3

@Kgorecki2500 Śląsk Wrocław celuje w PP i powrót do Europy czy interesuje ich walka tylko o powrót do Ekstraklasy?

@michal26 Pogoń z Widzewem mając tak duże plany w PP zapewne będą walczyć o wszystko żeby dostać się do Europy. Bardzo ciekawi mnie to starcie.

@626 Legia nie mogła zdecydować na których rozgrywkach się skupić to postawili wszędzie przegrywać.

@escarabajo Avia - Wisła Kraków w ćwierćfinale PP? Widzę to.

@FcPortoFan1999 Myślę że z racji takiej formuły PP, a więc brak rewanżu i gospodarzem drużyna z niższej ligi premiuje właśnie tych słabszych. Także uważam, że mecze będą ciekawe i nikogo ani nie skreślam ani nie daje im zdecydowanych szans choć nie ukrywam, że mam sowich faworytów.

2

@zgiru W zasadzie poza parą Pogoń - Widzew w każdej innej faworytem jest zespół, który zagra na wyjeździe. To jest Puchar Polski, jeden mecz, trochę przypadku - moim zdaniem nie ma szans i będą tutaj jakiejś niespodzianki.

3

@Stinger_ @escarabajo @Luciano99 i @Kgorecki2500 fan Śląska Wrocław.

@mordini123 Myślę że Pogoń z Widzewem może być takim hitem. Może nie jest to hit z nazwy jak Legia z Pogonią ale może to być jedyna droga tych drużyn do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Mi osobiście podoba się para Zawiszy z Wisłą Kraków.

8

Pary 1/8 finału STS Pucharu Polski:

Piast Gliwice - Lech Poznań
Avia Świdnik - Polonia Bytom
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Chojniczanka - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Jak oceniacie losowanie?

@FcPortoFan1999 @gumaz @fart @LeszekFCB @Safrani @mordini123 @mekston @michal26 @Arkon @KRISU77 i inni

0

@escarabajo Nie, bardziej mnie dziwi, że nie powołują piłkarza grającego w Hiszpanii, a powołują z Brazylii gdzie jednak poziom jest jest dużo niższy ale oczywiście powołanie Roque mnie cieszy.

0

@Sysia11 To akurat dobrze, że piłkarze Realu są powoływani ale tak, też się zdziwiłem że przy takiej biedzie i kontuzjach Antony nie dostał szansy, a dostał ją Roque.

0

@Kgorecki2500 Też myślałem że Atalanta wygra ale Arsenal to nie Atalanta. Lepiej kupon na dziś i jutro podaj bo mam zamiar pojawić się w punkcie fortuny. Jutro nie będę chyba mógł.

1

@ShawnC Wyobraź sobie, że ja też śmieci segreguję. Płacę za to.
Teraz muszę jeszcze biegać z butelkami, a na dodatek więcej płacić. Jeśli tego nie rozumiesz to ok. Nie mam zamiaru dłużej tego tłumaczyć.

7

@Pedri16Future Jakoś nie widzę Arsenalu przegrywającego ze Slavią Praga.

3

@ShawnC Wybacz ale nie chce mi się znów tego tłumaczyć. Przewidziałem podwyżki śmieci w momencie kiedy rozmawialiśmy tutaj o starcie kaucji. Możesz wmawiać sobie, że te podwyżki są z innego powodu ale to jest nie prawda. No chyba, że to ja jestem jakimś wielkim geniuszem to ok.

Odwiedzasz rodzinę i znajomych? No fajnie ale nie mieszkając na co dzień, nie pracując tutaj nie widzisz problemów. To, że mieszkasz za granicą, zarabiasz na pewno więcej niż w Polsce nie oznacza, że każdy tak ma. Jeśli dadzą mi zarobki niemieckie to możemy robić jak w Niemczech, dopóki zarabiamy jak zarabiamy nie ma sensu porównywać nas do zagranicy i wprowadzać coś tylko dlatego że u nich działa lepiej.

U nas wszystko jest zrzucone na obywateli, a dodatkowo muszą jeszcze za to płacić czyli ty odwalasz robotę i ty za to płacisz, dobry deal nie?

1

@FcPortoFan1999 Uważam, że kibice Legii, Lecha i Wisły powinni się zjednoczyć. Najlepsza okazja na to teraz - po odpadnięciu Legii.

Zgoda pomiędzy Warszawą, Krakowem i Poznaniem to jest to na co czekać całą piłkarska Polska.

1

@KRISU77 Wiśle Kraków. Najlepszy możliwy zwycięzca Pucharu Polski.

0

@FcPortoFan1999 Będzie w tv? Na jakim kanale?

7

@ShawnC "bo koszty mogą podnieść w każdym momencie"

Każdy może się tak tłumaczyć i tym sposobem wszystko pójdzie do góry poza pensjami, których podnosić nie chcą ale tak, popieraj tego typu głupoty, każdą podwyżkę i uśmiechaj się dalej.

Poza tym, skoro nie mieszkasz w Polsce to po co się "wtrącasz"?

5

@ShawnC Jeśli nie widzisz problemu to ok. Możesz płacić więcej i się z tego cieszyć. Zagaduję, wyborca PO?

0

@Faro Zaraz ci napisze, że nic nie rozumiesz.

4

@ShawnC "Może i będziesz musiał latać z butelkami by odzyskać swoje pieniądze z kaucji ale za to będziesz więcej płacił."

Mam nadzieję, że pomogłem.

19

@Roobo Haha, gdzie są teraz ci obrońcy tych głupot? Jakoś ich nie widzę?
Pochowali się w jaskiniach?

2

@Pedri16Future Jeśli to ten sam to aż się prosi żeby zrobić odwrotnie niż mu doradzają.

15

@Who_you_mam Ronald Araujo.

7

@Pedri16Future Jak zwykle odwraca kota ogonem ale nie dziwi mnie to bo cóż szkodzi obiecać?

5

Skra Bełchatów wygrywa 3-2 z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle!

Przypominam, że ZAKSA prowadziła 2-0 i 24-22 w 3 secie. Mieli zwycięstwo do zera, a ostatecznie przegrali mecz.

Kto prowadząc 2-0 nie wygrywa 3-0 to przegrywa 3-2. Stara siatkarska prawda dalej aktualna.

Brawo Skra!

1

@karoleq992 Tak, świetny mecz Rafała Leszczyńskiego. Wisła Płock bardzo dużo mu dzisiaj zawdzięcza.

1

Mazowsze dzisiaj górą. Radomiak pokonuje w Gdańsku Lechię 2-1, a Wisła Płock u siebie Pogoń Szczecin 2-0.

Wisła Płock wiceliderem Ekstraklasy. Liderem Górnik Zabrze.
Myślę że po 13-14 kolejkach są to jednak dość duże niespodzianki, których raczej nikt nie typował.

7

@blakkudium Vitor Roque? Wiem, że jest w formie w Brazylii ale jednak lekkie zaskoczenie jest. Mimo wszystko życzę mu bramek.

1

Dani Pacheco!
Wisła Płock 2-0 Pogoń Szczecin!

Nafciarze wiceliderem Ekstraklasy po tej kolejce? Wszystko na to wskazuje. Oby.

0

@Rastafarnianin Wiadomo to już chyba od miesiąca. Fajnie, że Barca w TVP bo jakikolwiek inny mecz by nie był w tym czasie to i tak oglądał bym Barcę. Szkoda tylko że pokażą z taką drużyną, a nie np. z Chelsea w następnej kolejce.

5

@Bolton Wchodzę w to. Gdzie podpisać?

3

@blakkudium Zajmowali 2 miejsce - zwolnili trenera.
Zajmują 6 miejsce - zwolnili trenera.

Czyli o co tam im chodzi? Jakie mają wymagania wobec trenera?

1

@Criss18Barca Też uważam, że Ryoyu Kobayashi będzie największym faworytem do zdobycia Kryształowej Kuli aczkolwiek myślę że zimę równie świetnie zacznie Jan Hoerl. Tuż za nimi spodziewam się Daniela Tschofeniga i Domena Prevca.

Ciekawi mnie czy Phillip Raimund utrzyma się w ścisłej czołówce i jak będzie wyglądał trzon reprezentacji Norwegii. Marius Lindvik i Johann Andre Forfang to kompletna zagadka, a Halvor Egner Granerud ostatni konkurs LGP zakończył w TOP 5, a więc być może coś ruszyło.

Skład Niemców moim zdaniem dość prosty. Phillip Raimund, Andreas Wellinger, Pius Paschke, Felix Hoffmann i Karl Geiger.
Najsłabiej w teorii wygląda Geiger ale wątpię żeby go odstawili już na samym początku tym bardziej, że choćby Luca Roth o formie z początku lata może już zapomnieć, a Adrian Tittel także nie wyglądał lepiej od Karla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?