłodszego zdobywcy Złotej Piłki.
2
@escarabajo Tytuł dla Wisły Kraków ale mogą zagrać w finale. Nie mam nic przeciwko.
@Kgorecki2500 Patrząc na Śląsk to mam wrażenie, że w PP grają bo nie udało się i wstyd było odpaść z drużynami z którymi grali i mimo wszystko nie będą robić wszystkiego żeby ten puchar zdobyć.
@michal26 Może nie ostatnią bo jeśli w Ekstraklasie wciąż dużo nie tracą i mogą dalej bić się o TOP 4 ale poprzez PP może być krótsza droga, a poza tym jak zauważyłeś będąc grać w eliminacjach LE, a nie LK, a więc będą mieli margines jednego przegranego dwumeczu.