Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Tak myślałem, że wolisz porażkę Barcy niż zwycięstwo po bramce Lewandowskiego.
0
@bartulek98 Złota Piłka 2026 loading...?
0
@ali3gator Mówi się Afroamerykanin, a nie murzyn.
0
@fart Warszawa tak o sobie myśli?
0
@MesQueUnClub_87 Może nie są pewni, że Barca strzeli?
Tak, tak. Wiem, że drąże temat.
0
Szybka Celta ale w sumie skoro Club Brugge potrafi to dlaczego nie, przynajmniej teoretycznie lepsza Celta?
0
@Greg1991 To idź płacz bo Barca strzeliła bramkę.
0
Robercik Lewandowski 1-0!
Barcelona!
@AlexDark00 w płacz bo Barca prowadzi!
0
@mekston Chodzi o to, że Max Verstappen chwalony jest z to jakby jeździł taczką (co jest nieprawdą), a wszyscy inni zawsze zwalani są na samych siebie.
Oczywiście, zgadzam się, że Max Verstappen to jest sam TOP. Nie rozumiem tylko dlaczego tutaj mówi się, że jeździ taczką skoro to nieprawda.
Ja rozumiem wiele ale nie da się mając słaby bolid ruszając z alei serwisowej ukończyć wyścig na 3 miejscu wyprzedzając gościa który jeździ w aucie numer 1 (zakładając, że oba McLareny są takie same). Czyli co, ten Piastri jakiś niepełnosprawny (oczywiście nie obrażając nikogo) jest, że nie potrafi wyprzedzić taczki?
No bez żartów, Max jaki świetny by nie był to bez dobrego bolidu nic nie zrobi bo może być mistrzem kierownicy ale nie zrobi nagle z taczki, samochodu który jedzie szybciej niż może. Taki to jest sport, że nie mając bolidu nic dużego nie zrobisz.
1
@Dankho94isback Weszli by jako numer 2 z racji musu ale moim zdaniem bardzo długo nikt by nie zapomniał o rywalizacji Barcy z Realem.
Co do City to tak, też pamiętam City jako średniaka PL, przegrywającego z Lechem w Lidze Europy ale tak jak pisałem wyżej - szejk zrobił mega robotę, kasa w Anglii jest na zupełnie innym poziomie i co ważne - w Manchesterze też nie było wielkiego rywala dla United więc nie było tzw. porównania.
Tak samo jak dzisiaj o derbach Warszawy wszyscy mówią o Legii z Polonią choć Polonia od lat nie gra w Ekstraklasie. Tak samo jak derby Krakowa to głównie Wisła z Cracovią mimo że Wisła grała w tym sezonie z Wieczystą i Hutnikiem. Niestety ale nie jest łatwo zastąpić największego rywala, a w tym temacie czyli temacie El Clasico mówimy w sumie o derbach Europy, a nawet o największym meczu w całej światowej piłce klubowej. Wyobrażasz sobie, że Real przestaje dzisiaj istnieć i za 5 mówimy, że Barca - Atletico to największy mecz na świecie? No ja nie... w Hiszpanii może tak ale nie w Europie co za tym idzie, na świecie.
Atletico w Hiszpanii by najprawdopodobniej urosło ale czy w skali Europy (świata)? Pewnie też ale czy na tyle żeby mówić o nich jako numer 1-2? Wątpię. Oni nigdy nawet nie wygrali LM, nie ma szans żeby w najbliższych kilkudziesięciu latach mówiono o nich jak o numerze 1-2. Przynajmniej ja w to nie wierzę.
0
@RozowaPantera Ciekawe, który z ich zagra mecz życia?
0
@Dankho94isback Moim zdaniem nie jest to prawdą. City dostało kasę od szejków, a że w Manchesterze nie było tak dużego rywala dla United to dało to owoce. Atletico to moim zdaniem inna półka - po pierwsze, nie przejął ich żaden szejk, a po drugie w Hiszpanii nie ma takiej kasy jak w Anglii. Mimo wszystko, ja wiedząc jaka rywalizacja była (w sumie to jest) pomiędzy Barcą, a Realem nie mógłbym od tak stwierdzić, że rywalizacja Barca - Atletico jest jak El Clasico. Nie ma na to szans mimo to podziwiam cię, że w to wierzysz.
0
@mekston Moim zdaniem Max Verstappen to świetny kierowca dysponujący cały czas świetnym bolidem.
0
@mekston A to nie Lando Norris jeździ w bolidzie numer 1?
Wybacz ale jakoś zachwytom Maxa nie ma końca, a inni zawsze są umniejszani.
10
@Luciano99 "jestem szanowany ogólnie"
Przez pracowników też?
1
@Kamil01 Nie można. Albo oglądasz mecz albo nazywaj się kibicem Realu Madryt. Masz wybór.
2
@4drian0 I ten moment - czy piszesz to na poważne czy jednak nie?
0
@PaPo W przyszłości... Lewis Hamilton nie będzie jeździł do 50-tki.
0
@Bobo25 Jesteś kibicem Pogoni Szczecin i tego nie rozumiesz? Od wczoraj im kibicujesz?
0
@mekston Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Max Verstappen w takiej sytuacji był chwalony, że wyciągnął maksimum z takiej sytuacji, a każdy inny kierowca to po prostu słabiak z błędami. Max dzisiaj chwalony jak nigdy choć ewidentnie było widać, że ma samochód numer 2 w stawce, a Piastri masa błędów. Dziwne.
0
@Dankho94isback A ja zakładam, że jest to niemożliwe. To tak jakby nagle w Manchesterze pojawił się ktoś zamiast United albo w Mediolanie zamiast Interu lub Milanu (tylko na dużo mniejszą skalę). Zresztą, jeśli to byłoby takie proste to mecz Barca - Real nie byłbym największym meczem w piłce klubowej. Nawet Anglicy mając taką ligę, takie drużyny nie mają szans na taki mecz.
0
@mekston Ewidentnie bolid słabszy.
0
@Dankho94isback Tylko co to za szczyt bez poważnego rywala. Wybacz ale Atletico, Sevilla czy Villarreal razem wzięci nie zastąpią tej rywalizacji z Realem. Emocje byłyby jak na grzybach no ale jak kto woli.
0
@Dankho94isback Nie wiem. Pamiętasz derby Glasgow?
Oczywiście wiem, że jest różnica w poziomie i pieniądzach ale kiedy była rywalizacja Celtiku z Rangersami to grali w LM i to nie rzadko bardzo dobrze, a później? Wiadomo.
Bez Realu pieniądze w La Liga byłyby dużo mniejsze, czy to byłoby na dobre dla Barcy? Wątpię.
0
@Nieznajomy W porównaniu z Mclarenem i Red Bullem to była. Gość obronił się przed Maxem kapitalnie.
1
Lando Norris wygrywa GP Brazylii!
Brawo Kimi Antonelli! Jadąc taką taczką utrzymał 2 miejsce przed Maxem Verstappenem!
0
@Eklerek Moim zdaniem po prostu dalej ma świetny bolid tylko tutaj jest jakieś dziwne przekonanie, że Verstappen jeździ taczką. Tak naprawdę poza Mclarenem i Red Bullem wszyscy pozostali mają taczki.
0
@Eklerek Dobrze, że dałeś liczbę goli w meczu bo Napoli było gotowe na wszystko.
0
@mrboom Ty w ogóle wiesz, że @Kgorecki2500 ma rower?
0
@Dankho94isback Ale mam wrażenie, że znasz taki mecz jak El Clasico i wiem, że drugiego takiego meczu nikt nie stworzy poza Barcą i Realem. Zgadzasz się?