4

Dublet Noniego Madueke!
Arsenal 2-0!

0

@derus "Wielki Norweg podobnie jak Harry K w wielkich meczach schowany do kieszeni ale cicho może piłka odbije mu się Sęka i wpadnie do bramki Realu"

"Chociaż dryblingu nie ma , szybkości też nie - strzał z dystansu? Też nie"

To w końcu zdecyduj się czy masz go za świetnego napastnika i wymagasz od niego więcej bo potrafią więcej czy za cieniasa, który nie istnieje.

0

@Derean Ogólnie wyglądają słabo. Dobrze, że Rudiger to idiota i dzięki temu mieli karnego przez co prowadzą ale z gry to tak średnio zasłużyli.

0

@kampe Zawsze tak jest - nawet w "normalnym" życiu. Duży słabszego będzie straszył ale jeśli stanie obok równy albo większy to nagle robi się grzeczniutki.

0

Potężny Wiking Braut Erling Haaland z bramką z rzutu karnego!

Manchester City 2-1!

0

@derus To jest napastnik - on ma strzelać bramki ale żeby to robił potrzebuje dobrych podań, których dzisiaj nie ma ale póki co nie tylko podam nie ma ale i akcje City są bardzo słabe.

Nie wiem dlaczego robisz z niego Leo Messiego.

0

@VinDiesel Czyli co ma zrobić? Wrócić się do obrony i zacząć akcję, podać sobie w pomocy i wystawić do siebie w ataku?

4

I właśnie o tym mówiłem - Mateusz Borek to świetny komentator ale pod warunkiem, że nie jest stronniczy.

Komentowanie Realu to zły pomysł. Bramka dla Realu to krzyk i emocje, a City? Coś tam powiedział i już.

0

Manchester City 1-1!
Na raty ale udało się.

0

@derus A co ma zrobić Erling Haaland skoro City nawet akcji nie potrafi stworzyć?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Bo nie grając lub grając ogony ciężko cokolwiek udowodnić, a jednak Rodrygo mimo tej fatalnej passy ma umiejętności i grać w piłkę potrafi.

1

Chciałbym teraz widzieć miny tych wszystkich osób, które tutaj przewidywały spacerek Manchesteru City.

1

Rodrygo! Przegrywa passę!

1

@mekston Ousmane Dembele także częściej się leczy niż gra.
Teraz zdobycie Złotej Piłki chyba nie jest tego warte.

3

Noni Madueke! Arsenal prowadzi 1-0!

0

@regatta52 Tak, nawet w tym sezonie grał ale ostatnio częściej się leczy niż gra.
Szkoda bo potencjał i umiejętności kosmiczne.

1

@Dankho94isback Co nie zmienia faktu, że obecnie może być gorszy od Joelintona.

Oczywiście nie mówię, że tak jest ale wygranie ligi dwa sezony temu nie daje gwarancji bycia lepszym na wieczność.

0

@mekston Zobaczymy czy wejdzie w drugiej połowie ale skoro jest na ławce to pewnie istnieje taka opcja.

2

Ale Manchester City jest zesrany. Odrobina szczęścia czy dokładności i Real Madryt mógłby już ze dwie bramki strzelić.

2

Jeśli faul to przed polem karnym.

0

@addept O Mateuszu Borku można mówić wiele ale gość jako komentator jest TOP-em. Oczywiście pomijając stronniczość.

0

@BorzyKrzys Ja mam wrażenie, że ty codziennie coś przyjmiesz i też okej.

0

Ajax przebudzenie niczym PSG w poprzednim sezonie.
Chyba idą po Ligę Mistrzów w tym sezonie.

Bardzo szkoda Qarabagu. Ta porażka może zaważyć na braku awansu do fazy play-off.

Villarreal klasycznie, kompromitacja w Lidze Mistrzów, dlaczego mnie to nie dziwi?

0

@Lewy952468xx Potężny Roony Bardghij godnie go zastąpi.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Mateusz Borek i Grzegorz Mielcaraki na TVP.

1

@blakkudium Kolego, to że jakiś dzieciak bawiący się w dziadka na tej stronie tak mówi nie oznacza, że tak jest.

1

Villarreal w La Liga wygląda potężnie ale za to w Lidze Mistrzów są drużyną śmiechu. Jeśli dzisiaj nie wygrają to będzie niezła kompromitacja.

Póki co takie RB Lipsk z zeszłego sezonu. Totalna porażka z ich startem w Lidze Mistrzów, a potencjał mają nie mały.
W tym momencie remis ale znając Villarreal w LM to za moment znów mogą przegrywać.

Fajnie walczy Qarabag. Mam nadzieję że Mateusz Kochalski nie wpuści już żadnej bramki i Azerowie wygrają ten mecz, a 10 punktów na koncie to będzie już bardzo dobra zaliczka do ewentualnego awansu do fazy play-off.

0

@MesQueUnClub_87 A mimo wszystko ten zauważyłeś. Zresztą nie tylko ten skoro polecasz wiele komentarzy innych osób które są dla mnie niewygodne.

PS jeśli dla ciebie to prowokacja to gratulacje marny marzycielu.

0

@VAMOS1899LaMasia Moim zdaniem Kylian Mbappe nie jest głupi.

Wiedząc, że za pół roku są MŚ to po prostu jeśli jest kontuzjowany to grał nie będzie ale jeśli zagra to po prostu taka zagrywka.

0

@Kamiloza91 Zobaczymy na wiosnę czy ten mecz miał znacznie ale obstawiam, że czym wyższe miejsce w tabeli ligowej tym przynajmniej w teorii większe szanse na kogoś słabszego i rewanże u siebie.

Oczywiście przykład Liverpoolu pokazuje, że może być inaczej ale oni mieli mega pecha z tym PSG, które na jesieni nic nie grało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?