Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Zauważyłem w ostatnim czasie, a piłkarze Barcy grali ostatnio trochę mniej (brak gry na KMŚ), a kontuzji mają jeszcze więcej. Może pora odwrócić sytuację? Grać więcej to będzie mniej kontuzji?
@Pnog37 Pieniądze ważna rzecz. Chyba najważniejsze w obecnym futbolu. Nawet piłkarze latając co chwilę po podwyżki tak uważają.
1
@mekston Jestem za. Więcej turniejów, więcej meczów, więcej pucharów.
1
@RumbleDelivery Pewnie nie jest im wszystko jedno ale też nie jest im wszystko jedno ile zarabiają i co rusz chcieliby więcej.
0
@Eklerek No panie kolego. Gabon nie tylko nie ma awansu ale jeśli nie wygra tych baraży (półfinał i finał) to nawet nie zakwalifikuje się do kolejnych baraży interkontynentalnych, a gdzie jeszcze do MŚ.
W takim razie po co te farmazony?
Czyli ostatecznie dobrze napisałem. Ostatni mecz Gabon będzie grał i szanse awansu bezpośredniego. Oczywiście poza tym, że muszą wygrać swój mecz muszą liczyć na stratę punktów przez WKS, który zagra z Kenią u siebie.
W pierwszym meczu było 0-0, a więc nie jest to takie pewne, że WKS to wygra.
@rasta212 Być może. Nie oglądałem meczu więc nie wiem. Jeśli tak było to ok ale w takim razie teraz pytanie za co dostał pierwszą żółtą kartkę? Była od razu po bramce, za koszulkę? No to jednak słabo.
0
@Pnog37 Czyli Gabon ma pewne ale baraże? I z tego co widzę to tylko jedna z tych drużyn zagra w... następnych barażach?
1
@pride1899 No to w takim razie dziwna sytuacja jeśli idą na jego koncert i nie mają pojęcia jak on wygląda.
1
@Eklerek Nie spojrzałem na klasyfikację drugich miejsc ale dalej nie zmienia to faktu, że ta czerwona totalnie bez sensu nie mając jeszcze pewnego zwycięstwa.
Pisałem to zanim mecz się zakończył więc jeszcze oficjalnie awansu nie było. Strata bramki i ostatni mecz by decydował. Całe szczęście dla niego, że ostatecznie wygrali to Aubameyang nie poniesie konsekwencji ew. braku wyjazdu na MŚ.
4
Pierre Emerick Aubameyang z czterema bramkami dzisiaj i jego licznik bramek w reprezentacji Gabonu zatrzymuje się na liczbie 39.
Widzę, że dostał czerwoną kartkę, za 4 dni mają ważny mecz w kontekście awansu, a on od tak dostaje sobie czerwo. Niezły pajac. Osłabia drużynę w takim momencie.
2
Brazylia wygrała dzisiaj z Koreą Południową 5-0 w meczu towarzyskim, a bramki strzelali: Estevao (dublet), Rodgrygo (dublet) i Vinicius Junior.
Bramki w reprezentacji Brazylii:
Rodrygo - 9 (34 mecze)
Vinicius Junior - 8 (42)
Estevao - 3 (8)
Dla porównania Raphinha strzelił 11 bramek w 36 meczach.
Co ciekawe 3 bramki w 14 spotkaniach w reprezentacji Brazylii strzelił Endrick, który ostatnio nie gra w Realu Madryt i nie jest powoływany do reprezentacji. Ostatni mecz Endricka w reprezentacji był w marcu z Argentyną.
Ktoś wie co z Endrickiem? Wydawało się, że łapie powoli całkiem dobrą formę w poprzednim sezonie, a tymczasem w Madrycie przyspawali go do ławki i ani myślą go z niej podejść.
Skończy jak Vitor Roque czy jeszcze jest nadzieja?
@VegetaPolska @DonCarletto @AmigoBlancos
0
@pride1899 Jest to bardzo logiczne. Pytanie czy to był koncert tylko tego jednego artysty?
0
@pride1899 Po prostu nie interesuje mnie za bardzo tego typu muzyka więc dlatego go nie znam.
@Gary Ja ogólnie żadnych raperów za bardzo nie znam. Gdzieś tam jakieś nazwisko słyszałem - widziałem ale co śpiewają/grają czy jak wyglądają to nie mam bladego pojęcia.
Niech stanie obok mnie ktokolwiek i też nie będę wiedział kto to jest. Po prostu nie interesuje mnie to za bardzo.
2
@Safrani Dokładnie, sam musiałem wpisać w google bo nie miałem pojęcia co to za gość.
0
@Terroriser Dlaczego zło? Chyba nie ma większej imprezy niż Mistrzostwa Świata i kiedy rzeczywiście czasem te przerwy reprezentacji są nudne tak turniej MŚ czy ME to piękno futbolu.
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 XD.
Normalnie zapytałem - ze zwykłej ciekawości, a nóż kiedyś będę w takiej sytuacji (więc warto wiedzieć), a ten wyjeżdża z jakimś zmęczeniem. Widzę, że jakiś uraz pozostał (ciekawe po czym?).
Za bardzo internet wszedł ci do głowy chyba skoro przejmujesz się takimi rzeczami i jeszcze się przy tym męczysz. Polecam wylogować się i odpocząć.
I nie piszę tego złośliwie bo serio szkoda zdrowia aby tak się przejmować internetem.
PS A zapytałem ciebie bo wziąłeś udział w dyskusji więc po prostu myślałem że to wiesz. Jeśli nie wiesz to ok. Nie ma problemu.
1
@MesQueUnClub_87 "Kolejną ważną kwestią, jest fakt, że pracodawca, składając rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron, nie musi podawać przyczyny wypowiedzenia umowy, tak jak ma to miejsce w przypadku rozwiązania umowy o pracę ze skutkiem natychmiastowym czy z zachowaniem okresu wypowiedzenia."
Znalezione w internecie. Tutaj jasno jest podane, że powodu być nie musi więc?
0
@MesQueUnClub_87 Przy rozwiązywaniu umowy za porozumieniem stron to chyba powód nie ma znaczenia?
W końcu obie strony się zgadzają więc chyba nie ma to żadnego znaczenia.
0
Komentarz usunięty
1
@RoberDzik Przede wszystkim Polska.
Poza nią jeśli szybko odpadnie lub nie daj Boże nie pojedzie na MŚ to należy kibicować Francji, Norwegii, Hiszpanii i Niemcom choć po tym jak odeszli pewni piłkarze już tak bardzo nie ma tam jakiś większych "idoli" więc nie jest to "przymus".
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@DonCarletto Pół godziny? No każdy woli inaczej ale nie widzi mi się iść np. na urodziny pół godziny albo jechać rowerem będąc trochę lepiej ubranym niż na co dzień.
2
@4Fabregas4 Póki co na boisku robi głównie same dobre rzeczy, a to że jacyś odklejeńcy oczekują od Yamala w wieku 17-18 lat tego żeby myślał jak 30-40 latek to inna sprawa.
0
@mekston Mogą się zamienić. Nie widzę problemu.
1
@DonCarletto W sumie jestem trochę zdziwiony, że w małym mieście wszystko masz po ręką.
Ja nawet do siostry w odwiedziny/urodziny/święta muszę jechać samochodem bo za daleko na piechotę.
2
Komentarz usunięty
0
@DonCarletto Są też inne okazje - urodziny, święta, pizza, kino, wypad nad jezioro/wodę, wyjście na grzyby. Nie wiem ale bardzo dużo sytuacja która "wymaga" samochodu.
0
@Lionel_Messi10 Czyli zmyślone.
17
Kylian Mbappe dużo mądrzejszy od tych naszych La Ramblowych ekspertów. Oni wszędzie wtykają nos, nawet w życie prywatne Lamine Yamala, a prawda jest taka, że nas jako kibiców piłki nożnej powinno obchodzić tylko to co robi na boisku. Cała reszta to jego sprawa.