Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aveiro Mogę zareklamować swój kanał?
0
@kanver_ Pafos swoje dołożył. Oni zdobyli więcej punktów od Omonii, a i za sam awans do LM zgarnęli niezłą pulę więc nie wiem czy nie włożyli najwięcej do cypryjskiej puli także ten ich ranking nie jest zbudowany wyłącznie na Lidze Konferencji.
2
@adi7adi8 Dokładnie o tym samym pomyślałem. Wiadomo, że na przestrzeni całego sezonu nie mamy szans na TOP 2 ale na koniec listopada było to na wyciągnięcie ręki.
5
@blakkudium Nie wiele się zmieniło w tym rankingu.
Czesi w zasadzie bezpieczni no ale tak to jest jak nie wygrywamy z nimi bezpośrednich spotkań.
Jest w sumie tak jak myślałem - Czesi raczej utrzymają to 10 miejsce, a my musimy chociaż tą Grecję zrobić choć topornie idzie.
0
@APTAPT Musiał ale skoro teraz jest tragiczny to nic nie stoi na przeszkodzie dać młodego żeby łapał doświadczenie.
Zniszczoł nic nie zyska na klepaniu buli, a taki Joniak mógłby wyciągnąć lekcję.
Ja zawsze jestem za tym by startowali najlepsi bez względu na wiek ale jeśli taki skoczek jak Zniszczoł nie potrafi przejść kwalifikacji to lepiej w to miejsce dać młodszego żeby się uczył bo na nim mogą w przyszłości być oparte nasze skoki.
A mówię tak też dlatego że w tym momencie nie ma jeszcze zawodów PK, a więc Zniszczołowi trening przed Wisłą i późniejszym etap bardziej by się przydał niż walka o przejście kwalifikacji, a Joniak nie mając gdzie startować przez głupie zasady FIS (późny start PK) mógłby gdzieś po rywalizować.
1
@mordini123 Tak, Lech zawalił sprawę z Lincolnem, a jeśli już tak się stało to szkoda, że nie utrzymali tego remisu z Rayo.
Mimo wszystko oni potrafią jakoś zebrać się na lepszych rywali, Mainz też nie gra najlepiej no ale zobaczymy.
Legia na pewno w tej formie będzie miała problemy ale wymagać trzeba 6 punktów.
2
@FcPortoFan1999 Patrząc jakich rywali ma/miała Legia w tej edycji Ligi Konferencji, jak został ułożony terminarz (najtrudniejsi czyli Sparta i Samsunspor u siebie, a Szachtar mimo że wyjazd to w Krakowie - poza tym to już nie jest ten Szachtar) to brak awansu przy wychodzących aż 24 zespołach do fazy pucharowej to będzie wstyd, kompromitacja i żenada.
Legia z formą z poprzedniego sezonu robi tutaj TOP 3 w fazie ligowej. Szkoda bo rywale i terminarz były idealne pod masę punktów, spokojny awans do 1/8 i teoretycznie łatwiejsi rywale po wyjściu z grupy.
2
@mordini123 Lech zawalił przegrywając z Lincoln ale mimo wszystko dalej są wstanie awansować. Myślę że nawet jak przegrają z Mainz to z Sigmą ten remis mogą wyciągnąć.
Legia mimo takiej formy dalej z dużymi szansami na awans. Wystarczy pokonać dwóch najsłabszych rywali. Pytanie tylko czy ta Legia może to zrobić?
Dalej oczekuję czwórki na wiosnę i przynajmniej jedną w TOP 8. Chciałoby się dwie ale Jagiellonii zostały trudne mecze (teraz widać jak szkoda tego remisu ze Skhendiją). Mam nadzieję, że przynajmniej Raków nie zawali takiej szansy na TOP 8 bo Zrinjski i Omonia - mimo że to wyjazd to drużyny spokojnie do pokonania, a 4 punkty to w sumie mus.
3
Jagiellonia Białystok 1-0 KuPs!
Legia Warszawa 0-1 Sparta Praga!
Brawo dla Jagiellonii. Bez szału ale najważniejsze 3 punkty do tabeli fazy ligowej Ligi Konferencji i 0,500 do rankingu UEFA.
Legia niestety znowu daje się zrobić.
Dzięki trójce Lech, Raków i Jagiellonia, Polska zdobywa dziś 1,500 pkt do rankingu UEFA.
5
@LOPEZ16 "ŻYCIE bez auta w dobrze skomunikowanym mieście jest top"
O właśnie - może też dlatego jestem fanem posiadania auta bo ja po prostu nie mieszkam w takim mieście i generalnie gdybym nie posiadał samochodu to bym nie mógł się nigdzie ruszyć.
0
@Ogorinho1974 Może Marka Papszuna?
1
@Arkon "Jednak krytykowanie, że ktoś wydał na Bolta 12 zł jest chore, przyznasz?"
Szczerze mówiąc to nic nie wiem. Nie wiem jak długo tym boltem jedziesz, ile wydawał byś gdybyś miał swój samochód i dalej nie wiem jaka różnica kilometrów jest między twoją drogą do pracy, a koleżanki przez co nie wiem czy gdybyś miał jej kilometry to nie płacił byś więcej za bolta niż ona za swój samochód.
No ale mimo wszystko 12 zł to nie są wielkie pieniądze, a przynajmniej głowa spokojna i brak ewentualnych zmartwień i wydatków w razie jakiejś awarii.
Mimo wszystko gdybyś miał płacić dziennie ze 100 zł za bolta to też wątpię żebyś z tego korzystał i to chwalił.
3
@thorin "realu madryt (celowo z małych liter)"
Jak podkreślone. Brawo, potrzebujemy takich bohaterów!
6
Orlen Wisła Płock wygrywa w Paryżu 30-29 z PSG w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych!
3
@Arkon Mimo wszystko dalej nie dowiedziałem się jak wyglądałaby sytuację z boltem gdybyś miał jej kilometry.
Szczerze? Ja tutaj nie oceniam braku samochodu jako czegoś złego tylko po prostu nie wierzę, że jeżdżąc boltem do pracy wychodzi się lepiej niż własnym samochodem. Przecież oni muszą zarobić.
Ja też nie mam żadnego dobrego transportu do pracy poza własnym samochodem ale gdybym miał miesięcznie wydawać ponad 1000 zł na dojazdy tylko do pracy to byłby słabo. Oczywiście nie oceniam bo każda sytuacja jest inna, każdy inaczej zarabia i ogóle. Po prostu uważam że to mimo wszystko dużo ale też fakt, nigdy specjalnie tego nie liczyłem ale na pewno gdybym pracę miał dalej (obecnie mam względnie blisko) to i paliwo kosztowałoby mnie na pewno więcej.
0
@APTAPT Nie rozumiem co za różnica z jakiego powodu robią zmianę?
Przecież to jak skacze Aleksander Zniszczoł to wiadomo nie od dziś więc Polska miała dokładnie tyle samo czasu co Austria tym bardziej, że kadra B jest w Norwegii, a więc serio tutaj nie rozumiem tłumaczenia naszego sztabu.
0
@maroon Ciekawe co zrobi jak Raków z Legią będą w finale?
2
@Faro Jagiellonia w tej edycji Ligi Konferencji nie lubi strzelać więcej niż jednej bramki ale dzisiaj mogliby zrobić wyjątek.
27
@Arkon To teraz powiedz ile kilometrów do pracy masz ty, a ile koleżanka i policz ile wydał byś na bolta mając jej kilometry.
Zobaczymy czy wyjdzie tak tanio.
PS Co ona przez pół Polski jeździ do pracy, że miesięcznie wydaje 1000 zł?
6
Afimico Pululu z bramką!
Jagiellonia Białystok 1-0 KuPs.
0
@Kazragore Nie prawda. Mylisz się. Cristiano Ronaldo mistrzem świata!
3
Marek Papszun w przerwie meczu doleci do Warszawy, wejdzie do szatni i poustawia ich tak, że Legia Warszawa jeszcze ten mecz wygra.
0
@Faro Jagiellonia wręcz musi bo później ma Rayo i AZ Alkmaar.
Legia jeśli jakkolwiek się ogarnie to będzie wstanie ograć zarówno Noah jak i Lincoln także dalej są w grze o awans. Może nie z TOP 8 ale jednak.
1
A Legia Warszawa dalej swoje.
Sparta Praga strzela na 1-0.
0
@maroon Dlatego tak jak napisałem możesz oglądać LM tylko w TVP - znów będzie mało i lepiej smakowało.
"Choć w sumie dziś mało kto ogląda takie mecze,jakie wymienił przedmówca"
Szczerze mówiąc nie pamiętam za bardzo. Oglądam w zasadzie LM gdzieś od 2005 roku i prawdę mówiąc nie pamiętam żeby puszczali słabsze mecze, a pomijali większe hity lub mniejsze ale z dużymi markami.
Oczywiście mecz Deportivo z Leverkusen mógł być zanim zacząłem oglądać LM w TVP ale ja osobiście takiego meczu nie pamiętam, a jeśli był wcześniej to przecież nie oznaczało to, że to nie był hit.
Pamiętajmy, że w tamtych czasach jednak Deportivo to była duża marka, Bayer też nie byle kto, Barca mimo że także duża marka to nie była tym kimś kim była od 2005 roku.
Poza tym będąc dzieckiem na co można narzekać mając piłkę nożną od święta w TVP? Teraz dzieci też nie narzekają na brak danego meczu skoro nie wiedzą o jego istnieniu.
2
@blakkudium 4 bramka w tej edycji Ligi Europy.
0
@maroon Czy ja wiem? Mówi się tak bo nie mając nic poza TVP i Polsatem mało się oglądało.
Przecież teraz też "możecie" oglądać piłkę nożną jedynie w tej telewizji i udawać, że nic innego nie ma.
Szczerze to nie rozumiem problemu?
2
@Faro Ja dzisiaj bez kuponu. Liga Europy i Liga Konferencji w fazie ligowej to według mnie duża loteria.
Pomyślę może coś na weekend ale nie wiem czy po dwóch kuponach z LM, niestety przegranych nie zrobić małej przerwy.
2
Lech Poznań wygrywa 2-0 z Lausanne i dołącza do Rakowa Częstochowa!
Bardzo cenne punkty do tabeli fazy ligowej Ligi Konferencji i rankingu UEFA.
Brawo Raków, brawo Lech.
Teraz zwycięstwa Legii i Jagiellonii i zaczynamy pogoń za 10 miejscem w rankingu UEFA.
0
@BorzyKrzys Rapid Wiedeń oczywiście fatalny w tym sezonie Ligi Konferencji ale akurat Raków na 4 mecze odniósł 2 zwycięstwa i zanotował 2 remisy także też pokazują swoją siłę.