0

@Adi123456789 Nie, gdybym był z Bydgoszczy to bym nie chciał porażki Zawiszy.

1

@Adi123456789 Żaden czarny koń. Z Wisłą Kraków przegrają - przynajmniej mam taką nadzieję i odpadną z Pucharu Polski.

0

@Comentateiro Zobaczymy prowokatorze co powiesz kiedy wszyscy kontuzjowani piłkarze wrócą i co powiesz w maju po zakończeniu sezonu.

PS Zapomniałeś o czwartym punkcie. Lennart Karl jest lepszy od Lamine Yamala.

0

@Comentateiro Sam zacząłeś obrażanie, a teraz masz pretensje o to? Już ci kiedyś pisałem - zaczynasz obrażać, a potem płaczesz, że jesteś obrażany.

Chciałeś nałapać zielonych i się nie udało więc kończysz? Nawet mi cię nie żal Donaldzie Tusku.

Jesteś naczelnym prowokatorem tej strony, obrażasz każdego kto tylko ma inne zdanie (głównie w tematach politycznych ale w innych również), a potem wpadasz w płacz bo ktoś ciebie obrazi. Idź dalej graj dziadka ochroniarza, który nie ma pamięci. W tym jesteś dobry analfabeto.

0

@Comentateiro Analfabetą to jesteś ty udający na stronie piłkarskiej jakiegoś celebryte dziadka, który jest ochroniarzem mając 160 lat.

0

@gaucho104 Ja nie narzekam ale akurat zgadzam się z opinią, że ich ciągłe płacze o podwyżki są śmieszne tym bardziej, że większość tych nauczycieli po prostu nie ma pojęcia jaki zawód wykonuje.
Każdy dobry nauczyciel, który naprawdę ma pojęcie i potrafi nauczać powinien dobrze zarabiać ale ci co udają nauczycieli? Bez żartów.

0

@Comentateiro Dziadek znowu zapomniałeś leków.

PS Jak tam Twój lepszy od Lamine Yamala, Lennart Karl?

1

Nie żebym jakoś specjalnie narzekał bo było 90 minut żeby wygrać ten mecz ale sędzia pomimo tego, że pół czasu albo więcej nie grali w doliczonym to kończy szybko aby tylko jakimś cudem Barca nie wygrała.

Może iść do Madrytu i powiedzieć, że starał się jak mógł.

2

Trochę nie rozumiem Hansiego Flicka. Trzeba atakować, zostało mało czasu, a on robi zmiany "kradnąc" czas i to wprowadzając obrońców. Nie chce wygrać tego meczu?

0

Szkoda tylko tego czasu bo pewnie sędzia uda, że nie zauważył ile minut uciekło.

2

Przecież to jest faul. Oczywiście Wojciech Szczęsny daje ciała w tej akcji bawiąc się ale tutaj jest faul.

1

Będą jeszcze grać w tym meczu czy już leżenie do końca?

0

@Encore Ale dzięki Yamalowi. Gość robi dzisiaj bardzo dużo, a tutaj non stop jadą po nim.

1

Lamine Yamal znów zamyka mordy hejterom.

Wszyscy ci którzy go wyzywają, wyśmiewają i krytykują non stop powinni przestać kibicować Barcelonie.

0

Nie ma rzutu karnego. To teraz trzeba ruszyć, wyrównać, a potem powalczyć o zwycięstwo.

0

Rzut karny dla Bruggi. Niemożliwe co tu się dzieje.

0

@Faro I tak go już sprzedali po 1 połowie więc chyba szkoda nie będzie?

0

Obrona jest fatalna ale nie od dziś i pomyśleć że wielu o tym zapomniało w poprzednim sezonie w meczach z Interem i jeździli po Raphinhi i Yamalu.

2

Lamine Yamal!
Ależ zamknął wam mordy. Na kolana teraz frajerzy i do Pana.

29

Powinniście się leczyć. Już wyzywają piłkarzy, Lamine Yamal zawalił setkę ale jest najlepszy na boisku i co? Zwyzywany. Dramat, niczym się nie różnicie od kibiców Realu. Wstyd za was.

1

Robercik Lewandowski w 2 połowie uratuje 3 punkty Barcelonie.

0

Pięknie Lamine Yamal, fatalnie Ferran Torres. Powinno być 2-2.

4

A tymczasem na Etihad Stadium Potężny Wiking Braut Erling Haaland strzelił 54 bramkę w 52 meczu w Lidze Mistrzów.

W tym sezonie 5 bramka i w klasyfikacji strzelców dogonił Harry'ego Kane'a i Kyliana Mbappe.

2

Ależ kontra Bruggi! Kosmos totalny.

2

Ferran Torres! 1-1!

0

@CPuyol Ja nie mówię że Chelsea wygra LM tylko, że faza ligowa ma się nijak do tego co będzie na wiosnę w fazie pucharowej.

Wchodzę w ten zakład. Liczę, że postawisz dom i samochód, a także nerkę.

1

@Kgorecki2500 W Lidze Mistrzów nie ma już słabych drużyn.

1

@michal26 Oczywiście nie licząc Wimbledonu był to słaby sezon ale ja generalnie jestem zadowolony właśnie ze zwycięstwa w Wimbledonie i wolę to niż inne turnieje mniej prestiżowe.
Teraz gdyby udało się wygrać Australian Open i będzie komplet szlemów.

1

@StevenGastonMartin99 Najbardziej żałuję, że Leo Messi nie chciał zagrać w najlepszej lidze świata i tak łatwo się poddał.
Myślę że mógłby od nowego sezonu (albo roku) dołączyć do Wisły Kraków albo Wisły Płock.

0

@CPuyol PSG w poprzednim sezonie o tej porze grało jeszcze gorzej więc spokojnie z tym wyśmiewaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?