0

@Lionel_Messi10 Czyli jednak to ty miałeś słabe źródła informacji.

Co do samego meczu, oczywiście że szkoda. Już mniejsza, że to Maroko ale jeden mecz to trochę mało przy tak dużej kadrze.

0

@svensonFCB Naszym drużynom wystarczyło by żeby mecz kończył się po 1 połowie, a wtedy Legia i Lech zdobyliby po 3 punkty.

0

@mrboom Mam jedno pytanie - czy ten gość był pijany?

0

@gumaz Jaka tam starość. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś tak stary żeby się nie napić.

0

@Lionel_Messi10 Jak z Maroko jak oni mają już ustalone 2 mecze towarzyskie. Podasz to źródło?

1

@gumaz Piątek weekendu początek. Pijesz coś dzisiaj? Jeśli tak co to i od której?

1

@Lionel_Messi10 Źródło? Transfermarkt także pokazuje, że Argentyna zagra jeden mecz.

Flashscore pokazuje, że Maroko zagra z Mozambikiem i Ugandą więc wątpię w to żeby zagrali 3 mecze.

Poza tym Portugalia nie przegrała z Maroko 10 listopada 2022 roku.

0

@mekston Z tego co pokazuje Flashscore i transfery.info to z nikim. Jeden mecz ma Argentyna w listopadzie. Właśnie z Angolą.

0

@Inko TOP zespołem jak na standardy Ligi Konferencji i w porównaniu z polskimi zespołami.

Widzę, że masz problemy z głową skoro tłumaczę ci już któryś raz, że to porównanie było w tym sensie. Jeśli tego nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć to trudno ale przestań wmawiać mi coś czego nie napisałem.

Ty za to twierdzisz, że Rayo to zespół słabszy od Lecha, widać twoje pojęcie skoro 10 zespół La Liga, który jeszcze nie tak dawno remisował z Barcą stawiasz na poziomie polskiej pierwszej ligi.

6

18 letni Kacper Potulski zagrał dzisiaj 3 mecz (wszystkie w LK) barwach FSV Mainz i znów zbiera dobre noty.

Ciekawe kiedy zadebiutuje w Bundeslidze bo debiut powinien się nieuchronnie zbliżać. Skoro dał radę z Fiorentiną to dlaczego miałby nie dać rady z choćby średniakami Bundesligi?

0

@kamiVeB @Inko Patrz, koledzy wyżej mają obawy o Barcelonę w meczu z Celtą, a więc z zespołem obecnie z tej samej półki co Rayo, które nie jest TOP.

Skoro Lech powinien z nimi wygrać to Barca luźno 5-0, prawda?

0

@FcPortoFan1999 Ja dalej wymaga awansu całej czwórki. Mam nadzieję że po przerwie na reprezentacje trochę to ruszy.

2

@Kgorecki2500 I znowu Włosi. Jak nie Atalanta to Bologna.

0

Czyli dzisiaj tracimy do Czech i Grecji. Biorąc pod uwagę, że oni mają zespoły w LM i LE gdzie jest 8 kolejek, a my tylko w LK gdzie jest 6 kolejek to chyba już można mówić, że Czechów w fazie ligowej nie wyprzedzimy. Z taką formą i z takimi wynikami może być ciężko żeby wszyscy choćby do fazy play-off awansowali.

0

@michal26 Dalej nie zmienia to faktu, że to tylko zespół z Macedonii. Wiem jaka była murawa, wiem, że nie powinni na niej grać ale też wiem, że Jagiellonia ma na tyle dobrych piłkarzy, że spokojnie mogli i powinni tutaj wygrać.

0

@Inko Myślałem że skoro gra Polska drużyna w Lidze Konferencji, a Rayo jest jednym z największych faworytów do końcowego triumfu to będzie to logiczne ale widocznie tak nie jest i nie pomyślałem, że masz problemy z logicznym myśleniem więc ok, specjalnie dla ciebie będę to podkreślał. Możesz czuć się wyróżniony.

Wybacz, nie wiedziałem, że coś z tobą nie tak.

0

@Who_you_mam Ja się zgadzam, że Lech po frajersku przegrał tą końcówką ale właśnie - z kim grała Legia, a z kim Lech.
Zresztą czy to takie ważne kto był ewentualnym frajerem lub kto bardziej sfrajerzył? Moim zdaniem nie, obie ekipy powinny tutaj zapunktować - Legia zwycięstwo, a Lech co najmniej remis choć przed meczem nikt w nich nie wierzył.

0

@Inko To teraz na każdym kroku i w każdym wpisie mam to podkreślać? Przestań szukać problemu tam gdzie go nie ma.

0

@LeszekFCB Rayo gniotło Barcelonę. Ja nie mówię, że to zespół tej samej klasy ale w porównaniu do Lecha i każdej innej polskiej drużyny to półka albo dwie wyżej.

0

@Inko Ja piszę o Lidze Konferencji i w porównaniu do polskich zespołów.
Gdzie ty masz Bayern w LK?

0

@Andi18 Nie zgadzam się. Sam uważam, że dali dupy ale jednak nie powiedziałbym, że to frajerstwo kolejki.
@Inko Jeśli dla ciebie tak jest to ok, nie będę kłócił się skoro to twoje zdanie.

2

@michal26 Niby tak ale patrząc po przebiegu tych meczów to można bo wyciągnąć więcej.

Legia dużo lepsza - przegrywa.
Lech przyciśnięty ale jednak stracili bramkę w samej końcówce i przegrali.
Jagiellonia mimo wszystko powinna tutaj wygrać.
Koniec końców przed meczami pisałem, że nie zdziwią mnie 3 porażki ale biorąc pod uwagę to co widziałem na boisku to te 0,500 pkt to porażka.

0

@Andi18 Nie wygrał. Rayo to jest TOP zespół.

2

Gdyby Lech utrzymał ten remis to byłoby jako tako, a tak? 0,500 pkt dzisiaj - moim zdaniem zdecydowanie za mało.

4

Lozano! Jagiellonia 1-1! Może nie frajerstwo ale i tak niedosyt bardzo duży.

0

Jagiellonia frajerstwo i jeszcze Jesus Imaz z czerwoną.

3 porażki i remis w tej kolejce.
Mówiłem, że tak łatwo Czechów nie dogonimy.

0

Rayo 3-2 Lech.
Nie mówię, że to kompromitacja ale dali się zrobić w końcówkę jak dzieci. Dramat ta kolejka naszych zespołów.

1

@LeszekFCB To byłoby świetnie. Zwycięstwo Lecha.

0

Poprzeczka Rayo. Za chwilę i remis będzie historią.
Lech do roboty bo tutaj nie trzeba przegrać, a nawet jedną akcją można wygrać.

0

@Zieliniak Mam wrażenie, że on każdy mecz ma w dupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?