3

Ależ bramka Adriana Bernabe!
Parma 1-2 Milan!

1

Rafael Laeo z 4 bramką w tym sezonie Serie A!
AC Milan 2-0!

0

Lando Norris z PP? Na to wygląda.

0

@LeszekFCB Lewis Hamilton lub Ferrari śmiali się z Maxa Verstappena?

0

@mekston Pytanie jak wyglądał Robert Lewandowski w swoim rekordowym sezonie na tym samym etapie?

0

Max Verstappen odpada w Q1!

0

@AlexDark00 Śmieszna 1 LM, a Luis Suarez ma potężna 1 LM grając z Leo Messim i Neymarem.

Znów ośmieszasz Luisa Suareza, a jednocześnie całą Barcę z Leo Messim.
Taki jest Twój cel tutaj? Ośmieszać Barcę i ich piłkarzy?

0

@FcPortoFan1999 Właśnie nie. W sytuacji kiedy liderem jest Arsenal to ciekawiej jest jeśli powiększają swoją przewagę.
Wtedy są największe emocje bo każdy typuje od której kolejki zaczną tracić.

0

@Zoker Od razu przypomina się Jens Lehmann z LM 2005/06.

0

@Criss18Barca Piłka nożna - Leo Messi
Siatkówka - Giba
Skoki narciarskie - Matti Nykaenen
Żużel - Bartosz Zmarzlik
F1 - Lewis Hamilton
Lekkoatletyka - Usain Bolt
Koszykówka - Michael Jordan
Tenis - Novak Djoković
Sporty walki - nie zdecyduję na szybko

Jeśli liczyć piłkę ręczną to oczywiście Nikola Karabatić.

0

@AlexDark00 Dałeś porównanie to ja ci dałem według twojej logiki. Co, tutaj już nie ważna statystyka bo Leo Messi niekorzystnie wygląda? Nie kompromituj się.

1

@Encore Też jestem za Erlingiem Haalandem ale walka jest tak równa, że może być na noże. Oby tylko bez żadnych kontuzji/urazów bo to może być kluczowe.

4

Walka o Złotego Buta trwa w najlepsze:

Braut Erling Haaland - 13
Kylian Mbappe - 13
Harry Kane - 13

Kto na przerwę reprezentacji pojedzie jako lider?
Erling Haaland jutro zagra z Liverpoolem, a Kylian Mbappe z Rayo Vallecano.

@mekston @Encore

0

@mekston W sumie to spotkanie na piwo ale generalnie nie zostało ustalone kto kupuje.

0

@AlexDark00 A Robert Lewandowski pokazał super poziom w Lidze Mistrzów, dlaczego to pomijasz? Nie pasuje do narracji?

"Lewy strzelił ponad 100 goli w LM i o ile więcej wygrał tych LM od Suareza :]?"

Leo Messi strzelił 39 bramek więcej w LM od Karima Benzemy, ile razy więcej wygrał LM?

Podpowiem wygrał aż o jedną mniej...
Nieźle teraz pojechałeś po Messim, a niby kibic Barcy. Haha, wydałeś się, że ty team Cristiano Ronaldo.

1

@Giwera Z nim na temat Roberta Lewandowskiego niecka co rozmawiać. Krytykuje Roberta Lewandowskiego za bramki w Bundeslidze, a Harry'ego Kane'a wychwala.
Ligę Mistrzów to już kompletnie pomija i dla niego to Luis Suarez strzelił ponad 100 bramek jako ten trzeci.

3

@tomek8756 Reakcja marszałka Szymona Hołowni najlepsza "jest, jest, jest".

0

@urbipl Musiałbym przejrzeć powołanie młodzieżówki i zastanowić się ale tak jak kolega wyżej napisał, choćby Oskar Wójcik to kandydat.

W bramce choćby Mateusz Kochalski za dobrą grę w Lidze Mistrzów.

0

@Frimpong W tym momencie też tego nie widzę ale kto wie co będzie w przyszłym sezonie.
Mimo wszystko uważam, że Lewis Hamilton raczej zakończył swój udział w tytułach MŚ.

0

@JordiAlbion Moim zdaniem żeby dostać powołanie do reprezentacji Polski to trzeba jednak coś więcej pokazać niż motywację do cięższej pracy tym bardziej w sytuacji kiedy są inni kandydaci w te miejsca.

2

Kacper Tobiasz i Krispin Szcześniak powołani do reprezentacji Polski.

Nie wiem o co chodzi selekcjonerowi Janowi Urbanowi ale jak dla mnie powołania mocno na wyrost i bez sensu.

0

@Encore Ja także chciałem bardzo tego ósmego mistrzostwa dla Lewisa Hamiltona i powrót Ferrari na tron ale niestety, na pewno nie będzie to w tym sezonie. Może za rok? Przynajmniej dopóki sezon 2026 się nie zaczął to się można łudzić.

6

Lando Norris z PP. Przyszły Mistrz Świata.

Ależ tutaj będzie ból jeśli Lando Norris zostanie w tym sezonie mistrzem świata. Chcę to zobaczyć.

28

Zbigniew Ziobro bez immunitetu!

Świetna informacja z samego wieczora.

1

@escarabajo @Ogorinho1974 @Giwera Nawet w Polsce, Łukasz Gikiewicz miał tych klubów ponad 15, nawet nie wiem czy nie ponad 20.
Nie chce mi się sprawdzać i liczyć ale na pewno jest to jeden z lepszych wyników wśród Polaków.

0

@MYTO Słabo no ale ktoś musi mieć gorzej żeby ktoś miał lepiej. Do optymizmu daleko ale nie załamuję się.

2

@spiderman1899 Na pewno się napije, może zrobi się jakieś ognisko (na grilla już nie ta pora).
Trochę obejrzę piłki nożnej, w poniedziałek sporo pracy na podwórku (w zasadzie to już jutro zacznę ale, że sobota to trzeba wcześniej skończyć), a we wtorek jeszcze nie wiem, być może gdzieś pojadę ale raczej nie na marsz.

1

@misterio Niby Hanna Mostowiak, a jednak Natalia Boska. Najważniejsze, że żyje mimo tych nieszczęsnych kartonów.

1

@mrboom W takim razie tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy mają pretensje do tego, który to nagrywał. Miał czekać aż kogoś zabije?

0

Widzę, że Vitor Roque znów dublecik w barwach Palmeiras.

Moim zdaniem trzeba z dystansem podchodzić do bramek w lidze brazylijskiej ale mam nadzieję, że przy tej biedzie w ataku reprezentacji Brazylii, Roque dostanie swoją i udowodni, że może być kandydatem do gry na Mistrzostwach Świata 2026.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?