0

@Messi1992 Raczej kurs na Real to promocja na BlackFriday. Wcale mnie nie zdziwi jeśli wygrają.

0

@clyde 8.25 na Real? Co oni mają zamiar wystawić gimnazjalistów na ten mecz czy o co chodzi?

1

@noface Nie podoba mi się ta kolejka. Wczoraj odpuściłem i jak się okazuje trafnie bo na pewno bym przegrał.
Dzisiaj także uważam, że dziwne są te zestawy par więc również odpuszczam.

0

@MesQueUnClub_87 Ty może byś jej nie wygonił ale ona ciebie nawet by nie zauważyła.

0

@Kamiloza91 W teorii nie zbliża ale może okazać się później, że to zwycięstwo dało wyższe miejsce w tabeli ligowej i teoretycznie łatwiejszą drabinkę także nie, moim zdaniem nie masz racji i każde zwycięstwo Realu może mieć swoje plusy na dalszą część sezonu, a pokonanie takiego rywala jak City może dać im powera do dalszej części sezonu.

Mimo wszystko lepiej żeby Real przegrywał ale jeśli chcesz to możesz kibicować Realowi, a ja będę to wyśmiewał. Mam nadzieję że nie obrazisz się za to.

@Bobo25 Tak naprawdę to dużo zależy od rywali, a oni drużynom zostają tacy, że ciężko będzie to gubić punkty więc ja mimo wszystko pokibicuje dzisiaj Manchesterowi City. Kto chce może kibicować Realowi.

1

@Bobo25 Oczywiście, że ma więc też nie do końca rozumiem ten argument.

Bardziej byłbym za tym by Real przegrał aby zwiększył swoje szanse na fazę Play Off, a więc dwa mecze więcej = większe zmęczenie. Raczej to się i tak nie stanie ale przy porażce Realu jeszcze będzie można liczyć, że jakimś cudem nie będą w TOP 8.

0

@Derpowsky Wiem i ja także tylko tłumaczę i wyśmiewam.

3

@Derpowsky Serio? Znowu ta sama głupia śpiewka co z Carlo Ancelottim?

To może kibicujmy Realowi żeby wygrali Tryplet? Wtedy na pewno go nie zwolnią.

0

@sebasarna Chciałbym ale skoro tak wiele osób obstawiam porażkę Realu to już chyba wiem, że Real to wygra choć oby nie.

2

@Criss18Barca @July_6_BcN A w reprezentacji Niemiec zmiany.
Karol Geiger wycofany z PŚ, a w jego miejsce żołnierz Thomasa Thunbichlera - Luca Roth.

Także @VegetaPolska zobaczymy co pokaże Roth w PŚ. Zawsze żałowałeś odejścia Austriaka.

@tadzik447 Przydało by się ale z drugiej strony najważniejsze, że wszystko dobrze. Stefan Kraft wraca i ciekawy jestem w jakiej formie. On potrafi wszystko, a strat wcale jakiś kosmicznych nie poniósł więc do TCS jeszcze może coś odrobić chociaż Słoweńcy mocni.

0

@tadzik447 Tak, zawsze marzyłem zaśpiewać z Mandarynką.

0

@mekston Tak, zgadzam się jednak posiadanie TOP napastnika tylko ułatwia sprawę.
Oczywiście nie oznacza, że z takim napastnikiem będą same rekordy ale na pewno szanse na to są większe.

Wiadomo, że Robert Lewandowski to TOP napastnik ale już w takim wieku, że też ciężko oczekiwać żeby dotrzymywał kroku Mbappe, Haalandowi czy Kane'owi.

1

@Criss18Barca Tak, Maximilian Ortner wystąpi w Pucharze Kontynentalnym wraz z Aingerem, Muellerem, Bachlingerem, Smidem, Steinbergerem i Leitnerem.

Najbardziej ciekawi mnie forma Niklasa Bachlingera, który w końcówce lata niewiele ustępował Jonaszowi Schusterowi.

0

@mekston Nie tylko zdrowie - jeszcze musi mieć TOP napastnika, który będzie kończył te jego podania.
Erling Haaland byłby idealnym kandydatem.

2

@FcB_10_:D Czyli klasyczne bzdury. Barca może nie gra najlepiej w historii ale dalej w Hiszpanii nie ma drużyny grającej lepiej.

2

@takisobiektos FK Astana w 2015 roku grała swoje mecze w fazie grupowej Ligi Mistrzów o godzinie 16.00 czyli jeszcze wcześniej niż jutro Kajrat Ałmaty.

@Derean

2

@Derean O, rzeczywiście Flashscore pokazuje 16.30. Nawet nie zauważyłem przeglądając terminarz następnej kolejki.

8

AC Milan liderem Serie A!

1

@Aragorn33 Podobno wszystko tzn te 6 odcinków było już gotowe w 2017 czy tam 2018 roku więc raczej nie jest to robione na siłę tylko rzeczywiście mają jakiś pomysł.
Odcinków tak miało bo wtedy zmarł niestety Andrzej Grembowicz i chyba po prostu nie zdążyli napisać więcej.

Oczywiście jakieś zmiany na pewno będą bo przede wszystkim zabraknie serialowego Kusego i Stacha.

4

@Gaucho Ostatnia bramka 26 października ale jak na gościa, który się skończył to i tak wygląda - przynajmniej statystycznie nie najgorzej.

Etta Eyong - 6 bramek, 3 asysty, 14 spotkań
Julian Alvarez - 7 bramek, 2 asysty, 16 spotkań

0

Podobno wraca Ranczo i niby to oficjalna informacja.

Czytałem, że to będzie ostatni sezon z 6 odcinkami i wszystko już dogadanie z TVP.

Jak myślicie, dobrze że zrobią takie zakończenie czy lepiej żeby sobie darowali?

@July_6_BcN

0

@Frimpong Norwegia to numer 1 nie licząc Polski ale jeśli nie to fajnie będzie jeśli Hiszpania lub Francja zdobędą tytuł mistrza świata.

1

Takie poniedziałki to ja lubię.

Barcelona liderem La Liga. W Madrycie mroźno bo już -4, a już jutro kolejny mecz Barcy Hansiego Flicka.

0

Widzę, że Polska mistrzem świata w socca!

Teraz powtórzyć to w lipcu w normalniej piłce nożnej!

3

@majkiii Mecz meczowi nierówny. Rozumiem radość po dzisiejszym wyniku ale niektórzy tutaj za bardzo odlecieli i już przypisali porażkę z City. Spokojnie, po co pisać takie rzeczy zanim mecz się rozpoczął?

0

@mekston I kto wie co zrobić w środę. To taki piłkarz że nagle z niczego może załadować kilka bramek.

1

To teraz czekam na geniuszy co zaczną pisać żeby teraz Real coś wygrał żeby nie zwolnili Xabiego Alonso.

3

@Sulimo Bezpośredni mecz to wiadomo że będzie ciężko. Tutaj nie ma co mówić, że nie ale w kontekście całego sezonu czyli 38 kolejek obstawiam, że Villarreal nie zagrozi Barcelonie i Realowi. Tytuł między tymi dwoma drużynami, chyba że Atletico nagle zacznie grać ale oni nawet jak zaczynają to zaraz kończą.

4

@Kessie I okej.

7

@Sulimo A mnie zdziwi. Villarreal nie dotrzyma kroku Barcelonie i Realowi do końca sezonu, a i obstawiam, że ostatecznie także Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?