1

@michal26 A ja jestem rozczarowany. Nie grą Jagiellonii ale, że mnie pomijasz w postach o Jadze kiedy sam typuje ich na MP.

0

@mekston Jak to w ogóle brzmi "idzie na rekord Guirassy'ego", na pewno Kane? Nie Burkardt?

0

@LeszekFCB Żeby nie było. Nie mam nic do Legii. Nawet często bywam w Warszawie ale przez Iordanescu jest jak jest. Mimo wszystko mam nadzieję, że kto nie będzie MP - Jagiellonia, Lech, Legia, Raków czy jakakolwiek niespodzianka (Górnik?) to w przyszłym sezonie usłyszymy hymn Ligi Mistrzów w Polsce.

1

@mekston Pojebało Kane'a konkretnie. Ciekawe czy na przestrzeni sezonu mając 4 kolejki mniej jest wstanie rzucić rękawice Haalandowi i Mbappe w klasyfikacji Złotego Buta.

1

Harry Kane! Znowu to samo!

0

@FcPortoFan1999 Adrian Siemieniec to przyszły selekcjoner reprezentacji Polski.

0

@FcPortoFan1999 Ale nie zmienia to faktu, że pisać mogłeś. Mistrzowie odpadli (powiedz, że tak)?

1

@FcPortoFan1999 Oby, mistrz Polski 2025/26!

1

@Pablozeusz Który to napastnik nie tak dawno obronił rzut karny?

1

@Criss18Barca Przez skoki, Barcę i Der Klassiker zapomniałem o Awanturze o kasę ale to wina @FcPortoFan1999 bo nic nie spamuje o tym.

2

@Laminedependencia Dokładnie, tym bardziej mając tyle kontuzji. Nie da się grać 10 miesięcy pięknej piłki gromiąc rywali. Kto się nie cieszy z tego zwycięstwa po prostu nie rozumie piłki nożnej.

3

@misterio I wygrał Ligę Mistrzów. Biorę to w ciemno.

2

@Jakchcesz 1.01. Myślę postawić dom. Polecasz?

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Real nie takie mecze przepycha. Nie da się grać pięknie cały sezon tym bardziej z tyloma kontuzjami. Docenisz ten mecz na koniec sezonu.

0

@mrboom Ja nigdy ich nie wypychałem. Na żartach się nie znasz?

2

@Sergio_Devils Mądry jesteś? Punkty można odrobić ale piwa już nie.

Żartowałem, piwo zawsze można wylizać, a te punkty mogą być mega ważne.

1

@Nightraider Lamine Yamal? Pamiętaj, że on ma 18 lat.

Wielu nie rozumie ale Raphinha to był lider totalny.

2

Kto dzisiaj z maratonem, nie odpuszcza i będzie oglądał Der Klassiker?

0

Koniec meczu! 3 punkty dla Barcelony po takich męczarniach przy takich absencjach!

Za tydzień Real dostaje w dupę i wszystko wraca na swoje miejsce!

2

Ronald Araujo, żartowałem z tym odejściem. Jesteś najlepszy.

1

Ronald Araujo! Haha, zamknął mordy wszystkim!

0

Hansi Flick, jesteś Niemcem pokaż im tam.

0

@kanver_ Mecz trwa 90 minut, dwie połowy.

13

Nie martwcie się. Jutro Real Madryt dostanie karnego za Marcusa Rashforda.

1

@masa11 Setkę się pije.

3

Marcus Rashford? Co to było?

0

Nogę mu urwało? Nie, to nie było faulu. Oddać bramkę.

8

Marcus Rashford! Kurde, dlaczego taki pech z tą poprzeczką.

0

Girona druga setka zawalona. Zaraz Real strzeli.

1

Wojciech Szczęsny! Brawo. Ważna interwencja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?