Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Damian Żurek z kolejnym miejscem na podium w zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim.
Polak zajął dzisiaj 2 miejscu w biegu na 1000 metrów. Przegrał tylko z fenomenalnym Jordanem Stolzem.
1
@ViscaelBarca2007 Lubię takich hejterów
0
Wracając jeszcze do konkursu skoków narciarskich w Klingenthal.
Jak słaby skok w drugiej serii oddał Kacper Tomasiak świadczy fakt, że była to 29 nota drugiej serii.
Oczywiście jest młody i po prostu będzie popełniał błędy ale szkoda bo gdyby oddał skok na poziomie Kamila Stocha czyli taki normalny jak na siebie to byłby w okolicach TOP 10.
Cóż, trudno. Jutro okazja do poprawki.
4
@Arkon "Już zawetował więcej niż Duda przez całą kadencję"
A ile podpisał?
0
@UriBoyka Oby nie bo będzie nudny sezon. Początek był świetny - co konkurs kto inny wygrywał i nowy lider.
1
Hugo Ekitike 7 bramek w tym sezonie Premier League i 10 we wszystkich rozgrywkach.
Alexander Isak 1 bramka w PL i 2 we wszystkich rozgrywkach.
Przed sezonem wszyscy by typowali, że będzie odwrotnie, a tutaj Francuz póki co zjada Szweda.
1
@Arkon Nie wszyscy potrafią.
@Criss18Barca O dzieciaku bawiącego się w dziadka.
0
Stefan Kraft wrócił i już 2 miejsce. Zobaczymy co się wydarzy ale gość jeszcze będzie walczył o Puchar Świata.
Brawo Domen Prevc! Nokaut.
1
@Marusek Szkoda tych not bo tutaj stracił kilka pozycji.
Oczywiście spadek duży, bardziej szkoda ale jest młody więc taka lekcja też jest potrzebna.
1
Kacper Tomasiak niestety nie dał rady w drugiej serii. Będzie duży spadek.
@VegetaPolska Mówiłem żeby nie pompować balona z podium bo tutaj może być spadek przy tak małych różnicach.
0
@tomek8756 I właśnie w takiej sytuacji jeśli zginie człowiek, który ponosi winę za daną szkodę mówię, że to selekcja naturalna, a tutaj zginęła osoba całkowicie przypadkowa, która nie powinna zginąć.
Gdzie są ci którzy zawsze bronią tych drogowych przestępców?
5
"Skład Barcelony: Joan García, Koundé, Cubarsí, Gerard Martin, Bale, Eric García, Pedri, Lamine Yamal, Raphinha, Marcus Rashford, Ferran Torres."
Widzę że Barca ściągnęła Garetha Bale'a.
12
@Gibbon_FCB Prowokacyjny? Tutaj może być za chwilę wojna.
Zresztą wystarczy popatrzeć kto jest oznaczony - jeden taki osobnik, który zawsze "ma rację" w kwestii polityki, a kiedy ktoś mu zwróci uwagę to zaczyna wyzywać.
0
@Criss18Barca To jest Ruka. Różnie może być.
Oczywiście nie nastawiam się na limit bo uważamy, że Klemens Joniak skoczył dzisiaj ponad stan ale generalnie jakiś podmuch w jedną czy drugą i kto wie co się wydarzy.
Dzisiejsze różnice punktowe mają się nijak do tego co będzie jutro.
0
@Criss18Barca Oczywiście, że będzie ciężko ale widziałeś dzisiejsze wyniki zawodów PK?
Klemens Joniak skończył na 5 miejscu i jest czwarty w klasyfikacji periodu więc to też nie jest tak, że jesteśmy bez szans.
0
@mekston Na pewno bo to ostatnie trofeum z TOP 5, które skompletował tylko Matti Nykaenen, a także trofeum, które pozwoli mu myśleć o TOP 1 w historii.
1
@VegetaPolska Z drugiej strony dwunasty po pierwszej serii Timi Zajc traci do Polaka ledwo 3,9 pkt.
Nie ma co pompować balona bo równie dobrze Polak może spaść za TOP 10 i będzie "dramat".
1
@VegetaPolska Domen Prevc ma wszystko żeby zdobyć Kryształową Kulę.
On na lotach jest jeszcze lepszy i tam tylko będzie zyskiwał.
Ciekawe czy ta forma nie za wcześnie bo jednak IO najważniejsze, a do IO jeszcze 2 miejsce z hakiem.
1
@VegetaPolska Już minimum TOP 6. Ryoyu Kobayashi zawalił - oczywiście jak na siebie bo tam różnice małe.
I już Kacper Tomasiak minimum TOP 5, Anze Lanisek jeszcze gorzej od Ryoyu.
0
@vaqi Myślę że jeszcze Matti Nykaenen będzie wyżej no chyba, że Stefan Kraft zgarnął by dublet na IO i PŚ. Wtedy raczej już będzie numerem 1.
1
@MessiForeverTheBest Myślałem że wyłapiesz ironię po ostatniej rozmowie o Alvarezie.
Chyba że nie było cię w niej ale mam wrażenie że byłeś.
0
@Xxxbarca4ever Aleksander Zniszczoł dzisiaj na 15 miejscu a Pucharze Kontynentalnym gdzie choćby Klemens Joniak skończył na 5 miejscu.
Myślę że atmosfera się psuje, przynajmniej jeśli chodzi o Pana Aleksandra bo nie tylko starty w PŚ mu uciekają na dłużej ale i jedyny (prawdopodobnie) start na IO za chwilę ucieknie.
3
Kacper Tomasiak bardzo dobry skok!
Polak pewnie awansował do drugiej serii i obecnie jest liderem.
0
@Xxxbarca4ever Co "najlepsze" to Kamil Stoch, a więc nie licząc Tomasiaka i Kota - najlepszy nasz skoczek z klasyfikacji generalnej PŚ to również nie jest zawodnik Macieja Maciusiaka.
Co prawda jest w kadrze A ale głównym jego trenerem jest Michał Doleżal.
0
@VegetaPolska Na "pocieszenie" podam, że Luca Roth, a więc zawodnik Thunbichlera skończy najprawdopodobniej w piątej dziesiątce. Za wszystkimi Polakami, którzy skaczą jak skaczą.
1
Piotrek Żyła prześlizgnął się do drugiej serii ale lądowanie fatalne.
Kamil Stoch również zapunktuje ale także nie będzie to zbyt wysokie miejsce.
0
@michal26 Kaciej Mot?
0
@MessiForeverTheBest Ale to defensywna drużyna. Każdy napastnik miałby tam ciężko.
2
@VegetaPolska Maciej Kot pewne punkty dzisiaj. Zobaczymy na ile mu to pozwoli ale może nawet gdzieś okolice TOP 20.
Paweł Wąsek za to coraz bliżej tego żeby IO obejrzeć w telewizji.
Dawid Kubacki lepiej od Pawła ale również będzie ciężko o punkty.
1
Klemens Joniak zajął 5 miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Ruce.
Czołówka PK w Ruce:
1. Andreas Isak Langmo (Norwegia)
2. Maximilian Ortner (Austria)
3. Junshiro Kobayashi (Japonia)
4. Robin Pedersen (Norwegia)
5. Klemens Joniak (Polska)
Polak walczy o dodatkowe miejsce na TCS. Wygląda na to, że jeśli utrzyma dyspozycję to jutro stoczy bój z Japończykiem o wyjazd na TCS.
Pozostali Polacy dużo słabiej.
Aleksander Zniszczoł zajął 15 miejsce tracąc blisko 30 pkt do samego Joniaka i blisko 60 pkt księdza czyli zwycięzcy konkursu.
Chyba tym startem Zniszczoł zamyka akcje marzenia o wyjeździe na pierwsze w karierze IO, a także na szybki powrót do PŚ.
Adam Niżnik zajął 24 miejsce, Jarosław Krzak 29, a Szymon Sarniak 31 - szkoda, że nie zapunktował.
Z ciekawostek - Niklas Bachlinger zajął 30 miejsce - co ciekawe, był najsłabszym z siódemki Austriaków.
Z kadry Thomasa Thunbichlera - i tutaj wzywam @VegetaPolska - najlepiej wypadł Constantin Schmid zajmując 20 miejsce. Na 23 lokacie uplasował się Max Unglaube, a 28 był Ben Bayer.
Krótko mówiąc dostali lanie nie tylko od Klemensa Joniaka ale także od fatalnego w tym sezonie Aleksandra Zniszczoła.