Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Oby przy okazji siebie nie wywalili bo dalej Lech jest na styku.
1
@michal26 Co prawda mają szczęście z tą czerwoną kartką piłkarza Mainz ale ogólnie Mainz spokojnie do ogrania.
0
@Michal03 To może pora zorganizować jakiś mecz Barcy z Legią?
A nie, Legia i tak przegrywa wszystko.
0
@michal26 Szachtar prowadzi już 2-0, a więc Raków w tabeli live spada na 3 miejsce. Mimo wszystko dalej jest to i byłby po całym meczu bardzo dobry wynik.
1
@michal26 Powinien mieć dublet. Miał dużo czasu. Mógł lepiej przymierzyć.
Szkoda bo to uspokoiło by trochę "wynik", a tak jedna przypadkowa akcja i remis.
5
Dzisiaj:
110 bramka Mikaela Ishaka dla Lecha Poznań.
106 bramka Jesusa Imaza dla Jagiellonii Białystok.
30 bramka Jonathana Brunesa dla Rakowa Częstochowa.
6 bramka Milety Rajovicia dla Legii Warszawa.
3
Jonathan Brunes z rzutu karnego!
Raków Częstochowa 1-0 Zrinjski Mostar!
1
Powinien być rzut karny dla Rakowa Częstochowa chyba.
Tak jest, rzut karny dla Rakowa.
5
Mikael Ishak z rzutu karnego!
Lech Poznań 1-1 FSV Mainz!
1
@kuz Tak
1
@Debfc Aktualnie to nie jest średniak Bundesligi tylko najgorsza drużyna Bundesligi.
2
Rzut karny dla Lecha ale nie wiem czy nie było tam ręki wcześniej?
1
Anulowali bramkę bo był spalony ale dalej nie zmienia to faktu, że Lech tutaj pełne gacie jak Mainz przyciśnie. Jeśli się nie ogarną to przegrają.
2
Lech Poznań także do utylizacji. Nadają się przybić piątkę z Legią.
1
I Lech dołącza do gry. Grają lepiej i tracą bramkę. Niemożliwe co się dzisiaj dzieje.
4
@michal26 Nie, teraz celem Legii jest spadek z Ekstraklasy. Mam nadzieję że Mioduski dopełni dzieła.
6
Kompromitacja Legii Warszawa!
Brawo panowie. Zasłużyliście na spadek w tym sezonie z Ekstraklasy i tego życzę Legii w tym sezonie. Zero pożytku w Europie.
Jagiellonia Białystok duży niedosyt.
Ciężko mieć pretensje za porażkę z takim zespołem ale dzisiaj na własne życzenie z ogromnymi błędami w obronie przegrywają mecz którego nie powinni przegrać.
Może chociaż Raków i Lech nie zawiodą?
0
Co jest z tymi polskimi drużynami?
Jagiellonia gra taki fajny mecz, a takie bramki tracą jak amatorzy. Co za błędy.
0
A Legia Warszawa dalej swoje. Jeśli nie ograją Noah - zespołu z Armenii, który ostatnio gra fatalnie to chyba trzeba będzie rozwiązać klub.
0
@michal26 Chyba mogą trafić na siebie zespoły z tych samych lig już od fazy play-off.
0
@Destroyer_of_Worlds Legia w tym roku Ligi Konferencji mocno daje dupy ale to dalej drużyna, która ma potencjał by osiągnąć najlepszy wynik z naszych drużyn dlatego ważne aby pokonać dzisiaj Noah, pokonać za tydzień Lincoln i wyjść z grupy.
Wiosna to może i prawdopodobnie będzie nowe rozdanie.
Oczywiście trzeba jeszcze liczyć na szczęście w "losowaniach" ale to dalej nie zmienia faktu, że zaczniemy grać poniekąd od nowa z czystą kartą.
0
@michal26 Niestety głupio i frajersko potrącone punkty.
Tego się już nie wróci ale awans całej czwórki dalej może nam dać nadzieję że wiosna bedzie lepsza, a przynajmniej nadzieję będą większe.
0
@damian16161212 Niestety muszę życzyć ci przegranego kuponu.
@michal26 Legia wręcz musi wygrać. Tutaj nie tylko chodzi o punkty do rankingu ale i o awans do fazy pucharowej. Brak zwycięstwa to koniec gry.
1
Jesus Imaz!
Jagiellonia Białystok 1-1 Rayo Vallecano!
1
@michal26 Tak, to jest Bundesliga ale Mainz w tym sezonie zdobyło 6 punktów w 13 kolejkach i zajmuje zawrotne ostatnie miejsce w tabeli.
Ostatnio w LK pokonała ich Craiova z Rumunii.
Lech jednak nie jest lany w każdym meczu. Nie wiem, może nie śledzisz ale potrafią wygrywać, a mecz z Rayo pokazał, że gdyby nie frajerstwo to by zdobyli co najmniej punkt.
Mecz w Poznaniu, no tutaj także przewaga.
Oczywiście ja nie mówię, że Lech na pewno wygra tylko oczekuję zwycięstwa, a remis to obowiązek.
1
@michal26 Jagiellonia i tak zrobiła swoje. Jedynie ten remis na kartoflisku ze Skhendiją trochę razi w oczy.
Dzisiaj ciężko wymagać zwycięstwa.
0
@michal26 Lech Poznań nie ma prawa dziś przegrać, a ja osobiście wymagam zwycięstwa. Wiem, że Mainz to jest pewna marka ale w ostatnim czasie kompletnie bez formy. Każdy ich leje.
3
Niestety Rayo Vallecano 1-0 z Jagiellonią.
6
Mileta Rajović!
Legia Warszawa 1-0!
2
@gumaz Niestety @FcPortoFan1999 jest trochę winny tej sytuacji. Zamiast wytłumaczyć szefowi, że w takie dni będzie pracował na rano to sam z siebie godzi się na te niegodziwe warunki.