Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Pisałem po Lillehammer, że Aleksander Zniszczoł powinien być zmieniony.
Falun to takie ciekawe skocznie i mógłby tutaj zadebiutować choćby Klemens Joniak.
Niestety w Ruce zmian pewnie też nie będzie tym bardziej, że to lotna skocznia i znów będzie wiara, że lotnik Zniszczoł nagle tam wróci do formy.
0
@Fog_W_1899 5? To chyba Pululu, Pietuszewski, Ede, Ishak i Arek Milik.
A czy sportowo? Już ci pisałem wyżej, że to loteria. Za kasę za Neymara też miało być pięknie i co było?
@Gaz Szczerze mówiąc to jego życie i jego sprawa.
Gościa mogę oceniać tylko na boisku. Oczywiście zgadzam się że zagrał wczoraj słabiej ale nie jego winą jest porażka, a jeśli w zespole nie ma pomocy i na dodatek gra tam Araujo czyli wieczny winny porażek w LM to niestety ciężko zrobić coś więcej.
Szczerze? "Chciałbym" żeby Lamine Yamal odszedł. Może wtedy "byście" zrozumieli jak dużo Barca na tym straci.
1
@CarlesLegend5 "Po co takie podjazdy, że jakiś wstyd za takiego kibica."
Sam sobie odpowiedziałeś w kolejnym zdaniu - "Każdy może mieć swoje zdanie.".
Dla mnie to niepoważne, że po każdej porażce obwinianie Yamala i wypominanie mu wszystkiego co złe.
Messiego się na chwaliłeś ale z nim było podobnie - tzn. jak Barca przegrywała to obrywał najczęściej. Różnica była taka, że Leo był już TOP piłkarzem, a Lamine ma dopiero 18 lat.
0
@Gaz By "wy" najlepiej byście sprzedali Fermina Lopeza i Lamine Yamala, a w tej chwili to nie są piłkarze na sprzedaż.
@Fog_W_1899 "a my w naszej sytuacji byśmy wyszli tylko na plus"
No na pewno finansowo ale czy sportowo? Jeśli ktoś woli sprzedać Yamala to ma takie prawo ale później trzeba wydawać po 150-200 mln za takich asów jak Isak więc zastanów się czy to dobra "zamiana".
Już w ogóle pomijam fakt, że gdyby Barca przytuliła za Yamala ze 300 mln to tych transferów za te pieniądze dużo nie będzie bo każdy będzie krzyczał chore sumy chyba, że nagle wierzysz w to, że City odda Haalanda za 50 mln euro, a Real Mbappe za 70.
0
@escarabajo W ogóle uśmiałem się czytając to "a nie organizowanie zamkniętych drogich imprez".
Każdy ma prawo do swojej opinii ale czas idzie do przodu. Ja kiedyś miałem urodziny czy "imprezę" komunijną w domu, bez większego szału, a teraz? Teraz takie imprezy robi się na jakiejś sali, z muzyką - zespół czy didżej.
20-30 lat temu nie do pomyślenia, a dzisiaj wiele osób robi huczne imprezy bez względu czy to komunia, 18-stka, 30-stka, 50-tka, wesele, a tutaj zdziwienie bo Lamine Yamal zrobił sobie imprezę na 18-stkę.
8
@Fog_W_1899 Ja najbardziej pamiętam jak Barcelona wzmocniła się za kasę za Neymara. Pamiętasz?
Nie, Lamine Yamal nie jest piłkarzem na sprzedanie. To jest piłkarz, którego się nie sprzedaje.
@Gaz A co to ma za znaczenie?
16
@Gaz I typowe po porażce - Lamine Yamal winny bo miał urodziny.
Wstyd za takiego kibica Barcelony. Bez Yamala Barca byłaby w totalnej dupie ale o tym się dowiesz jak odejdzie.
0
@July_6_BcN To, dzisiaj czwarty zwycięzca i czwarty lider PŚ?
Anze Lanisek, Jan Hoerl i Domen Prevc kandydatami.
Domen Prevc upadł w drugim treningu. Ciekawe czy to wpłynie na jego dzisiejszą formę?
0
@FcPortoFan1999 Czyli pewnie zmyślony. Ja tam nie wiem, mogę się mylić ale wolę poczekać na oficjalne info od kogoś kto jest przy tym i wie na 100%, a nie na "podobno".
0
@FcPortoFan1999 Od kogo słyszałeś?
2
@Rupert_Haubica Neymar i tak wróci do Barcy bo coraz mniej bramek mu do tego brakuje. Ile tam dokładnie brakuje Neymarowi by wrócić do Barcy? @mekston
1
@Pawlak1992 "Mnie jak sobie jadę ekspresówką, jakiś gość przede mną się wlecze i jak go zaczynam wyprzedać, to ten nagle przyspiesza"
Gdyby tak było tylko na ekspresówkach... Ile razy miałem tak na normalnych drogach, nawet w miastach. Gość jedzie 30-40 km/h w mieście to wyprzedzam. Oczywiście gość mega fura i jak zobaczył, że włączam kierunek, zrównuje się z nim to nagle pedał w podłogę, debil kompletny. Gdybym miał kamerkę to od razu bym go zgłosił w odpowiednie miejsce.
6
@Patinka353 Tutaj zawsze największe hejt idzie na Lamine Yamala bo w wieku 18 lat nie gra jak Leo Messi w prime.
Nie patrz na to bo to zwykle dzieciaki, które lubią hejtować.
1
Barcelonę czekają w Lidze Mistrzów jeszcze 3 mecze.
Eintracht Frankfurt i Kopenhaga u siebie, a także Slavia Praga na wyjeździe (pomiędzy w/w rywalami).
Wymagam tutaj 9 punktów. Oczywiście nie muszą to być łatwe mecze szczególnie ten z Eintrachtem ale, że mecz odbędzie się na Spotify Camp Nou, a Barca potrzebuje punktów to po prostu nie wyobrażam sobie braku zwycięstwa.
7+9=16 - wtedy realnie można myśleć o TOP 8 (choć dalej Barca będzie zależna od wyników innych spotkań). W innym przypadku najprawdopodobniej trzeba będzie grać rundę Play Off. Osobiście nie panikował bym z tego powodu - PSG rok temu dało sobie radę koncertowo ale jednak lepiej uniknąć tych meczów bo po pierwsze, większe zmęczenie, a po drugie Barca jednak nie ma tak szerokiego składu, a co za tym idzie przy jakiś kontuzjach znów będzie problem kim grać.
1
@kaamil1910 Szkoda ale z drugiej strony Estevao to ta sama pozycja co Lamine Yamal także ciężko byłoby ich pomieścić w składzie.
6
Estevao został drugim najmłodszym zawodnikiem, który strzelił gola w każdym ze swoich trzech pierwszych meczów w Lidze Mistrzów, grając w podstawowym składzie.
1. Kylian Mbappe - 18 lat, 113 dni
2. Estevao - 18 lat, 215 dni
3. Erling Haaland - 19 lat, 107 dni
OptaJoe
1
@kaamil1910 Trzeba napisać jeszcze jedną ważną rzecz - jeszcze wiele bardzie takich spotkań w których Lamine Yamal niekoniecznie będzie najlepszy, a Estevao to obok Lamine i Desire Doue jeden z największych talentów w obecnej piłce. Nie ma w tym nic dziwnego, że będą, a przynajmniej powinni się "wymieniać" pod tym względem.
1
Estevao z bramką czyli 1-0 z Lamine Yamalem.
@partymaker
2
Dublet Pierre Emericka Aubameyanga.
Trzeba było go zostawić w Barcelonie.
0
Ronald Araujo zawsze musi o sobie przypomnieć. Cóż lepiej w fazie ligowej niż pucharowej.
Barca po prostu robi w tym sezonie PSG z poprzedniego sezonu.
0
@partymaker Cristiano Ronaldo, Eden Hazard czy Gareth Bale też mogli mieć wszystko w Premier League, a mimo wszystko wszyscy woleli zagrać w Madrycie.
Nie da się oszukać - każdego ciągnie do dwóch największych klubów w historii piłki nożnej. Prędzej czy później Erling Haaland także będzie chciał zmienić City, a kto wie czy nie będzie to szybciej niż nam się zdaje. Odejście Guardioli może to przyspieszyć.
0
@Filipem Wciąż to nie wyjaśnia dlaczego pobicie rekordu Cristiano Ronaldo to kwestia czasu, a innych nie.
Ja tam nie wiem, może się nie znam ale uważam, że rekord Ronaldo dalej jest tak duży, że nie musi od tak zostać pobity, a jeśli już to potrzeba na to kilku/kilkunastu sezonów.
Na pewno - przynajmniej moim zdaniem wydaje się, że pobicie rekordu Mane czy Lewandowskiego może być trudniejsze ale dalej może to się wydarzyć szybciej bo to w sumie może nastąpić w każdej chwili. Rekordu Ronaldo nikt nie pobije w każdej chwili tylko trzeba x sezonów.
0
@Filipem Czy mógłbyś wytłumaczyć mi dlaczego pobicie rekordu Ronaldo to kwestia czasu, a pobicie innych rekordów to już nie jest kwestia czasu?
Wybacz ale nie rozumiem o co ci chodzi.
Jak ci napisałem, że to nie taka kwestia czasu to skontrowałeś, że to kwestia czasu, a teraz piszesz, że wszystko tak można tłumaczyć... No kurde chłopie, albo kwestia czasu albo nie, dlaczego jednym przypadku tak, a w drugim nie?
3
@blakkudium @partymaker A więc tak jak myślałem, Estevao w pierwszym składzie.
0
@Filipem W takim razie rekordy Messiego, Lewandowskiego czy Mane to też kwestia czasu bo dlaczego nie?
Czy to już nie są fakty i realia?
Na dobrą sprawę rekord Mane może paść w najbliższym meczu, a rekord Ronaldo może paść za 10 lat bo na pewno nie padnie w tym roku czy za rok.
0
@Rifek W takim razie dlaczego mecz Barcy z Olympiakosem puścili o 18.45?
Nie chcę być madrjzezy bo nie znam tych danych ale jak widać można dać drużynę TOP i tej godzinie.
0
@Recha_0684 Nie wiem. Po pierwsze to i tak tych ludzi jest mniej niż ma całym świecie, a po drugie polscy kibice też powinni oglądać polskie zespoły, a jednak bywa inaczej.
0
@partymaker Jemu tam dobrze - dzisiaj, a kto wie co będzie za rok czy trzy? To, że dzisiaj jest dobrze, że oznacza, że zawsze tak będzie.
Przyjdzie Real, da pensje dwa razy większą i zapewnienie, że będzie mógł sobie latać do Norwegii i nagle sytuacja się zmienia. W dzisiejszej piłce nie ma nic pewnego.
Kylian Mbappe w Paryżu także mógł mieć wszystko co chciał i co? Odszedł? Odszedł.
0
@Rifek Nie wiem ale mecze Barcy czy Realu też są o 18.45. Rzadko ale jednak, a nie ma co ukrywać, że mecze o 21.00 sprzedają się lepiej.
Dalej uważam, że patrząc na wszystkich, a nie tylko polskich kibiców źle by nie wyszli na tym gdyby takie City z Leverkusen puścili o 18.45.
Jakoś wątpię że Anglicy będą oglądać dwa mecze naraz, a kibice swojej drużyny i tak te mecze obejrzą. Oczywiście o 18.45 może być trochę mniejsza oglądalność bo trzeba pamiętać, że ludzie pracują ale przecież o 21.00 także są ludzie, którzy pracują. Mimo wszystko kibice w Polsce, Rumunii czy innej Chorwacji też oglądają i nabijają oglądalność.
0
@Recha_0684 Nie do końca się zgodzę. Oczywiście - kibice Galatasaray najprawdopodobniej wolą obejrzeć mecz swojej drużyny ale obstawiam, że LM oglądają nie tylko kibice danej drużyny i uważam, że więcej osób obejrzałby mecz City z Leverkusen niż Galatasaray z Royale.
Pamiętasz mecze o 18.45 w ostatniej kolejce? Slavia - Arsenal i Napoli - Eintracht.
I teraz powiedz mi, że te mecze miały większe zainteresowanie niż PSG - Bayern i Liverpool - Real.
@Faro Dlatego nie rozumiem po co wymyślili tą godzinę jak i tak wszystko co najciekawsze zazwyczaj o 21.00.
Oczywiście pomijam kibiców danej drużyny bo oni wiadomo, że oglądają swój zespół ale już widzę jak neutralni kibice zabijają się o oglądanie Galatasaray z Royale. No na pewno.