Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@melusiaantimadritsmo Ja poza indywidualnymi mistrzostwami świata żużla nie oglądam (nawet i IMŚ całych nie oglądam) więc to też nie jest tak, że bronię żużel i kolegę @Criss18Barca dlatego że jestem jakiś mega fanem żużla.
Po prostu nie rozumiem co w tym złego, że ktoś woli żużel od meczu Barcy.
I tak samo jeśli ktoś będzie wolał siatkówkę, skoki narciarskie, pływanie, lekkoatletykę czy kolarstwo.
Bycie kibicem danej drużyny nie oznacza, że nic innego nie można lubić bardziej. Nie wiem skąd niektórzy biorą takie pomysły.
Ja jestem kibicem polskiej drużyny siatkarskiej ale wole piłkę nożną. Czy to oznacza, że nie mam prawa oglądać i kibicować siatkarzom?
0
@mrboom No to skoro nie pisałeś o tym wczorajszym to po co te pretensje do Lewandowskiego skoro zagłosował dobrze?
Czyli to, że w przeszłości głosował do dupy ma teraz zawsze oznaczać, że trzeba go krytykować nawet jeśli zgadzasz się z jego wyborami?
Miał nie zagłosować na kolegów z drużyny żebyś (ty i tobie podobni) nie wmówili mu, że głosuje na kolegów ale jeśli pominął by piłkarzy Barcy, a zagłosował na Kane'a, Mbappe i jakiegoś Franka to pisał byś, że nie zna się i znowu głośniej źle? Chyba tylko w Polsce można przyczepić się o głosowanie z którym się zgadzasz... Dramat.
"Raphinia był kluczowy w wielu meczach, ale też w wielu, zazwyczaj że słabszymi rywalami, kopał się po czole."
No to tak samo jak każdy inny piłkarz z Dembele na czele, który kopał się po czole całe pół roku sezonu 2024/25.
To był plebiscyt za poprzedni sezon: sierpień 2024 - sierpień 2025.
0
@Starrk "Po prostu stawianie Yamala nad Raphinią jest dosyć powszechne, nawet w środowisku Barcelony."
Ok ale nie o tym mówię.
Kylian Mbappe najlepszy? Szczególnie pierwsze pół sezonu 2024/25 kiedy porównywano go (moim zdaniem bez sensu) do Edena Hazarda.
0
@AmigoBlancos Nie o to mi chodzi. Chodzi o to, że Roberta Lewandowskiego się krytykuje za jego wybory, a Leo Messiego się tłumaczy.
Dlaczego?
@Starrk Aha, czyli Kylian Mbappe to lepszy piłkarz poprzedniego sezonu niż Raphinha i to, że Leo Messi olał go w głosowaniu "wam" kibicom Barcy nie przeszkadza ale jeśli oleje go jakoś Turek czy inny Nigeryjczyk to skandal?
2
@Zielony55 Dokładnie? Haha, sam to napisałeś:
"człowieku chyba w takich plebiscytach liczy sie obiektywizm... właśnie przez ludzi myślących tak jak ty czy lewy te plebiscyt tracą sens przez głosowanie na kolegów."
Czyli Leo Messi może głosować na kogo chce ale Robert Lewandowski już nie?
0
@Zielony55 Roberta Lewandowskiego już krytykują - dlaczego nie bronisz tylko Leo Messiego?
Czy on nie ma prawa do własnego zdania?
3
@mrboom W sumie poza brakiem Dembele nie zagłosował źle.
Co powiesz o głosowaniu Leo Messiego i uwzględnieniem Mbappe na 2 miejscu i olaniem Raphinhi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leo Messi w głosowaniu na piłkarza roku FIFA The Best dał Kyliana Mbappe przed Lamine Yamalem, a pominął Raphinhę?
Czy będzie krytyka najlepszego piłkarza wszechczasów?
0
@Bobo25 "No ale przecież Dembele miał lepsze staty"
Nieprawda, Ousmane Dembele miał słabsze statystyki od Raphinhi co można sprawdzić bardzo szybko w internecie.
"wygrał niemal wszystko"
Prawda ale to tak samo jak Raphinha. Francuzowi zabrakło KMŚ, a Brazylijczykowi Ligi Mistrzów.
Mimo wszystko Raphinha tutaj przegrywa właśnie tym najbardziej prestiżowym trofeum czyli LM.
Wybór oczywiście można wytłumaczyć - ja dalej uważam, że to Raphinha był TOP 1 ale ze względu na tą LM można to wytłumaczyć więc nie czepiam się jego wyboru - ale jeśli już chcesz potwierdzić jego wybór to przynajmniej sprawdź bo pisanie, że Dembele miał lepsze statystyki to kolejna obraza Raphinhi. I pisze to kibic Barcy?
7
Dzisiaj finał Pucharu Interkontynentalnego: PSG - Flamengo.
Czyli Paris Saint Germain walczące o sekstet.
@mekston @MichuZ44 @michal26 @mordini123 @Eklerek @Lionel_Messi10 @MirusAmisz @kanver_ @Pnog37 @escarabajo
1
@Fog_W_1899 "z całym szacunkiem, ale gdzie Stegen do Messiego"
Ale w kibicowaniu komuś nie chodzi o to żeby kibicować temu lepszemu - co to za dziwna teoria, że Leo można się zachwycać, a Ter Stegenem nie?
Jeden woli Messiego, drugi Ter Stegena, trzeci Ronaldo, a czwarty Oskara Pietuszewskiego z Jagiellonii. Jest to normalne.
Ale jaki problem, że ktoś woli oglądać co innego?
No kurde, jest kibicem Barcy ale może jest większym kibicem żużla? No nie rozumiem jaki tutaj masz problem.
Jedynie zgodzę się, że trochę dziwne jest pisanie, że nie wie, że w ogóle Barca gra mecz. Mimo wszystko, nie wiem kiedy to napisał i w jakich okolicznościach więc też ciężko mi to oceniać. Ja też czasem w codziennych zawirowaniach zapominam o czymś mniej ważnym co nie oznacza, że przestałem być kibicem.
Tak naprawdę przyznając się bez bicia to też o meczu Barcy dowiedziałem się dopiero bodajże w poniedziałek. Tzn. wiedziałem, że będzie Puchar Króla ale nie wiedziałem dokładnie w którym dzień i o której godzinie.
0
@maroon Mają się pozbyć osoby bez której ten kanał nigdy nie tylko by się nie rozwinął ale i nie powstał?
Ja rozumiem, że można go nie lubić ale gdyby nie on to kanału oficjalne zero nie tylko nigdy by nie było, ale także mogę zaryzykować, że jego odejście sprawi, że może nie upadnie ale mocno straci.
0
@Fog_W_1899 A to nie można być kibicem Barcy ale jednocześnie bardziej woleć żużel?
Co do Ter Stegena to nie wiem czy pamiętasz ale wielu ten sam zachwyt miało/ma do Leo Messiego, to już ci nie przeszkadza?
0
@mekston Zgodzę się ale skoro w poprzednich latach były wymysły z czwórką z przodu to uważam, że i tym razem mogłoby tak być.
0
@mekston Nigdzie nie jest powiedziane, że musi być trójka z przodu.
3
@Hosh 5 mln euro? Chyba chcą przebić Miletę Rajovicia.
0
@mekston Napisałem, że brak Raphinhi i Mbappe jest skandalem, a nie że trójka Raphinha, Dembele, Yamal to skandal.
Jedno nie wyklucza drugiego.
I co z tego, że Dembele grał na 9-tce?
Jeśli dobrze pamiętam to w 2021 roku Ronaldo, Haaland i Lewandowski też grali na 9, a mimo to wszyscy zmieścili się w jedenastce roku.
Zresztą Leo Messi też w Barcelonie grywał na tej pozycji i to nie mało czyli co, wtedy w składzie zmieścili 4 dziewiątki, a teraz problem żeby zmieścić "jedną" bo Dembele w PSG grał na tej pozycji?
Jeśli FIFA trzymała by się jakichkolwiek zasad to zgodziłbym się ale jeśli raz dają 4 dziewiątki, a teraz klasycznej żadnej to jedno wielkie XD tym bardziej, że w pomocy zmieścili Bellinghama (totalna pomyłka) czy Palmera.
Gdyby w pomocy było po dwóch takich Pedrich i Vitinhi to ok ale w tej sytuacji? Skandal. Przynajmniej dla mnie.
0
@mekston "można, ale nie trzeba"
Tak ale w tym przypadku kiedy jest taka sytuacja, że główną nagrodę odbiera Ousmane Dembele, a nie jest typowym napastnikiem to moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie żeby dać taką czwórkę w ofensywie.
Nie raz i nie dwa dawali jakieś dziwne formacje. Zobacz sobie 11-stkę roku z roku 2021 (C. Ronaldo, Lewandowski, Haaland i Messi), 2022 (Messi, Benzema, Haaland, Mbappe) i 2023 (Vinicius, Mbappe, Haaland, Messi).
Można? Można, a też nie trzeba było.
Dla mnie brak klasycznego napastnika, który dodatkowo serio był najlepszym napastnikiem to jest skandal.
2
Robert Lewandowski gdzie? Myślałem że mało ostatnio gra w La Lidze to dostanie szansę w Pucharze Króla przynajmniej po to żeby postrzelał dla podbudowania pewności siebie.
Wojciech Szczęsny też niby miał grać - trąbili o tym od rana, a tutaj Ter Stegen.
0
@mekston Można zrobić zestawienie z dwoma pomocnikami - Vitinha i Pedri plus czwórka w ataku. Jeden z nich na dziesiątce.
0
@ACMaldini3 Lamine Yamal nie jest tutaj żadnym problemem.
0
@mekston Król strzelców La Liga, Złoty But. Najlepszy napastnik poprzedniego sezonu.
7
Brak Raphinhi i Kyliana Mbappe w 11-stce roku FIFA The Best 2025 to potężny skandal.
O tym co tam robi Jude Bellingham nawet nie wspomnę. Cole Palmer zresztą też moim zdaniem powinien być pominięty.
2
Samu Omorodion Aghehowa z rzutu karnego. 8 bramka w tym sezonie ligowym. Porto prowadzi 1-0!
0
@europejczyk Grzegorz Braun > PO i PiS razem wzięte.
0
@mkord Haha i jeszcze donosiciel zaczął zgłaszać.
0
Komentarz usunięty
0
@mkord Obronę? Człowieku wyloguj się do życia bo tutaj to głupoty nic nie znaczące w normalnym życiu.
Pomyliłeś internet z sądem czy o co chodzi?
Szukasz problemów których nie ma. Zajmij się czymś pożytecznym, a nie pleciesz trzy po trzy i udajesz jakiegoś pana, panie dno. Jesteś dnem i będę ci to wypominał przy każdej okazji.
Jestem żałosny? To co tutaj jeszcze robisz? Zignoruj mnie i nie będziesz miał problemu pajacu.
Na pewno nie będę się tłumaczył przed jakimś internetowym trollem i dnem.
0
@mkord "Godzina 14, czyli już po szkole i mama oddała telefon?"
Wiem, że dzieciaki nie wiedzą za wiele o życiu ale jest też coś takiego jak praca i wcale praca nie musi kończyć się o godzinie wieczornej.
Poza tym są też inne obowiązki.
Jak dorośniesz to zrozumiesz.
A dno to ty masz na imię.
Poproszę w twoim imieniu moderację/redakcję o zmianę twojego nicku na "Dno". Myślę że pójdą na to.