1

@Hosh Oby przy okazji siebie nie wywalili bo dalej Lech jest na styku.

1

@michal26 Co prawda mają szczęście z tą czerwoną kartką piłkarza Mainz ale ogólnie Mainz spokojnie do ogrania.

0

@Michal03 To może pora zorganizować jakiś mecz Barcy z Legią?

A nie, Legia i tak przegrywa wszystko.

0

@michal26 Szachtar prowadzi już 2-0, a więc Raków w tabeli live spada na 3 miejsce. Mimo wszystko dalej jest to i byłby po całym meczu bardzo dobry wynik.

1

@michal26 Powinien mieć dublet. Miał dużo czasu. Mógł lepiej przymierzyć.
Szkoda bo to uspokoiło by trochę "wynik", a tak jedna przypadkowa akcja i remis.

5

Dzisiaj:

110 bramka Mikaela Ishaka dla Lecha Poznań.

106 bramka Jesusa Imaza dla Jagiellonii Białystok.

30 bramka Jonathana Brunesa dla Rakowa Częstochowa.

6 bramka Milety Rajovicia dla Legii Warszawa.

3

Jonathan Brunes z rzutu karnego!

Raków Częstochowa 1-0 Zrinjski Mostar!

1

Powinien być rzut karny dla Rakowa Częstochowa chyba.

Tak jest, rzut karny dla Rakowa.

5

Mikael Ishak z rzutu karnego!

Lech Poznań 1-1 FSV Mainz!

1

@kuz Tak

1

@Debfc Aktualnie to nie jest średniak Bundesligi tylko najgorsza drużyna Bundesligi.

2

Rzut karny dla Lecha ale nie wiem czy nie było tam ręki wcześniej?

1

Anulowali bramkę bo był spalony ale dalej nie zmienia to faktu, że Lech tutaj pełne gacie jak Mainz przyciśnie. Jeśli się nie ogarną to przegrają.

2

Lech Poznań także do utylizacji. Nadają się przybić piątkę z Legią.

1

I Lech dołącza do gry. Grają lepiej i tracą bramkę. Niemożliwe co się dzisiaj dzieje.

4

@michal26 Nie, teraz celem Legii jest spadek z Ekstraklasy. Mam nadzieję że Mioduski dopełni dzieła.

6

Kompromitacja Legii Warszawa!

Brawo panowie. Zasłużyliście na spadek w tym sezonie z Ekstraklasy i tego życzę Legii w tym sezonie. Zero pożytku w Europie.

Jagiellonia Białystok duży niedosyt.

Ciężko mieć pretensje za porażkę z takim zespołem ale dzisiaj na własne życzenie z ogromnymi błędami w obronie przegrywają mecz którego nie powinni przegrać.

Może chociaż Raków i Lech nie zawiodą?

0

Co jest z tymi polskimi drużynami?

Jagiellonia gra taki fajny mecz, a takie bramki tracą jak amatorzy. Co za błędy.

0

A Legia Warszawa dalej swoje. Jeśli nie ograją Noah - zespołu z Armenii, który ostatnio gra fatalnie to chyba trzeba będzie rozwiązać klub.

0

@michal26 Chyba mogą trafić na siebie zespoły z tych samych lig już od fazy play-off.

0

@Destroyer_of_Worlds Legia w tym roku Ligi Konferencji mocno daje dupy ale to dalej drużyna, która ma potencjał by osiągnąć najlepszy wynik z naszych drużyn dlatego ważne aby pokonać dzisiaj Noah, pokonać za tydzień Lincoln i wyjść z grupy.

Wiosna to może i prawdopodobnie będzie nowe rozdanie.
Oczywiście trzeba jeszcze liczyć na szczęście w "losowaniach" ale to dalej nie zmienia faktu, że zaczniemy grać poniekąd od nowa z czystą kartą.

0

@michal26 Niestety głupio i frajersko potrącone punkty.
Tego się już nie wróci ale awans całej czwórki dalej może nam dać nadzieję że wiosna bedzie lepsza, a przynajmniej nadzieję będą większe.

0

@damian16161212 Niestety muszę życzyć ci przegranego kuponu.

@michal26 Legia wręcz musi wygrać. Tutaj nie tylko chodzi o punkty do rankingu ale i o awans do fazy pucharowej. Brak zwycięstwa to koniec gry.

1

Jesus Imaz!

Jagiellonia Białystok 1-1 Rayo Vallecano!

1

@michal26 Tak, to jest Bundesliga ale Mainz w tym sezonie zdobyło 6 punktów w 13 kolejkach i zajmuje zawrotne ostatnie miejsce w tabeli.
Ostatnio w LK pokonała ich Craiova z Rumunii.

Lech jednak nie jest lany w każdym meczu. Nie wiem, może nie śledzisz ale potrafią wygrywać, a mecz z Rayo pokazał, że gdyby nie frajerstwo to by zdobyli co najmniej punkt.
Mecz w Poznaniu, no tutaj także przewaga.

Oczywiście ja nie mówię, że Lech na pewno wygra tylko oczekuję zwycięstwa, a remis to obowiązek.

1

@michal26 Jagiellonia i tak zrobiła swoje. Jedynie ten remis na kartoflisku ze Skhendiją trochę razi w oczy.
Dzisiaj ciężko wymagać zwycięstwa.

0

@michal26 Lech Poznań nie ma prawa dziś przegrać, a ja osobiście wymagam zwycięstwa. Wiem, że Mainz to jest pewna marka ale w ostatnim czasie kompletnie bez formy. Każdy ich leje.

3

Niestety Rayo Vallecano 1-0 z Jagiellonią.

6

Mileta Rajović!

Legia Warszawa 1-0!

2

@gumaz Niestety @FcPortoFan1999 jest trochę winny tej sytuacji. Zamiast wytłumaczyć szefowi, że w takie dni będzie pracował na rano to sam z siebie godzi się na te niegodziwe warunki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?