Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mikael Ishak daje nadzieję na 3 punkty. Styl fatalny ale jeśli udałoby się wygrać to jutro nikt o tym pamiętał nie będzie.
0
Spalony ratuje Lecha Poznań.
Partacze z Poznania.
0
@kuz Akurat dzisiaj jest to bardziej zrozumiałe niż w pierwszym meczu Legii. Lincoln to pół amatorzy.
1
@michal26 Lech nawet tym składem powinien ich poskładać. To co oni grają to jest jakiś żart. To wygląda tak jakby myśleli, że mecz wygrają wychodząc na murawę.
1
@blakkudium Od początku grają gówno. Kompletnie nie rozumiem o co im chodzi. Myśleli że na stojąco wygrają mecz?
2
Kompromitacja Lecha Poznań.
Niech ktoś im powie, że ośmieszają nie tylko siebie ale Polskę i obliczenia @michal26
0
@michal26 Ja to wszystko rozumiem ale ty nie bierzesz pod uwagę tego, że Czesi też grają i też mogą zdobyć punkty.
Pilzno ma 2-0 z Romą, Sparta i Sigma cały czas bez bramek ale przecież mecze trwają.
1
@escarabajo Oczywiście, że nie ale mając tak szybko bramkę mogłoby to trochę inaczej wyglądać.
1
Lincoln trafia w poprzeczkę.
Lech zamiast ich punktować to na początku wygląda jakby chcieli być Legią.
1
Patryk Makuch to dopiero dramat. Raków mógłby niż prowadzić i mieć niezłą sytuację, a tak będą męczyć i siebie i kibiców.
0
@partymaker Nie bo to ma być zadośćuczynienie za oszczędzanie się w pierwszym meczu, a Legia gra w Ekstraklasie.
0
@michal26 Po zakończeniu fazy ligowej wyprzedzić Czechów? Nie no ja rozumiem wiele ale ten scenariusz nie przewiduje praktycznie u nich punktów.
Oczywiście dużo zależy od naszych meczów bezpośrednich z nimi - jeśli wygramy wszystkie to jestem wstanie wyobrazić sobie taki scenariusz ale jeśli nie to wątpię. Po zakończeniu całego sezonu tak ale fazy ligowej?
1
@michal26 Źle się to ogląda ale to Gibraltar. Może jeszcze cywilizacja do nich nie dotarła.
2
Nieoficjalnie: Legia Warszawa wygrywając w Krakowie ma mieć dopisane 3 punkty do tabeli Ekstraklasy.
4
Legia Warszawa wygrywa w Krakowie z Szachtarem!
Jagiellonia Białystok remisuje ze Strasbourgiem na wyjeździe!
Bardzo dobre wyniki drużyn grających o 18.45!
Teraz najlepiej dwa zwycięstwa - Lech to mus ze względu na rywala, a Raków mógłby ze względu na ranking i pościg za Czechami.
3
Legia Warszawa prowadzi na Reymonta!
Ale nie z Wisłą Kraków!
3
Niestety 1-1. Szkoda bo akurat Strasbourg nie cisnął, a Jagiellonia wyglądała naprawdę dobrze.
0
Ależ błąd Vitala. To powinien być gol dla Francuzów. Ale szczęście Jagiellonii.
0
@takisobiektos Chcą być wypoczęci na porażkę z Lechem.
0
@UriBoyka Nie podobał mi się ten transfer Rajovicia ale tutaj go chwalili. Aż szkoda, że wyleciał Jean Pierre Nsame.
0
Nie za bardzo oglądam Legię - oni serio tak źle wyglądają w tej 2 połowie jak pokazują statystyki? Wyszli w ogóle na boisko?
0
@Hosh Żarty się skończyły - teraz prawdziwa weryfikacja, kto lepszy, PSG czy Jagiellonia?
0
Niestety Legia dalej swoje. Chyba nie polubią wygrywać w tym sezonie.
2
Gdybym był sędziom meczu Strasbourg - Jagiellonia to bym go w tej chwili zakończył.
0
@Encore Biorąc pod uwagę to, że Adam Małysz był tym pierwszym. To w dużej mierze dzięki niemu nasze skoki tak poszły do góry i osiągnięcia ma wielkie mimo braku złota IO to też skłaniam się ku temu, że to Adam Małysz lekko jest wyżej ale Kamil Stoch ma swoje plusy i nie dziwi mnie jeśli ktoś stawia go wyżej.
Dla mnie niemalże remis ale jeśli musiałbym kogoś wskazać to minimalnie Adam Małysz. Może w ostatnim sezonie w karierze Kamil Stoch przechyli szalę na swoją korzyść.
1
Jagiellonia Białystok 1-0!
2
@wojopancer Naprawiam błąd z przyszłości i zamiast oranżady pije setkę popijając piwem.
3
Jesus Imaz! Ależ setka dla Jagiellonii choć nie wiadomo czy nie było spalonego.
2
Rafał Augustyniak!
Brawo Legia! 1-0!
0
@lucca87 LE także nie wielu pamięta. Jedyna różnica w tym, że grają o Superpuchar UEFA, a zwycięstwo w LE daje grę w Lidze Mistrzów ale rozgrywki i puchar sam w sobie nie jest jakoś dużo bardziej znacząca niż w LK.
AS Roma ostatni raz na 3 miejscu była w sezonie 17/18, a na 2 miejscu sezon wcześniej i do tego czasu faktycznie była to drużyna mocna - nie ze ścisłego TOP-u jak Barca, Real, Bayern, City ale tuż za ale teraz nie jest nawet tuż za tylko dalej.
7 sezonów poza podium i poza TOP 4. Brak pucharów i gry w LM także serio - ja uważam, że dla nich LK w tym momencie to jest duży sukces.
To trochę tak jak to mówić, że Valencii nie interesuje LK (gdyby w niej grali) bo kiedyś byli TOP w Hiszpanii, a nawet w LM. Czasy się zmieniły i na chwilę obecną, a w zasadzie od 2018 roku Roma to nie jest zespół z wysokiej półki i jeśli dla nich LK to nic to jak pisałem wyżej, niech dalej trzymają pustą gablotę.