0

@L4ngusta Akurat w poprzednim sezonie kiedy w zimowym okienku trafił z PSG do Juve zaczynał wyglądać coraz lepiej - jeszcze na KMŚ był jednym z lepszych graczy Juve.
Fakt, że nie była to jego życiowa forma ale widać było, że Kolo Muani zaczyna się odbudowywać ale po powrocie do PSG znów nie grał, potem przeszedł do Tottenhamu, złapał kontuzje i znów ma problemy.

3

@L4ngusta Pomyśl sobie, że tego paralityka z Serbii niektórzy chcą w Barcelonie. To jest dopiero dramat.

Aż dziwne, że nie wykupili Randala Kolo Muaniego. Jaki był taki był ale poniżej pewnego poziomu nie schodził.

1

@mordini123 Tak, też tak uważam. TOP 16 do 1/8, a 17-24 do Ligi Europy i podobnie w Lidze Europy i Lidze Konferencji.

Uważam, że to był sprawdzony system.
Oczywiście teraz zrobili fazę Play Off bo więcej meczów, więcej pieniędzy - z jednej strony fajnie bo dodatkowa runda ale dla emocji w samej fazie ligowej jest to minus.

4

Ale ta Chelsea to dziwna drużyna.

Wszyscy pokonują Ajax do zera, a oni u siebie grając jednego więcej dali wbić sobie bramkę. Zamiast zmieść ich 5-0 to się męczą.

2

Pierwsza bramka Hugo Ekitike w karierze w Lidze Mistrzów!

2

Emocji bardzo dużo - więcej niż w poprzednim formacie LM z fazą grupową ale patrząc na poprzedni sezon i to jak dużo drużyn (za dużo) awansuje do fazy pucharowej to w tym momencie nawet jak Liverpool znowu przegra to nic się nie dzieje - zawsze mogą zrobić PSG z poprzedniego sezonu.

Tutaj ten format jakkolwiek nie jest świetny ma duży minus.

0

@Matt_i1992 Przez tą decyzję moim zdaniem Harry Kane zaprzepaścił szanse na bycie obok Cristiano Ronaldo, Leo Messiego i Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji strzelców wszechczasów Ligi Mistrzów.

Myślę że on dalej jest mocnym kandydatem do +80 bramek, może nawet więcej (teraz po reformie LM, patrząc gdzie gra i w jakiej jest formie - spokojnie jeszcze nawet 4-5 lat może grać na wysokim poziomie) czyli gdzieś koło setki się zakręcić. Oczywiście zakładając, że będzie zdrowy i nagle nie złapie jakiejś zadyszki ale mimo wszystko uważam, że Anglik będzie miał minimum 80 bramek w LM.

2

Marc Guiu z bramką dla Chelsea!

Druga bramka w Lidze Mistrzów, pierwszą strzelił jeszcze grając dla Barcelony!

2

45 bramka w Lidze Mistrzów Harry'ego Kane'a!

5 w tym sezonie LM.

1

@Kgorecki2500 A co ja mam powiedzieć? Jeszcze starszy niż ty. Mimo wszystko zupełnie inaczej patrzy się wtedy na piłkę nożną.

1

Lennart Karl - 2008 rok, a więc jeszcze 17-latek

Strzelec pierwszej bramki dla Bayernu w dzisiejszym meczu. Czy można już mówić, że Lennart Karl > Lamine Yamal?

1

Słabe te mecze Ligi Mistrzów o godzinie 21.00.
Tyle czasu już grają, a wciąż bez bramek.

1

@blakkudium Mi także ale wiadomo było, że będą mieli ciężko. W sumie gdyby nie szybka bramka to pewnie nikt by tutaj większych szans im nie dawał. Mimo wszystko 6 pkt po trzech meczach - w tym zwycięstwo w Lizbonie - to dobry początek.

3

Niestety Qarabag przegrywa 3-1 z Athletic Bilbao. Zaczęli świetnie ale nie dali dziś rady.

Dobre informacje za to z Turcji. Tam Galatasaray pokonuje (3-1) Bodo/Glimt, a więc Norwegowie dzisiaj bez punktów do rankingu UEFA.

Teraz czas na większe marki i hity.

Real Madryt - Juventus
Chelsea - Ajax (liczę na pierwszą bramkę w LM Estevao)
Poza tym Bayern, Liverpool, Monaco z Tottenhamem (Ansu Fati mógłby znów trafić) czy Marsylia z Pierre Emerickiem Aubameyangiem, a także Atalanta ze Slavią Praga - ważny mecz dla nas w rankingu UEFA.

Czy Kylian Mbappe i Harry Kane znów urządzą sobie trening strzelecki?

3

Jeśli nudzi kogoś Liga Mistrzów lub nie ma ochoty jej oglądać, a chciałby obejrzeć coś z innej dyscypliny sportu to na Polsacie Sport 1 siatkarski mistrz Polski zaczyna sezon w PlusLidze.

Norwid Częstochowa - Bogdanka Luk Lublin, strat meczu o godzinie 20.30.

0

@mekston No właśnie, jeśli dotknął to powinni mu zaliczyć. Ciekawe czemu przynajmniej na razie nie jest zaliczona.

4

@barcanawieki Nie. TVP wczoraj pokazywało Arsenal - Atletico.

1

@mordini123 Patrząc choćby na ostatni sezon to łyżwiarstwo szybkie wydaje się naszą największą szansą medalową tym bardziej, że można tam liczyć na kilka zawodników/zawodniczek, a więc mając tych 3-4 sportowców plus biegi drużynowe/sprinty (nie wiem czy w kalendarzu będą oba biegi czy tylko jeden) to szanse na choćby jeden medal rosną.

W skokach będzie bardzo ciężko. Można żałować, że nie będzie klasycznej drużynówki bo tam moglibyśmy mieć jednak największe szanse tym bardziej, że poza Austrią większość ekip ma problemy ze skompletowaniem czwórki.

1

@blakkudium Tak, remis nie będzie zły to oczywiste ale mając 7 punktów nawet potem zgarniając 3-4 mogą nie wyjść, a tak przy 9 po tej kolejce szanse bardzo by urosły.

1

@mekston Miałem wrażenie, że dotknął ale to może być tylko wrażenie. Trzeba by było obejrzeć jakąś lepszą powtórkę.

0

@Romario87 1-1 właśnie Bilbao strzeliło.

1

@blakkudium Tak dlatego jeśli udałoby im się dzisiaj wygrać to uważam, że mieliby świetną sytuację i spokojnie mogliby awansować do fazy Play Off. Uważam, że Ajax można spokojnie ograć, a i w pozostałych meczach coś może wpaść. Warunek go wygrana dzisiaj bo ona da im duży plus ale niestety właśnie 1-1.

0

@mekston Chyba nie choć moim zdaniem jeśli dotknął piłkę to powinien mieć ją zaliczoną. Pytanie czy dotknął?

1

@mordini123 Mogą dać i 3 razy tyle ale niestety ciężko będzie Polsce o jakiekolwiek medale, a co dopiero o złote.
Mimo wszystko mam nadzieję że nie zakończymy passy medalowej i z Włoch jakiś krążek uda się przywieźć.

Ja to bym najbardziej walczył o ten obraz. Nie wiem co to za obraz ale brzmi bardzo dobrze.

2

Dublet Victora Osimhena. Łącznie w tej edycji Ligi Mistrzów Nigeryjczyk ma 3 bramki w dwóch meczach.

Podłączył się do czołówki najlepszych strzelców.

Norwegowie już w trudnej sytuacji. Myślałem że więcej pokażą ale na ten moment wyglądają kiepsko.

2

Bardzo mi się podoba wynik meczu Athletic Bilbao - Qarabag.

Mam nadzieję że Azerowie z polskim bramkarzem Mateuszem Kochalskim wygrają trzeci mecz w tej edycji Ligi Mistrzów, a 9 punktów to już bardzo dobra zaliczka do ewentualnego awansu do fazy Play Off. Oczywiście 9 punktów najprawdopodobniej nie da awansu (rok temu 11 pkt dawało awans choć jedna drużyna z takim dorobkiem punktowym nie awansowała) ale na pewno mocno się do niego zbliżą.

W drugim meczu wynik również przyjemny dla nas. Norwegowie są przed nami w rankingu UEFA więc porażka Bodo/Glimt zawsze na plus.

Co prawda daleko do końca meczów ale początek świetny. Oby Qarabag i Galatasaray utrzymali swoje wyniki.

9

Wczorajsze porażki w Lidze Mistrzów Olympiakosu i Kopenhagi to bardzo dobre wiadomości dla Polski jeśli chodzi o ranking krajowy UEFA.

Grecja nie odskoczyła, a Dania nie odrobiła żadnych punktów do nas.

Dzisiaj kolejny ważne starcie - Bodo/Glimt zagra na wyjeździe z Galatasaray i ewentualnie mecz Atalanty ze Slavią Praca bo jeśli chcemy gonić Czechów to poza oczywistymi punktami polskich drużyn niestety ale trzeba liczyć na jak najmniejszą zdobycz punktową Czechów.

Norwegów myślę że i tak zrobimy więc generalnie ich mecz aż tak ważny nie jest (choć chyba lepiej żeby nie punktowali) ale jeśli chcemy podjąć walkę z Czechami to dzisiaj Slavia obowiązkowo porażka.

@michal26 @FcPortoFan1999 @Sulimo @Safrani @fart @LeszekFCB @Luciano99 @mordini123

10

@Faro Tak z ciekawości, ile masz lat? Bo brzmisz jakbyś dochodził co najmniej do 60-tki, a wyglądał na 85.

Ja już dawno nie mam 18 lat ale nigdy w życiu bym nie pomyślał żeby osoby w tym wieku ustępowali mi miejsca w autobusie, tramwaju czy gdziekolwiek indziej.

0

@Sysia11 Jeśli napastnik musi rozgrywać to raczej źle to świadczy o pozostałej części zespołu. Oczywiście, fajna cecha ale Barca potrzebuje napastnika, który będzie strzelał bramki.

Julian Alvarez bramki strzelać potrafi ale mam wrażenie, że sam nie wie gdzie ma grać. Chciałby robić wszystko, a później brakuje go w polu karnym.

4

@RivaldoVitorBorba Bo Lamine Yamal to przyszły lider, a poza tym wykonuje je coraz pewniej.

Serio, że dalej są osoby które tego nie rozumieją (pewna dwójka już chyba załapała bo się przestała czepiać).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?