1

@Eklerek Mimo wszystko moim zdaniem napastnik jest od strzelania goli, a jeśli je strzela, a dana drużyna wygrywa to chyba jest dobrze?

Co do Ronaldo. Jako piłkarz patrząc na całokształt to wiadomo, bez szans z Leo Messim ale jako napastnik, killer, goleador? Sam TOP.

0

@Comentateiro Mogę być mierny. Dla ciebie to nie wiele zmienia. Będę cię punktował za każdy razem.

PS Oceniam, że po ostatnim razie nic nie zmądrzałeś, a nawet jest gorzej.

0

@Comentateiro Odpisałem ci na Twój publiczny komentarz, a ty zamiast odpisać/olać postanowiłeś sprowokować później w innym wątku dodatkowo nie oznaczają mnie (jak zwykły szczurek). Pamiętasz już czy dalej udajesz, że tak nie było?

0

@SelloutCrowd Robert Lewandowski to jest TOP na 9-tce. Tutaj można go lubić lub nie ale gość jest na takim poziomie, że niego słaby sezon to jest TOP sezon u innych (nie licząc Haalanda, Kane'a i Mbappe).

0

@Comentateiro Gościu, twój płacz w niczym tutaj nie pomoże. Będę cię punktował. Jeśli masz z tym problem to usuń konto.

0

@Comentateiro Dziadek, pamiętasz kto ostatnio prowokował? A więc weź leki i spać.

0

@Comentateiro I znów przypisywanie moich słów sobie. Pogadamy w maju.

PS Najważniejsze, że Lennart Karl > Lamine Yamal.

0

@Comentateiro Widzę, że ból jest tak duży, że moje słowa przypisujesz sobie. Nieźle xd.

"U mnie jesteś skończony."
Haha, interowntowy Nick mi "grozi" skończeniem XD.

1

@Kgorecki2500 Ale że Feyenoord nie wygra to ok ale, że przegra?

9

Mówcie co chcecie ale ja uważam, że po powrocie Raphinhi, Pedriego i Joana Garcii z czasem Barca będzie wyglądać lepiej.
Pan @Comentateiro mnie wyśmiewał ostatnio ale wydaje mi się, że Real wcale nie wygląda mocno i Barca spokojnie po powrocie z kontuzji najlepszych piłkarzy może grać dużo lepszą piłkę.

1

@FCB24 @AdrianFCB10 Znów opinie ekspertów podzielone.

1

@Dankho94isback Szczerze? Oczywiście mogę mówić tylko za siebie ale nie wyobrażam sobie piłki nożnej bez El Clasico. Nie wyobrażam sobie tych emocji przed meczem z Realem i w moim odczuciu piłka nożna bez tego meczu nie dawałby mi tych emocji co daje teraz.

Oczywiście, czasem człowiek jest wkurzony. Normalna sprawa jeśli przeciwnik wygrywa po błędach sędziego itp. ale jak smakuje mistrzostwo bez rywala, a jak smakuje mistrzostwo po 4 wygranych z Realem w całym sezonie?
Ja na piłkę nożną patrzę inaczej niż mając 10-16 lat. Wtedy zrobiłbym wiele ale dziś bez wielkich meczów, bez wielkich triumfów nie smakuje to tak samo i szczerze? Chciałbym co sezon Tryplet dla Barcy ale jeśli coś jest za łatwe to prędzej czy później to się znudzi, tak mi się wydaje.

16

Jak ja się cieszę, że mamy tak wielkiego piłkarza jak Robert Lewandowski, który na dodatek w takim wieku gra w Barcelonie.

Kurde, przecież jak zaczynałem oglądać piłkę nożną to nawet nie myślałem, że kiedykolwiek zobaczę Polaka w Barcelonie, a tutaj nie dość, że mamy ich dwóch to jeszcze Robert Lewandowski strzela tak dużo bramek.

Można mówić wiele ale każdy Polak powinien być z tego dumny.

1

@ali3gator Nawet nic nie mów. Przecież pan @AlexDark00 dostał by palpitacji, a pan @Comentateiro znów musiałby przyznać się do błędu, a tego nie potrafi.

2

@MirusAmisz Ale pamiętaj, 1 LM Luisa Suareza to jest więcej niż 1 LM Roberta Lewandowskiego.

2

@kulek22 Nie pamiętam ale znam kogoś kto pamięta @Danny Gaucho

4

Hat trick Robercika Lewandowskiego!

@AlexDark00 upada po raz trzeci! Żałoba pełną gębą.

2

@APTAPT To tak samo jak w Atletico. Lepiej żeby grał Alvarez i Grizemann niż Sorloth.

1

@Dankho94isback Nie wiem czy niestety ale teraz sobie pomyśl - przychodzi El Clasico i co czujesz?

A teraz pomyśl sobie, że Real jutro przestaje istnieć, za 2 miesiące mecz Barca - Atletico, jak do niego podchodzisz?
Jak podchodzisz do meczów El Clasico z poprzedniego sezonu?

Ok, za 15-20, lat może być różnie ale za rok, dwa czy 5? Wątpię żebyś tak przeżywał (jeśli w ogóle przeżywasz) mecze Barcy z Atletico, a nawet pójdę dalej i powiem, że ty czy ja, a więc kibice którzy wychowali się na największej rywalizacji w historii piłki klubowej takie mecze jak Barca - Atletico nigdy nie potraktują jak mecz z najwyższej półki. Oczywiście mogę się mylić ale moim zdaniem nie ma na to szans. To zupełnie coś innego.

2

@FcPortoFan1999 Ja też choć przyznaję, że irytuje kiedy zespół któremu kibicujesz przegrywa "wygrany" mecz lub mecz który powinni wygrać.
@mrboom Trzeba jeszcze pamiętać, że Lech gra w LK. To też może mieć znaczenie. Rozumiem, że tutaj czerwona miała duże znaczenie ale dalej nie zmienia to faktu, że ona skądś się wzięła.

0

@FcPortoFan1999 Bardziej mi chodziło o to, że to Ekstraklasa. Tutaj często faworyt jest tylko z nazwy.

0

@Sulimo @Cyzix Mimo wszystko mecz trwa 90 minut. Oczywiście rozumiem co macie na myśli - nie zapominajcie, że ja sympatyzuję (może nie jestem tak wielkim kibicem jak wy... ale ja nie z Krakowa) z Wisłą Kraków więc wiem o co chodzi z czerwonymi kartkami.

3

@FcPortoFan1999 Dlatego dałem w cudzysłowie.
@Sulimo nie obrażaj się. Po prostu Lech obecnie to żaden pewniak.
Czerwona kartka to dalej jest element meczu.
@MirusAmisz Przynajmniej ty nie wziąłeś tego zupełnie poważnie.

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16228852#comment-16228876

Co panowie @Sulimo i @MirusAmisz "wyśmiali" @FcPortoFan1999 , a tu się okazuje, że jednak Lech to jest Lech.
Pan @Cyzix także bliżej zwycięstwa Lecha, a to jednak nie.
Brawo @mrboom , chyba miałeś rację.

1

@LeszekFCB Chyba wiem kogo masz na myśli. Julian Alvarez nigdy nie będzie tak dobry jak Robert Lewandowski.

1

Lamine Yamal! 4 bramka w tym sezonie La Liga!

Zrobił swoje z Nicole, pozbył się jej i znów zaczął trafiać bramki.
Panie Lamine, oby tak dalej.

4

Znowu ten Borja Iglesias. Pół roku może nic nie grać ale przychodzi mecz z Barcą i nagle strzela. Co to za dziwny gość.

0

8

Dublet Robercika Lewandowskiego!
Barca 2-1!

@AlexDark00 w ryk po raz drugi dzisiaj!

1

@fart Czyli całe 13 osób?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?