Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferran "Płotka" Torres!
Barcelona pokonuje Atletico!
0
O nie, obrońca za ofensywnego. Nie wiem czy to dobrze.
4
Thiago Almada chciał być Messim, został sobą.
0
@spyke Piłka po Lewym odbiła się jeszcze od nogi obrońcy Atletico. Można zgodzić się, że brak asysty.
0
@Danny Gaucho Też mi się zdaje, że nie będzie.
@MirusAmisz Właśnie już choćby Flashscore cofnął. Nie będzie asysty raczej.
3
A więc Lamine Yamal dołączył do Roberta Lewandowskiego i Raphinhi. Także swoje zmarnował w tym meczu.
1
Ciekawe czy zaliczą asystę Robertowi Lewandowskiemu? W końcu to on zagrał ale tam chyba poszła po nodze obrońcy Atletico.
Mimo wszystko przyczynił się do bramki na 2-1.
1
Dani Olmo! Barcelona 2-1!
4
Jest i on - Potężny Alexander Sorloth!
La Rambla znów w strachu.
@mekston
1
@kanver_ Przecież Robert Lewandowski nie grał źle. Karnego zawalił koncertowo ale ogólnie nie ma tragedii. Juliana Alvareza za to wcale w tym meczu nie ma.
0
@Derpowsky Manchester City chce zostać frajerem dnia/kolejki/tygodnia/miesiąca?
8
Widzę że coraz więcej osób narzeka na Roberta Lewandowskiego, a tymczasem jego ewentualny następca czyli Julian Alvarez gra jeszcze gorzej. W ogóle jest w tym meczu?
1
@szkudi7 To kto ma grać?
@TR3YWAY I kto będzie grał? Przypominam, że Barca w tym momencie nie ma szans na TOP napastnika.
0
@MirusAmisz Jak miał? Po pierwsze to chciał, a po drugie jest hierarchia. Robert Lewandowski i Raphinha są wyżej i kiedy są na boisku to normalne, że Lamine Yamal ich nie wykonuje (chyba, że mu oddadzą). Kiedy ich nie ma może i moim zdaniem powinien wykonywać.
1
Robert Lewandowski mógł bardzo szybko "odrobić" ten karny to Jan Oblak musiał włączyć swój tryb.
1
Każdy ma prawo do pomyłki ale kurde, Robert Lewandowski, dlaczego? Dlaczego dziś i przy takim wyniku?
1
@MirusAmisz Najgorsze jest to, że najpierw go cisnęli, teraz cieszą się z bramki, a wystarczy jeden błąd czy złe podanie i znowu będzie jechany.
Banował bym takich pajaców.
5
Raphinha!
Eksperci La Rambli już zgaszeni jak pety.
2
@MirusAmisz Poczekaj. Zaraz zaczną najeżdżać i sprzedawać Lamine Yamala. To jeszcze nie koniec.
0
@kanver_ Robert Lewandowski rok starszy. Kylian Mbappe ma bardzo dużo karnych. Wątpię w to ale kibicować trzeba jednak najważniejsze żeby Barca zdobyła tytuł, wszystko więcej to tylko fajny dodatek.
7
Erling Haaland z 15 bramką w tym sezonie i 100 w historii Premier League!
4
Najważniejsze żeby Barcelona strzeliła kilka bramek zanim na boisku pojawił się Alexander Sorloth. Dopóki Norweg będzie siedział na ławce to Barcelona będzie bezpieczna.
0
@Criss18Barca Bez zaskoczeń choć obawiałem się, że wcisną tak kogoś kompletnie bez formy za nazwisko
@Pnog37 Ciężko powiedzieć w jakiej formie jest Łukasz Łukaszczyk bo nawet w lecie za bardzo nie startował. Razem z Amilkiewiczem, Sarniakiem czy Stękałą w weekend wystartuje w Kanderstegu w ramach zawodów FIS Cup.
0
@Czajka90 Jedno nie wyklucza drugiego. Można awansować do Ekstraklasy i wygrać Puchar Polski.
0
@Czajka90 Wisła Kraków w tym sezonie bierze Puchar Polski.
2
@blakkudium Brawo dla Desire Doue, który dostaje tą nagrodę rok po Lamine Yamalu.
Kto będzie za rok? Może Estevao?
0
@BHAFCB To spadnie z Ekstraklasy.
1
@Dankho94isback Nie wiem czy zbrzydł ale na pewno w tej obecnej fryzurze wygląda mniej korzystnie - po prostu nie pasuje mu. No przynajmniej mi się tak wydaje.
1
@FcPortoFan1999 Piast jest teraz lepszy ale i Legia słabsza. Oczywiście różnie może być ale Legia mając jeszcze dwa ważne w kontekście awansu mecze w LK może mieć duże problemy z Piastem.
Ciekawi mnie też czy podejdą do meczów LK na 100% walcząc o awans do fazy pucharowej czy jednak odpuszczą i bardziej skupią się na meczach z Piastem w lidze?
@JimMorrisonFCB Nie jestem jakimś anty fanem Legii ale skoro nawet Wisła Kraków spadła z Ekstraklasy to dlaczego nie mogłaby spaść Legia?
6
Legii poza dzisiejszym meczem zostaną w tym roku jeszcze dwa spotkania - obydwa z Piastem (jeden zaległy z bodajże 1 kolejki).
Jeśli wynik tych meczów ułożą się niekorzystnie dla Legii ale korzystnie dla całej ligi to istnieje możliwość, że Legia Warszawa skończy rok w strefie spadkowej.