Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ryoyu Kobayashi świetny skok. Atak na podium?
Chyba jednak będzie ciężko - Jan Hoerl już go wyprzedził, a jeszcze 7 skoczków.
2
@tomek8756 Jak można woleć lato od zimy? Ty wiesz jak ciężko się odśnieża w 30 stopniach?
0
Naprawdę dobry skok Kamila Stocha. Szkoda tego zachwiania po lądowaniu bo przez to stracił trochę na notach.
Mimo wszystko będzie awans w klasyfikacji.
Kacper Tomasiak także bardzo dobry skok! Będzie liderem przed Kamilem o pół punktu!
3
@Mario96w Ja mam dużo odśnieżania, a mimo to nie narzekam. Zima ze śniegiem to jest TOP.
Oczywiście wiadomo, że ma swoje minusy - przede wszystkim krótkie dni i późniejsze błoto i chlapa po śniegu ale generalnie są plusy i warto je doceniać.
1
@Oskar00 W zasadzie zdobycie indywidualnego złota olimpijskiego postawi go obok Nykaenena, którzy wygrali wszystko co najważniejsze w skokach narciarskich - PŚ, TCS, IO, MŚ i MŚ w lotach.
Będzie można się sprzeczać czy jest numerem 2 czy 4 ale Austriak może być nawet numerem 1 w przyszłości. On wciąż jest "młody" i wcale ten sezon nie musi być jego ostatnim na wysokim poziomie.
3
Stefan Kraft jaka bomba w pierwszej serii!
Treningi i kwalifikacje mocno średnie, a przychodzi konkurs i znów odpala bombę.
47 zwycięstwo loading...
0
@Criss18Barca W sumie lepiej jeśli byłby to sezon Anze Laniska niż Austriaków i Ryoyu Kobayashiego.
0
Stephan Embacher znowu bardzo dobry skok ale wydaje się, że znów co najlepsze to pokazał w kwalifikacjach, a w konkursie będzie poza podium - no przynajmniej po pierwszej serii, zobaczymy co pokaże w drugiej.
0
Coraz mniejsze szanse, że Pawła Wąska ktoś wpuści do drugiej serii.
Kacper Tomasiak, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki już w niej są. Pawłowi brakuje jednej słabszej próby ale do końca 10 zawodników, sami najlepsi.
1
@Kamiloza91 Głos rozsądku. Bardzo dobrze, że są jeszcze tacy kibice.
Po tym co tutaj dzisiaj już czytałem to zwątpiłem w to.
Najbardziej uśmiałem się jak jeden gość chciałby go już sprzedać, a jeszcze inny pisał, że to jest zawodnik sprzedawalny (pisałem, że takich się nie sprzedaje).
0
@takisobiektos Paweł Wąsek miał możliwość trenowania z Thomasem Thunbichlerem. Powiedział, że nie więc nie do końca rozumiem te pretensje.
Sam dobrowolnie zrezygnował z takiej możliwości.
2
@mrboom Andrzej Stękała tzn. to ten skoczek, która skacze. Nazwiska tego co zginął nie pamiętam.
0
@MesQueUnClub_87 Żałosne. Może czarny humor ale dla mnie osobiście żałosne skoro ten gość nie żyje.
0
@Criss18Barca Dobre informacje to by były wtedy gdyby Austriacy, Słoweńcy i Ryoyu Kobayashi skakali gorzej bo to by oznaczało, że automatycznie nasi skoczkowie byliby wyżej w klasyfikacji.
Karl Geiger jest tak fatalny, że może rywalizować z Aleksandrem Zniszczołem o to kto dłużej nie zapunktuje.
0
@Criss18Barca Mimo wszystko oceniając wtedy można było zauważyć spory zjazd całej drużyny względem sezonu wcześniejszego czyli 2020/21.
Sezon 2020/21:
Kamil Stoch 3 miejsce w PŚ, 955 pkt, wygrany TCS
Piotrek Żyła 7 miejsce w PŚ, 825 pkt, 5 miejsce TCS
Dawid Kubacki 8 miejsce w PŚ, 786 pkt, 3 miejsce TCS
Andrzej Stękała 16 miejsce w PŚ, 473, 6 miejsce TCS
Do tego grubo ponad 100 pkt Kuby Wolnego i Klemensa Murańki.
Impreza sezonu czyli MŚ to złoto Piotra Żyły i brąz drużyny.
Do tego 4 miejsce Żyły i 5 Kubackiego.
Sezon 2021/22:
Piotr Żyła 14 miejsce PŚ, 480 pkt
Kamil Stoch 19 miejsce PŚ, 397 pkt
Dawid Kubacki 27 miejsce PŚ, 232 pkt
Całkowity zjazd Stękały, Wolnego i Murańki.
Jedynie Paweł Wąsek na jakiś plus.
Na TCS fatalnie. Jedyne miejsce w TOP 20 to Piotrek Żyła na 15 lokacie.
Igrzyska Olimpijskie co prawda nie były totalną porażką ale też "tylko" z jednym medalem (brąz) i to w moim odczuciu bardziej szczęśliwym niż wywalczony formą.
W drużynie bardzo słabo.
MŚ w lotach także bez szału. Pomyśleć że ratował nas tam jako tako Jakub Wolny a więc skoczek który w całym sezonie Pucharu Świata zdobył ledwo 46 punktów.
Koniec końców patrząc na tamte lata, na to jaki mieliśmy potencjał, możliwości i jaki spadek zaontowaliśmy względem sezonu 2020/2021 to zwolnienie Michała Doleżala wcale nie musiało być błędem.
Dzisiaj wydaje się że to błąd patrząc na obecne wyniki czy wyniki z poprzednich sezonów ale wtedy odczucia były inne. Skoczkowie byli młodsi, a więc i nadzieje na lepsze wyniki były dużo większe niż teraz. Teraz nasi skoczkowie są już w takim wieku, że ciężko cokolwiek z nich wydobyć na miarę czołówki Pucharu Świata.
Nie chcę teraz oceniać czy to był błąd czy nie ale czy wtedy byłeś usatysfakcjonowany wynikami? Bo ja szczerze mówiąc nie, nie po takim spadku względem sezonu 2020/2021 i nie zmieni tego nawet medal olimpijski Dawida Kubackiego choć oczywiście bardzo się z tego medalu ucieszyłem tym bardziej że to był jedyny medal dla Polski na tamtych igrzyskach.
0
@Fog_W_1899 W sumie gdzieś to mam które to twoje konto. Najważniejsze, że odpaliłeś się i przypadkiem przyznałeś, że nie jesteś tutaj od 7 dni.
Mam wrażenie, że długo nie zabawisz no chyba, że skończysz te durne prowokacje.
0
@Fog_W_1899 Nie czepiam się twojego stażu na stronie tylko tego jak zaczynasz mnie atakować.
Jesteś 7 dni w serwisie, a wiesz wszystko. Serio czytałeś moje komentarze? Bujać to my, a nie nas.
Nie mam nic do multi, nie moja sprawa ale przynajmniej byś się nie ujawniał.
Napisz coś jeszcze bo już podejrzewam kim jesteś, a czym więcej takich wpisów tym bardziej będę przekonany kim byłeś wcześniej. Twój ton zaczyna się zdradzać.
1
@MirusAmisz A najlepsze jest to, że kilka zdań ze sobą wymieniliśmy i tak naprawdę dopiero dzisiaj nie zgodziłem się z jego opinią o Yamalu, a ten od razu, że szukam zaczepki itp.
Dziwnym trafem gościa nie ma odkąd zapytałem jaki miał poprzedni nick.
Ciekawe za co wyleciał skoro nie szukał zaczepki?
Szybko sam się zweryfikował.
0
@Criss18Barca Nie pamiętam ale pamiętam, że wyniki w ostatnim sezonie były nie niesatysfakcjonujące.
0
@Criss18Barca Z ciekawości - do jakiego błędu?
2
@MirusAmisz Ten pacjent jest za sprzedażą Lamine Yamala więc takich bzdur będziesz czytał tylko więcej.
@Fog_W_1899 7 dni w serwisie i jaki obeznany. Jaki miałeś wcześniej nick?
2
@MessiForeverTheBest Bzdury to mało powiedziane ale nie da rady przetłumaczyć, lepiej olać.
0
@Fog_W_1899 Wymieniłeś bardzo fajną grupę piłkarzy, a teraz popatrz szerzej, pomyśl trochę, przeanalizuj i dopiero później komentuj.
Podałem ci przykład Neymara, że nie każde pieniądze idzie dobrze zainwestować, a patrząc na obecny rynek to ciężko będzie ściągnąć kogoś lepszego niż wtedy Griezmanna czy Dembele ale ty widzisz swoje racje i jak krowa nie zmienisz zdania.
Nie dochodzi do ciebie żaden argument - mogę dać ci kolejny przykład, Liverpool wydał chyba z 500 mln w ostatnie okienko i co? Oczywiście sezon długi ale na dzisiaj tacy jak Isak czy Wirtz grają 100 razy gorzej niż Yamal. Teraz pomyśl sobie, że Barca sprzedaje Yamala i ściąga ich za te pieniądze...
Kończę ten temat bo ciężko mi rozmawiać z kimś kto zaczyna pisać takim tonem wywyższając się.
0
@VegetaPolska Dlatego uważam, że Aleksander Zniszczoł powinien być już zmieniony po Lillehammer, niestety to co napisałem na pewno będzie ważne dla sztabu szkoleniowego i będą łudzić się, że Zniszczoł nagle wróci do formy.
Co do Dawida Kubackiego, czy to są dobre wyniki czy nie to kwestia sporna. Moim zdaniem Dawid Kubacki z jakimkolwiek trenerem będzie miał już mega ciężko wrócić do czołówki więc generalnie nie spodziewam się po nim już walki o wysokie lokaty i gdyby tak Dawid cały sezon skakał na przełomie drugiej i trzeciej dziesiątki to byłbym względnie usatysfakcjonowany bo uważam że Dawid niestety swój prime ma już za sobą i tutaj też ciężko oczekiwać czegoś więcej. Raczej martwiłbym się o to że nie ma zbyt wielu ewentualnych zmienników by go zmienić.
Czekam na Wisłę aby zobaczyć w jakiej formie są zmiennicy, a szczególnie młodzi skoczkowie czyli między innymi Klemens Joniak i Adam Niżnik bo mam nadzieję że dostaną szansę choć obawiam się że znów będzie startował Andrzej Stękała i Kacper Juroszek kompletnie bez formy.
3
@July_6_BcN Kamil Stoch oby powtórzył w konkursie, Kacper Tomasiak lekka poprawa bo mimo że dalej skacze fajnie to trochę słabiej niż ostatnio.
Cała reszta w tym momencie to trochę loteria - każdy z nich może zdobyć punkty ale i zająć miejsce na końcu stawki.
3
Czwarte kwalifikacje w tym sezonie i czwarte zwycięstwo Austriaka.
Stephan Embacher, Jan Hoerl, Daniel Tschofenig i znów Stephan Embacher.
0
@VegetaPolska Akurat Dawid Kubacki się kwalifikuje do konkursów i na razie 2/3 punktował. Wczoraj był tuż za 30-stką. Dzisiaj w kwalifikacjach słabiej ale cały czas jest to wyższy poziom niż Zniszczoł, który zawalił wczoraj sprawę z punktami i dzisiaj już wrócił do swojej dyspozycji.
0
@Xxxbarca4ever Aleksander Zniszczoł walczy o to by Polska miała 4 miejsca na IO więc ten wylot z hukiem to nie tak szybko niestety.
3
Stephan Embacher świetny skok. Młody Austriak wczoraj tuż za podium więc może dziś na nie wskoczy?
Świetna forma Embachera na początku sezonu.
1
@L4ngusta Arsenal - Bayern bo na TVP.