Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adi123456789 Nie, gdybym był z Bydgoszczy to bym nie chciał porażki Zawiszy.
1
@Adi123456789 Żaden czarny koń. Z Wisłą Kraków przegrają - przynajmniej mam taką nadzieję i odpadną z Pucharu Polski.
0
@Comentateiro Zobaczymy prowokatorze co powiesz kiedy wszyscy kontuzjowani piłkarze wrócą i co powiesz w maju po zakończeniu sezonu.
PS Zapomniałeś o czwartym punkcie. Lennart Karl jest lepszy od Lamine Yamala.
0
@Comentateiro Sam zacząłeś obrażanie, a teraz masz pretensje o to? Już ci kiedyś pisałem - zaczynasz obrażać, a potem płaczesz, że jesteś obrażany.
Chciałeś nałapać zielonych i się nie udało więc kończysz? Nawet mi cię nie żal Donaldzie Tusku.
Jesteś naczelnym prowokatorem tej strony, obrażasz każdego kto tylko ma inne zdanie (głównie w tematach politycznych ale w innych również), a potem wpadasz w płacz bo ktoś ciebie obrazi. Idź dalej graj dziadka ochroniarza, który nie ma pamięci. W tym jesteś dobry analfabeto.
0
@Comentateiro Analfabetą to jesteś ty udający na stronie piłkarskiej jakiegoś celebryte dziadka, który jest ochroniarzem mając 160 lat.
0
@gaucho104 Ja nie narzekam ale akurat zgadzam się z opinią, że ich ciągłe płacze o podwyżki są śmieszne tym bardziej, że większość tych nauczycieli po prostu nie ma pojęcia jaki zawód wykonuje.
Każdy dobry nauczyciel, który naprawdę ma pojęcie i potrafi nauczać powinien dobrze zarabiać ale ci co udają nauczycieli? Bez żartów.
0
@Comentateiro Dziadek znowu zapomniałeś leków.
PS Jak tam Twój lepszy od Lamine Yamala, Lennart Karl?
1
Nie żebym jakoś specjalnie narzekał bo było 90 minut żeby wygrać ten mecz ale sędzia pomimo tego, że pół czasu albo więcej nie grali w doliczonym to kończy szybko aby tylko jakimś cudem Barca nie wygrała.
Może iść do Madrytu i powiedzieć, że starał się jak mógł.
2
Trochę nie rozumiem Hansiego Flicka. Trzeba atakować, zostało mało czasu, a on robi zmiany "kradnąc" czas i to wprowadzając obrońców. Nie chce wygrać tego meczu?
0
Szkoda tylko tego czasu bo pewnie sędzia uda, że nie zauważył ile minut uciekło.
2
Przecież to jest faul. Oczywiście Wojciech Szczęsny daje ciała w tej akcji bawiąc się ale tutaj jest faul.
1
Będą jeszcze grać w tym meczu czy już leżenie do końca?
0
@Encore Ale dzięki Yamalowi. Gość robi dzisiaj bardzo dużo, a tutaj non stop jadą po nim.
1
Lamine Yamal znów zamyka mordy hejterom.
Wszyscy ci którzy go wyzywają, wyśmiewają i krytykują non stop powinni przestać kibicować Barcelonie.
0
Nie ma rzutu karnego. To teraz trzeba ruszyć, wyrównać, a potem powalczyć o zwycięstwo.
0
Rzut karny dla Bruggi. Niemożliwe co tu się dzieje.
0
@Faro I tak go już sprzedali po 1 połowie więc chyba szkoda nie będzie?
0
Obrona jest fatalna ale nie od dziś i pomyśleć że wielu o tym zapomniało w poprzednim sezonie w meczach z Interem i jeździli po Raphinhi i Yamalu.
2
Lamine Yamal!
Ależ zamknął wam mordy. Na kolana teraz frajerzy i do Pana.
29
Powinniście się leczyć. Już wyzywają piłkarzy, Lamine Yamal zawalił setkę ale jest najlepszy na boisku i co? Zwyzywany. Dramat, niczym się nie różnicie od kibiców Realu. Wstyd za was.
1
Robercik Lewandowski w 2 połowie uratuje 3 punkty Barcelonie.
0
Pięknie Lamine Yamal, fatalnie Ferran Torres. Powinno być 2-2.
4
A tymczasem na Etihad Stadium Potężny Wiking Braut Erling Haaland strzelił 54 bramkę w 52 meczu w Lidze Mistrzów.
W tym sezonie 5 bramka i w klasyfikacji strzelców dogonił Harry'ego Kane'a i Kyliana Mbappe.
2
Ależ kontra Bruggi! Kosmos totalny.
2
Ferran Torres! 1-1!
0
@CPuyol Ja nie mówię że Chelsea wygra LM tylko, że faza ligowa ma się nijak do tego co będzie na wiosnę w fazie pucharowej.
Wchodzę w ten zakład. Liczę, że postawisz dom i samochód, a także nerkę.
1
@Kgorecki2500 W Lidze Mistrzów nie ma już słabych drużyn.
1
@michal26 Oczywiście nie licząc Wimbledonu był to słaby sezon ale ja generalnie jestem zadowolony właśnie ze zwycięstwa w Wimbledonie i wolę to niż inne turnieje mniej prestiżowe.
Teraz gdyby udało się wygrać Australian Open i będzie komplet szlemów.
1
@StevenGastonMartin99 Najbardziej żałuję, że Leo Messi nie chciał zagrać w najlepszej lidze świata i tak łatwo się poddał.
Myślę że mógłby od nowego sezonu (albo roku) dołączyć do Wisły Kraków albo Wisły Płock.
0
@CPuyol PSG w poprzednim sezonie o tej porze grało jeszcze gorzej więc spokojnie z tym wyśmiewaniem.