Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
PSG rok temu o tej porze było nawet poza fazą play off, a w maju podnieśli trofeum za wygranie Ligi Mistrzów.
Barcelona jest teraz w lepszej sytuacji, a mimo to niewielu w nich wierzy.
I tak wiem, sytuacja jest trochę inna ale ja tam wierzę, że po powrocie wszystkich piłkarzy do formy Barca na wiosnę będzie grać o triumf w Lidze Mistrzów.
0
@Kamiloza91 Kylian Mbappe robi świetne liczby ale do Leo Messiego nawet się nie zbliży. To jest rekord, który moim zdaniem będzie długie lata.
Złota Piłka to jednak trudny temat. Kto by jeszcze niespełna rok temu powiedział, że to Dembele nie dość, że będzie miał ZP to jeszcze zrobi to przed Mbappe?
No chyba nikt, nawet sam Dembele chyba by w to nie uwierzył.
Cóż sukcesów Realowi życzyć nie mogę i nie chcę ale akurat Francję jako reprezentację lubię więc jeśli ma zdobyć ZP to tylko za sukcesy z Francją aczkolwiek chciałbym żeby MŚ 2026 wygrał Lamine Yamal (wiadomo, że Polska ale najpierw tam się zakwalifikujmy) lub Erling Haaland z reprezentacją Norwegii.
Oczywiście jak wspominałem wyżej - najważniejsza Polska ale tutaj to się nie wydarzy.
1
@Faro Mimo wszystko po fakcie to wiadomo, że wszystko łatwo ocenić. Nie jestem zły bo stawiam drobne od czasu do czasu dla większych emocji.
Nie jest to mój sposób na zarobek. Szkoda tylko, że czasem z dupy coś postawie co normalnie by nie weszło, a tutaj jak wchodzi to to co się wydaje za łatwe np. gol Kane'a to nie wchodzi.
0
@Frimpong Dokładnie dlatego dziwiłem się dzisiaj jak pewien gościu "sprzedawał" Yamala bo za tą kasę wzmocniłby tak zespół, że nikt by Barcy nie pokonał.
Gdyby to był takie proste to mądrzejsze głowy od kanapowego kibica już dawno by na to wpadli.
3
@Beztroskii No właśnie - na ten moment, a trofea rozdają w maju, a do tego czasu Arsenal może wszystko przegrać.
0
@Faro Tym się kierowałem przy ocenie meczu Monaco dlatego dałem tam bramki. Plus bo trafiłem.
Liverpool gdyby grał na wyjeździe to może też poszedłbym tylko w bramki bo o tym myślałem ale trochę kurs mnie zachęcił żeby dołożyć win Liverpoolu.
Mimo wszystko i tak wszystko na nic bo Harry Kane strzelając praktycznie w każdym meczu dzisiaj zniknął z poważnym rywalem.
1
@blakkudium Ja trochę zaszalałem i puściłem taśmę ale żałować chyba nie mogę bo pewnie gdybym puścił 3-4 zdarzenia to zapewne gol Kane'a i/lub Liverpool na tym kuponie by były.
Teraz może w weekend muszę puścić coś żeby odrobić te drobne.
2
@Faro Ja się dałem nabrać na Liverpool ale myślałem że po Realu z tym PSV sobie poradzą.
Inna sprawa, że to i tak by nic nie dało bo akurat Harry Kane także nie trafił.
Mimo wszystko puściłem taśmę za drobne, a i tak większość elegancko weszła, szkoda tylko że takie typy nie weszły bo wchodziły te o które się bałem bardziej.
0
@Frimpong Zapomniałem bo to było jeszcze w sierpniu no ale dalej nie uważam żeby Liverpool był specem od ważnych meczów skoro ma więcej porażek niż zwycięstw.
Poza tym na tym etapie ciężko mówić który mecz jest ważniejszy.
2
"Potężny" Bayern bo znów nie mają rywala w Bundeslidze.
Przychodzi Arsenal i pokazuje im miejsce w szeregu.
0
@Gibbon_FCB Czy ja wiem? Pokonli tylko Real Madryt.
Ok, jeszcze Atletico ale akurat Atletico w tamtym czasie grali jeszcze gorzej niż Liverpool.
Tarczę przegrali.
Nie wiem gdzie te ważne mecze?
0
Atletico rzutem na taśmę chyba pokona Inter.
2
@A4ron Jeszcze Marek Papszun jak się dowie, że Liverpool ma wolne miejsce to zmieni zdanie, że nie chce do Legii, woli do Liverpoolu.
1
@Faro Harry Kane i Liverpool nie grają pod mój kupon więc mi już wszystko jedno. Mogliby stracić punkty. Tak wiem powinien ci życzyć zielonego kuponu ale ciężko kibicować Realowi - inna sprawa kiedy samemu się na nich gra.
0
@derus Nigdzie nie napisałem, że wygra więcej niż CR ale jest w takim wieku, że nawet 2-3 może wygrać, a to i tak byłby bardzo dobry wynik.
Ronaldo Nazario czy Zlatan Ibrahimović nie mają ani jednej. Robert Lewandowski czy Luis Suarez mają "tylko" jedną, a mimo to nikt im nie umniejsza.
0
@panczo Jest to bardzo możliwe ale ciężko mi narzekać na coś co się nie wydarzyło.
Wydatki Liverpoolu to fakty i tutaj rzeczywiście wygląda to kompromitująco.
Wracając do Barcy to oczywiście nie żebym bronił bo bez względu na wszystko taką Bruggię trzeba ogrywać jednak widzę tutaj różnicę.
1
Gabriel Martinelli! Pusta bramka!
Arsenal nokautuje Bayern.
Manuel Neuer ośmieszony, Bayern ośmieszony.
0
@derus Nie bo nie jestem przekonany, że ten Real wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów ale Kylian Mbappe kariery po tym sezonie nie kończy, jest stosunkowo młody więc jeszcze może wygrać LM i to nie jedną.
6
@panczo Tylko oni wydali 500 mln euro, a Barca paczkę ryżu.
0
Dublet Randala Kolo Muaniego!
Tottenham się nie poddaje.
0
Dzisiaj chyba dwa pogrzeby - Bayernu Liverpoolu.
0
@derus Skąd wiesz, że bijąc rekord Cristiano Ronaldo nie wygra także Ligi Mistrzów?
2
Arsenal 2-1! Noni Madueke!
3
64 bramka Kyliana Mbappe w Lidze Mistrzów.
9 bramka w tej edycji, 4 w tym meczu i 59 w roku kalendarzowym.
Kylian Mbappe chyba jest głodny bramek i rekordów.
@mekston
1
Patrząc na to co dzisiaj się wyrabia w Lidze Mistrzów to kupon zawali mi najprawdopodobniej Harry Kane i/lub Liverpool.
Liverpool mogłem przewidzieć, że gówno zagrają ale Kane tak to strzela jak na zawołanie, a dzisiaj wciąż nic.
@Kgorecki2500 @Eklerek
0
@mekston 6 spotkań jeszcze bez dzisiejszego. Terminarz nie wygląda na najtrudniejszy - kto wie czy nie zaatakuje wyników CR i Roberta Lewandowskiego.
2
Randal Kolo Muani strzela bramkę PSG!
2
@MirusAmisz Zobaczymy na ilu bramkach skończy fazę ligową ale biorąc pod uwagę, że jeszcze 3 mecze to powyżej dychy powinien mieć. Mega skuteczny w tym sezonie.
1
@Danny Gaucho W sumie trochę zdziwiony jestem. Obaj strzelają masę bramek, a tylko po dwa hat tricki.
@mekston Myślę że tak się stanie. Roberta Lewandowskiego to jeszcze w fazie ligowej może dogonić.
1
@Danny Gaucho Domyśliłem się ale myślałem że może masz gdzieś pod ręką ich statystyki.