0

@Dankho94isback Moim zdaniem nie masz racji. Rywalizacja Barcy z Realem to jest coś więcej niż rywalizacja na boisku. Żadne Atletico nie zastąpi ani jednej ani drugiej drużyny. Nikt nie zastąpi - nawet Bayern, PSG czy zespoły z Anglii.

Oczywiście, że nie chcemy widzieć gry nie fair ale myślisz że tylko Real tak gra?

1

@damianex10 Co oni? Strzelali z każdej pozycji?

0

@MessiForeverTheBest Nie. Mimo wszystko bez Realu nie ma wielkiej Barcelony i bez Barcelony nie ma wielkiego Realu.

Likwidacja jednej z tych drużyn kończy piłkę nożną.

0

@4drian0 Po pierwsze to zwykle pytanie - przecież ja nic nie sugeruję, a po drugie nie musi być to kilka miesiący. Przecież Leo Messi mógłby grać ile by tylko chciał.

3

@Cyzix Piszę by po meczu po ewentualnym zwycięstwie Rayo ci przypomnieć.

0

Leo Messi czy Lamine Yamal?

Macie dk wyboru - albo w tym momencie przychodzi Leo Messi i odchodzi Lamine Yamal albo zostaje Lamine Yamal ale Leo Messi już nigdy nie zagra w koszulce Barcy, co wybieracie?

0

@Kgorecki2500 Kaptur na głowę, jakiś płaszcz i jedziemy. Taki problem to nie problem.

0

@Kgorecki2500 Twoja wina. Po co tam poszedłeś?
Widać, że za dużo zarabiasz na tym rowerze.

0

@Arkon Jak można mieć gdzieś F1 skoro zbliża się historyczny moment w którym to wyśmiewany i wyszydzany Lando Norris zbliża się do pierwszego w karierze tytułu mistrza świata?

3

Zaczynają pojawiać się komentarze, że dzisiaj Rayo łatwo wygrywa, a więc wiadomo, że Real Madryt spokojne 3 punkty.

4

@Lanosss Kolejny argument za tym co mówił Cristiano Ronaldo.

Leo Messi w TOP 25 ulubionych ofiar ma aż 24 zespoły hiszpańskie.

Znów Cristiano Ronaldo miał rację, że w Hiszpanii łatwiej strzelać.

0

@Pnog37 @Eklerek Nie przepadam za Aston Villa więc już wolałbym obejrzeć Legię z Termalicą.

@Dankho94isback Mecz na Eleven więc wpisałem.

@cchesterr43 A ty byłeś? O czym było kazanie? @FcPortoFan1999

6

@mekston I to jest statystyka, która pokazuje, że Leo Messi nie poradziłby sobie w sobotni wieczór w deszczowym Stoke.

0

@mekston Do rekordu jeszcze daleko. Oczywiście z każdym meczem będzie się do niego zbliżał więc najlepiej jeśli dzisiaj nie trafi to siatki rywala, a Real tego meczu nie wygra.

2

Ależ dzisiaj się to wszytko ułożyło praktycznie w jednym czasie.

16.15 Rayo Vallecano - Real Madryt
17.30 Awantura o kasę
17.30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (TVP Sport)
17.30 Manchester City - Liverpool
18.00 F1 GP Brazylii

I co tutaj oglądać?
Dobrze, że przynajmniej Celta Vigo - Barcelona o godzinie 21.00.

1

@Eklerek W sumie przełamanie było już wczoraj w meczu Parmy z Milanem ale to Napoli lubi kupon spierd****.

0

@Criss18Barca Czasy są takie, że zawody hybrydowe moim zdaniem są bliżej realizacji niż dalej. Oczywiście na razie będą robić wszystko żeby skakać na śniegu ale kto wie co będzie w przyszłości.

0

@Eklerek Odważnie z tym 1,5 gola w Serie A.

5

@LOPEZ16 Andrij Szewczenko ze Złotą Piłką. Oczywiście był to świetny napastnik ale w obecnych czasach Złota Piłka dla Ukraińca? Nie do pomyślenia.

3

@MYTO Jeśli podoba mu się życie w Miami i pieniądze które tam zarabia to na pewno był to strzał w 10-tkę.

0

@AlexDark00 "Messi wygrał sporo więcej od Lewego LM"

I to mi wystarczy. Nawet nie rozumiesz o czym rozmawiamy. Do widzenia.

0

@Danny Gaucho A wiesz może ile faktycznie tych asyst ma czy za trudne na ten moment do ustalenia?

2

@Eklerek Chyba sam się zdjął. Być może poszedł trenować przed Tour de France.

0

@Danny Gaucho Właśnie zauważyłem na FB, że Flashscore podał taką samą statystykę co ty ale napisali, że Leo Messiemu do rekordzisty czyli Ferenca Puskasa brakuje 4 asyst.
Możesz to zweryfikować?

4

@FcPortoFan1999 Czyli mówisz, że kolarz z Belgii dołączył do prezydenta Stanów Zjednoczonych?

0

@Messibestplayerintheworld Nie wiem. Nie oglądam ani Interu Miami ani MLS. Patrząc na składy to bez znaczenia czy byli ostatnią drużyną ligi czy nie - skład na papierze mają bardzo dobry i nie rozumiem tego jak ktoś ciągle mówi jaki to słaby skład jest. Na standardy MLS jest to jeden z mocniejszych składów.

Co do pucharów to sam nie wiem jak to oceniać. To tak jakbyś cieszył się, że Leo Messi wygrał Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii. Cały czas MLS i LM nie zdobyta. Oczywiście, dla mnie nie ma to większego znaczenia ale takie są fakty. Cristiano Ronaldo oczywiście wypada gorzej ale z tego co pamiętam jakiś puchar wielbłąda tam wygrał choć co najważniejsze, a więc Liga i LM też przepadały. Może powtarzam może CR traci trochę więcej bo poszedł tam przyklepać dominację, a wyszło, że nie mają żadnego tytułu ale czy to ważne? Chyba tylko dla fanboyów. Dla mnie bez znaczenia który z nich wygra tytuł ligowy - nic to nie zmienia. Oczywiście kibicuje Leo, niech uzupełni kolekcję o MLS ale jeśli tego nie zrobi, a zrobi to Ronaldo to przynajmniej ja nie będę go wyśmiewał. Mam to gdzieś.

0

@AlexDark00 1. Mylisz fakty. To nie ja cisnę Suareza tylko ty Lewandowskiego. Suarez jest tutaj tylko po to żeby ci pokazać, że w LM ma słabsze statystyki i wypada gorzej. To nie jest ciśnięcie z Luisa tylko podkreślenie poziomu Roberta.
2. Nie, Leo Messi nie wygrał sporo więcej LM. Wygrał ją o jedną mniej niż Karim Benzema strzelając prawie 40 goli więcej - dlaczego w tym porównaniu to już nie ma znaczenia, a w porównaniu Luisa i Roberta ma? Nie pasuje do narracji?
3. Robert Lewandowski także potwierdził jak świetnym piłkarzem był. Nie tylko w Niemczech ale i w Lidze Mistrzów i w Hiszpanii kiedy to jako 37 latek strzela ponad 40 bramek dla klubu.
4. Robert Lewandowski przechodząc do BVB trafił do 5 drużyny w Niemczech. To, że później - przede wszystkim z nim w składzie stali się drużyną z TOP 2 to inna sprawa. On był jednym z tych który pomógł wejść na ten wysoki poziom.
5. Tak, Bayern był i będzie hegemonem w Niemczech. To nie ulega wątpliwości ale chciałbym zaznaczyć, że po pojawieniu się Roberta w Bundeslidze, najpierw to BVB z nim w składzie dwa razy pokonała Bayern i zdobyła mistrzostwo, a później kiedy to po x latach Bayern stracił tytuł stało się to akurat po odejściu Roberta Lewandowskiego. Nic nie mówię ale jeśli nie jesteś zaślepiony nienawiścią to musisz przyznać, że Robert odcisnął swój udział zarówno w BVB (finał LM czy DFB Pokal z hat trickem w finale przeciwko Bayernowi) jak i Bayernie.

0

@Messibestplayerintheworld Fajnie, bardzo mnie to cieszy - zawsze lepiej na koniec kariery spojrzeć w CV i popatrzeć na listę trofeów ale szczerze? Nie chce mi się licytować, która liga farmerów stworzona dla pieniędzy jest ważniejsza, które puchary są bardziej prestiżowe i tak dalej.

Obaj odchodząc z Europy wypisali się z poważnego futbolu i serio, nie ma większego znaczenia co kto tam wygrywa. Jak pisałem - dla statystyki fajnie ale gdyby Messi nic tam nie wygrywał to też nie uznałbym to za porażkę.

Poza tym z tymi trofeami to też się tak nie rozpędzaj. Leo Messi wygrał dwa trofea o mniejszym prestiżu. MLS czy ichniejsza Liga Mistrzów wciąż są niezdobyte czyli dokładnie tak samo jak Cristiano Ronaldo w Arabii, a jednak mając w składzie Leo Messiego, Luisa Suareza, Sergio Busquetsa czy Jordiego Albę to chyba jednak aspiracje mają dużo większe niż wygrywanie trofeów mniej prestiżowych.

0

@AlexDark00 Ma mniej o jedną od Benzemy strzelając prawie 40 goli więcej.

Moim zdaniem zarówno Luis Suarez jak i Robert Lewandowski mogli i powinni mieć choćby po 2 LM z tą różnicą, że Luisa Suareza nikt nie będzie zbyt często wspominał jeśli chodzi o LM bo niczym szczególnym się tam nie wyróżnił (świetny sezon 14/15 ale to trochę za "mało"), a Roberta Lewandowskiego będzie się wspominać jeszcze bardzo długo choćby właśnie ze względu na te +100 goli jako trzeci w historii i pierwszy, który nie jest Ronaldo i Messim.
Poza tym do dziś wiele osób mówi o 4 bramkach w półfinale LM przeciwko Realowi jeszcze za czasów BVB. Możesz zakłamywać rzeczywistość, płakać czy robić cokolwiek innego ale Robert Lewandowski > Luis Suarez jeśli chodzi o całokształt gry w Lidze Mistrzów.

A i na koniec, powinieneś zmienić taktykę umniejszania Lewandowskiemu bo w ten sposób mocno umniejszasz i ośmieszasz innych piłkarzy Barcy, szczególnie Suareza i Messiego choćby właśnie porównując ilość bramek do zdobytych pucharów.

1

@Messibestplayerintheworld Przecież Cristiano Ronaldo dając takie wywiady robi wszystko aby było o nim głośno, a wy o tym mówicie. Cel osiągnięty.

Co do Leo Messiego to fajnie, że nabija te statystyki ale są one tak samo ważne jak statystyki Cristiano Ronaldo z Arabii więc tutaj nikt nikomu nie odpowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?