1

Finał MŚ już w fazie grupowej: Francja - Norwegia.

Po tym meczu będzie można przyznać złote medale i Złotą Piłkę dla Kyliana Mbappe lub Erlinga Haalanda.

0

@zadafcb Dla mnie totalna głupota. Jakaś ustawka. Po co takie coś tworzyć.

3

Dlaczego Uzbekistan do K, a nie do I?

5

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Wisła Kraków!

Mecz zaczyna się od nowa w 32 minucie.

1

Ardit Nikaj! Wisła Kraków 1-0!

0

@FcPortoFan1999 A pisałem dzisiaj, że nie za bardzo widzę niespodzianki, a tymczasem już druga w drodze. Mam nadzieję że ostatnia.

2

Widzę że Chojniczanka po karnych wyeliminowała Koronę Kielce z Pucharu Polski.

Brawo, teraz awans Wisły Kraków i w ćwierćfinale oby rywalem Wiślaków właśnie Chojniczanka lub Avia Świdnik z potężnym Patrykiem Małeckim.

A w drugim dzisiejszym meczu GKS Katowice do przerwy prowadzą z Jagiellonia. Mam nadzieję że jednak Jagiellonia się ogarnie i ostatecznie awans jej dalej.

5

@DariaFCB Zapewne w ostatni weekend przed świętami czyli prawdopodobnie będzie to 20-21 grudzień.

1

@MessiForeverTheBest No bo żeby żart prima aprilisowy wyszedł to nie można na wstępie podać, że to żart. Inaczej byłoby bez sensu.

W każdym razie jeśli pamięć mnie nie myli to ten kolega pisał to 1 kwietnia, a więc data nieprzypadkowa.

Oczywiście historia z dzisiaj także za chwilę może okazać się żartem ale wtedy było to dość jasne, a teraz w sumie cholera wie co autor wątku chce osiągnąć.

2

@DariaFCB W tym sensie to jasne, że ideał. Czego chcieć więcej?
Można posuwać młodsze, a jak cię rzucą to wraca do domu.

@dge21 Może nie doczytałem ale nie wiedziałem, że to twoje mieszkanie ale to dalej niewiele zmienia bo może ona wyrzucić cię nie może ale za to może odejść sama.

Nie zrobiła tego bo? Bo leci na mieszkanie czy tam kasę.
Zamiast to "naprawiać" daj jej po prostu propozycje - ona mieszka u ciebie, kasa zawsze będzie ale ty sobie przyprowadzasz do domu kogo chcesz. Myślę że pójdzie na to - zawsze to lepsze niż okłamywanie.

4

@dge21 "Według Ciebie mam ja wyrzucić z domu i zostawić z niczym?"

Gdyby ona była choć trochę mądrzejsza to już dawno zrobiłaby to z tobą no ale nie jest więc dalej żyjecie sobie w tym czymś udając, że jest fajnie.

2

@dge21 "Nie pisz tylko proszę o niej takich rzeczy. Bo to ideał dziewczyny na cale życie dla wielu facetów"

No prawdziwy ideał.
Być zdradzaną i oszukiwaną co "chwila" po tym jak powiedziałeś jej, że z tą drugą koniec, a mimo to ona myśli o wspólnej terapii.


1

@MessiForeverTheBest To był żart na prima aprilis jeśli się nie mylę ale ilu uwierzyło.

Tutaj mamy inną sytuację bo gość twierdzi, że prawda, a prima aprilis jeszcze nie ma.

4

@PeRRy Od razu przypomnialo mi się Ranczo i wizyta pierwsza biskupa w Wilkowyjach.

Miała być tajna "kto trzeba musi wiedzieć", a wiedziała cała wieś.

7

@DariaFCB "Ryjesz jej psychike"

Zakladjac, że to prawda to ona sama sobie ryje psychikę.

2,5 roku była zdradzana i oszukiwana, dowiedziała się mimo to zostali razem.

Po około 4 miesiącach znów dowiedziała się, że była zdradzana i oszukiwana i co? Myślą o wspólnej terapii.

No dla mnie to (znów zaznaczę jeśli to prawda w co nie wierzę) jest znak, że ta laska ma jeszcze bardziej zryte pod globusem niż on. No bez jaj.

0

@dge21 4 miesiące czyli dowiedziała się w październiku - listopadzie.

Nie ważne. Czyli zrobiłeś drugi raz ją w bambuko i to z tą samą paną, a ona dalej chce to naprawiać i myślicie o wspólnej terapii?

Ona w ogóle się szanuje, ma trochę oleju w głowie czy lubi być oszukiwania, zdradzana i w ogóle?

Może masz dużo kasy i traktuje cię jak bankomat dlatego dalej z tobą jest?
No ale w tym przypadku to oznacza, że możesz sobie w każdej chwili przyprowadzić pannę i nie będzie miała żadnego problemu.

Dramat, już nie tyle z tobą co z nią.
Mimo wszystko jesteście siebie warci, uda wam się bo jej to się widocznie podoba.

Inna sprawa jest to w ogóle prawda bo dla mnie jest to niemożliwe. Nie tyle cała ta akcja tylko całe to tłumaczenie.
Wybacz ale zostanę przy swoim. Nie da się prostu być tak głupim jak ta twoja niby dziewczyna.

2

@dge21 Moje pytanie brzmiało czy twoja dziewczyna dowiedziała się po raz drugi, że ja oszukiwałeś i dalej zdradzałeś.

Wiedziała w czerwcu ale z tego co czytam to dalej byliście razem ale ona myślała, że z tą drugą już nic was nie łączy z a łączyło.

Skoro rzuciła cię tydzień temu to czy twoja dziewczyna dowiedziała się o tym, że od czerwca do grudnia dalej byliście razem?

2

@dge21 Skoro zacząłeś to szkoda, że nie chcesz dokończyć.

Tu nie chodzi o wiarę. Każdy ma tutaj jakieś zdanie i pisząc to powinieneś wiedzieć o tym i być gotowym na tego typu posty.

Chodzi mi tylko o to czy twoja dziewczyna ostatecznie dowiedziała się - jeśli tak to kiedy - że od czerwca znów robiłeś ją w bambuko czyli że dalej spotykasz się z tamtą i czy nie podejrzewała niczego kiedy przez prawie pół roku znów gdzieś znikałeś żeby spotykać się z tamtą.

Bo przecież musiałeś wychodzić żeby się z nią spotkać, a to wiadomo nie trwa 5 minut więc nie powiesz "idę do sklepu po fajki czy tam wyrzucić śmieci".

0

@dge21 Czyli znowu kłamałeś. Ostatecznie dowiedziała się, że nie zerwałeś z nią kontaktu?

Nie podejrzewała niczego, że znowu gdzieś wychodzisz?

0

@dge21 Wyżej napisałeś, że obie dowiedziały się w czerwcu, a teraz że jednak nie.

Może jestem głupi ale kompletnie przestałem cię rozumieć.

I jeszcze to: "Moja dziewczyna zna sytuacje, sam jej powtarzam od czerwca"

No to kurde zna od czerwca, dowiedziała się w czerwcu ale: ". O tym, ze "żyjemy w trójkącie" wiedziała tylko młoda, która dala mi ultimatum."?

Nieźle. Plączesz się w "zeznaniach". Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem.

5

@dge21 "Obie się dowiedziały o tym w czerwcu, ale młoda mnie rzuciła dopiero tydzień temu..."

Czyli od czerwca do grudnia żyliście sobie w takim trójkącie skoro wszyscy wiedzieli i nikomu to nie przeszkadzało?

Nie no, coraz bardziej udowadniasz, że to bait.

2

@lajcior To akurat wytłumaczył:

"młoda od samego początku okłamywałem z wiekiem odejmując sobie kilka lat. Jestem w dobrej formie i tak każdy mi daje dużo mniej lat niż mam."

O tym, że nie wiedziała, że jest zajęty też chyba pisał.
Także jeśli naprawdę wygląda dużo młodziej niż ma lat to w sumie mogła uwierzyć.

Dziwi mnie tylko, że przez tak długi czas udawało to się trzymać w tajemnicy bo jednak jakieś portale społecznościowe, urodziny (no chyba bliscy chcą widzieć kiedy się je ma), znajomi, rodzina itp. tego nie da się ukryć tak naprawdę na dłuższą metę. Chyba, że oni serio tylko spotykali się na seks w hotelu/chacie i wypad.

Mimo wszystko dla mnie historia wymyślona ale nie oznacza, że się nie mylę.

0

@Fc112 Tak wiem. Chodzi mi tylko o to, że niby kontuzja, niby miał nie grać do końca roku, a tutaj wygląda dużo lepiej niż przed kontuzją. Może przesadzam i w sumie mało mnie to obchodzi bo jednak Neymar jest już bliżej końca (choć życzę mu wyjazdu na MŚ - taki last dance) ale jeśli to było tak poważne, a przed nami MŚ to kompletnie nie rozumiem dlaczego gra, ryzykuje i do tego gra dużo lepiej niż przed kontuzją.

26

@dge21 "Jakby ktoś chciał tipy to pw xd"

Jeszcze może bym ci w to uwierzył ale tutaj się użalasz, chodzisz na terapię, a tu nagle "xd".

To czyli jak w końcu? Jesteś załamany czy to cię śmieszy?

0

@PatrykBarca Zobaczymy, na razie poza Arsenalem wszyscy cieniują i grają w kratkę.

Gdyby to Liverpool lub City uciekali, a ich gra byłaby przekonywająca jak za najlepszych czasów to pewnie pisałbym co innego ale Arsenal? Z całym szacunkiem do nich, lubię ten klub, grają obecnie bardzo dobrze ale to dalej jest Arsenal, który lubi zesrać się metr przed kiblem... Chelsea święta nie jest bo jednak nie przypadkiem od kilku sezonów nie mogą zdobyć tytułu mistrza Anglii ale jeśli tylko mają możliwość to z góry jej nie tracą i to zarówno jeśli chodzi o ligę jak i inne puchary.

0

@Who_you_mam Nie wiem co było przez pół kariery. Odnoszę się tylko do obecnej przez którą miał nie grać, a gra i to świetnie.

Jeśli Neymar tak gra i tyle strzela z kontuzją to może lepiej jej nie leczyć?

1

@suszini Ogólnie nie mam nic do Zawiszy ale jednak będę dziś za Wisłą Kraków.

@gumaz Oczywiście, że awans do Ekstraklasy ważniejszy i najważniejszy. Myślę że gdyby można było wybierać pomiędzy awansem (dzisiaj gwarancja) lub PP i nie wiadomo co będzie w lidze to nikt tutaj specjalnie długo by nad tym nie dywagował ale po pierwsze, nikt takiej gwarancji nie daje, a więc porażka dzisiaj nie gwarantuje awansu do Ekstraklasy, a po drugie za chwilę przerwa zimowa więc uważam, że warto powalczyć o awans bo po tym meczu zostaje już tylko ŁKS w lidze i 2 miesiące przerwy więc będzie czas na odpoczynek.

0

@PatrykBarca Dalej typuję ich do walki o mistrzostwo. Ta porażka nic nie zmienia.

2

@suszini Ogólnie wydaje mi się, że dzisiaj bez niespodzianek czyli awans Korony, Jagiellonii i Wisły Kraków choć trochę obawiam się czy Wisła Kraków na 100% chce tego pucharu.

6

@BorzyKrzys Skoro go nienawidzisz to po co go słuchasz/czytasz, o nim piszesz i jeszcze wstawiasz go tutaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?