1

@Johnson Słychać wycie? Znakomicie.

1

@VegetaPolska A skąd wiesz, że już mu nie stoi?

1

@Popitek12 Alexandru Mihnea Spulber w kwalifikacjach. W konkursie 50 skoczków.

1

@FcPortoFan1999 Szkoda by było żeby taki napastnik jednak opuścił Ekstraklasę.

W ogóle mam wrażenie, że Lechia coś tam o 10 mln euro mówiła?

4

Ryoyu Kobayashi liderem po 1 serii konkursu PŚ w Wiśle.

Piotrek Żyła na 2 miejscu, a Kacper Tomasiak na 5 miejscu!

Pięciu Polaków w serii finałowej!

Panie sędzia, kończy to pan po 1 serii bo przegramy.

1

Ryoyu Kobayashi popsuł Polakom zabawę.

3

@ptrx Akurat Lewis Hamilton jest ostatnim, który będzie jechał dla Maxa Verstappena.

1

@Luciano99 Po tym sezonie zapewne +100 goli w Ekstraklasie. 6 sezon, bardzo często w czołówce klasyfikacji generalnej.

Wiadomo, że to nie jest najważniejsze ale Mikael Ishak po prostu musi zdobyć tą koronę króla strzelców Ekstraklasy przy takich statystykach.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy zostanie czy odejdzie zimą?

Jakie tam sygnały z Gdańska dochodzą?

0

@BorzyKrzys Zależy dla kogo. Dla Realu to żadnego skandalu by nie było.

1

10 bramka w tym sezonie Ekstraklasy Mikaela Ishaka!

Lech Poznań prowadzi w Krakowie 1-0!

0

@Criss18Barca Bardzo dobra decyzja.

2

@Szczygiel06 Dwóch Polaków na czele konkursu w Wiśle - są emocje.

Co prawda jeszcze kilku skoczków do końca pierwszej serii ale jednak.

3

Kacper Tomasiak bardzo dobry skok!

0

@Criss18Barca Kamil Stoch także awansował. Został Kacper Tomasiak.

0

@Azi No ja to wiem - jako ktoś kto nie ogląda od dechy do dechy F1 ale tutejsi znawcy, którzy oglądają każdy wyścig i omawiają każde okrążenie pisali, że musi być kara dlatego pytam bo to dziwne żeby eksperci tak się pomylili.

0

@Pnog37 Ja tutaj nie mówię, że Dawid Kubacki ma jechać czy nie. Chodzi mi tylko o to, że czysto sportowo Dawid Kubacki nie straci miejsca w składzie ale czy trener wyśle go na trening czy sam Dawid zdecyduje na treningi to dalej nie zmienia faktu, że czysto sportowo Dawid Kubacki jest w TOP 6 i jego pozycja ani przez moment nie była zagrożona.

0

I Lando Norris w końcu z karą czy nie?

Bo już się pogubiłem. Eksperci pisali, że będzie kara, dostał?

0

@Frimpong Bardziej chodziło o to, że jeszcze do końca kilkunastu zawodników i żeby nie pomyśleć, że liderem np. po 1 serii. Czasem warto pomyśleć.

@Rupert_Haubica Dlatego napisałem, że po swoim skoku.

2

Piotrek Żyła liderem konkursu w Wiśle po swoim skoku!

0

0

@Pnog37 Jeśli zdecyduje się na trening to ok ale sportowo nie jest zagrożony wylotem ze składu mimo że skacze słabo.

0

@Encore Jeśli zrobiłby to specjalnie to nie jest to w sportowym stylu. Dla mnie w takiej sytuacji byle kto powinien zrobić to samo z Maxem.

1

@FcPortoFan1999 Maciej Kot pewne punkty dzisiaj.

0

@Tomason Jakby tak wyprzedzał Max Verstappen to pewnie dochodził byś ale przed Lando rozkładają nogi? Aha. Widać już nerwy.

0

@Pnog37 To prawda co nie zmienia faktu, że Aleksander Zniszczoł nie oddał do końca tego miejsca walkowerem. Coś próbował zrobić.

@Criss18Barca Mimo wszystko Dawid Kubacki punktuje. Nie regularnie ale punktuje. On nie jest zagrożony.

0

@Criss18Barca Aleksander Zniszczoł się nie poddaje choć wyraźnie przegrywa z Maciejem Kotem.

1

@Encore Wstyd bo Max Verstappen jeden z najlepszych kierowców w historii jadący drugim bolidem (często też może i porównywalnym do McLarena) w stawce wciąż walczy o tytuł?

0

@Derean Wyśmiewana Legia jeszcze mistrzem Polski zostanie.

0

@VegetaPolska Ponawiam pytanie - gdzie kadra Thunbichlera? Lato zaczęli mocno, a czym bliżej zimy tym było większe gówno.

Obstawiam, że nie nadają się na więcej niż Karl Geiger.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?