Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss Jesteś pewny? Jakoś nie widzę żeby choćby rok temu Emil Forsberg miał zaliczone trofeum za wygranie konferencji wschodniej (ostateczny finał z drużyną z konferencji zachodniej przegrali).
Zresztą komiczne to by było żeby rozdawać dwa trofea z jednych rozgrywek.
0
@michaleu Zwycięzca.
1
@July_6_BcN Mimo wszystko pamiętaj, że nie skakał wtedy Ryoyu Kobayashi.
1
@FcPortoFan1999 Myślę że nie spadną ale oczywiście zawodzą niemiłosiernie. Nie chcę nic mówić ale spodziewałem się, że Widzew nie będzie bił się o wysokie lokaty choć powinni patrząc ile kasy wydali.
3
@thorin Tak, skacze.
0
@Barcanajlepszyteam Oczywiście że mogę ale jeśli sam zarzucasz mi jakieś głupoty nie pytając wcześniej to wybacz ale nie będę "grzeczny".
Gdybyś czytał moje wpisy o skokach narciarskich i Kamilu Stochu to nawet byś nie pomyślał, że mój wpis źle zabrzmiał.
1
@Pnog37 Można ich lubić lub nie ale chodzi o to, że taki Hoffmann wchodzi z buta do PŚ i pokazuje że się do tego nadaje. Lepsi oni niż dominacja Krafta czy Ryoyu Kobayashiego.
2
Powiem krótko - można by być kibicem Ryoyu Kobayashiego czy Domena Prevca ale podium Felixa Hoffmanna cieszy mnie najbardziej.
Gość TOP forma w wieku 28 lat. Pokazuje, że po średnich i słabych latach można być w czołówce PŚ.
1
@Criss18Barca Zły znak jeśli chodzi o emocje w PŚ dlatego że jeśli Ryoyu Kobayashi wejdzie na swój poziom to nikt go nie pokona.
5
Brawo Ryoyu Kobayashi! 36 zwycięstwo w zawodach PŚ! Wyrównał wynik Janne Ahonena!
Domen Prevc na 2 miejscu i pierwsze podium w karierze Felixa Hoffmanna! Brawo!
1
@Barcanajlepszyteam Przywalić? Gościu, ja jestem jego TOP kibicem, zawsze go bronię, a ten wpis miał oznaczać, że jego celem jest #40 i IO także odwal się ode mnie i wypad pajacyku jeśli wszędzie widzisz "przywalanie".
1
Jan Hoerl znowu za Danielem Tschofenigiem, ale ona pecha.
Stefan Kraft atakuje zwycięstwo numer 46?
2
Kamil Stoch znów chyba nie skończy w TOP 10 ale spokojnie, on ma ma czas.
0
@Criss18Barca Daniel Tschofenig znów pokazał dlaczego wygrał Puchar Świata w poprzednim sezonie.
Zobaczymy na co pozwolą warunki ale wydaje się duży awans Austriaka.
0
Kacper Tomasiak niestety słabszy skok. Bardzo szkoda.
1
Dawid Kubacki powinien zanotować awans po swoim drugim skoku, który był naprawdę dobry!
0
@michal26 Niklas Bachlinger miał więcej punktów od Stefana Krafta i co, miał jechać za niego?
Serio nie rozumiem jak można mieć pretensje do trenera skoro sam Maciej Kot przyznał, że przegrał walkę o miejsce w składzie i się z tym pogodził...
1
@JanneAhonen Szczerze? Oczywiście nie uważam, że miejsca Tschofeniga nie jest niespodzianką ale uważam też, że on wczoraj wygrał jakimś niezwykłym splotem wydarzeń bo jego forma pokazuje, że nie jest w tym momencie najmocniejszy.
0
@michal26 Gdzie Maciej Kot? Czytałeś co wstawił Maciej Kot na portale społecznościowe? Sam przecież się przyznał, że przegrał walkę o miejsce w składzie na PŚ. Serio do jego słów się "przywalasz" i szukasz sensacji?
1
@michal26 Tak ale Kacper Tomasiak nie dostał szansy dlatego że jest młody tylko dlatego że sam sobie to miejsce wywalczył i zasłużył swoją formą, którą udowadnia od finału LGP.
0
@cchesterr43 Jaki masz problem do Roara Ljoekelsoeya?
Nie no, lubiłam cię ale dzisiaj się zawiodłem.
0
@VegetaPolska Nie mówię, że Aleksander Zniszczoł nagle zostanie mistrzem świata ale jednak pokazał podczas swojej kariery naprawdę dobry poziom. Może na austriackie warunki to mało ale na nasze?
Oczywiście, prawdopodobnie rozumiem co masz na myśli - ciężko się nie zgodzić, że to gadanie razem z Dawidem Kubackim na Thunbichlera było nie na miejscu ale jednak Zniszczołanro coś co może sprawić, że może stawać na podium PŚ.
0
@michal26 1. Kamil Stoch to wielki mistrz więc wiadomo.
2. Nie żebym tutaj kazał ci nie wiadomo co ale jednak szacunek dla Żyły i Kubackiego to coś normalnego. Obaj są już w pewnym sensie wiekowi, nigdy nie byli w sytuacji Kamila Stocha ale dalej nie zmienia to faktu, że to jest TOP polskich skoków w historii.
3. Nie myślałeś nad tym, że ta ulga, że to koniec po sezonie daje trochę więcej Kamilowi? Coś ala Peter Prevc?
0
@VegetaPolska TOP 5 jest mocno zabetonowana jeśli w ogóle tak można mówić na początku sezonu ale na pewno jest to świetny skok na miarę czołówki.
0
Świetny skok Kamila Stocha!
Lider po swoim skoku!
Wodzu prowadź!
1
Kacper Tomasiak bardzo dobry skok. Może bez większego szału ale znowu będą punkty, a w drugiej serii można powalczyć o coś więcej niż 18 miejsce z wczoraj.
0
@LeszekFCB Nigdy nie można skreślać takiego kierowcy ale faktem jest że jeśli tutaj Max Verstappen wygra to będzie to bardziej porażka McLarena niż zwycięstwo Red Bulla.
1
@michal26 Sam prime od kiedy oglądam skoki narciarskie to moim zdaniem Adam Małysz, Janne Ahonen i Gregor Schlierenzauer.
Już mniejsza o kolejność ale cała trójka moim zdaniem miała tej gen dominacji którego nie miał nikt więcej (odkąd oglądam skoki narciarskie). No ok, swój czas miał Peter Prevc - rekordzista pod jakimś względem ale dalej uważam, że w/w trójka to był coś niemożliwego.
Oczywiście licząc sukcesy czyli to co najważniejsze to Janne Ahonen i Gregor Schlierenzauer nie są w TOP 3. Jest tam Adam Małysz, no ok, moim zdaniem.
A co do Stefana Krafta to świetny skoczek, wielkie sukcesy ale samą dominacją moim zdaniem jest daleko za TOP 3.
0
@VegetaPolska Nie chce być złośliwy i generalnie masz dużo racji ale poczekajmy. Aleksander Zniszczoł zazwyczaj ruszał wraz z początkiem roku.
5
@Lionel_Messi10 Gdzieś mam to całe MLS ale dzisiaj dla Leo Messiego kciuki żeby wreszcie zdobył ten tytuł.
Nie żeby cokolwiek udowodnić bo to nie ma żadnego znaczenia ale dla Leo żeby skończył sezon z tytułem i w CV miał po prostu więcej trofeów.