0

@JanuszKorwinMikke Widzę, że wziąłeś to tak bardzo na poważnie, że zaczynasz podawać przykłady z innych reprezentacji. Można i tak.

0

@Bocheno1 Oczywiście ale zawsze można zrobić zmianę czy choćby tak jak dzisiaj kiedy są roszady w składzie zagrać dwoma razem.

0

@PioteK To i tak mniej niż podana kwota wyżej. Oczywiście jak pisałem wyżej, nie wiele to zmienia ale jednak jest to zakłamywanie rzeczywistości.

0

@JanuszKorwinMikke Świetnie rozumie się z Leo Messim, a to jest bardzo mocny atut.

0

@matirix20 Aż tak źle mu życzysz?

0

Tadeo Allende na Mistrzostwa Świata!

Dlaczego go nie powołują do reprezentacji Argentyny?

0

Leo Messi powinien zakończyć ten mecz bramką i transferem do Manchesteru City lub Atletico Madryt.

4

@Derean Szkoda, że w Lidze Mistrzów dają dupy po całości.

6

Widzę, że coś Julian Alvarez się popsuł jeśli chodzi o strzelanie bramek w Hiszpanii.

Ostatnia bramka w La Liga to 1 listopad - rzut karny z Sevillą, a wcześniej? 27 września - dublet z Realem Madryt.

1

@Criss18Barca Ja też głównie oznaczam przy skokach narciarskich, a jest to łatwe do zapamiętania bo tych osób jest naprawdę mało.

Gdybym miał oznaczać osobnych ludzi na różne tematy - piłka nożna, skoki narciarskie, F1, tenis, polityka, filmy/seriale, jedzenie itp. to chyba bym nie zapamiętał tego wszystkiego.

0

@partymaker A nie 45 mln?
Ja wiem, że to niewiele zmienia w tej sytuacji ale po co aż tak kłamać i zakłamywać rzeczywistość?

0

@daniel32778 Jeśli pupilek kierownika to twoja "walka" nic nie da. Pokażesz mu zdjęcie jak śpi to i tak powie, że to nie prawda.

Niestety pracowałem w takiej pracy gdzie byli tego typu ludzie i nie szło nic zrobić. Pupilek zawsze będzie najlepszy choćby nic nie robił.

1

@Adran360 Nie mówię, że zła drużyna ale przepaść jeśli chodzi o nazwiska piłkarzy.

0

Inter Miami prowadzi 2-1. Może to wyciągną jakoś na farcie bo wstyd będzie z takim składem przegrać z drużyną w której znamy tylko Thomasa Muellera.

2

@MessiForeverTheBest Nie no, Piast niech zrobi powtórkę. Legia pozycję niżej to lepszy widok.

0

@LeszekFCB Przecież koniec meczu już. Co ty chcesz jeszcze oglądać?

Oczywiście 200 popieram. Mecze Legii w tym sezonie bez procentów nie mają sensu.

0

Piast Gliwice 2-0 Legia Warszawa!

Teraz powtórzyć to Piaście 14 grudnia przy Łazienkowskiej i jedziemy na zimową przerwę.

7

Wisła Kraków do Ekstraklasy, a Legia Warszawa do pierwszej ligi?

Wchodzę w to. Gdzie podpisać?

1

@Arkon Szczerze? To nie Piast przeszkadza, a słaba gra Legii.

Piast 1-0!

Bardzo dobrze bo widzę, że kibicom Legii już wszystko przeszkadza i obawa przed spadkiem jest duża. Dobrze by było gdyby to Legia spadła, a Piast dalej grał w Ekstraklasie.

1

@Bocheno1 Nie, chce zaznaczyć, że Roony Bardghij nie grał miesiąc i nagle wchodzi i pokazuje się z bardzo dobrej strony.

W poprzednim sezonie choćby Pablo Torre kiedy dostawał szanse to zazwyczaj ja wykorzystał, a potem znów nie podnosił się z ławki rezerwowych.

I jeszcze jedno - to, że Hansi Flick jest ekspertem w tym temacie nie oznacza, że jest nieomylny. Jak każdy człowiek popełnia błędy i nie rozumiem takiego tłumaczenia, że jeśli jest trenerem to nikt nie może nic napisać.

A poza tym tak - czasem miewa problemy z rozkładaniem minut na danych piłkarzy i oszczędzanie liderów. Możesz się nie zgodzić ale rok temu przy wysokich wynikach często najlepsi grali do końca mimo że Barca grała w każdych rozgrywkach do końca, teraz pytanie po co trzymał Yamala czy Raphinhę przy wyniku np. 5-0?

0

@Arkon Skoro są w Ekstraklasie to chyba zasłużyli na to swoją wcześniejszą grą. Za darmo tego nie dostali tylko wywalczyli na boisku.
Obecnie może grają cienko ale czy to oznacza, że mają oddawać walkowery?

0

@maroon Myślę że sami fanatycy, fani i kibice Cristiano Ronaldo i Leo Messiego zrobiliby taką oglądalność, że żadne Indie z Chinami nie byłyby potrzebne.

1

Roony Bardghij dzisiaj z bramką i asystą, a także w ogóle fajnie grał.

Myślicie, że teraz w nagrodę z miesiąc posiedzi na ławce czy trochę dłużej?

0

Johan-Olav Botn z drugim zwycięstwem w tym sezonie w PŚ w biathlonie.

Norweg tym razem wygrał sprint. Na drugim miejscu jego rodak Martin Uldal, a trzeci Francuz Quentin Fillon Maillet.

W biathlonie Norwegowie aż tak nie dominują jak w biegach narciarskich ale dzisiaj w TOP 7 aż pięciu Norwegów (dla porównania w biegach narciarskich w dzisiejszym biegu w TOP 8 było 8 Norwegów).

Najwyżej z Polaków Jan Guńka na 23 miejscu. Był jedynym Polakiem, który dzisiaj punktował ale nie będzie jedynym, który wystartuje jutro w biegu pościgowym - do Jana dołączy Konrad Badacz (46) i Marcin Zawół (48).

5

@Safrani Leo Messi w Łodzi? Widzę to.

0

@Hosh To już wszytko zależy od Piasta Gliwice. Dwa mecze z nimi i kończymy ten rok.

1

@mrboom Mecz meczem ale na chwilę można przełączyć. Nikomu nic się nie stanie.

0

@shinthps W sumie to nic. Po prostu dużo jest tutaj wpisów wyśmiewających Norrisa, a jakoś nie widzę żeby ktokolwiek go tłumaczył ale Maxa od razu, przyzwyczaiłem się jednak do tego.

Mimo wszystko wychodzę z założenia, że najlepszych nie trzeba tłumaczyć co chwila ze wszystkiego.

0

@shinthps Szkoda, że o Lando Norrisie nikt tak nie pisze, zawsze tylko Max tłumaczony ale ok, rozumiem.

1

@Bzyczekk Prawdziwy "ekspert".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?