Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Najpierw setka na lepsze trawienie, a potem oczywiście La Rambla.
2
@LeszekFCB Albo nie czytają co on wypisuje albo polecają tylko i wyłącznie dlatego że na zdjęciu jest Leo Messi.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16166962#comment-16166962
"Leo Messi otrzymał dodatkowy dzień wolny (dzisiaj) od sztabu trenerskiego Interu Miami, ponieważ podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej rozegrał wiele meczów (klubowych i reprezentacyjnych)."
Dwa mecze to wiele meczów?
Tyle osób oznaczonych, tyle poleceń, a nikt tej głupoty nie sprostował.
0
@Greenalley No na pierwszy rzut oka nie wiadomo bo w sumie w Barcelonie tak wiele hiszpańskich gwiazd nie było jeśli mówimy o totalnej ofensywie. Nawet patrząc na Xaviego czy Iniestę to ciężko wymagać od nich hat tricków.
W ostatnich latach kto z Hiszpanii grał w Barcelonie z ataku? Chyba tylko David Villa i Pedro Rodriguez ale oni w czasach Leo Messiego mieli ciężko tym bardziej że David Villa kontuzja.
Wcześniej? Na szybko nie pamiętam ale choćby Luis Suarez aczkolwiek on strzelił tylko 8 bramek w Pucharze Mistrzów.
Może jest to lekka niespodzianka ale nie aż taka nie do uwierzenia. Przynajmniej dla mnie.
25
43 bramki dzisiaj w Lidze Mistrzów - oby to nie oznaczało, że się wystrzelali i jutro będą nudy.
0
@mekston 2,50 zł mogę dać. Więcej nie dam bo nie mam.
@matirix20 Dlatego właśnie napisałem o tym że mnie to śmieszy. Wiedział, że Atletico tak gra, wiedział kto tam jest trenerem, a i tak tam poszedł choć tak naprawdę mógł iść wszędzie.
1
@blakkudium To prawda i jeszcze pamiętajmy o tej akcji z Rayą. Mimo wszystko znów rozczarowali.
0
@Sysia11 Dlaczego dowalić? Przecież on sam sobie dowala - to po pierwsze, a po drugie to on miał mnie zablokować więc nawet nie wiedziałem, że czyta moje posty.
3
Muszę oddać, że Arsenal oddał w drugiej połowie ale Atletico nie dojechało. Takie baty dostać w tak krótkim czasie to wstyd.
@mordini123 @blakkudium
1
Śmieszy mnie jak wiele osób pisze "uratować Alvareza z Atletico", "Julek uciekaj z Atletico" - przecież on sam dobrowolnie tam poszedł wiedząc jak gra Atletico i że o trofea będzie tam ciężko więc jakie ratować?
Jego wybór, jego decyzja.
0
@Lionel_Messi10 To ty miałeś do mnie nie napisać ale "napiszę bo się uduszę" co nie?
@Sysia11 Ostatnio całkiem sensownie się z tobą rozmawiało ale widzę że za dużo przebywasz w La Ramblowym towarzystwie lidera ambasady i znów nie łapiesz.
2
Viktor Gyokeres jeszcze jest gotów strzelić tutaj hat tricka!
4
Viktor Gyokeres z dubletem!
Arsenal rozjeżdża bastion argentyński z Madrytu. Atletico i Argentyna na kolanach, a Viktor Gyokeres > Julian Alvarez! Alexander Isak obok niego nawet nie stał.
2
Viktor Gyokeres!
Arsenal 3-0!
Szwed już prawie jest jak Haaland, a Alvarez nigdy Haalandem nie będzie!
3
Gabriel Martinelli!
Emirates oszalało!
Bastion argentyński na kolanach!
@Popitek12 @Eklerek
1
@Popitek12 Póki co Arsenal radzi sobie z bastionem argentyńskim. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po końcowym gwizdku.
1
@Katalończyk 99 Zakładając, że w ogóle jest coś takiego jak sport narodowy to zawsze i wszędzie będzie nim piłka nożna.
Tutaj nawet nie ma żadnego porównania. Wczoraj ruszyła PlusLiga, a ja nie widziałem żadnego wpisu na ten temat. Rusza Ekstraklasa i co? Końca nie ma, sam @FcPortoFan1999 pisze więcej w weekend niż wszyscy razem wzięci przez cały rok o ligowej siatkówce.
1
@blakkudium @mordini123 Po prostu uważam, że nie myliłem się co do tego wyboru i tego meczu.
Nie mówię że sam mecz jest jakiś zły ale jednak TVP z tą lepszą ofertą póki co nie wychodzi najlepiej.
@Lionel_Messi10 Już mnie odblokowałeś?
Dopiero co chwaliłeś się swojemu przyjacielowi, że mi już nie odpowiadasz, a tymczasem znów słowa rzucone na wiatr... Oznaczmy go @MesQueUnClub_87 niech zobaczy i oceni jak to u ciebie jest z "obiecankami". Jak zwykle nijak, piszesz jedno, robisz drugie.
A i jeszcze jedno - twoja opinia akurat jest do niczego bo ty zawsze chwalisz każdy mecz, każdy wybór gdzie tylko pojawią się Argentyńczyk.
1
@kanver_ To byłoby coś niesamowitego gdyby Norwegia została mistrzem świata. Także będę im bardzo kibicował.
0
@Greenalley Ale to chyba chodziło o pierwszego Hiszpana w barwach Barcy?
2
@mordini123 @blakkudium To z wami rozmawiałem o tym, że TVP dostaje jak zwykle mecz, który lepiej odpuścić?
Oczywiście jeszcze druga połowa - może odda jeszcze ale pamiętam jak pisałem, że nie ma co się cieszyć z tego wyboru bo to właśnie tak może wyglądać. I niestety bramek nie ma.
0
@mientusek1407 Tak starszy o 2 lata aczkolwiek Desire Doue gra 17 mecz w LM, a Lamine Yamal zagrał "już" 25.
Oczywiście nie tyle porównuję co po prostu pokazuję, że to może być dwójka która w przyszłości będzie rządzić piłką nożną.
2
@Kgorecki2500 Jeszcze cała druga połowa aczkolwiek prawie zawsze tak jest, że coś oczywistego musi nie wejść.
2
W między czasie 24 bramkę w LM i 3 w tym sezonie strzelił Lautaro Martinez.
Argentyńczyk jest w tym momencie najskuteczniejszym piłkarzem Argentyny w tym sezonie Ligi Mistrzów.
5
Desire Doue z dubletem!
Bohater ostatniego finału LM strzelił siódmą bramkę w historii LM.
2
Desire Doue z szóstą bramka w Lidze Mistrzów (pierwsza w tej edycji). Bohater ostatniego finału dogonił Lamine Yamala.
Co ciekawe asyst również mają po tyle samo - 5 (zajadając, że dzisiaj asysta Yamala nie jest asystą).
7
Anthony Gordon!
Newcastle 1-0!
Ależ walka Anglików o miano najlepszego angielskiego strzelca tej edycji LM:
Harry Kane - 4 bramki
Marcus Rashford - 4 bramki
Anthony Gordon - 4 bramki
2
@maroon Dlaczego? Za rok trafi do Barcy i na luzie bije rekord.
11
Julian Alvarez, nigdy nie będziesz Erlingiem Haalandem.
4
4 bramka w tej edycji Ligi Mistrzów Potężnego Wikinga Brauta Erlinga Haalanda i 53 w karierze w 51 meczu.