Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gumaz Codziennie tutaj jestem także cyrk to dla mnie za mało.
4
Rozpiska na dzisiaj:
Liga Konferencji UEFA:
18.45 Noah - Legia Warszawa (Polsat Sport 1)
18.45 Jagiellonia Białystok - Rayo Vallecano (Polsat Sport 2)
21.00 Lech Poznań - FSV Mainz (Polsat Sport 1)
21.00 Raków Częstochowa - Zrinjski Mostar (Polsat Sport 2)
Dzisiaj oczekuje 3 zwycięstw (Legia, Lech i Raków), a także miło by było gdyby udało się wyszarpać jakiś remis Jagiellonii.
W teorii najtrudniejszego rywala poza Jagą ma Lech ale Mainz ostatnio jest w słabej formie. Jeśli Lech sobie nie poradzi to chyba znak, że nie nadają się na fazę pucharową.
Legia co prawda bez rewelacji ale ich rywal także w ostatnim czasie gra bardzo słabo.
Raków wręcz musi ograć Bośniaków. Grają o TOP 8, mecz u siebie. Tutaj nie przyjmuje innego wyniku niż 3 punkty.
Zdaje sobie sprawę, że nasze zespoły także nie powalają formą ale jeśli chcemy mieć cztery zespoły na wiosnę to dzisiaj trzeba pójść mocno. Nie ma innego wyjścia.
0
@MesQueUnClub_87 Bardzo ubolewam nad tym, że ktoś taki jak ty na avatar wybrał sobie właśnie Carlesa Puyola. Jeśli masz trochę szacunku do niego to zmień avatar.
12
@D10SLEO Pół roku pracowali nad narysowaniem trzech kółek?
Prawdziwi fachowcy.
1
@July_6_BcN Ja także, a nie lubię ich nie tylko w skokach. Dużo lepiej ogląda się skoki narciarskie, biathlonie czy biegi narciarskie bez Rosji.
2
@Criss18Barca Mam nadzieję, że zbyt szybko ich nie dopuszczą, a przede wszystkim Klimova.
1
@mekston Nie grał z City więc jeśli będzie zdrowy to kto go tam wie.
Myślę że jeśli nie będzie do końca zdrowy to nie będzie ryzykował ale jeśli będzie zdrowy to biorąc pod uwagę, że niedługo 2-tygodniowa przerwa to wcale mnie nie zdziwi jeśli postanowi sobie podreperować statystyki.
0
@partymaker Właśnie widzę. Jeszcze napisał, że ja mam problem mimo że zadałem normalne pytanie tym bardziej nikogo ani nie wyśmiewając ani nie lekceważąc.
@zawilly Niezły wynalazek się trafił ale rozumiem. Po ostatnich dwóch meczach madryciak po prostu jest wkurzony.
0
@Fog_W_1899 Przecież to ty dzwonisz do mnie. Wrzuć na luz mulciak.
0
@Lionel_Messi10 "A Ty nie rób z igły widły"
Widzę, że nie rozumiesz co znaczy ten zwrot.
Ja tylko zapytałem czy mógłbyś tak nie pisać. Ten zwrot tutaj kompletnie nie pasuje.
@Fog_W_1899 To dlaczego nie dasz mi ignora? W sumie wiem dlaczego, bo jeśli dałabyś wszystkim których tutaj nie lubisz ignora to nie miałbyś do kogo się dowalić, a mulciak z tego żyje.
PS Zawsze bawi zabawa w adwokata i to wzajemne polecanie każdej głupoty żeby tylko pokazać... no właśnie, co? Dziwnym trafem w polecających wszyscy ci którzy mnie nie lubią. XD.
1
@Fog_W_1899 Z nas dwóch to ty tutaj robisz jakiś problem z niczego.
Jakiś ból dupy z rana?
Napisze do ciebie jak inny kolega wcześniej - nie podoba się coś? Daj mi ignora i po sprawie, jaki problem?
4
@zawilly Jakiś ból dupy masz z rana?
Zadałem pytanie używając zwrotu o zapłacie rachunku - czy Real w niedzielę wysoko ich (Alaves) rozbije czy jednak jest szansa na kolejną porażkę z rzędu co by mnie ucieszyło, a ty przyszedłeś i zacząłeś trzepać się nie wiadomo o co.
Widzę, że jakiś problem masz ale jest na to recepta - nie tłucz takich farmazonów na przyszłość, a jeśli czegoś nie rozumiesz to albo zapytaj albo w ogóle nie bierz udziału.
Kompromitacja człowieku. Przywalić się o nic. Brawo.
0
@Fog_W_1899 A ty nie czytaj moich. Po co "przyszedłeś"? Przypier... się do mojej prośby do drugiego człowieka?
Czepia się, że ktoś się "czepia".
Takiego czegoś to jeszcze nie widziałem ale czego oczekiwać od ciebie? W zasadzie to niczego.
4
@zawilly Co jest żałosne i do czego piję?
Serio nie rozumiem o co ci chodzi, mógłbyś wyjaśnić?
3
@Lionel_Messi10 "Barcuni" - taka prośba, mógłbyś tak nie pisać?
Wygląda to źle i tak jakbyś naśmiewał się z Barcy.
1
@zawilly Dziękuję za troskę ale nie do końca rozumiem z czego się śmiejesz?
1
@Bobo25 Nawet chyba pisałem o tym, że dla Barcy to lepiej jakby Real wygrał bo jednak mieli i dalej mają 2 punkty więcej, a City było na równo, a teraz odskoczyli na 3 punkty.
Oczywiście to dalej nie zmienia to, że porażka Realu zawsze cieszy.
1
@mekston Chyba, że zagra w CdR to będzie miał szansę ale wątpię żeby grał w takim meczu jeśli jest nie w pełni zdrowy.
0
@Eklerek Mimo wszystko skoro Arsenal gra tak dobrze to mają przegrywać? Właśnie na tym polega faza ligowa, że mimo dużych emocji nijak się ma do fazy pucharowej, która będzie dopiero na wiosnę.
Dlatego cały czas uważam, że nie powinno być fazy play-off, a od razu 1/8 finału i wyjście TOP 16. Może niewiele by to zmieniło ale przynajmniej w fazie ligowej odpadło by kilka niezłych ekip.
2
Deportivo Alaves zapłaci w niedzielę rachunek?
Czy jednak jest szansa na trzecią porażkę z rzędu Realu Madryt?
1
@Eklerek Arsenal ma jeszcze Inter na wyjeździe i Kajrat u siebie.
3 punkty przewagi i lepszy bilans bramkowy od Bayernu - na moje oko to Arsenal wygra fazę ligową, a w najgorszym razie poniżej TOP 2 nie spadną.
0
Nie wiadomo by było gdyby ale uważam, że gdyby Kylian Mbappe dziś grał to Manchester City by tego meczu nie wygrało.
0
@derus Wiem wiem. Zauważyłem, że dla ciebie tacy napastnicy to nic. Na pewno wyżej stawiasz takich co nie mają bramek ale gdzieś tam koledzy wygrali im trofea.
2
Poprzeczka Endricka!
Powrót niczym Gabriela Jesusa.
Brazylii rosną dwie dziesiątki na MŚ. Do tego Neymar - przyszli mistrzowie świata?
0
@Czajka90 Pamiętam jak chciałem go w Barcelonie. Szkoda tych kontuzji bo mógłby być w zupełnie innym miejscu niż jest.
1
Idealny mecz na remis 2-2.
0
@Czajka90 Gabriel Jesus wrócił?
2
@BulaKG Tak, wskoczył Viniciusowi nawet na barana.
0
@mekston I już jest 2-2.
Bramkę strzelił Jens Hauge, grał już nawet w Milanie.
2
@mientusek1407 Pewnie Ferran Torres skoro mamy nie zgadnąć.