1

@Kgorecki2500 Qarabag nie daje za wygraną. Myślę że Chelsea jednak się ogarnie ale niezły cyrk.

0

Estevao! Druga bramka Brazylijczyka w Lidze Mistrzów UEFA!

Chelsea prowadzi 1-0 z Qarabagiem!

2

@Octane A dla mnie nie City, a Atalanta. Coś czuję, że dzisiaj zrobią na złość jak w ostatniej kolejce - wtedy nie wygrali, a teraz wygrają.
@Kgorecki2500

0

Dzisiaj:

TVP 1: Liga Mistrzów (Club Brugge - Barcelona)
TVP 2: Na dobre i na złe
Polsat: Sami Swoi

Ciężki wybór. Myślę że TVP 2 przejmie kontrolę nad dzisiejszym wieczornymi wydarzeniami.

0

@Faro W krzakach mieszkasz?

0

@ProMILs Tym razem do kogo pretensje? UEFA czy FIFA?

4

@gaucho104 A to nie wolno mieć swojego zdania?

Ja np. uważam, że piłkarze zarabiają za dużo. Rozumiem, że tak jest - generują takie przychody to zarabiają ale to nie zmienia faktu, że moim zdaniem zarabiają za dużo.

Czy to oznacza, że żeby mieć swoje zdanie muszę być piłkarzem?

0

@LinekMichal Też uważam, że bardzo dziecinnie piszesz, a jeszcze bardziej dziecinnie rozumujesz.

1

@LinekMichal "Tam często głosują ludzie co się na piłce znają mniej niż użytkownicy na tej stronie"

"Co więcej powiem to, ze ani Ty ani jasie na piłce nie znamy"

Czyli kto się zna na piłce? Jakieś rozdwojenie jaźni?

"Ja bym złotej piłki Raphinhi nie dał."

Dlatego nie znasz się na piłce nożnej.

3

@Comentateiro Oczywiście nie zauważyłeś problemów Barcy, a więc nie dość, że nie mogą robić transferów za gruby szmal, mają problemy z rejestracją to jeszcze kluczowi piłkarze często mają kontuzje i nawet jak wrócą to nie mogą na dobre wrócić do formy bo znów odczuwają jakieś dolegliwości.

Taki "mały" szczegół. Mam nadzieję że pomogłem.

0

@Tomek54321 MVP całej Ligi Mistrzów dostał Ousmane Dembele, a Desire Doue dostał MVP meczu finałowego i była to w pełni zasłużona nagroda.

Co do Ousmane Dembele, ja nie mówię że grał słabo tylko patrząc na statystyki Raphinhi to praktycznie wszystkie miał je lepsze niż Dembele, grał także świetnie, często lepiej niż Francuz.
Francuz dostał MVP całej LM bo PSG wygrało LM ale moim zdaniem jeśli był zawodnik lepszy i nie odpadł na wczesnym etapie to to on powinien zdobyć taką nagrodę - pamiętajmy że piłka nożna to sport drużynowy i często jeden piłkarz niestety odpada bo drużyna zagrała słabo, sędzia nie podołał. Kompletnie nie zgadzam się z tym, że Raphinha nie mógł nie zdobyć MVP bo nie wygrał LM inaczej zawsze w każdym turnieju MVP powinien zdobywać tylko zwycięzca, a tak nie było, nie jest i pewnie nie będzie.

0

@Gall "Nie dostał bo przyszły najważniejsze mecze które ostały się w pamięci głosujących i to nie brazol był kluczowy."

Raphinha w meczach z Interem nie grał źle. Zdobył bramkę, miał asystę. Nie jego wina, że sędziowie popełnili błąd i Barca odpadła.
Tak, zagrał trochę gorzej niż we wcześniejszych meczach ale czy Złota Piłka jest za 3-4 mecze czy cały sezon? Jeśli za 3-4 mecze to ok ale jeśli za cały sezon to nie rozumiem jak można nie doencisx Raphinhi.

1

@Mario96w Moim zdaniem większość osób z tej strony za bardzo uważa ją za coś ważnego w swoim życiu i przyzwyczają się do nicków.

Ile tutaj jest osób co z kimś nie zgadzają się w danym temacie ale już w drugim nie weźmie udziału w rozmowie z tą samą osobą bo nie lubi tego nicku. Przecież to jest śmiech co wyprawia tutaj większość niby to dorosłych osób - moim zdaniem to co prostu jeszcze dzieciaki ale to tylko moje zdanie.

Mógłbym wymienić te osoby ale nie chcę robić burzy bo znowu się obrażą.

9

@Faro Widzę, że bardzo chciałbyś zostać wyróżniony. Masz mój głos.

0

@LinekMichal Akurat twoje argumenty są z czapy. To, że oni tam głosują często bez sensu to jedno ale to, że Raphinha czysto piłkarsko był najlepszy to drugie i nie zmieni to nawet to, że Dembele wygrał LM.
Rozumiem, że dali mu ZP za LM ale czysto piłkarsko Raphinha był piłkarzem lepszym. Jakbyś oglądał mecze to byś o tym wiedział.

0

@NeroTFP1 Dokładnie. Julian Alvarez jest bardzo dobrym piłkarzem, napastnikiem ale Erling Haaland jest półkę wyżej. To napastnik o którym każdy marzy.

0

@Bernard777 Bez przesady. Oczywiście zachowanie Luisa Diaza było fatalne ale akurat piłkarsko byłby to dobry transfer.

Pamiętasz Raphinhę bodajże w meczu z Mallorcą? Barca miała 2-0, grała dwóch więcej, a Raphinha faulował w doliczonym czasie pierwszej połowy piłkarza Mallorki tak bez sensu, że powinien wylecieć z czerwoną kartką - też mówiłeś, że powinien odejść i jest troglodytą bo odcięło mu mózg?

1

@Tomek54321 Diego Forlan nie zagrał w finale MŚ 2010, a tytuł MVP dostał, a rywali miał potężnych - Andres Iniesta, Xavi, David Villa czy Wesley Sneijder.

To ma być wytłumaczenie? Dla mnie trochę słabe. Gdyby Barca odpadła w 1/8 to ok, rozumiem ale doszedł do półfinału gdzie strzelał i asystował, a Barca odpadła głównie przez błąd sędziego.

Poza tym na MŚ często tytuł MVP zdobywał piłkarz przegrywający finał. Nigdy nie rozumiem dlaczego MVP "musi" być dla zwycięzcy jeśli jest ktoś kto wyróżniać się w innej drużynie, a zaszedł równie daleko.

2

Porażka Realu zawsze cieszy tym bardziej, że jednak dobrze aby w tabeli fazy ligowej byli trochę niżej żeby w fazie pucharowej nie mieli rewanżów u siebie ale na tym etapie sezonu i patrząc na specyfikę obecnej Ligi Mistrzów to wolałbym aby tracili punkty w La Liga.

Mimo wszystko Barca ma dzisiaj wszystko aby ich dogonić i wyprzedzić w tabeli LM. Mam nadzieję że Barca to wykorzysta.

0

@replikant Nie mówił bym, że kradzieżą bo Ousmane Dembele także miał świetny sezon ale moim zdaniem mimo wszystko to Raphinha był najlepszym piłkarzem patrząc na całokształt w poprzednim sezonie. Niestety za duży nacisk jest na Ligę Mistrzów przez co można nie grać pół sezonu, a i tak zdobyć LM.

Oczywiście rozumiem, że LM to najważniejsze rozgrywki w piłce klubowej i muszą mieć swoją wartość ale przecież Raphinha nie odpadł jak Salah w 1/8, a nawet zrobił króla strzelców i najlepszego asystenta. Nie dali mu MVP tylko dlatego że nie chcieli żeby zdobył Złotą Piłkę. Gość był najlepszy.

1

@Zoker Zobaczymy jak będzie się rozwijał ale Max Dowman ma papiery na bycie świetnym piłkarzem. Może bić rekordy najmłodszego - występ, strzelec, asystent itd.

1

@PatrykBarca Ale w sumie co z tego? Przecież w końcowym rezultacie liczy się wynik.
Co prawda Real przegrał ale tylko 1-0. Mecz odhaczony nijak nie mając wpływu na końcowy triumf.

Pamiętasz bodajże rok 2022 i finał LM? Tam też Liverpool deklasował Real, zgadnij kto zdobył trofeum. Podpowiem, że nie był to zespół z Anglii.

2

@LinekMichal "Złotej piłki nigdy za statystyki się nie dostawało tylko za ładne granie."

Po pierwsze nigdy ZP nie dawało się za statystyki? Pamiętasz rok 2013?

Po drugie, ZP dostawał się za ładne granie? Czyli Raphinha mając najlepsze statystyki (nie tylko bramki i asysty) a całym sezonie nie grał ładnie?

Skąd ty bierzesz te głupoty?

14

Każdy kto choć trochę ogląda i zna się na piłce nożnej wie, że w poprzednim sezonie licząc cały sezon (nie od stycznia) i biorąc pod uwagę wszystko, a nie tylko finał LM wie, że najlepszym piłkarzem był Raphinha.

Niestety głosujący patrzyli tylko i wyłącznie na to kto wygrał finał LM kompletnie pomijając cały sezon. Jest to niesprawiedliwe tym bardziej, że to Raphinha był królem strzelców i najlepszym asystentem całej LM - jedynie nie zdobył tytułu MVP, a dlaczego? Tego w sumie nie wie nikt.

1

@mekston Pamiętam jednak ja twierdziłem, że nie ma na to większych szans. Arsenal to jednak piłka wyżej niż Atalanta dlatego nie przewidywałem tutaj kłopotów.

@JordiAlbion Do tabeli i rankingu punkty liczą się tak samo choć rzeczywiście, dzisiaj ich rywale zbyt mocni nie byli.

3

Liverpool 1-0
Arsenal 3-0
Tottenham 4-0

Premier League znów na szczycie.

0

@tomek8756 To co ci przeszkadza taki układ jaki jest?

0

@tomek8756 Czyli gdyby były w różne dni to nie oglądał byś w tej kolejce Barcelony?

0

@Kgorecki2500 Chyba to przegrają.

1

@July_6_BcN Nakarmimy psa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?