3

Mikael Ishak daje nadzieję na 3 punkty. Styl fatalny ale jeśli udałoby się wygrać to jutro nikt o tym pamiętał nie będzie.

0

Spalony ratuje Lecha Poznań.
Partacze z Poznania.

0

@kuz Akurat dzisiaj jest to bardziej zrozumiałe niż w pierwszym meczu Legii. Lincoln to pół amatorzy.

1

@michal26 Lech nawet tym składem powinien ich poskładać. To co oni grają to jest jakiś żart. To wygląda tak jakby myśleli, że mecz wygrają wychodząc na murawę.

1

@blakkudium Od początku grają gówno. Kompletnie nie rozumiem o co im chodzi. Myśleli że na stojąco wygrają mecz?

2

Kompromitacja Lecha Poznań.
Niech ktoś im powie, że ośmieszają nie tylko siebie ale Polskę i obliczenia @michal26

0

@michal26 Ja to wszystko rozumiem ale ty nie bierzesz pod uwagę tego, że Czesi też grają i też mogą zdobyć punkty.

Pilzno ma 2-0 z Romą, Sparta i Sigma cały czas bez bramek ale przecież mecze trwają.

1

@escarabajo Oczywiście, że nie ale mając tak szybko bramkę mogłoby to trochę inaczej wyglądać.

1

Lincoln trafia w poprzeczkę.
Lech zamiast ich punktować to na początku wygląda jakby chcieli być Legią.

1

Patryk Makuch to dopiero dramat. Raków mógłby niż prowadzić i mieć niezłą sytuację, a tak będą męczyć i siebie i kibiców.

0

@partymaker Nie bo to ma być zadośćuczynienie za oszczędzanie się w pierwszym meczu, a Legia gra w Ekstraklasie.

0

@michal26 Po zakończeniu fazy ligowej wyprzedzić Czechów? Nie no ja rozumiem wiele ale ten scenariusz nie przewiduje praktycznie u nich punktów.
Oczywiście dużo zależy od naszych meczów bezpośrednich z nimi - jeśli wygramy wszystkie to jestem wstanie wyobrazić sobie taki scenariusz ale jeśli nie to wątpię. Po zakończeniu całego sezonu tak ale fazy ligowej?

1

@michal26 Źle się to ogląda ale to Gibraltar. Może jeszcze cywilizacja do nich nie dotarła.

2

Nieoficjalnie: Legia Warszawa wygrywając w Krakowie ma mieć dopisane 3 punkty do tabeli Ekstraklasy.

4

Legia Warszawa wygrywa w Krakowie z Szachtarem!

Jagiellonia Białystok remisuje ze Strasbourgiem na wyjeździe!

Bardzo dobre wyniki drużyn grających o 18.45!

Teraz najlepiej dwa zwycięstwa - Lech to mus ze względu na rywala, a Raków mógłby ze względu na ranking i pościg za Czechami.

3

Legia Warszawa prowadzi na Reymonta!
Ale nie z Wisłą Kraków!

3

Niestety 1-1. Szkoda bo akurat Strasbourg nie cisnął, a Jagiellonia wyglądała naprawdę dobrze.

0

Ależ błąd Vitala. To powinien być gol dla Francuzów. Ale szczęście Jagiellonii.

0

@takisobiektos Chcą być wypoczęci na porażkę z Lechem.

0

@UriBoyka Nie podobał mi się ten transfer Rajovicia ale tutaj go chwalili. Aż szkoda, że wyleciał Jean Pierre Nsame.

0

Nie za bardzo oglądam Legię - oni serio tak źle wyglądają w tej 2 połowie jak pokazują statystyki? Wyszli w ogóle na boisko?

0

@Hosh Żarty się skończyły - teraz prawdziwa weryfikacja, kto lepszy, PSG czy Jagiellonia?

0

Niestety Legia dalej swoje. Chyba nie polubią wygrywać w tym sezonie.

2

Gdybym był sędziom meczu Strasbourg - Jagiellonia to bym go w tej chwili zakończył.

0

@Encore Biorąc pod uwagę to, że Adam Małysz był tym pierwszym. To w dużej mierze dzięki niemu nasze skoki tak poszły do góry i osiągnięcia ma wielkie mimo braku złota IO to też skłaniam się ku temu, że to Adam Małysz lekko jest wyżej ale Kamil Stoch ma swoje plusy i nie dziwi mnie jeśli ktoś stawia go wyżej.

Dla mnie niemalże remis ale jeśli musiałbym kogoś wskazać to minimalnie Adam Małysz. Może w ostatnim sezonie w karierze Kamil Stoch przechyli szalę na swoją korzyść.

1

Jagiellonia Białystok 1-0!

2

@wojopancer Naprawiam błąd z przyszłości i zamiast oranżady pije setkę popijając piwem.

3

Jesus Imaz! Ależ setka dla Jagiellonii choć nie wiadomo czy nie było spalonego.

2

Rafał Augustyniak!
Brawo Legia! 1-0!

0

@lucca87 LE także nie wielu pamięta. Jedyna różnica w tym, że grają o Superpuchar UEFA, a zwycięstwo w LE daje grę w Lidze Mistrzów ale rozgrywki i puchar sam w sobie nie jest jakoś dużo bardziej znacząca niż w LK.

AS Roma ostatni raz na 3 miejscu była w sezonie 17/18, a na 2 miejscu sezon wcześniej i do tego czasu faktycznie była to drużyna mocna - nie ze ścisłego TOP-u jak Barca, Real, Bayern, City ale tuż za ale teraz nie jest nawet tuż za tylko dalej.

7 sezonów poza podium i poza TOP 4. Brak pucharów i gry w LM także serio - ja uważam, że dla nich LK w tym momencie to jest duży sukces.

To trochę tak jak to mówić, że Valencii nie interesuje LK (gdyby w niej grali) bo kiedyś byli TOP w Hiszpanii, a nawet w LM. Czasy się zmieniły i na chwilę obecną, a w zasadzie od 2018 roku Roma to nie jest zespół z wysokiej półki i jeśli dla nich LK to nic to jak pisałem wyżej, niech dalej trzymają pustą gablotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?