1

@Klaudiaa8 Niby tak ale Portugalia w podobny sposób została mistrzem Europy w 2016 roku. Dlaczego niby nie korzystać z takiej drogi jej jest ona możliwa?

0

@fart Najbliższy sparing dopiero przed samymi MŚ. "Niestety" będzie to już po barażach - w cudzysłowie bo jeśli awansujemy to nie ma problemu ale jeśli nie to znak, że przydałby się taki mecz.

0

@fart Problem w tym, że my też świetni nie byliśmy. Oczywiście nie wiele to zmienia ale jednak - poza tym jak dobra czy słaba Holandia nie była tak i tak uważam, że każdy zespół grający w barażach na dzień dzisiejszy to drużyna słabsza od Holandii.

1

@maroon Pamiętasz Polskę z Walią? Tam też patrząc na grę potrzebowaliśmy cudu.

Ja nie mówię, że Szwecja na pewno ogra zespół z 1 koszyka ale mają na tyle dobrych piłkarzy, że przy takiej formule, a więc jeden mecz - bez rewanżów uważam, że nie są bez szans.

Po Lidze Narodów także wiele osób typowało Szwecję do walki o awans ze Szwajcarią. Jeszcze w czerwcu, a więc niecałe 3 miejsce przed eliminacjami nic nie wskazywało na to, że będą tak słabo grać. Osobiście uważam, że gorzej już być nie może, a idąc twoim tokiem myślenia to zakładam, że mogą ich wszyscy zlekceważyć i na tym się ktoś przejedzie.

0

@fart Skąd ta pewność? Chodzi o sam fakt, a faktem jest, że Walię i Szwedów przeszliśmy gdzie też byliśmy w teorii na straconej pozycji.
Nie powiedziałbym, że obecne drużyny z pierwszego koszyka w tym momencie są mocniejsze niż tamta Walka czy Szwecja, a my za to wyglądamy lepiej, a na pewno jest nadzieja na lepszą grę.
Nie mówię, że na pewno ogramy każdego ale nie skreślałbym naszych przed meczem.

1

@Mixtape Szczerze? Wiem, że to się nie wydarzy ale jeśli nie Polska to chciałbym właśnie nowego mistrza i żeby to była Norwegia.

@Kgorecki2500 Wcale mnie nie zdziwi jak zawalą aczkolwiek będę im kibicował. Oby zrobili świetny wynik.

0

@fart I jaki problem skoro to my zagraliśmy na Euro, a oni oglądali je w tv?

1

@maroon W sumie w jednym meczu to nawet Szwedzi mogą nagle nauczyć się grać. Przecież ich kadra na papierze wygląda bardzo dobrze. Mecze dopiero w marcu więc kto wie w jakiej będą formie. Jedyny minus (dla nich), że do tego czasu nie będzie żadnego zgrupowania ale dzień konia i Szwecja może ograć każdego.

0

@mekston Jak zwykle La Ramblowi eksperci się mylili.

4

Król strzelców eliminacji MŚ 2026 (strefa UEFA): Braut Erling Haaland (Norwegia) - 16 bramek

Najlepszy asystent eliminacji MŚ 2026 (strefa UEFA): Martin Odegaard (Norwegia) - 7 asyst.

Norwegia strzeliła najwięcej bramek (37) i zdobyła najwięcej punktów (24 - tak samo jak Anglia, która jako jedyna przyszła eliminację bez straty bramki).

1

Już nie będzie reprezentacji Polski w pierwszym koszyku losowania barażów do MŚ 2026. Pożegnanie reprezentacji Polski z 1 koszykiem…

5

Szkocja kończy bramką z połowy boiska.
Dania frajerzy niesamowici.

3

Ale emocje, a przecież nasza reprezentacja już nie gra.

I jeszcze niech ktoś powie, że przerwy reprezentacyjne są nudne.

Będziemy tęsknić. Marzec przybywaj (ale nie za szybko bo to będzie oznaczać koniec sezonu PŚ w skokach narciarskich, a przecież jeszcze się nie zaczął).

3

Widzę, że Estevao strzelił dzisiaj 5 bramkę w reprezentacji Brazylii w 11 meczu.

Napastnik Chelsea wykorzystał w pierwszej połowie rzut karny.
Co to się stało, że 17-latek podchodzi do karnego skoro na boisku był Vinicius Junior?
Tym bardziej, że w drugiej połowie Brazylia miała drugiego karnego i znów to nie Vinicius do niego podszedł. Tym razem był to Lucas Paqueta, który ostatecznie nie wykorzystał jedenastki.

Na początku drugiej połowy wszedł Vitor Roque.

Mecz pomiędzy Brazylią, a Tunezją kończy się wynikiem 1-1.

0

@turhiay Belgia w tych eliminacjach zanotowała dwa remisy z Macedonią - oczywiście, Macedonia nie jest taka słaba ale dawniej nie do pomyślenia. Mecz meczowi nie równy, może byśmy się męczyli z Lichtensteinem, może nie.

Po prostu nie ma co naszym umniejszać skoro Belgia nie robi tych eliminacji wzorowo.

1

@mordini123 Danii nie oglądam ale widzę, że statystycznie wyglądają mocniej niż Szkocja tyle tylko, że Szkotom udał się jeden strzał.

0

@Faro Jeszcze może chodzić do kościoła. Tyle atrakcji, a on musiał wybrać imprezę z dziewczynami... No kto tak robi?

2

@mordini123 Po varze sędzia decyduje się na faul. Nie ma bramki dla Austrii.

2

@blakkudium @Kgorecki2500 Var anulował bramkę! Wcześniej był faul. Dalej 0-1.

1

@Kgorecki2500 Austria właśnie na 1-1 z Bośnią.

1

@Safrani Po prostu nie interesujesz i nie oglądasz skoków narciarskich.
Pytanie co by było gdyby mecze Barcy i Widzewa były o tej samej godzinie?

0

@Kgorecki2500 Co nie wchodzi/nie weszło?

1

@JimMorrisonFCB Niby dopiero 25 lat i już 23 bramki ale do pobicia rekordu Davida Villi jeszcze 37 bramek.

Biorąc pod uwagę, że nie jest to taki typowy napastnik i to, że w drużynie jednak ma Lamine Yamala, a więc mam nadzieję przyszłego GOAT-a, który będzie brał rzuty karne i powinien się jeszcze bardziej rozwijać pod względem strzelania bramek to nie wydaje mi się to takie pewne, że Ferran Torres pobije wynik Davida Villi ale w ścisłej czołówce powinien się znaleźć.

16 bramek do trzeciego miejsca (Fernando Torres) i 22 do drugiego (Raul). Tutaj może rzeczywiście namieszać na podium. Oczywiście trzeba patrzeć jeszcze na Alvaro Moratę - kiedyś duży kandydat, a dziś chyba nikt nie uważa, że pobije wynik Villi ale podium wciąż ma w zasięgu.

0

@CurryTheGoat30 Może i dobrze? Zagramy z Włochami, wyeliminujemy ich i pierwszy koszyk na MŚ. Tam grupa marzeń i marsz do finału. Brzmi świetnie.

1

Bośnia i Hercegowina 1-0 z Austrią!

6

@barcanawieki @AxelF I naprawdę myślicie że Leo Messi to taki arogancki buc?
Myślałem że Leo Messiego uważa się za tego któremu nie dobija, a tutaj jeszcze klaskanie do fejka. Aha.

4

@kubix05 Podobnie jak kadra Jana Urbana. Trochę wymęczone zwycięstwo ale najważniejsze punkty.

0

@agaFCB Wtedy możesz zrobić w garsonie.

2

@escarabajo Tak, jak odpisali ci już inni - Louis Buffon gra dla Czech bo jego matka jest Czeszką. Oczywiście grając w młodzieżówkach wciąż może zmienić reprezentację.

0

@Popitek12 I wszystko popijamy water?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?