Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord "Kiedyś z tego wyrośniesz."
Mam nadzieję że wyrośniesz i przestaniesz dowalać siebie nic.
"a nie ma żadnego sensu."
Ty też nie masz sensu, a jakoś jesteś wśród nas tutaj. Po co? Nikt tego nie wie ale niestety tak jest.
0
@mkord Bardzo fajnie że się przedstawiłeś i napisałeś, że jesteś niepełnosprawny. Teraz już będę wiedział, że trzeba do ciebie podchodzić inaczej.
PS Pięknie się spłakałeś o jedno słowo. Niesamowite jak trzeba mieć nudne życie żeby udowodniać w internecie jakiemuś nickowi co miał na myśli.
0
@mkord Jakoś wszyscy zrozumieli tylko jeden ty - zapewne największy szkolny kujon, do dziś nie mający kolegów, koleżanek czy znajomych ma jakiś problem i musi na siłę pouczać innych pokazując jaki to nie jest mądry, a tak naprawdę wyżej to zapewne opisałeś siebie. Nie odpisuj więcej bo nie czasu na takich pajaców.
0
@Herato Na pewno Viktor Gyokeres zawodzi ale na ten moment tym bardziej porównując cenę to Alexander Isak jest większą pomyłką i to zdecydowanie.
3
Szkoda, że Alaves nie ugrało tego remisu. Mam wrażenie, że zasłużyli na choćby punkt, a i dla Barcy byłaby to świetna sytuacja.
0
@FCB24 Akurat tutaj Vinicius został kopnięty. Karny byłby zrozumiały, a żółta dla Brazylijczyka to byłby śmiech na sali.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Vinicius Junior asysta, Rodrygo Goes bramka.
Niestety Real Madryt prowadzi 2-1.
6
Real miałby z takiej akcji karnego ale Alaves? Nic nie było. Gramy dalej.
1
@directedbyfcb Jeszcze brakuje żeby Mariano Diaz wszedł i strzelił zwycięską bramkę.
0
@Cyzix Utrzymać mogą ale po co zwalniać Alonso?
3
To teraz Mariano Diaz na boisko i niech strzeli na 2-1.
0
1-1!
Sędzia uznał!
1
Jak Alaves strzela to oczywiście spalony ale moim zdaniem nie było.
0
@mkord Chodzi o to, że w normalnej lidze przy takiej serii Legii powinni być już dawno bez szans na cokolwiek dobrego, a tutaj mają ledwo 11 punktów straty, a liderem jest drużyna, która w każdej chwili może zaliczyć nawet 5 porażek z rzędu przez co na wiosnę po 3-5 kolejkach tabela może być zupełnie na odwrót.
2
@malypuzon Oba kluby mają napastników, którzy trzymają ich przy życiu.
Real Kyliana Mbappe, a Legia Miletę Rajovicia.
5
Legia przegrywa drugi mecz z rzędu z Piastem w Ekstraklasie.
Zadanie panowie na jesień wykonane. Teraz po kompromitacji w Lidze Konferencji liczę, że zrobicie to samo w Ekstraklasie i zamienicie się miejscami z Wisłą Kraków.
Najśmieszniejsze jest to, że Legia znów przegrywa, a ich strata do lidera nie rośnie.
0
@FcPortoFan1999 Jaka parodia? Jak pisałem po transferze, że ta cena za niego to wielkie ryzyko to byli tutaj tacy co mi pisali, że warty tej ceny.
W kontrze pisałem, że Adam Buksa miał dużo lepsze statystyki, a grali w tej samej lidze i zagrali tyle samo spotkań. Od początku dla mnie to był jakiś dziwny transfer - żeby jeszcze ten Rajović kosztował jakieś pół miliona euro to ok ale nie za taką kasę.
0
@PatrykBarca Piszesz tak jakby inni mistrzowie Polski do LM by wchodzili.
Oczywiście punktowo zapewne wyglądali by słabo ale jak popatrzymy na obecne kompromitacje w fazie ligowej Ligi Konferencji to chyba serio czas przestać się tym "przejmować", a jeśli inne drużyny nie potrafią wyprzedzić w tabeli Wisły Płock to chyba znak, że to coś z nimi jest nie tak, a nie z Wisłą Płock.
Poza tym po tym co widzę aktualnie wątpię w tak mocny na papierze skład na europejskie puchary w przyszłym sezonie jak w obecnym, a przy pięciu drużynach punkty dzielimy na 5 i siłą rzeczy wejdzie ktoś spoza TOP 4.
5
Kylian Mbappe po raz 17 w tym sezonie La Liga!
0
@partymaker Wiesz co jest najśmieszniejsze w tym co napisałeś? Nie to, że Wisła Płock od pięciu meczów nie wygrała tylko to, że cała reszta ligi nie potrafi tego wykorzystać.
To serio wygląda jakby pozostałe drużyny były jeszcze bardziej upośledzone bo nie potrafią wyprzedzić drużyny, które nie potrafi wygrywać. Oczywiście nikogo nie obrażając.
Dlatego właśnie życzę im jak najlepiej bo jeśli takie drużyny jak Raków, Jagiellonia czy Lech mają okazję na fotel lidera to zawsze koncertowo to partolą.
Koledzy wyżej zarzucają Wiśle Płock styl - nie mówię że nie mają racji ale jeśli inne drużyny nie potrafią wykorzystać tych strat punktowych zespołu z Płocka to znaczy, że wcale lepsi nie są i nie zasługują na nic więcej.
1
@Ricardinio14 Mam nadzieję że Legia przełamie się ale dopiero w wigilię, opłatkiem.
0
Bez względu jak zakończy się mecz Legii z Piastem to już wiemy, że zimę na fotelu lidera Ekstraklasy spędzi Wisła Płock.
Życzę im nawet mistrzostwa Polski. Obstawiam, że jednak po przerwie trochę spuchną ale fajnie by było gdyby w tak koślawym sezonie to właśnie Wisła Płock zdobyła tytuł.
Zawsze byłaby to nowa drużyna z tytułem MP.
2
@FcPortoFan1999 Ja nie mówię, że ma być powołany tym bardziej, że powołania dopiero w marcu, a mamy grudzień ale nie rozumiem tylko tej paniki i tego strachu.
U nas jest jakiś dziwny stereotyp, że jeśli ktoś jest młody to ma czas i może, a nawet musi poczekać. Jeśli ktoś jest dobry to trzeba z tego korzystać, a nie płakać i nie panikować.
Jeśli nie zostanie powołany do pierwszej drużyny, a do młodzieżówki to też nie będzie źle. Po prostu jak pisałem wyżej, nie rozumiem na co czekać i czego się bać.
Kryspin Szcześniak mimo że jest trochę starszy i więcej gra dostał powołanie i coś mi się stało? Ano nie.
Oczywiście nie zagrał ani minuty ale samo powołanie to już jest dużo dla młodego, nowego zawodnika. Zresztą, Potulski zjada Szcześniaka.
1
@kubix05 Zobaczymy kogo będzie parzyć dno tabeli - Legię czy Piasta?
Choć nawet przy porażce Legia nie spadnie za Niecieczę.
0
@FcPortoFan1999 Skoro gra i daje radę z Bayernem to po co martwić się na zapas i obawiać się o powołanie na Albanię?
Przecież to jest jakieś kuriozum co się dzieje w Polsce. Niemcy się nie boją, a w Polsce wciąż przekonanie, że jak młody to musi czekać do 30-stki.
0
@FcPortoFan1999 Gość gra z Bayernem, a ty się obawiasz o powołanie na mecz z Albanią?
0
A Harry Kane znów z karnego. Drugi Cristiano Ronaldo.
2
@Criss18Barca Jeszcze Engelberg przed nami czyli szóstka bardzo możliwa ale siedem? To musiałoby się zdarzyć podczas TCS po świętach i tutaj myślę że jakiś mały problem może być ale zobaczymy.
Jedno jest pewne - Domen Prevc w tej formie będzie "gwałcił" na MŚ w lotach.