0

Jak to Rayo takie mocne to niech to udowodnią z Realem w niedzielę, a nie dzisiaj. Słabszego łatwo bić.

0

2-2. Miałem pisać, że wejście Gumnego czyli obrońcę za ofensywnego zawodnika skończy się stratą bramki.

0

@Zieliniak Yannick Agnero? To chyba jakiś kolejny eksperyment. Gość kompletnie nie potrafi strzelać bramek.

3

Niestety Rayo strzela bramkę. Oby to nie był początek naszego dramatu.

1

@July_6_BcN ...nie trzeba wstydzić się miłości.

0

@michal26 Dopiero pisałeś, że Jagiellonia nie da rady sfrajerzyć. Dalej na nich liczę ale dajmy im szansę.

1

@July_6_BcN Tabun dzikich koni. Chyba TOP 1.

2

@michal26 Oczywiście, że powinni ale dalej nie zmienia to faktu, że Lech z mocniejszymi drużynami potrafi grać świetną piłkę i dla ich i naszego dobra lepiej żeby nie grali już z amatorami.

@Kgorecki2500 Kasa to jest kasa ale przynajmniej taki plus, że jeśli przegrasz to przynajmniej Lech wygra - chociaż z tym jeszcze poczekajmy bo jeszcze cała druga połowa. Rayo Vallecano to nie jest słaby zespół. Mogą to jeszcze odrobić. Oby nie odrobili ale umiejętności mają duże.

7

Ale to jest w sumie Lech Poznań. Oni mają to we krwi, a więc najpierw jakaś męczarnia lub kompromitacja z amatorami by potem zagrać mecz życia z TOP zespołem.

Jakkolwiek ten mecz się zakończy wiadomo nie od dziś, że lepiej dla Lecha jeśli mają trudniejszych rywali bo wtedy jest większa szansa na zwycięstwo (jak to brzmi ale to prawda).

3

Lech Poznań 2-0!
Antoni Kozubal z bramką!

0

@Comentateiro Dobra dzieciaku platformerski, chcesz to pisz. Ja odpuszczam bo kogoś kto przez x lat bawi się w internecie w dziadka celebrytę nie warto brać na poważnie.
Życzę udania się do lekarza, wzięcia leków i powrotu do zdrowia.

0

@Comentateiro "Za jakiś czas ocenię twój postęp."

Haha, serio? Widzę, że masz większy problem niż myślałem. Mega cię uwiera mój nick (bo w internecie jesteśmy nickami).

"Jak to jest być tak nieudolnym?"

Nie wiem. Spójrz w lustro i się zastanów analfabeto.

1

@michal26 Bez znaczenia co by było wirtualnie. Liczy się po końcowym gwizdku, a do niego jeszcze bardzo daleko.

Oczywiście Lincolnu szkoda bez względu na wynik tego meczu.

3

@Ojciec_Dyrektor Bardzo ładnie prezentuje się na ławce rezerwowych.

0

@Comentateiro Prawda, prezentujesz bardzo niskie loty.
Robisz z mordy dupę ale wiem, że platformersi tak mają i są po prostu zwyczajni.
Niestety jesteś na bardzo niskim poziomie, powiedziałbym że nawet poniżej poziomu - idź baw się w internetowego dziadka dzieciaku.

0

@Comentateiro Widzę, że twoje słowa jak zwykle rzucone na wiatr.
Nie dziwi mnie bo nie pierwszy raz robisz z mordy dupę.

Pięknie się czyta ten twój ból o mmie internetowy celebryto.

1

@mordini123 Mimo wszystko porażka z Rayo to raczej nie frajerstwo. Oczywiście dużo też zależy od ich rozmiarów i stylu no ale jednak, Rayo to półka wyżej.

1

@LeszekFCB Przecież dobry mecz grali, mieli tyle sytuacji że powinno być spokojnie nawet 3,4-0 a tutaj są gotowi ten mecz przegrać.

0

O kurde, co ta Legia zrobiła?

1

Legia znów marnuje świetną okazję. Praktycznie setka.

2

Raków Częstochowa strzelił bramkę ale niestety spalony. Bardzo szkoda.

0

@Messibestplayerintheworld Nie mam pojęcia. Flashscore podawało hat tricka Durana, a teraz widzę, że jednak samobój.

1

Hat trick Pablo Durana w Lidze Europy.
Celta do przerwy prowadzi 3-0 na wyjeździe z Dinamo Zagrzeb.

0

@AbelKabel Najlepsze jest to, że nie jest to jego spostrzeżenie, a wstawił to tutaj tylko po to żeby mnie wyśmiać.
Naraziłeś się w tym momencie la ramblowskiemu celebrycie.

3

@blakkudium Mogła być 4 bramka w tej chwili Ligi Europy. Bardzo szkoda tego karnego.

3

Legia Warszawa 1-0!
Kacper Urbański z bramką!

27

Jak on chce liczyć gole z ligi arabskiej do złotego buta skoro to jest europejski, a nie światowy złoty but?

On w ogóle o tym wie czy jest piłkarzem, który nie rozumie tak prostych rzeczy?

2

@fart W normalnej sytuacji stawiał bym na Legię ale po tym co ostatnio pokazują obawiam się tego meczu tym bardziej, że Celje gra bardzo dobrze w ostatnim czasie.

2

@Kgorecki2500 Ja akurat właśnie jem kebaba to nie chcę. Trzeba było pytać się 15 minut temu.

5

Jak czwartek to tylko z Ligą Konferencji UEFA, plan na dziś:

18.45 Celje - Legia Warszawa (Polsat Sport 1)
18.45 Sparta Praga - Raków Częstochowa (Polsat Sport 2)
21.00 Rayo Vallecano - Lech Poznań (Polsat Sport 1)
21.00 Skhendija - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 2)

Mimo że wszystkie polskie zespoły grają dziś mecze wyjazdowe to i tak w Polsce odbędą się dwa mecze 3 kolejki Ligi Konferencji:

18.45 Szachtar - Breidablik (stadion Wisły Kraków)
21.00 Dynamo Kijów - Zrinjski (stadion Motoru Lublin)

Jak typy? Polskie zespoły dzisiaj obłowią się punktami czy będą ciężary?
Moim zdaniem będą ciężary i tak naprawdę nie zdziwią mnie nawet aż 3 porażki. Liczę jednak na lepsze wyniki ale niestety obawiam się, że to może być najsłabsza jak dotąd kolejka dla polskich drużyn. Obym się mylił i około godziny 23.00 cieszył się ze świetnych wyników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?