1

@Sysia11 Nie no ciężko było tutaj myśleć o podium kiedy tracił około 8-9 pkt po pierwszej serii ale mimo wszystko świetny wynik. Szkoda, że nikt nie zawalił bo taka okazja może się szybko nie trafić Francuzom.

0

@VegetaPolska Nie napisałem, że masz na to wpływ tylko tak się kończy pompowanie balona.

3

Bardzo możliwe, że Kacper Tomasiak dzisiaj bez punktów - pierwszy raz w tym sezonie.

@VegetaPolska Odkąd zacząłeś pisać o podium i skokach na HD nagle popsuł się nam Kacper.

0

@Lionel_Messi10 W sumie to zabawne jak teraz się nim zachwycasz, a jeszcze nie tak dawno stawiałeś wyżej Juliana Alvareza i umniejszałeś Norwegowi.

0

Z niewytłumaczalnych powodów sędziowie postanowili opuścić belkę w zawodach PŚ w skokach narciarskich i nagle wszyscy klepią "bulę".

Ciekawe czemu postanowili popsuć konkurs?

0

@VegetaPolska Widziałem ale wczoraj także widziałem jak pisałeś o podium.

1

@VegetaPolska Skok pod HS? Widzę, że coś zaczynasz pompować balonik.

Wczoraj po pierwszej serii pisałeś coś o podium, teraz i HS. Może spokojniej?

0

Damian Żurek na 2 miejscu w zawodach PŚ w łyżwiarstwie szybkim na 500 metrów!

Polak przegrał z fenomenalnym Jordanem Stolzem ledwie o 0,01 sek.
Święty bieg i świetna forma przed zbliżającymi się IO.

W klasyfikacji generalnej PŚ na 500 metrów Damian Żurek awansował na 2 miejsce.

0

@Criss18Barca Klemens Joniak znów drugi skok słabszy, a szkoda bo mimo wszystko była realna szansa na wywalczenie szóstego miejsca na TCS. On naprawdę mógł to zrobić.

Cóż, niby Klemens Joniak w Wiśle pokazał się ze słabszej strony ale jest młody i cały czas się uczy. Uważam, że Kubacki i Wąsek są teraz w takiej dyspozycji, że brak punktów to jest duża porażka i zgadzam się, że można by było zrobić zmianę na Engelberg.

Tej dwójce starty dla startów nic nie dają, a Joniak nawet jeśli będzie skakał słabiej to przynajmniej będzie się uczył i zdobywał doświadczenie. Myślę że to byłaby większa korzyść niż kolejne starty Dawida i Pawła nawet jeśli mieliby zdobyć po 3 punkty. Oni na trening, a Klemens Joniak do PŚ, a niż wyskoczy jak Kacper Tomasiak.

2

Wolves strzela dzisiaj 3 bramki, a mimo to przegrywa z Arsenalem 2-1.

0

Gabriel Jesus!

2-1!

Potężny Gabriel Jesus, potężny Arsenal.

Chyba samobój ale Arsenal 3 punkty!

0

1-1 na Emirates Stadium!

0

@arasz1819 Kilka sezonów temu zdarzało się, że w miarę możliwości oglądałem dużo więcej meczów bo po prostu były ciekawe z dużymi emocjami.

Dzisiaj tak naprawdę poza Barcą oglądam jakieś pojedyncze mecze Realu (ale tylko na Eleven) i jeszcze rzadziej jakiś inny mecz więc zgadzam się, że większość tych meczów to po prostu nuda i ciężko się to ogląda.

To już wolę obejrzeć mecze Bundesligi i niekoniecznie musi być to Bayern czy BVB.

0

@arasz1819 A dobra bo myślałem że masz na myśli to że to Barca będzie mistrzem.

Mimo wszystko dalej nie zgadzam się z tym, że w Anglii mistrzem będzie ktoś mniej oczywisty. Oczywiście takie United traci mniej punktów niż ich hiszpański odpowiednik z 7 miejsca ale dalej uważam, że ich szanse na mistrzostwo Anglii są takie same jak siódmej drużyna z Hiszpanii czyli żadne.
Ani jedni ani drudzy żadnym mistrzem nie będą, a to że jedni mają np. 0,5% szans, a drugim komputer wyliczy 5% to dalej nie zmienia faktu, że to są bardziej matematyczne emocje niż prawdziwe. Ja tam żadnego United w walce o tytuł ani nie widzę ani nawet nie stawiam w gronie kandydatów. Może w maju będę musiał to odszczekać ale takie moje zdanie.

0

@arasz1819 Szczerze? Moim zdaniem za wcześnie skreślasz Real, a pisanie o tytule dla United to... No nie wiem kto w ogóle bierze na poważnie ich pod uwagę.

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.

Co do ciekawszej ligi to tak - PL jest teraz obecnie ciekawsza to nie ulega wątpliwości ale mimo wszystko walka o tytuł w Hiszpanii może i tak trwać dłużej niż w Anglii.

0

@LukaszFan A żeby było jeszcze śmieszniej to ostatnia drużyna w tabeli ma dwa mecze rozegrane mniej niż lider, a więc ta różnicą mogłaby być jeszcze mniejsza.

0

@arasz1819 Problem polega na tym, że w Hiszpanii kluby się zwijają i wszyscy poza TOP 3 mają jakieś większe lub mniejsze problemy przez co wciąż muszą się osłabiać i ta różnicą pomiędzy nimi, a TOP 3 się powiększa, a w Anglii w tym sezonie brakuje kogoś takiego jak City prime czy Liverpool prime i nie ma kto uciekać.

0

@Arkon Napisałeś, że mógłbyś na nich głosować więc siłą rzeczy jest coś z czym się z nimi zgadzasz i uważasz ich za lepsze niż inne, partie.

Ja np. w ogóle nie rozumiem jak można nie tylko oddać głos na Lewicę ale w ogóle rozważać oddanie na nich głosu. Dla mnie to gorsze niż popieranie Nawrockiego.

0

@sokot Najlepiej ale mimo wszystko przynajmniej fajnie by było dowiedzieć się za co usunęli lub dowiedzieć się kto ma takie problemy tam, że nie jest wstanie nie usuwać komentarza z którym się nie zgadza.

Fajnie by było poznać nazwisko/nick (nie wiem jak tutaj się podpisują) osoby, którą zabolało pogratulowanie prezydentowi i Braunowi.

Mam nadzieję, że to żaden tchórz.

1

Desire Doue w tym sezonie miał już dwie kontuzje.

Po pierwszej wrócił i w 4 meczach strzelił 3 bramki, a także zanotował asystę.

Dzisiaj znów strzelił bramkę, a był to jego drugi mecz po powrocie z drugiej kontuzji.

Cieszy mnie, że Desire Doue mimo takich problemów wraca i dalej gra bardzo dobrze, a także strzela bramki.

0

@sokot Istnieje takie prawdopodobieństwo ale jeśli prowadzą taką stronę to przynajmniej udawali by, że traktują wszystkich tak samo i nie usuwają komentarzy nie łamiących regulaminu.

Niestety moderacja/redakcja czy ktoś tam jeszcze znów mi udowodnili, że są równi i równiejsi, a później będą "mądrzyć" się, że wszystkich traktują tak samo i że trzeba pilnować regulaminu. Szkoda, że oni tego nie pilnują ale do robienia cyrku to pierwsi.

0

@Arkon No właśnie, a sam napisałeś w swoim pierwszym komentarzu, że jedyne partie na które mógłbyś głosować to KO i Lewica (XD).

Także dobrze dobrałeś słowa "dla mnie". Większość jednak uważa inaczej i nie oznacza, że twoja racja jest ważniejsza.
Oczywiście rozumiem, że to twoje zdanie i nic do niego nie mam ale trochę śmieszne jak nie pasuje ci Nawrocki na urzędzie prezydenta, a nic nie masz do Tuska jako premiera i jeszcze byłbyś skłonny głosować na Lewicę.

0

@Arkon Przecież ja nigdzie nie porównywałem Nawrockiego do Kwaśniewskiego i nie pisałem, że Nawrocki jest najlepszy w historii.

Napisałem, że na ten moment jest lepszy od Dudy, a patrząc ogólnie to uważam, że nie wygląda źle. Tyle.

Poza tym kiedy Aleksander Kwaśniewski kończył rządy to ja miałem za mało lat by to wszystko pamiętać i tym "żyć" więc też nie chcę na siłę oceniać.

1

@TR3YWAY Właśnie wiem ale serio nie rozumiem co w tym komentarzu łamało regulamin.

Przecież to jest cyrk, że usunięto mi komentarz w którym napisałem w sumie tylko brawo bo zgadzam się z tym co powiedział prezydent.

1

@Arkon Ale dlaczego ja mam ci to tłumaczyć?

Ty jesteś przeciwko ale drugi będzie za i go pochwali za to.

Karol Nawrocki dużo zawetował ale i dużo podpisał. To są fakty, a kto z czym się nie zgadza to nie wiem - wiem, że nie da się zadowolić wszystkich.

0

@TR3YWAY @Moderacja Dlaczego został usunięty mój wpis?

1

@Arkon Moim zdaniem Karol Nawrocki jako prezydent na dziś jest całkiem niezły.

Oczywiście ma swoje za uszami jak każdy polityk ale uważam że porównywanie go do Dudy lub co gorsza mówienie, że jest gorszy to już wyższy szczyt nienawiści do Pana Prezydenta.

PS Co do ustaw. Jeśli jakiejś nie podpisał, którą według ciebie czy mnie powinien podpisać nie oznacza od razu, że się nie nadaje. Nie da się wszystkich tak samo zadowolić bo każdy ma inne poglądy. Chodzi o to by jakkolwiek to zrównoważyć i moim zdaniem jakoś mi to wychodzi.

I żeby nie było - nie wszystko mi się podoba co robi prezydent ale koniec końców myślę że nie jest takim długopisem jak był Duda.

5

Komentarz usunięty

12

Raphinha - najlepszy piłkarz świata sezonu 2024/25 poprowadził Barcelonę do zwycięstwa w dzisiejszym meczu z Osasuną strzelając dublet.

Mam nadzieję że będzie już tylko zdrowy bo z nim w składzie jestem dużo spokojniejszy o wynik.

1

@Arkon Tylko samo zawetowanie to jedno, a to jakie to były ustawy to drugie.

Nie znam i nie pamiętam wszystkich więc nie oceniam ale bierzesz w ogóle pod uwagę taką możliwość, że te zawetowane ustawy wymagały tego?

Czy po prostu nazwisko działa i bez względu na wszystko trzeba go hejtować?

Poza tym teraz porównaj ile podpisał. Zobacz jakie ustawy podpisał i czuje, a czuje ustawy podpisywał Duda.

To już nieważne?

Łatwo podpisywać ustawy swojej partii jak to robł Duda, może order mu dać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?