5

@Aragorn33 Dłuższa przerwa? Jakoś w to nie wierzę. Już Kylian Mbappe w poprzednim sezonie miał mieć dłuższą przerwę, miał?

0

@mekston Tak, tutaj jeśli myśli o rekordzie Cristiano Ronaldo w LM to musi coś strzelić.
Mam nadzieję że tego nie zrobi ale jednak City też miewa jakieś dziwne mecze, a z Realem to już w ogóle.

2

@Katalonik97 W Barcelonie jak Lamine Yamal jest podwajany to jest hejtowany, że gra słabo i do sprzedania.

5

Real Madryt 0-2 Celta Vigo

2 czerwone kartki dla obrońców Realu.
Mroźno w Madrycie bo temperatura spadła do -4.

Kylian Mbappe już tylko 3 mecze do końca roku, a do wyników Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego wciąż traci 7 bramek.
Rekord Portugalczyka i Polaka coraz bardziej bezpieczny.

3

Samu Omorodion Aghehowa!

Porto prowadzi 1-0!

0

Napoli ogrywa Juventus 2-1!

Rasmus Hojlund bohaterem!

1

@FCB_dimiC Akurat ten pan bardzo często nie wie co mówi. Nie brał bym go jako jakąś wyrocznię.

0

@ali3gator Przyjdzie środa i z tych waszych pewniaków Real wygra.

1

Apoloniusz Tajner prosi kibiców aby dali już spokój Aleksandrowi Zniszczołowi bo uważa, że nie powiedział nic strasznego, a straszny hejt na niego jest.

0

Tak przeglądam sobie listę mistrzów świata Formuły 1 i co widzę?

Ostatni tytuł Ferrari wśród kierowców to Kimi Raikkonen w 2007 roku i to o jeden punkt przed Lewisem Hamiltonem i Fernando Alonso.

Teraz w sumie zdałem sobie sprawę, że to jedyne MŚ Ferrari za mojego życia od kiedy oglądam F1.
Kiedy Michael Schumacher zdobywał tytuły MŚ jeżdżąc dla Ferrari to jeszcze nie oglądałem F1.
Zacząłem od Fernando Alonso w Renault kiedy dwukrotnie z rzędu zostawał mistrzem świata - wtedy myślałem że to pierwsze dwa tytuły z wielu, które zdobędzie, a jak się okazało - 19 lat minęło, a Hiszpan nie poprawił już swojego dorobku choć kilka razy był bardzo blisko.
Przy odrobinie szczęścia Fernando Alonso mógł mieć nawet 5 tytułów MŚ.

Lando Norris z pierwszym tytułem - czy będzie wstanie zdobyć ich więcej czy skończy na tym jednym? O tym przekonamy się już w 2026 roku.

0

@Cule1019 Może po prostu to inni grają słabo bo wszyscy, którzy potrafią grać grają w "normalną" piłkę nożną?

1

O godzinie 02.00 finał MŚ w socca: Meksyk - Polska.

Będziemy mistrzami świata?

1

@LeszekFCB Kompletnie zapomniałem o zakładzie ale trzeba będzie się umówić. Dzisiaj ciężko mi napisać kiedy, muszę się zastanowić i pomyśleć.

0

@Pnog37 Kamil Stoch cały weekend oczywiście bardzo słaby. Szkoda bo po Lillehammer i Falun liczyłem żeby przejść tą Rukę, a potem w Wiśle bój o TOP 10, a tymczasem najpierw brak awansu do konkursu, a potem drobinca.

Mimo wszystko zostały zawody w Klingenthal i Engelbergu. Mam nadzieję że tak będzie lepiej.

2

@Criss18Barca 124 punkty i 7 konkursów z rzędu z punktami PŚ.

Trzeba przyznać, że Kacper Tomasiak robił robotę. Oby tak dalej.

2

Trochę niedosyt po skoku Piotrka Żyły ale mimo wszystko bardzo dobre wyniki Kacpra Tomasiaka, Piotrka Żyły i Maćka Kota.

Malutki plusik za punkty dla Pawła Wąska i Kamila Stocha ale obaj muszą się sprężać bo po Wiśle wygląda na to, że znów tracą.

1

@Criss18Barca Patrząc na to jaki jest mocny na mamutach to kto wie czy nie powalczy o Kryształową Kulę.

Mimo wszystko na dzisiaj ciężko oceniać bo jeszcze dużo się może zdarzyć.

0

@mekston Lider PŚ?

1

Domen Prevc wygrywa konkurs PŚ w Wiśle!

3

Piotrek Żyła niestety trochę spadł ale Kacper Tomasiak w TOP 5!
Piotrek Żyła w TOP 7.

2

Czyli mamy w TOP 5 co najmniej jednego Polaka dzisiaj!

1

Świetny skok Kacpra Tomasiaka!
Skończy w TOP 6!

3

@Mixtape Tak ale nie da się nic z tym zrobić.

2

@Criss18Barca Myślę, że tym występem zakończył rywalizację z Aleksandrem Zniszczołem. Dla mnie tutaj nawet nie ma nad czym się zastanawiać.

0

Bardzo dobry skok Macieja Kota!
3 miejsce ale w najgorszym przypadku Polak zajmie 18 miejsce.

0

Quentin Fillon Maillet wygrywa bieg pościgowy w PŚ w biathlonie.

Francuz wyprzedził Szweda Sebastiana Samuelssona i Norwega - lidera PŚ Johana-Olava Botna.

Bardzo dobry występ Jana Guńki. Polak zakończył zawody na 17 miejscu.

0

@PatrykBarca Póki co mecz przed nami. Mogą wygrać i sytuacja w tabeli nagle się zmieni.

4

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca A ja jednak nie kończę sezonu na początku grudnia.

5

Lando Norris Mistrzem Świata Formuły 1!

Brawo Lando, brawo McLaren!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?