0

@Recha_0684 Tylko tu jest pytanie o ulubionych, a nie o najlepszych więc nie rozumiem dlaczego nie można by go wymienić?

0

@Azrik No właśnie nie wiadomo czy wybór. A może bez Leo Messiego byłoby zero LM?

Barca w tamtym czasie miała świetny skład. Oczywiście Leo Messi to był TOP lider ale nie można powiedzieć, że te składy były gorsze od składów Realu z ich najlepszych czasów.

0

@Fog_W_1899 Nie mogłem napisać tego w innej dyskusji więc nie rozumiem jaki masz problem.
Przestań grać ofiarę tylko "jedź z nimi do spodu".

0

@Recha_0684 Nie dałbym go w TOP 3 ale gdyby był teraz w Barcelonie to dałbym Ansu Fatiego wysoko. Byłem fanem jego talentu. Szkoda, że tak to się potoczyło.

1

@Safrani Tak ja o tym pisałem. Widzę, że w sobotę skoki narciarskie i mecz Barcy idealnie się mijają ale za to znów jedna połowa meczu Widzewa nałoży się na jedną połowę meczu Barcy.

1

@Criss18Barca Drugi Kenneth Gangnes z tym, że Norweg przed przedwczesnym zakończeniem kariery zdążył zająć 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i zdobyć srebrny (ind.) i złoty (druż.) medal MŚ w lotach.

Ogólnie sezon 2015/16 dla Kennetha Gangnesa był świetny. Raz wygrał zawody PŚ i 9 razy stał na podium.
TCS podobnie jak PŚ w lotach ukończył na 4 miejscu.
Zresztą Norweg już latem 2015 roku skakały bardzo dobrze zajmując 2 miejsce w klasyfikacji LGP.

Czy Justin Lisso mógłby liczyć choćby na takie wyniki? Ciężko powiedzieć ale na pewno pokazał, że możliwości ma duże.

2

@wpwelement W takim razie korzystając z okazji mój komentarz, który wczoraj został usunięty który punkt regulaminu łamał? Bo do tej pory nie wiem.

0

@Frimpong Robert Lewandowski, Lamine Yamal i Raphinha.

0

@Fog_W_1899 Po pierwsze nie pisałem do ciebie, a po drugie gdzie tu widzisz przywalanie?

Po prostu śmieszy mnie to "jechanie z nimi do spodu" i mam nadzieję że z tego wyrośniesz (jeśli już "wyrosłeś" to współczuję). Tyle, także nie dopowiadaj sobie nic więcej.

1

@Safrani Po prostu miejmy nadzieję, że z tego wyrośnie, a tymczasem niech "jedzie" z nimi do spodu. Prawdziwy bohater!

0

@Azrik Ciekawe czy to samo zrobiłbyś z Leo Messim?

W sumie z nim Barca w grała "tylko" 3 (4) LM, a Real w tym czasie więcej... Dalej trzymasz się swojego czy zmieniasz zdanie?

0

@mekston Czyli nie przebił granicy 60 bramek ale zrobił kolejny krok ku Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego. Leo Messiego nie przebije, to pewne ale mam nadzieje, że Polaka też nie.

1

@mekston Moim zdaniem to piłkarz, którego się nie sprzedaje. Przyszły GOAT przy oczywiście spełnionych pewnych warunkach ale możliwości ma w tym momencie na TOP 1.

@partymaker Z jednej strony tak ale z drugiej? Nie chcę nikogo obrażać, że jest niemądrym ale choćby @Fog_W_1899 ma inne zdanie na ten temat.

3

Ale jak niektórzy tutaj mówią to trzeba sprzedać Lamine Yamala przy dobrej ofercie bo za niego będzie można kupić 5 dobrych piłkarzy!

0

@mekston Girona zatrzymała Real to prawda ale ile bramek ma Kylian Mbappe?

Przebił 60? Wyrównał? Szczerze mówiąc nie pamiętam ile miał do dzisiaj.

0

@yoli Pisałem już to, to pisali, że to inna sytuacja. Ja rozumiem wiele ale faza ligowa, a pucharowa to w ogóle dwie inne fazy.

4

FC Barcelona liderem La Liga po 14 kolejakch.

Nie rozumiem... Przecież Liga była już przegrana. Może mi to ktoś wytłumaczyć?

PS eksperci twierdzą, że Liga Mistrzów też jest juz przegrana.
Czyli co, koniec sezonu?

0

Nie oglądam za często meczów Realu ale ten Courtois mógłby popełnić jakiś mega błąd bo tego oglądać się nie da.

0

@mekston Nie dziwi ale cały czas uważam, że Girona zrobiła to niepotrzebnie, bez sensu i w ogóle.

Oczywiście, to Girona z Realem ale mimo wszystko.

4

Komentarz usunięty

1

@AmigoBlancos Ciebie przynajmniej Kylian Mbappe nie zawodzi. Mnie zawiódł Harry Kane w Lidze Mistrzów. Anglik nawet nie stał obok Francuza.

0

@Gibbon_FCB Idealny to byłby Bayern Monachium. Real Madryt jest numerem 2.

0

@mekston Oczywiście, że opcja ale mimo wszystko uważam, że Girona zrobiła to naprawdę niepotrzebnie i można było tej sytuacji uniknąć.

0

@Stagiryta Nie rozumiem z czego ta szydera?

0

@mekston Głupota TOP obrońcy Girony. Sami z siebie dali bramkę Realowi i Kylianowi Mbappe.

0

Kylian Mbappe z bramką z rzutu karnego. 14 bramka w tym sezonie La Liga.

Girona 1-1 Real Madryt.

0

@El Plutoninho Jeśli za dużo masz pieniędzy to możesz mi dać. Przynajmniej nie pójdą na zmarnowanie. Co ty na to?

0

@kuz Nie czekaj, nie wcisną.

3

@Comentateiro "Osoby z LR na poziomie, wartościowe, mają ze mną dobre lub bardzo dobre relacje."

Chyba ci co mają cię za grającego dziadka na La Rambli który niczego nie pamięta - bez czego byś tutaj nie "istniał".
Cała reszta ma cię za zwykłego pe-owca, który wychodzi z założenia "cóż szkodzi obiecać".

8

@pluszek Gość bez bez kultury wybiera ludzi o pewnym poziomie kultury - uśmiałem się lepiej niż na najlepszym kabarecie ale czego oczekiwać od pe-owca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?