2

Ferran "Płotka" Torres!

Barcelona pokonuje Atletico!

0

O nie, obrońca za ofensywnego. Nie wiem czy to dobrze.

4

Thiago Almada chciał być Messim, został sobą.

0

@spyke Piłka po Lewym odbiła się jeszcze od nogi obrońcy Atletico. Można zgodzić się, że brak asysty.

0

@Danny Gaucho Też mi się zdaje, że nie będzie.
@MirusAmisz Właśnie już choćby Flashscore cofnął. Nie będzie asysty raczej.

3

A więc Lamine Yamal dołączył do Roberta Lewandowskiego i Raphinhi. Także swoje zmarnował w tym meczu.

1

Ciekawe czy zaliczą asystę Robertowi Lewandowskiemu? W końcu to on zagrał ale tam chyba poszła po nodze obrońcy Atletico.

Mimo wszystko przyczynił się do bramki na 2-1.

1

Dani Olmo! Barcelona 2-1!

4

Jest i on - Potężny Alexander Sorloth!

La Rambla znów w strachu.

@mekston

1

@kanver_ Przecież Robert Lewandowski nie grał źle. Karnego zawalił koncertowo ale ogólnie nie ma tragedii. Juliana Alvareza za to wcale w tym meczu nie ma.

0

@Derpowsky Manchester City chce zostać frajerem dnia/kolejki/tygodnia/miesiąca?

8

Widzę że coraz więcej osób narzeka na Roberta Lewandowskiego, a tymczasem jego ewentualny następca czyli Julian Alvarez gra jeszcze gorzej. W ogóle jest w tym meczu?

1

@szkudi7 To kto ma grać?
@TR3YWAY I kto będzie grał? Przypominam, że Barca w tym momencie nie ma szans na TOP napastnika.

0

@MirusAmisz Jak miał? Po pierwsze to chciał, a po drugie jest hierarchia. Robert Lewandowski i Raphinha są wyżej i kiedy są na boisku to normalne, że Lamine Yamal ich nie wykonuje (chyba, że mu oddadzą). Kiedy ich nie ma może i moim zdaniem powinien wykonywać.

1

Robert Lewandowski mógł bardzo szybko "odrobić" ten karny to Jan Oblak musiał włączyć swój tryb.

1

Każdy ma prawo do pomyłki ale kurde, Robert Lewandowski, dlaczego? Dlaczego dziś i przy takim wyniku?

1

@MirusAmisz Najgorsze jest to, że najpierw go cisnęli, teraz cieszą się z bramki, a wystarczy jeden błąd czy złe podanie i znowu będzie jechany.

Banował bym takich pajaców.

5

Raphinha!

Eksperci La Rambli już zgaszeni jak pety.

2

@MirusAmisz Poczekaj. Zaraz zaczną najeżdżać i sprzedawać Lamine Yamala. To jeszcze nie koniec.

0

@kanver_ Robert Lewandowski rok starszy. Kylian Mbappe ma bardzo dużo karnych. Wątpię w to ale kibicować trzeba jednak najważniejsze żeby Barca zdobyła tytuł, wszystko więcej to tylko fajny dodatek.

7

Erling Haaland z 15 bramką w tym sezonie i 100 w historii Premier League!

4

Najważniejsze żeby Barcelona strzeliła kilka bramek zanim na boisku pojawił się Alexander Sorloth. Dopóki Norweg będzie siedział na ławce to Barcelona będzie bezpieczna.

0

@Criss18Barca Bez zaskoczeń choć obawiałem się, że wcisną tak kogoś kompletnie bez formy za nazwisko

@Pnog37 Ciężko powiedzieć w jakiej formie jest Łukasz Łukaszczyk bo nawet w lecie za bardzo nie startował. Razem z Amilkiewiczem, Sarniakiem czy Stękałą w weekend wystartuje w Kanderstegu w ramach zawodów FIS Cup.

0

@Czajka90 Jedno nie wyklucza drugiego. Można awansować do Ekstraklasy i wygrać Puchar Polski.

0

@Czajka90 Wisła Kraków w tym sezonie bierze Puchar Polski.

2

@blakkudium Brawo dla Desire Doue, który dostaje tą nagrodę rok po Lamine Yamalu.

Kto będzie za rok? Może Estevao?

0

@BHAFCB To spadnie z Ekstraklasy.

1

@Dankho94isback Nie wiem czy zbrzydł ale na pewno w tej obecnej fryzurze wygląda mniej korzystnie - po prostu nie pasuje mu. No przynajmniej mi się tak wydaje.

1

@FcPortoFan1999 Piast jest teraz lepszy ale i Legia słabsza. Oczywiście różnie może być ale Legia mając jeszcze dwa ważne w kontekście awansu mecze w LK może mieć duże problemy z Piastem.
Ciekawi mnie też czy podejdą do meczów LK na 100% walcząc o awans do fazy pucharowej czy jednak odpuszczą i bardziej skupią się na meczach z Piastem w lidze?

@JimMorrisonFCB Nie jestem jakimś anty fanem Legii ale skoro nawet Wisła Kraków spadła z Ekstraklasy to dlaczego nie mogłaby spaść Legia?

6

Legii poza dzisiejszym meczem zostaną w tym roku jeszcze dwa spotkania - obydwa z Piastem (jeden zaległy z bodajże 1 kolejki).

Jeśli wynik tych meczów ułożą się niekorzystnie dla Legii ale korzystnie dla całej ligi to istnieje możliwość, że Legia Warszawa skończy rok w strefie spadkowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?