0

@bezalkoholowy Po co mocniej skoro wygrali i awansowali?

Grali także na kartoflisku więc to też na pewno miało swoją wymowę.
Mimo wszystko, najważniejsza jest liga i awans do Ekstraklasy więc akurat Wisła Kraków wątpię żeby stawiała wszystko na Puchar Polski. Jeśli będą mieli okazję to na pewno ją wykorzystają ale nie nastawiam się żeby Wisła wszystkie siły rzucała na puchar tym bardziej z takimi drużynami na takich kartofliskach.

1

Wisła Kraków po bramce Kacpra Dudy wygrywa 1-0 z Hutnikiem i melduje się w 1/8 finału STS Pucharu Polski!

0

@mekston Kylian Mbappe to jest gość, który pobije rekord bramek przeciwko Barcelonie.

Pytanie kto strzelił najwięcej bramek w El Clasico i dlaczego jest to Leo Messi (i ile ma bramek)?

0

@Bilon87 "Oczywiście obie partie do utylizacji ale jak czytam takie wpisy jak twoje to wiem, że niestety dalej "będziecie" się przerzucać z jednych na drugą."

Mam nadzieję że pomogłem rozwiązać wątpliwości.

0

@mekston Patrząc na sukcesy, to jak Lewis Hamilton wchodził do F1 to śmiało można nazwać go GOAT-em.
Oczywiście ktoś inny może mówić, że to Schumacher jest GOAT-em i jestem wstanie to zrozumieć ale jeśli ktokolwiek lekceważy sukcesy Hamiltona i twierdzi, że nie może być GOAT-em bo teraz żaden młody nie dostaje tego bolidu dodając przy tym "xd" to znaczy, że go po prostu nie lubi i nie przyjmuje do wiadomości na jakiej pozycji jest Lewis Hamilton w F1.

Jak pisałem, można się sprzeczać bo różnicę nie są duże ale dla mnie Lewis Hamilton numer 1. Dla innych może to być nawet Lando Norris, nie przeszkadza mi to ale to znak, że pojęcia nie ma żadnego.
A i jeszcze jedno - wybierając GOAT-a trzeba też patrzeć na wyniki - ja wiem, że auto miał swego czasu świetne ale to tak jakby mówić, że Gregor Schlierenzauer jest najlepszym skoczkiem w historii skoków narciarskich bo miał prawdopodobnie największy talent, największe możliwości i wszystko inne, a dobrze wiemy, że biorąc pod uwagę osiągnięcia i całokształt to nie ma go nawet w TOP 5. Niestety, tak to działa.

0

@mekston Może nie pisał ale jeśli nie jest GOAT-em według niego to chyba logiczne, że te sukcesy nie są tak imponujące jak kogoś innego?

Nikt tak nie twierdzi. Ja po prostu twierdzę, że talent Hamiltona był tak duży, że dostał taki bolid. Cała reszta widocznie nie jest na tej półce talentów więc nie wchodzą do najlepszych bolidów.

Pamiętaj, najlepsze zespoły ściągają najlepszych.
Tak samo masz w piłce nożnej - najlepsi wolą największe talenty i najlepszych piłkarzy.
Lewis Hamilton nie dostał tego bolidu za darmo tylko udowodnił swoją wartość.

0

@mekston Słabego kierowcy nie wzięli by do mocnej ekipy. Oczywiście Lewis Hamilton musiał być TOP kiedy dostał szansę w mocnym McLarenie.

0

@zadafcb Może nie zauważyłeś ale Lewis Hamilton ma bardzo dużo innych sukcesów między innymi najwięcej tytułów mistrzowskich (ex aequo), zwycięstw w wyścigach, liczbie podium czy ilość pp. Takie tam małe nic nie znaczące szczegóły.

0

@Kubsoleon Też uważam, że to bez sensu bo ale MLS ma swoje standardy nawet w liczeniu asyst więc akurat tutaj to nie jest aż takim problemem. Jedyny plus dla kibiców to więcej meczów.

0

@mekston Mimo wszystko Lewis Hamilton mając mniej wyścigów i inną, mniejszą punktację rekord ma do dziś. To dużo pokazuje.

0

@MichuZ44 Moim zdaniem są dwie możliwości - albo mu umniejszają bo go nie lubią (podobnie jak choćby Cristiano Ronaldo w piłce nożnej - gość tyle wygrał, moim zdaniem numer 2 w historii, a i tak znajdą się oszołomy, którzy powiedzą, że to jakiś numer 10) albo nie oglądali/są za młodzi kiedy Lewis Hamilton wchodził do F1. Ja akurat oglądałem to wiem dlatego uważam, że zasługuje na miano GOAT-a.

Przyznaję od razu, że nie pamiętam najlepszych lat Schumachera więc to też może być mylne wrażenie ale patrząc na to co robił Hamilton i jakie miał wyniki/sukcesy to myślę że spokojnie można dać mu numer 1.

2

@MichuZ44 A i tak znajdą się osoby co powiedzą, że nie jest GOAT-em.

Oczywiście wiem, że wtedy miał bardzo dobry bolid ale mimo wszystko jeździł kapitalnie, w takim wieku, w debiucie i to mając za kolegę z zespołu wielkiego Fernando Alonso.

1

Waldemar Kiepski znamy też jako Bartosz Żukowski zmierzy się na FAME 22 listopada z Szalonym Reporterem.

Kiedy w pierwszych odcinkach Kiepskich Arnold Boczek z Waldusiem wrócili z walki bokserskiej to myślałem że to tylko film, a oni już wtedy trenowali do tego pojedynku.

1

@Bilon87 Odniosłem wrażenie, że w poprzednim wpisie obroniłeś PiS, że za nich było tanio - już nie wnikam za kogo jest drożej ale zauważ z jakiej półki ceny podnosiło PiS, a z jakiej PO i kto zrobił większe podwyżki.

Oczywiście ja żadnej partii w tym momencie nie bronię tylko śmieszy mnie mówienie "a podobno za poprzedniej władzy było drogo" bo było drogo i nawet jeśli teraz ceny są wyższe nie zmienia to faktu, że PiS robił co chciał, podniósł wszystko tak wysoko, że nawet PO przy tym to nic (przynajmniej jeszcze).

Oczywiście obie partie do utylizacji ale jak czytam takie wpisy jak twoje to wiem, że niestety dalej "będziecie" się przerzucać z jednych na drugą.

0

@mordini123 No tak. W przyszłej kolejce TVP pokazuje Club Brugge z Barceloną i mimo że ja się cieszę bo zdecydowanie wolę oglądać Barcę to w tej kolejce większe hity to PSG - Bayern i Liverpool - Real tak więc jak pisałem wyżej, ja się mimo wszystko cieszę ale wolałbym żeby w 4 kolejce pokazali któryś z dwóch meczów w/w zamiast Barcy, a w 5 kolejce właśnie Barcę z Chelsea no ale to też tak jak pisałem kiedyś - dali mecz z Bruggią żeby prawdopodobnie od bębnić mecz Barcy w TVP (żeby nikt nie narzekał, że Barcy nie pokazują jak rok temu) przy okazji nie dając TVP jednego z dwóch wielkich hitów za to w kolejnej kolejce na otwarcie łez dadzą Arsenal z Bayernem czyli mecz wysokiej półki ale zabiorą Chelsea z Barcą bo Barca już była, hit podobnej wagi ale wiadomo, Polacy.

Zobaczymy co zrobią w 6 kolejce bo wtedy jest mecz Realu z Manchesterem City. Oczywiście na ten mecz się nie nastawiam bo zapewne Canal Plus i tak go nie odda TVP ale wtedy mogą iść po Barcę z Eintrachtem tym bardziej, że we wtorek również mecz Interu z Liverpoolem, a więc na papierze większy hit. Krótko mówiąc, może lepiej byłoby obejrzeć Inter z Liverpoolem ale ja zdecydowanie wolałbym Barcę z Eintrachtem. Oby tylko TVP nie dała się zrobić ze środowym meczem bo poza Realem z City nie ma większego hitu, największy to chyba Bilbao - PSG, a w tej sytuacji sto razy lepiej obejrzeć Barcę we wtorek.

1

@spiderman1899 Czy ja wiem? Raczej najsmutniejszy dzień był kiedy odchodził z Barcy, potem ewentualnie z Europy. Teraz i tak nie gra już na poważnie i szczerze to wątpię żebyś oglądał jego mecze więc czy skończy karierę czy dalej będzie grał w MLS to i tak nie będziemy tego oglądać.

0

@Bilon87 Czyli jeśli teraz jest drogo to znaczy, że wcześniej było tanio?

Czyli jeśli teraz obecny rząd kradnie więcej (przykładowo) to znaczy, że za poprzedniego rządu nie kradli?

0

@mekston Skąd wiesz, że fan kolarstwa i Evenepoela interesuje się F1?

0

@Lionel_Messi10 Dwa mecze pod warunkiem dwóch zwycięstw?

I tak do końca czy na którymś etapie (np. finał) będzie zmiana?

0

Dublet Leo Messiego!
3-0! (Skończyło się 3-1 dla Interu Miami).

Jak tu grają? Mecz i rewanż czy do x (ilu) zwycięstw?

1

@Aragorn33 40-50 bramek? Być może ale Cristiano Ronaldo wciąż gra i wciąż strzela, a więc dopóki on będzie grał to ten licznik będzie się wydłużał.

2

@Inko Haha, miało być mniej, a nie więcej. Nie wiem co tu się wydarzyło.

0

Motor Lublin wygrał 3-0 z Widzewem i to bez Brighta Ede czyli obrońcy, którego "chciała" sama Chelsea czy inny Manchester United.

Ciekawe jaki byłby wynik gdyby Ede grał? Da się stracić więcej bramek niż zero?

0

@Starrk Ja kiedyś znałem całe składy praktycznie połowy najlepszych lig plus Ekstraklasy.

Teraz z tym dużo gorzej i nawet skład Realu nie zawsze wymienię, a kiedyś? W środku nocy mnie by obudzili i bym wyrecytował.

0

@TR3YWAY Ile więcej zarobią?

1

@Bobo25 Rozumiem dlatego o tym piszę, że jestem trochę zaskoczony bo rok temu jeśli dobrze pamiętam mogli wygrać tylko mecz środowy i nigdy nie był to ten na papierze najlepszy mecz.

1

@Czajka90 Mimo wszystko Arsenal z Bayernem to nie mniejszy hit.

Wiadomo, że dla nas Barcelona ale ogólnie te dwa mecze są TOP.

1

@Czajka90 Co prawda w tej kolejce będzie Chelsea z Barceloną ale patrząc tylko na środowe mecze to będzie największy hit - jestem trochę zaskoczony choć nie ukrywam, że skoro pokazywali LM we wtorki to mogli puścić Chelsea z Barcą.

1

@Zeke155 Kibic Znicza Pruszków?

13

Za 2 miesiące o tej porze będziemy w trakcie lub po kolacji wigilijnej.

Ale ten rok zasuwa. Dopiero co się zaczynał, potem Wielkanoc, lato i już za chwilę Wszystkich Świętych i znowu Boże Narodzenie.

Też macie wrażenie, że czas zasuwa dużo szybciej niż dawniej? W zasadzie z roku na rok coraz szybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?