0

@Eklerek Mclareny uderzają w Maxa i kończymy sezon.

0

Na pierwszym zakręcie Lando Norris ładuje w Maxa Verstappena i zaczynamy wyścig.

0

@Bzyczekk Ten pet ciągnął fatalną Sevillę w poprzednim sezonie i można mówić, że w dużej mierze dzięki niemu Sevilla nie spadła.

La Liga gorsza od ligi portugalskiej?

"Uwielbiam" takie opinie "ekspertów".

0

@PatrykBarca Arsenal przegrywa z Aston Villa. Myślisz że Chelsea już bez szans?

0

@LeszekFCB "Od obecnych skoków już nawet golf jest ciekawszym sportem."

Mimo wszystko to wciąż twoje zdanie i nie oznacza, że każdy tak samo myśli więc też nie rozumiem dlaczego śmiejesz się z kogoś kto ogląda skoki samemu mogąc oglądać coś co nie interesuje każdego.

0

@MiGzi Tomasz Zimoch jeśli dobrze słyszę?

1

@Criss18Barca Wystartowało 12 Norwegów (czyli wszyscy zgłoszeni), a dwóch najsłabszych zajęło 19 i 26 miejsce ale to 20 latkowie więc i tak świetne wyniki tym bardziej, że Lars Heggen wczoraj w sprincie był na 4 miejscu więc bardziej sprint mu leży.

Ogólnie miejsc mają mniej (8) ale rola gospodarza podobnie jak w skokach narciarskich daje możliwość wystawienia większej grupy.

Mimo wszystko nawet jeśli Norwegowie mieliby 20 miejsc to byłoby kim je obsadzić i nie byłyby to wyniki z końca tabeli.

2

@AmigoBlancos Robert Lewandowski także dzisiaj z bramką.

1

101 zwycięstwo Johannesa Hoesflota Klaebo w zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich!

Norweg wygrał bieg łączony 10+10 km w Trondheim.

Całe zawody to oczywiście mistrzostwa Norwegii.
TOP 8 to Norwegowie, a do tego miejsca 10 i 12 to również Norwegowie.

Może dla kibiców innych drużyn wygląda to na nudę ale pomyślcie co musi dziać się w Norwegii. Przecież tam jest taka walka o wyjazd na IO, że szok.
Emil Iversen, który dzisiaj był na 3 miejscu nie zmieścił się w kadrze na starty w Ruce, a dzisiaj? Dzisiaj podium minimalnie przegrywając z Klaebo i Amundsenem.

Najlepszy z reszty świata to Austriak Mika Vermuelen na 9 lokacie, a najlepszy Polak to Dominik Bury na 44 miejscu.

3

@Dankho94isback Mnie bardziej zastanawia ile pucharów za dzisiejszy mecz dostanie zwycięzca. W USA wszystko jest możliwe to nie zdziwi mnie jeśli ze 3.

Jeden za pierwszą połowę, drugi za drugą, a trzeci za cały mecz.

2

@Safrani Dla ostatniego starcia dwóch najlepszych piłkarzy w historii futbolu może warto zmienić zdanie?

@Danny Gaucho Przy tym, że mogą wyjść nawet 3 drużyny z grupy to jest to chyba niemożliwe.
W starym formacje jeszcze widziałbym jakieś szanse ale nie w obecnym.

3

Czyli rozumiem, że podczas MŚ 2026 wszyscy kibicujemy Portugalii i Argentynie żeby wygrali swoje grupy i doszli do ćwierćfinału po to aby zobaczyć ostatnie starcie Cristiano Ronaldo vs Leo Messi?

1

@ShawnC Fejk czy nie ale zabawne, że jeśli inny piłkarze chwalą Leo Messiego to wszyscy się tym podniecają, a jak jest jakaś dobra wypowiedź o Cristiano Ronaldo to od razu fejk, nieprawda itd.

0

@mekston Przynajmniej w innych grupach są drużyny które zawsze dają jakieś emocje, a większość z tych grup są drużyny które są mocno ciekawe, a grupy gospodarzy wydają się takie nijakie.

@FcPortoFan1999 Wygląda na to, że prawdziwa gra zacznie się od 1/16 finału.

2

Patrząc na te grupy MŚ 2026 w piłce nożnej to grupy gospodarzy wyglądają na grupy śmiechu.

Oczywiście koniec końców mogą to być bardzo ciekawe mecze ale na papierze jakoś wątpię w mobilizację kibiców poza kibicami zainteresowanych drużyn żeby to oglądać bez względu na wszystko.

2

@ZwyklyCuler48 Bardzo dobrze, że dostał tą nagrodę.

1

10 polskich skoczków ma własnej skoczni w Wiśle.

Kwalifikacji nie przechodzi aż 5 w tym Kamil Stoch.

Na pocieszenie dodam, że piątka która awansowała, a więc Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kacper Tomasiak zmieścili się w 30-stce.

Pytanie co będzie jutro?

0

@Giwera Moim zdaniem Raula póki co minęli tylko ci, którzy byli/są od niego lepsi.

@KujawiakA I serio myślisz że nagle w 2-3 turnieje znajdzie się tak dużo piłkarzy z 16+ bramkami na MŚ?

Oczywiście taki Kylian Mbappe ma wszystko żeby skorzystać z tego bonusu ale bez przesady. On i bez reform byłby faworytem do bicia wyniku Klose, a jakieś Jasiek i tak nie pobije rekordu Klose.

2

Kamil Stoch po swoim skoku pierwszy oczekujący na awans do konkursu.
Aleksander Zniszczoł drugi.

Ze Zniszczołem to wiadomo ale jeśli Kamil Stoch nie awansuje to będzie dramat.

1

@FcPortoFan1999 Wiem ale chciałem w tv na TVP Sport bo tam miały być.
Już oglądam na Eurosporcie. TVP jak zwykle daje dupy.

4

Chciałem obejrzeć kwalifikacje w Wiśle na TVP Sport, które miały tam być transmitowane, a tu cały czas klepią o turnieju na który nawet możemy nie pojechać.

1

@Tarnowitz W finale. Polska mistrzem świata, a Robert Lewandowski ze Złotą Piłką.

1

@barcelonaLM Jak zagra Didier Drogba to będę, a tak na poważnie to jest kilkanaście spotkań wyglądających na papierze mało ciekawie ale to jest Mundial.

Szczerze mówiąc to gdybym mógł to obejrzałbym każdy mecz ale wiadomo, że czas na to nie pozwoli.

2

Oglądam kwalifikacje przed pierwszym konkursem PŚ w skokach narciarskich w Wiśle i po tym co pokazał Adam Niżnik i Klemens Joniak (Jakub Wolny to było wiadome) to chyba kończy krytykę trenera, że nie zabiera poza Kacprem Tomasiakiem młodszych na PŚ. Oni po prostu się nie nadają na te zawody. Na własnej skoczków polegną najprawdopodobniej już w kwalifikacjach. Co za dramat.

Dobrze, że przynajmniej 100-letni Maciej Kot coś pokazuje, jest jakaś alternatywa żeby zrobić zmianę za najsłabszego.

2

@July_6_BcN Większe emocje będą od tego głupiego losowania.

0

@Giwera Dlaczego?

7

Holandia, Japonia, Tunezja, Polska.

Jesteśmy faworytami!

2

Lamine Yamal robi króla strzelców już w fazie grupowej.

0

@DonAndresFCB A zapomniałem o tym, że max dwie z Europy.

3

Polska jeśli w ogóle przejdzie baraże trafi jak nic do grupy śmierci z Francją, Senegalem i Norwegią.

Tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?