Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RafiVeB Ja zacząłem ten wątek, napisałeś w poprzedniej wiadomości "Dlatego nie przeszedłem bo tydzień temu Ty nie przeszedłeś obojętnie koło mojego", a teraz udajesz, że to nie było skierowane do mnie?
Przynajmniej nie udawaj ok? Rozumiem wszystko, nie lubisz mnie ale po co tak teraz kłamać?
I kto tutaj zakopał się w swojej intrydze?
"więcej skup się na kibicowaniu"
Przecież ja to napisałem specjalnie właśnie dlatego żeby tacy jak ty mogli z tym "walczyć".
0
@RafiVeB Jedno wielkie XD.
Widzę, że pomyliłeś internet z prawdziwym życiem.
Wychowywać to będziesz mógł swoje dzieci jak ich już będziesz miał, a nie losowy nick w internecie, który dzisiaj jest, a jutro może go nie być.
Serio, że niektórzy tracą swój czas na "wychowywanie" internetu nie wiedząc w ogóle kto siedzi z drugiej strony.
0
@RafiVeB Nie ominąłeś bo po prostu boli cię mój nick i nie przejdziesz obok żeby mi nie "dowalić".
Gdyby napisał to jakiś losowy nick z którym nigdy nie miałeś sprzeczki to byś nawet nie zauważył.
Co do tego czy jesteś kibicem Maxa to w sumie mam to gdzieś i wyluzuj gościu. Zacznij doceniać sport sam w sobie.
@Bzyczekk Czyli w skrócie - "wam" wolno, a mi nie? Ok, spoko.
0
@JimMorrisonFCB Dlatego trzeba postawić go nad Robertem Lewandowskim, który w wieku 18 lat grał... w sumie nawet nie wiem gdzie.
0
@RafiVeB Przecież to ty przyszedłeś do mojego wątku i nawet nie potrafiłeś oznaczyć tylko zacząłeś szydzić za "plecami" więc nie rozumiem jaki masz problem?
Dlaczego nie ominąłeś tego wątku i mojego nicku?
Pytanie retoryczne bo odpowiedź znam.
4
@JimMorrisonFCB Ansu Fati.
Gość w wieku 18 lat był drugi w plebiscycie Golden Boy przegrywając tylko z Erlingiem Haalandem.
Raphinhi w wieku 18 lat nikt nie znał.
0
@mekston Być może, nie śledzę różnych portali społecznościowych. Piszę tylko i wyłącznie o tym co jest tutaj, a tutaj jak jest to sam widzisz.
0
@Bzyczekk Widzę że nie zrozumiałeś.
Ja bardzo podziwiam Maxa Verstappena, często napisze coś przez co tacy jak wy się "odpalają" właśnie ze względu na to jak do tego podchodzicie.
Śmieszy mnie, że nie widzicie żadnych wad, błędów itp. u niego, a u innych cały czas. Nie wiem czy też bierzesz w tym udział ale bardzo często widziałem wyśmiewanie choćby Lando Norrisa (także wszystkim tym którzy po nim jeżdżą dajesz ten numer czy po prostu boli, że Lando może być MŚ?), dlaczego? Ano dlatego że w tym sezonie ma szansę być mistrzem świata.
Podobnie jest choćby z Leo Messim, którego jestem wielkim kibicem. Jeśli zauważyłeś to na pewno wiesz, że ciężko mi się rozmawia z pewnymi osobami na jego temat bo są tutaj takie osoby co ubóstwiają Leo bez względu na wszystko i podobnie jest z Maxem.
Gdyby nie było takich akcji to nawet bym nie napisał o Maxie ale sam widzisz jak jesteś.
Za telefon dziękuję, mówisz że korzystałeś i polecasz?
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Nie zrozumiałeś. Mnie śmieszy to, że Maxa zawsze tutaj chwalicie bez względu na wszystko, a innych często wyśmiewacie (przykład "kolegi" który świętuje DSQ Norrisa), a jak Max coś zrobi źle, przegra kto, to od razu jest tłumaczony.
0
Komentarz usunięty
2
@July_6_BcN Jeśli wybierać tylko z tych dwóch to zdecydowanie barszcz czerwony.
1
@July_6_BcN W teorii żywa lepsza ale od kilku lat ma sztuczną i generalnie polecam.
2
@Faro Sałatka jarzynowa. Zamykam temat.
0
@RafiVeB Świętujesz jeszcze DSQ McLarena?
1
@mekston Właśnie o tym mówię. Cały czas jest chwalony, a inni są albo wyśmiewani albo lekceważeni.
Dzisiaj jak przegrał to od razu "jest człowiekiem". Po prostu mnie to śmieszy.
Mclareny w takich sytuacjach byli "cwaniakami" itp., a Max człowiekiem.
1
@Eklerek Ciekawe by było gdyby Piastri zrobił to samo z Maxem Verstappenem.
0
@mekston Przegrał z Tsunodą. Nie no bez żartów.
0
Yuki Tsunoda przed Maxem Verstappenem.
Ciekawe na co teraz zrzucą winę kibice Maxa?
0
@WiernyKatalonii Podobno wina samochodu.
3
@APTAPT Poczekaj, czyli z twojego komentarza wynika, że będziemy mieć pretensje, że Barca nie daje rady w LM z 17-latkami więc lepiej żeby Araujo został, tak? Dobrze rozumuję?
Dobrze, że Barca daje radę w LM z Araujo. Uspokoiłeś mnie.
0
@Arkon Widzę atak na hat tricka także pomagam.
0
@APTAPT Myślę że gdyby była sprawiedliwość w tamtym wyścigu to Lewis Hamilton bijąc rekord Michaela Schumachera dzisiaj byłby poza F1, przynajmniej jako kierowca.
7
@mordini123 Szybko zleci. Nim się obejrzysz, a Neymar znów będzie w koszulce Barcy śmigał po lewej stronie.
7
@JanuszKorwinMikke Jeszcze 8 bramek i znów będzie czarował w Barcelonie. @mekston
2
@Criss18Barca Tak, myślę że Nika Prevc niebawem złapie wyższą formę. Już widać dużo lepsze skoki, a ten z drugiej serii tylko o 0,3 pkt gorszy od Japonki. Oczywiście Maruyama skakała z trzech belek niżej ale punkty za to miała doliczone.
@mordini123 Dokładnie. Sam jak włączyłem ponownie na Eurosport to było już po skokach Polek więc także nie wiem w którym momencie wrócili do transmisji. Bez względu na wszystko duży minus dla nich. Mega bałagan.
3
@Stinger_ @Rastafarnianin @APTAPT
Anna Twardosz jako pierwsza notuje wynik w TOP 10 zawodów PŚ.
Do czego to doszło, że skoczkowie są bez dychy, a zawodniczki już ją mają?
10
Świetny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Falun polskich zawodniczek!
Anna Twardosz zajęła 10 miejsce, a Pola Bełtowska 14!
Oba wyniki to rekordy życiowe naszych zawodniczek.
Zawody wygrała Nozomi Maruyama przed Niką Prevc i Lisą Eder.
@Criss18Barca @tadzik447 @Pnog37 @July_6_BcN @VegetaPolska @JanneAhonen @mordini123 @Sysia11 @mekston @Almogaver
1
@kulek22 Skoro pan premier Donald Tusk zrobił czy tam zrobi 30% bo tyle dostał głosów i bierze całą pensję zamiast jedną trzecią to i Ronald Araujo może nic nie robić i brać pieniądze. Tak to teraz jest.
0
@lucas/catalan W jedną (skoro do pracy do chyba logiczne ale wolę się upewnić) stronę?
Nie wiem co będę mówił gdy będę miał do pokonanie takie kilometry do pracy ale nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy jeździć 55 km do pracy i 110 w obie strony.
Oczywiście zależy jeszcze od drogi, ruchu itp. ale poza paliwem jaka to jest marnacja czasu. Chyba bym tam nie mógł - no oczywiście dużo zależy od zarobków bo jeśli byłyby bardzo duże to pewnie moje zdanie byłoby inne.