Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ależ bramka Adriana Bernabe!
Parma 1-2 Milan!
1
Rafael Laeo z 4 bramką w tym sezonie Serie A!
AC Milan 2-0!
0
Lando Norris z PP? Na to wygląda.
0
@LeszekFCB Lewis Hamilton lub Ferrari śmiali się z Maxa Verstappena?
0
@mekston Pytanie jak wyglądał Robert Lewandowski w swoim rekordowym sezonie na tym samym etapie?
0
Max Verstappen odpada w Q1!
0
@AlexDark00 Śmieszna 1 LM, a Luis Suarez ma potężna 1 LM grając z Leo Messim i Neymarem.
Znów ośmieszasz Luisa Suareza, a jednocześnie całą Barcę z Leo Messim.
Taki jest Twój cel tutaj? Ośmieszać Barcę i ich piłkarzy?
0
@FcPortoFan1999 Właśnie nie. W sytuacji kiedy liderem jest Arsenal to ciekawiej jest jeśli powiększają swoją przewagę.
Wtedy są największe emocje bo każdy typuje od której kolejki zaczną tracić.
0
@Zoker Od razu przypomina się Jens Lehmann z LM 2005/06.
0
@Criss18Barca Piłka nożna - Leo Messi
Siatkówka - Giba
Skoki narciarskie - Matti Nykaenen
Żużel - Bartosz Zmarzlik
F1 - Lewis Hamilton
Lekkoatletyka - Usain Bolt
Koszykówka - Michael Jordan
Tenis - Novak Djoković
Sporty walki - nie zdecyduję na szybko
Jeśli liczyć piłkę ręczną to oczywiście Nikola Karabatić.
0
@AlexDark00 Dałeś porównanie to ja ci dałem według twojej logiki. Co, tutaj już nie ważna statystyka bo Leo Messi niekorzystnie wygląda? Nie kompromituj się.
1
@Encore Też jestem za Erlingiem Haalandem ale walka jest tak równa, że może być na noże. Oby tylko bez żadnych kontuzji/urazów bo to może być kluczowe.
4
Walka o Złotego Buta trwa w najlepsze:
Braut Erling Haaland - 13
Kylian Mbappe - 13
Harry Kane - 13
Kto na przerwę reprezentacji pojedzie jako lider?
Erling Haaland jutro zagra z Liverpoolem, a Kylian Mbappe z Rayo Vallecano.
@mekston @Encore
0
@mekston W sumie to spotkanie na piwo ale generalnie nie zostało ustalone kto kupuje.
0
@AlexDark00 A Robert Lewandowski pokazał super poziom w Lidze Mistrzów, dlaczego to pomijasz? Nie pasuje do narracji?
"Lewy strzelił ponad 100 goli w LM i o ile więcej wygrał tych LM od Suareza :]?"
Leo Messi strzelił 39 bramek więcej w LM od Karima Benzemy, ile razy więcej wygrał LM?
Podpowiem wygrał aż o jedną mniej...
Nieźle teraz pojechałeś po Messim, a niby kibic Barcy. Haha, wydałeś się, że ty team Cristiano Ronaldo.
1
@Giwera Z nim na temat Roberta Lewandowskiego niecka co rozmawiać. Krytykuje Roberta Lewandowskiego za bramki w Bundeslidze, a Harry'ego Kane'a wychwala.
Ligę Mistrzów to już kompletnie pomija i dla niego to Luis Suarez strzelił ponad 100 bramek jako ten trzeci.
3
@tomek8756 Reakcja marszałka Szymona Hołowni najlepsza "jest, jest, jest".
0
@urbipl Musiałbym przejrzeć powołanie młodzieżówki i zastanowić się ale tak jak kolega wyżej napisał, choćby Oskar Wójcik to kandydat.
W bramce choćby Mateusz Kochalski za dobrą grę w Lidze Mistrzów.
0
@Frimpong W tym momencie też tego nie widzę ale kto wie co będzie w przyszłym sezonie.
Mimo wszystko uważam, że Lewis Hamilton raczej zakończył swój udział w tytułach MŚ.
0
@JordiAlbion Moim zdaniem żeby dostać powołanie do reprezentacji Polski to trzeba jednak coś więcej pokazać niż motywację do cięższej pracy tym bardziej w sytuacji kiedy są inni kandydaci w te miejsca.
2
Kacper Tobiasz i Krispin Szcześniak powołani do reprezentacji Polski.
Nie wiem o co chodzi selekcjonerowi Janowi Urbanowi ale jak dla mnie powołania mocno na wyrost i bez sensu.
0
@Encore Ja także chciałem bardzo tego ósmego mistrzostwa dla Lewisa Hamiltona i powrót Ferrari na tron ale niestety, na pewno nie będzie to w tym sezonie. Może za rok? Przynajmniej dopóki sezon 2026 się nie zaczął to się można łudzić.
6
Lando Norris z PP. Przyszły Mistrz Świata.
Ależ tutaj będzie ból jeśli Lando Norris zostanie w tym sezonie mistrzem świata. Chcę to zobaczyć.
28
Zbigniew Ziobro bez immunitetu!
Świetna informacja z samego wieczora.
1
@escarabajo @Ogorinho1974 @Giwera Nawet w Polsce, Łukasz Gikiewicz miał tych klubów ponad 15, nawet nie wiem czy nie ponad 20.
Nie chce mi się sprawdzać i liczyć ale na pewno jest to jeden z lepszych wyników wśród Polaków.
0
@MYTO Słabo no ale ktoś musi mieć gorzej żeby ktoś miał lepiej. Do optymizmu daleko ale nie załamuję się.
2
@spiderman1899 Na pewno się napije, może zrobi się jakieś ognisko (na grilla już nie ta pora).
Trochę obejrzę piłki nożnej, w poniedziałek sporo pracy na podwórku (w zasadzie to już jutro zacznę ale, że sobota to trzeba wcześniej skończyć), a we wtorek jeszcze nie wiem, być może gdzieś pojadę ale raczej nie na marsz.
1
@misterio Niby Hanna Mostowiak, a jednak Natalia Boska. Najważniejsze, że żyje mimo tych nieszczęsnych kartonów.
1
@mrboom W takim razie tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy mają pretensje do tego, który to nagrywał. Miał czekać aż kogoś zabije?
0
Widzę, że Vitor Roque znów dublecik w barwach Palmeiras.
Moim zdaniem trzeba z dystansem podchodzić do bramek w lidze brazylijskiej ale mam nadzieję, że przy tej biedzie w ataku reprezentacji Brazylii, Roque dostanie swoją i udowodni, że może być kandydatem do gry na Mistrzostwach Świata 2026.