0

104 zwycięstwo Mikeali Shiffrin!

2

Angel Rodado! Wisła Kraków 3-0!
17 bramka Hiszpana!

0

Frederico Duarte! Wisła Kraków 2-0!

0

Kacper Duda! Wisła Kraków 1-0!

1

@LeszekFCB Nic ci nie zarzucam, zresztą sam wiesz że lubię z robią rozmawiać (i nie dlatego że się z czymś zgadzamy) ale "Norriska" mówi samo za siebie. Mogę się mylić ale jednak dopóki jesteśmy tylko kibicami z kanapy to nie wiele wiemy.

1

@FcPortoFan1999 Oczywiście co nie oznacza, że w tym momencie wyżej stawiam Chelsea.

@Gibbon_FCB Moim zdaniem sezon, a sezon to może być różnica. Nie mam nic do City, lubię ich ale na dzisiaj uważam, że nie grają na mistrzostwo. Oczywiście mogą go zdobyć ale TOP City to to nie jest i to zdecydowanie.

@PatrykBarca Zgadzam się ale mój typ na dzisiaj jest taki, że Arsenal jak zwykle gdzieś da dupy, Liverpool jest słaby, a City to nie jest drużyna za najlepszych czasów.

0

@LeszekFCB Nie wiem. Mnie po prostu śmieszy ta sytuacja. Wszystko co zrobi Max to TOP, a inni są wyśmiewani.

2

@blakkudium Debiut w Bundeslidze jeśli się nie mylę?

0

@mekston Oczywiście tak może być ale obstawiam, że dzisiaj Kylian Mbappe bez bramki.
Co prawda ostatnio z Elche nie strzelił ale myślę że dzisiaj także będzie na zero.

0

@Gibbon_FCB Manchester City ostatnio jest jakieś takie nijakie. Nie zdobędą tytułu. Chelsea to bierze.

@FcPortoFan1999 *Enzo Maresci.

0

@LeszekFCB "Uwielbiam to deprecjonowanie dobrych wyników Maxa podczas ostatnich wyścigów"

A ja uważam wręcz odwrotnie. "Uwielbiam" to wywyższanie Maxa Verstappena i mówienie, że jeździ "taczką", a prawda jest taka, że ma TOP bolid i dlatego mamy tak świetny sezon pod względem emocji.

1

@Luciano99 Czyli Wisła Płock dzisiaj liderem Ekstraklasy!

2

Chelsea z Arsenalem na remis w hicie kolejki także gratulacje dla Chelsea ze zdobycia mistrzostwa Anglii.

0

@Xxxbarca4ever Myślę że skoki narciarskie znalazły się w takiej sytuacji, że to nie FIS wybiera kto ma organizować zawody PŚ także chcemy czy chcemy czy nie Ruka musi być w kalendarzu PŚ.
Oczywiście ja sam osobiście lubię te zawody, wiadomo, że trochę denerwują te warunki ale mimo wszystko PŚ bez Ruki to nie byłoby to samo, a i bez Ruki po prostu kalendarz byłby uboższy.

0

@mekston Girona zatrzyma Real Madryt także nie, Kylian Mbappe nie przebije granicy 60 bramek.

1

@VegetaPolska @ikar34

Nie jestem żadnym ekspertem ale z tego co wiem i co się orientuję to:

1. Nie chcę bronić trenera Macieja Maciusiaka ale skoki oglądam od x lat i wiem, że nie jest to trener do niczego. Ma swoje sukcesy, może nie w skali PŚ ale jednak potrafił wielu skoczków wyciągnąć z totalnego gówna.
Oczywiście nie oznacza to, że chwalę go za obecne wyniki bo one są po prostu słabe. Mimo wszystko Maciusiak ma jednak w większości skoczków weteranów z którymi nawet Widhoelzl miałby ciężko cokolwiek osiągnąć. Tutaj nie tyle potrzeba trenera (wiadomo, że trener może coś zmienić ale nie zrobi ze skoczków 34-38 letnich zwycięzców PŚ), a moim zdaniem zmiany pokoleniowej. Oczywiście to moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać.

2. Nasi skoczkowie oczywiście "zwolnili" Thunbichlera ale też trzeba zauważyć kilka rzeczy. Po pierwsze, jeśli trener jest w podobnym wieku co skoczkowie i nie ma efektów to moim zdaniem na dłuższym dystansie nie ma prawa to wypalić dlatego że słabszy sezon/moment może przyjść zawsze i zaczyna się problem. Nie chcę w tej sytuacji nikogo ocenić ale jednak tutaj powolutku zbliżamy się do sytuacji Małysz - Kruczek, Adam wielki mistrz, a Kruczek? No właśnie i zbliżamy się do sytuacji Stoch - Thunbichler. Co do Dawida Kubackiego i Aleksandra Zniszczoła to trochę im się dziwię bo jednak jeśli dobrze pamiętam to właśnie z Thunbichlerem osiągnęli najlepsze wyniki w karierze.

3. Kamil Stoch należy do kadry A z tym że jego trenerem jest Michał Doleżal. Kacper Tomasiak jest w kadrze B ale to nic nie zmienia w kwestii wyjazdu na PŚ, PK czy FC. Tutaj wszystko opłaca PZN. Oczywiście FIS zwraca koszty za ilość miejsc.
Także ani Kacper Tomasiak ani Kamil Stoch nic nie płacą ze swojej ani z kieszeni swoich trenerów bo są w kadrach. Wszystkim zajmuje się Polski Związek Narciarski.

0

@Criss18Barca Wiadomość może i dobra bo nikomu nie życzę kontuzji ale grał w Barcelonie i tak nie będzie (chyba, że zamiast Szczęsnego w CdR), a nie odchodząc z Barcy na MŚ może nie zagrać bo Niemcy podobno chcą żeby Manuel Neuer wrócił do reprezentacji właśnie na Mundial.

0

@mekston Temat Maxa Verstappena i F1 z Tobą jest tak ciężki, że serio poddaje się.

Jeszcze ciągle przywoływanie jakiegoś gościa i wmawianie mi, że go popieram, popieram jego wyzywanie i w ogóle zaraz napiszesz, że to ja mu kazałem tak pisać i że mam za niego przepraszać.

Idź to jemu napisz, a nie mi. Mnie nie obchodzi wasza wojenka i jeśli możesz to przestań pisać do mnie o nim i jego obrażaniu Maxa jednocześnie przerzucając to na mnie, że to popieram. Nie zachowuj się jak dzieciak.

Miej trochę honoru i jeśli masz coś do mnie to odnieś się do tego co ja pisałem, a nie on bo ja nie biorę odpowiedzialności za innych ludzi co piszą i kogo wyzywają w internecie.
Ładnie ci się odkleja ale "znawcy" tak mają.
Żegnam gościu.

0

@mekston "Cyk kolejna odklejka"

Czyli jak ty mi wmawiasz, że popieram wyzywanie Maxa to jest ok i wszystko w porządku ale jak ja to samo zrobię o tobie w kwestii Lando Norrisa to odklejka?

Aha xd.

"Znaczenie ma takie, żebyś doczytał czym jest ironia"

Po co mam czytać co to ironia?

No wybacz ale ja nie wiem kto mu kibicuje bo mnie to nie obchodzi.

Jeśli ironizowałeś to nie mogłem tego wyłapać bo ja tego nie śledzę. Nie wiem ilu kibiców ma Max, Norris, Piastri czy Hamilton. Nie obchodzi i nie interesuje mnie to, a zaczynając ten wątek miałem na myśli tylko i wyłącznie La Ramblę, a nie kibiców z całego świata, ekspertów, mechaników, kierowców i innych dziennikarzy.

"Nie nie, nie musisz nic robić, Twoje wpisy mówią wszystko."

Czyli znowu pomówienia bez dowodów?

"To jak nie wiesz, to tak jak w temacie cwaniaka Lando, lepiej nie pisać - tak jak nie wiesz jak się wyścigi czasami a może i częściej kończą, bo je wyłączasz"

Dlaczego mam nie pisać? Przecież ja nie oceniłem tej sytuacji tylko to, że wtrącasz Real do rozmowy o F1.

"Po prostu jak ktoś wjechał, żeby po prostu obrazić i niczego nie wnieść do dyskusji"

Czyli masz do mnie o to pretensje, że ktoś wjechał do dyskusji i zaczął obrażać Maxa?

0

@mekston "na razie wygląda ze nie przeszkadzalo"

Na razie to wygląda na to, że ty popierasz wyzywanie Lando Norrisa tylko dlatego że stoi przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata i odebraniem go Maxowi.

"Swoja droga w F1 mamy wielu fanatyków Maxa - w padoku osoby pracujace w zespolach F1, sami kierowcy, eksperci, dziennikarze - wszyscy fanatycy Maxa"

I co z tego? Jaki to ma znaczenie?
Jakiś lepszy się czujesz, że Max ma więcej fanatyków czy o co chodzi?

0

@mekston Stop bo teraz to mi próbujesz coś wmówić jak twój kolega wyżej.

"po pierwsze to nie poparłeś, ale też nie skrytykowałeś tego, gdzie jednoczesnie piszesz, że nie widzisz, żeby Max był krytykowany to raz"

Ale dlaczego miałem to skrytykować? To był wpis do ciebie, a nie do mnie.
Dlaczego mam cię popierać?
Sami sobie walczcie, beze mnie.

Czy ja napisałem, że nie widzę żeby Max był krytykowany przed czy po wpisie kolegi o którym rozmawiamy? Jeśli przed to jak miałem zobaczyć jeśli tego nie było wcześniej? Nie jestem jasnowidzem.
Jeśli po to podaj ten wpis.

No ok ale co z tego, że jego komentarz był obrażający (w tym sensie, że co ja mam to tego? Ja mu nie kazałem tak pisać)?
Nie poparłem go, a nie mam zamiaru wbijać pomiędzy was.
Kłóćcie się sami, a nie próbujesz mnie w to wciągnąć.
Masz już do pomocy kolegów wyżej, po co jeszcze ja skoro razem z nimi "jeździsz" po mnie?

Co do Realu i jego próby bronienia. Nie wiem o czym piszesz bo tego nie widziałem i nie wiem o co chodzi więc nie oceniam. Po prostu uważam, że skoro jest temat F1, nawet jeśli on wyzwał Maxa to dalej nie rozumiem dlaczego zacząłeś o Realu. Tzn. podejrzewam dlaczego, dla rewanżu.

0

@mekston "Wyraznie napisalem ze Tobie nie przeszkadza"

Brak czytania ze zrozumieniem się kłania.

0

@MOLESTA Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Oczywiście Arsenal i City są wysoko zarówno w jednej jak i drugiej tabeli ale Chelsea pokazuje, że głupie bieganie nie ma większego sensu.

0

@mekston Chłopie, gość napisał coś o F1, a ty od razu wyjeżdżasz z Realem. Po co to?

Nie odniosłem się do tego że ma rację czy jej nie ma. Po prostu wtrąciłeś Real nie wiadomo po co w wątku o F1 - chyba tylko dlatego żeby pokazać swoją wyższość i mu "dowalić" - podejrzewam, że jest kibicem Realu.
Ja mu odpisałem bo to akurat prawda - w tamtym momencie nie chciałeś rozmawiać, a "dowalić" mu za wyzwiska w stronę Maxa - taki rewanż ale nie poparłem jego wyzywania Maxa, jeśli dla ciebie to poparcie to tłumaczył nie będę bo fanatykom ciężko cokolwiek wytłumaczyć, a akurat ty jesteś wielkim fanatykiem Maxa co widać po wpisach.

No właśnie, zgadzam się. Rozmawialiśmy już wiele razy ale za każdym razem Max był TOP albo "tylko człowiekiem", a cała reszta, a szczególnie Lando Norris bo akurat może zostać mistrzem świata jest do niczego.
Za rok złóżmy, że o MŚ będzie walczył Kimi Antonelli to nagle on będzie tym złym.

Jakoś dziwnym trafem Lewis Hamilton przestał być złym. Dlaczego? Bo w tym momencie nie walczy o tytuł.

0

@mekston I co ta moja wypowiedź stwierdza, że popieram wyzywanie Maxa?

XD.

0

@RafiVeB "No i pamiętaj, jak posiadasz takie same opinie jak chłop to wtedy fajnie się z Tobą gada"

No to chyba o każdym można tak powiedzieć nie sądzisz?
Gdybym klepał cię po plecach to też nie powiedziałbyś na mnie złego słowa.

@mekston I jakie to ma znaczenie do tego, że mi niby nie przeszkadza obrażanie Maxa?

PS Fajnie polecacie sobie nawzajem swoje wpisy. Dodaje to wam pewności siebie?

0

@mekston To tak samo jak tobie nie przeszkadza obrażanie Lando Norrisa czy nazywanie go cwaniakiem, a Maxa już przeszkadza i od razu temat Realu. Dobre.

Poza tym obrażanie Maxa mi nie przeszkadza... Obraziłem go gdzieś?

5

Como prowadzi 1-0 z Sassuolo.

Bardzo spodobała mi się ta drużyna (choć niezbyt często oglądam) i chciałbym żeby wywalczyli miejsce w europejskich pucharach. Marzy się Liga Mistrzów ale nie wiem czy dadzą radę w tym sezonie, a wy jak myślicie?

0

@MeMyselfAndI Kiedy brakuje argumentów to oczywiście muszą zmienić temat, typowe.

0

@BorzyKrzys Pewnie piszesz o mnie bo już kiedyś to czytałem.
Bardzo lubię ten twój płaczliwy ton.
Nawet ciężko złościć się na ciebie patrząc na Twój nick.

@mekston Na temat piłki nożnej bardzo dobrze mi się z tobą rozmawia ale na temat Maxa nieźle odlatujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?