2

Paris Saint Germain z Pucharem Interkontynentalnym!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NeroTFP1 Ja go uwielbiam ale też pewnie dlatego że był totalnym napastnikiem i grał w Barcelonie.

Gdyby grał w Realu to pewnie większość z nas, jeśli nie wszyscy byśmy go nie lubili właśnie ze względu na swoje zachowanie.

1

@Criss18Barca Ben Bayer w ostatni weekend w Ruce skakał dużo słabiej od Aleksandra Zniszczoła (tracił do niego w konkursach około 30 pkt), a także od Noriakiego Kasai.

W pierwszym konkursie niewiele wygrał z Jarosławem Krzakiem zaś w drugim przegrał z takim asem jak David Rygl, który podobnie jak Bayer wystartuje w PŚ w Engelbergu.

Może się mylę ale jeśli Niemiec przejdzie kwalifikacje to trzeba będzie odtrąbić sukces.

0

@mrboom Poza tym kolego:

"Ty jesteś ograniczony umysłowo, że nie rozumiesz tak prostego przekazu?"

"Naprawdę masz aż tak duży problem, żeby to zrozumieć?"

"Jeśli nadal nie rozumiesz, to jestem w szoku, ale może warto to z kimś skonsultować"

"czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce, chorowałeś wtedy czy co?
Człowieku, różnych tu widziałem już ananasów, ale Ty to jesteś mistrz"

To są twoje wypowiedzi do mnie.

Cały czas, że albo nie rozumiem, albo jestem ograniczony umysłowo, albo że muszę to skonsultować... Serio?

Oceniłeś mnie w komentarzu wyżej samemu będąc gorszym - po co ta hipokryzja?

Stary wrzuć na luz i przynajmniej nie baw się w hipokrytę bo nadajesz na mnie jaki to nie jestem zły samemu będąc gorszym. Po co to?

0

@mrboom Akurat to kolega @Starrk napisał, że jestem nerwowy więc jeśli jesteś sprawiedliwy to przynajmniej nie przeinaczaj faktów.
Poza tym ładnie im wszedłeś... Ohyda.

Co do mulciaka to nim jest. Dzisiaj do jednego kolegi przyczepił się że ogląda żużel (popierasz takie coś?) i mimo że konto ma od miesiąca to wiedział wszystko co tamten kolega pisał we wrześniu... No wybacz ale jeśli w to wierzysz to ok.

@Starrk Po prostu śmieje się, że kiedy napisałem ci za jaki okres jest ta nagroda to zamiast się zgodzić czy przyznać do błędu to usunąłeś komentarz i pozostawiłeś bez odpowiedzi bo walnąłeś gafę. Tylko tyle.

Aha, a co do tego:

"ale nie zmienia to pozostałej części mojej wypowiedzi do której się nie odniosłeś"

Ale do czego mam się odnieść? Przecież napisałem ci wyżej, że ja nie o tym i pisząc do ciebie głównie interesował mnie temat Kyliana Mbappe, którego uznałeś najlepszym nie licząc pierwszej połowy sezonu 2024/25, a po "zwróceniu" uwagi po prostu olałeś temat.

Nie obrażaj się ale czy tak nie było?

0

@Starrk "Poza tym chyba coś dzisiaj nerwowy jesteś, bo ja z Tobą normalnie dyskutuje, a Ty się rzucasz."

Jeśli odniosłeś takie wrażenie to znak, że chyba ty nerwowy jesteś.
Ja normalnie dyskutuję, a ty jak to zapewne masz w zwyczaju nie mając racji uciekasz. No nic, nie ma sensu więcej rozmawiać z kimś kto zarzuca mi "rzucanie się".

0

@Starrk Kolega coś napisał ale usunął więc nie wiem co tam było ale najprawdopodobniej dowiedziałeś się, że FIFA dawała nagrodę za okres sierpień 2024 - sierpień 2025 i z powodu braku argumentów uciekłeś?
No nic, trudno.

11

@BojanKriKicz Nie często możemy oglądać klub z Gibraltaru, który świętuje awans do fazy pucharowej europejskich pucharów.

Nic dziwnego, że wiele osób chce to zobaczyć z wysokości trybun. Będzie to bardzo historyczna chwila.

1

@AmigoBlancos Szczerze mówiąc to obstawiał bym, że szybciej City lub nawet Villarreal zepsuje ten kupon niż któryś z madryckich klubów.

Oczywiście mogę się mylić bo bukmacherka to jedna wielka loteria ale ja osobiście bardziej o City bym się obawiał.

0

@Fog_W_1899 Co jest złego i śmiesznego jeśli napiszę którą bramkę strzelił Kylian Mbappe w roku, sezonie czy w danych rozgrywkach?

Czy to oznacza, że kibicuje Realowi?
Już w ogóle pomijam fakt, że możesz tego nie czytać lub nawet dać mi ignora (czemu tego nie zrobisz? A no tak, jak to zrobisz to nie będziesz mógł się do mnie przywalić o nic XD).

Jakie ty masz ograniczone myślenie to głowa mała. Jestem w szoku jak można być takim dziwnym typem, który z napisania kto którą bramkę strzelił robi jakiś największy problem świata i jeszcze wmawia, że takim wpisem kibicuje danej drużynie. Szok.

Powinieneś się leczyć Mariusz i nie piszę tego złośliwie.

PS Dlaczego nie wypominasz mi, że piszę, że Haaland czy Kane strzelił 383838 bramkę w roku? Nie pasuje do twojej madryckiej narracji?

0

@Fog_W_1899 Kiedy bramki strzela Erling Haaland, Harry Kane, Estevao, Samu Omorodion Aghehowa czy inny Mikael Ishak to także o tym piszę.

Czy to oznacza, że się podniecam i kibicuje City, Bayernowi, Chelsea, Porto czy Lechowi?

Twoje teorie są naprawdę coraz bardziej ciekawe.
Następnym razem zapytam ciebie o czym mogę pisać i czym się podniecać ok?

0

@Fog_W_1899 Tutaj jest cała masa osób mających konta w przyszłości więc ten argument wsadź sobie do kosza, a bujać to my, a nie nas dzieciaku.

Co do przyjemności to fajne życie musisz mieć Mariusz, że "jechanie" (żebyś jeszcze potrafił to robić) po jakimś nicku w internecie sprawia ci przyjemność. Zaczyna mi się robić ciebie po prostu szkoda więc chyba ci daruję.

0

@Fog_W_1899 "zajmij się tam podniecaniem bramek głównego rywala klubu, któremu kibicujesz rzekomo"

Widzę, że nerwy puszczają to zaczyna się wmawianie. Dawaj dalej.

0

@Fog_W_1899 I mówi to gość, który od rana czepia się, że ktoś woli obejrzeć żużel. Niesamowity jesteś.
Nie masz czasem na imię Mariusz?

0

@FCB24 Pytanie powinno być skierowane do @Fog_W_1899 bo to on z rana robił z tego problem.

Niestety chyba wychodzi z założenia, że tylko to co on ogląda i robi jest słuszne.

0

@Fog_W_1899 Jest wiele możliwości żeby nie mieć bana o których zresztą dobrze wiesz. Mimo wszystko dalej nie oznacza to, że jesteś mulciak i dla prowokacji.

0

@Criss18Barca Haha, mulciak znów się wysypał.

0

@Criss18Barca "Ja trochę dłużej jestem na tej stronie ponad 5000 dni i twój komentarz nie jest na miejscu."

Skąd wiesz, że ten prowokator i mulciak nie jest dłużej?
Jego jedynym zadaniem tutaj jest prowokacja, wyśmiewanie i wmawianie każdemu co kto powinien robić, oglądać i komu kibicować.

0

@Bobo25 "te 34 u Dembele wpisałeś specjalnie pod swoją tezę?"

Nie pod swoją tezę. Po prostu zapomniałem o Superpucharze Francji. Zwykły błąd.
Ok, jedna bramka więcej dla Dembele ale to dalej nie jest sytuacja w której Francuz ma lepsze statystyki.

"Jakim ccudem uważasz że stawiając go na 2 miejscu na świecie tak "nisko stawiam"?????"

Jeśli uważasz, że jego zwycięstwo byłoby skandalem to nisko go stawiasz bo Dembele nie zaorał sezonu jak to robil Leo Messi. Jego (Dembele) przewaga nie była duża, jeśli w ogóle była.

Raphinha wygrał 3 trofea i zrobił półfinał LM odpadając po błędach sędziów. Koniec końców - ja nie mam do ciebie pretensji że stawiasz wyżej Dembele tylko nie zgadzam się, że wygrana Raphinhi byłaby skandalem.
Dembele to żaden Messi.

0

@Fog_W_1899 Haha, ten co doczepił się z rana do gościa, że ogląda żużel, a teraz wypomina coś innym.

I napisał to naczelny prowokator tej strony. Znów wpadłeś zaczepić mulciaku?

PS Później znów będziesz płakał, że ja cię zaczepiam, a już kolejny raz to ty wchodzisz w mój wątek zaczepiać, prowokować i napinać się. Mimo wszystko rozumiem, że nie potrafisz inaczej.

0

@mrboom Ok, ustąpię ci bo z takimi ciężko się rozmawia.
Mimo wszystko hitem jest wyśmiewanie Lewandowskiego za głosowanie sprzed lat akurat teraz kiedy nie można się za bardzo doczepić.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

PS Szkoda, że znów wystawiłeś głupią wstawkę umniejszając mi, a wywyższając siebie ale cóż, jeśli brakuje argumentów to trzeba pisać o chorowaniu kiedy w szkole było czytanie ze zrozumieniem, a także ananasach i mistrzach.

Eh, chyba nigdy się nie nauczę, że z antyfanami i fanatykami nie wchodzi się w dyskusję bo zawsze będę obrażany i będzie mi wmawiane, że niczego nie rozumię.

0

@Eklerek @Lionel_Messi10 ale z kim to nie pamiętam.

0

@Bobo25 Ja nie odnoszę się do tego czy Dembele zasłużył czy nie tylko do tego, że to co napisałeś o statystykach jest nieprawdą.

Ousmane Dembele nie miał lepszych statystyk od Raphinhi w poprzednim sezonie i to nie tylko jeśli chodzi o bramki i asysty.

Co do trofeów to wyżej wyjaśniłem wszystko. Nic więcej do dodania nie mam.

"Tak, nie kazdy kibic musi znać na pamięć ilość poszczególnych statystyk piłkarzy, nawet tych topowych"

Oczywiście, że nie musi. Nigdzie nie napisałem, że musisz znać ale to jest tak łatwe i szybkie do sprawdzenia, że jeśli zabierasz głos i wstawiasz komentarz popierający decyzję Carlo Ancelottiego w którym piszesz , że Dembele miał lepsze statystyki to dla rzetelności i wiarygodności swojego wpisu należało by to sprawdzić bo tak wyszło co wyszło.

Ousmane Dembele 34 bramki, 15 asyst, 53 mecze
Raphinha 34 bramki, 23 asysty, 57 meczów

Oczywiście nie jest to duża różnica ale jednak Raphinha minimalnie wyżej. Poza tym jest masa innych statystyk, większość za Raphinhą - chyba, że miałeś na myśli tylko bramki i asysty no ale to też pokazuje, że było porównywalni z lekką przewagą Raphinhi.

Mimo wszystko o to mi chodzi, że to serio dwaj porównywalni piłkarze i tutaj moim zdaniem jeden jak i drugi mógłby być na 1 miejscu. Ja osobiście uważam, że Raphinha indywidualnie był trochę lepszy i m.in. dlatego nie zgadzam się, że Dembele miał lepsze statystyki bo nie miał. Jeśli już to porównywalne i nie zgadzam się, że byłoby skandalem gdyby wygrał Raphinha.

Jeszcze gdyby Barca tą LM przegrała jakoś w stylu z czasów Romy czy Liverpoolu to ok ale głównie nie awansowali przez decyzje sędziowskie więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak nisko stawiasz Raphinhę i jego ewentualne zwycięstwo byłoby skandalem.

Skandalem byłoby w czasach Leo Messiego ale nie w czasach Dembele.

0

@mrboom Czyli wyśmiewasz Roberta Lewandowskiego za głosowanie sprzed lat czy za obecne?

Jeśli za obecne to ok - z czym się nie zgadzasz poza tym, że mógł dać Dembele?

Jeśli za to sprzed lat to jakie to ma teraz znaczenie?

Chociaż odpowiadać nie musisz, wiem, że antyfan Roberta Lewandowskiego zawsze będzie wiedział swoje, a fanatyk Leo Messiego swoje. Ty akurat łączysz obie te nazwy.

No nic, trzymaj się tam ale warto się z kimś skonsultować bo taka nienawiść do piłkarza, którego nawet pewnie na oczy nie widziałeś poza TV jest chora.

I nie mówię tego żeby ci "dowalić" jak ty mi (prawdopodobnie bo ciągle jakieś głupie wstawki) tylko dlatego że masz pretensje o jego głosowanie i płacz sprzed lat w tym momencie kiedy zagłosował względnie ok - musi być to jakaś obsesja.

0

@mrboom Ty jesteś ograniczony umysłowo, że nie rozumiesz, że popełniony błąd z przeszłości nie oznacza, że zawsze trzeba go krytykować i wyśmiewać?

Człowieku, to już było dawno. Głosował źle i tyle. Po co wracać do tego co było kilka lat temu?

PS Fajnie że całą resztę pominąłeś.

0

@mrboom To tak samo jak mnie śmieszy, że nigdy zgadasz się z wyborem Lewandowskiego, a mimo wszystko go krytykujesz lub wyśmiewasz. Niesamowite.

0

@mrboom "odpisałem Ci już pod artykułem, a zakładasz kolejny watek o tym samym, czego oczekujesz? Nie baw się w Dodiego"

Haha, jeśli już chcesz być taki poważny to zanim ja do ciebie napisałem pod artykułem to najpierw założyłem ten wątek. Nie mogłem przewidzieć, że coś tam napisałeś więc nie rozumiem dlaczego masz z tym problem i porównujesz mnie do Dodiego?

Po drugie tam odpisałem stricte do ciebie, a tutaj zapytałem wszystkich - odpisałeś tam? Ok, nie musiałeś pisać tutaj. Przecież nie oznaczyłem cię, a nie jesteś tutaj jedyną osobą, kolejny raz zapytam, jaki problem?

Czyli Lewandowski nie może już nigdy głosować na kolegów z drużyny?

0

@Starrk "Pierwsze pół sezonu 2024/2025 miało miejsce w 2024 roku. Ja mówię o roku 2025 i nagrodzie FIFA."

Nagroda FIFA jest za okres sierpień 2024 - sierpień 2025 więc dlaczego nie brać pod uwagę okresu sierpień - grudzień 2024?

Bo nie pasuje do narracji czy o co chodzi?

1

@maroon Nie musisz. Sam zawiodłem się na jego niektórych decyzjach i generalnie bardzo mało oglądam na kanale zero ale wiem, że nikt go się nie pozbędzie bo bez niego stracą bardzo dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?