Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 A ja jestem rozczarowany. Nie grą Jagiellonii ale, że mnie pomijasz w postach o Jadze kiedy sam typuje ich na MP.
0
@mekston Jak to w ogóle brzmi "idzie na rekord Guirassy'ego", na pewno Kane? Nie Burkardt?
0
@LeszekFCB Żeby nie było. Nie mam nic do Legii. Nawet często bywam w Warszawie ale przez Iordanescu jest jak jest. Mimo wszystko mam nadzieję, że kto nie będzie MP - Jagiellonia, Lech, Legia, Raków czy jakakolwiek niespodzianka (Górnik?) to w przyszłym sezonie usłyszymy hymn Ligi Mistrzów w Polsce.
1
@mekston Pojebało Kane'a konkretnie. Ciekawe czy na przestrzeni sezonu mając 4 kolejki mniej jest wstanie rzucić rękawice Haalandowi i Mbappe w klasyfikacji Złotego Buta.
1
Harry Kane! Znowu to samo!
0
@FcPortoFan1999 Adrian Siemieniec to przyszły selekcjoner reprezentacji Polski.
0
@FcPortoFan1999 Ale nie zmienia to faktu, że pisać mogłeś. Mistrzowie odpadli (powiedz, że tak)?
1
@FcPortoFan1999 Oby, mistrz Polski 2025/26!
1
@Pablozeusz Który to napastnik nie tak dawno obronił rzut karny?
1
@Criss18Barca Przez skoki, Barcę i Der Klassiker zapomniałem o Awanturze o kasę ale to wina @FcPortoFan1999 bo nic nie spamuje o tym.
2
@Laminedependencia Dokładnie, tym bardziej mając tyle kontuzji. Nie da się grać 10 miesięcy pięknej piłki gromiąc rywali. Kto się nie cieszy z tego zwycięstwa po prostu nie rozumie piłki nożnej.
3
@misterio I wygrał Ligę Mistrzów. Biorę to w ciemno.
2
@Jakchcesz 1.01. Myślę postawić dom. Polecasz?
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Real nie takie mecze przepycha. Nie da się grać pięknie cały sezon tym bardziej z tyloma kontuzjami. Docenisz ten mecz na koniec sezonu.
0
@mrboom Ja nigdy ich nie wypychałem. Na żartach się nie znasz?
2
@Sergio_Devils Mądry jesteś? Punkty można odrobić ale piwa już nie.
Żartowałem, piwo zawsze można wylizać, a te punkty mogą być mega ważne.
1
@Nightraider Lamine Yamal? Pamiętaj, że on ma 18 lat.
Wielu nie rozumie ale Raphinha to był lider totalny.
2
Kto dzisiaj z maratonem, nie odpuszcza i będzie oglądał Der Klassiker?
0
Koniec meczu! 3 punkty dla Barcelony po takich męczarniach przy takich absencjach!
Za tydzień Real dostaje w dupę i wszystko wraca na swoje miejsce!
2
Ronald Araujo, żartowałem z tym odejściem. Jesteś najlepszy.
1
Ronald Araujo! Haha, zamknął mordy wszystkim!
0
Hansi Flick, jesteś Niemcem pokaż im tam.
0
@kanver_ Mecz trwa 90 minut, dwie połowy.
13
Nie martwcie się. Jutro Real Madryt dostanie karnego za Marcusa Rashforda.
1
@masa11 Setkę się pije.
3
Marcus Rashford? Co to było?
0
Nogę mu urwało? Nie, to nie było faulu. Oddać bramkę.
8
Marcus Rashford! Kurde, dlaczego taki pech z tą poprzeczką.
0
Girona druga setka zawalona. Zaraz Real strzeli.
1
Wojciech Szczęsny! Brawo. Ważna interwencja.