Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzę, że kolejny piłkarz, a dokładnie Bradley Barcola wyleciał ze zgrupowania reprezentacji Francji, a jego miejsce zajął Florian Thauvin.
Mistrz Świata z 2018 roku wraca do reprezentacji Francji prawie po 6,5 roku.
Ostatni mecz Florian Thauvin w reprezentacji zagrał w czerwcu 2019 roku z Andorą i to wtedy strzelił jak dotąd swoją jedyną bramkę, w tamtym meczu zaliczył również asystę.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że on ma "dopiero" 32 lata, a ponad 6 lat nie grał w reprezentacji i w między czasie zdążył zwiedzić Meksyk.
Pamiętam jak swego czasu kibicowałem mu i po świetnych sezonach w Marsylii liczyłem na jakiś głośny transfer ale potem przez kontuzje stracił cały sezon 2019/20 i tak oto Florian Thauvin zatrzymał się w rozwoju. Fajnie, że wraca. Mam nadzieję że dostanie szansę gry i pokaże, że jeszcze potrafi grać. Przy tylu absencjach w ataku reprezentacji Francji niewykluczone jest to, że zagra.
0
@MsBarca Dokładnie, Inigo Martinez - pierwszy z brzegu. Oczywiście mógł odejść bo nikt nie jest niewolnikiem ale uważam, że zrobił to w słabym czasie zostawiając Barcę bez większej możliwości zastąpienia go. Bardzo złe zachowanie pokazujące, że Barca to tylko jeden z wielu klubów, nijak nie zależało mu na niej.
0
@sergio5 Michał Probierz podobno ma zostać ich selekcjonerem ale z tym Mateuszem Borkiem byłoby ciekawie.
2
@wojopancer Przede wszystkim La Rambla będzie do usunięcia. Nie będzie dało się czytać tych wszystkich ekspertów.
0
@ViscaelBarca2007 @Ryoumen Pep Guardiola nie trzyma piłkarzy na siłę. W tym momencie jest to transfer z tych nierealnych ale nie rozumiem dlaczego wszyscy twierdzą, że Barca już na zawsze będzie kupować tylko średniaków.
Poza tym zdanie piłkarza też jest ważne. Jeśli Erling Haaland będzie chciał grać w Barcelonie to nie widzę powodu by miał tutaj nie trafić.
4
@APTAPT "no chyba, że marzycie o Haalandzie, który jest pięciometrowym gigantem, który w takiej hiszpańskiej lidze zostałby zjedzony."
Tak samo został by zjedzony jak Leo Messi nie poradziłby sobie w deszczowy wieczór w Stoke. Nie pisz bzdur. Pojęcia to ty nie masz w tym temacie więc polecam zająć się czymś innym.
0
@ViscaelBarca2007 Potężny Wiking Braut Erling Haaland trafi do Barcelony.
Nie wiem kiedy, nie wiem jak ale jego przeznaczeniem jest gra dla Barcelony.
0
@takisobiektos Lider ambasady znów szaleje? Żadna nowość.
0
@Chada Nie lubię ignorować osób bo uważam, że każdy może w wnieść coś ciekawego.
Poza tym gdyby gość potrafił się przyznać do błędu lub pomyłki to uszczypliwości by nie było.
1
@Criss18Barca O i tutaj to popieram z SGP 1 i 2. Spadki i awanse mogłyby trochę urozmaicić MŚ i byłoby bardziej sprawiedliwe.
0
@FcPortoFan1999 Na teraz wygląda to na ciekawy pomysł. Jedna przerwa to powinien być plus dla klubów.
0
@FcPortoFan1999 Jeśli będzie odpowiednia forma naszej drużyny to przerwa jak najbardziej na plus.
1
@FcPortoFan1999 Wreszcie człowiek czeka na reprezentację Polski, a nie myśli o tym żeby przerwa reprezentacyjna szybko zleciała.
1
Komentarz usunięty
1
@Criss18Barca @TaughtMule Tragedia też ich pomysły. Jeśli już jest taka sytuacja to mogliby choć jedną dziką kartę dać krajowi, który nie ma swojego przedstawiciela w GP, a nie zamykają się na 6 państw.
10
@gumaz Na pole to ja chodzę truskawki zbierać.
0
Pytanie pytanie do fanów żużla. Dlaczego Australia dostała dwie dzikie karty skoro w GP mieli już dwójkę swoich?
Widzę, że Tai Woffinden także z dziką kartą mimo że Brytyjczycy mieli już dwóch swoich.
W takim razie dlaczego Polak nie mógł takiej karty dostać?
Ja wiem, że mamy czterech w cyklu ale wszyscy sobie te miejsca wywalczyli, nic nie dostali za darmo i mówiono, że mając aż czwórkę ciężko dostać dziką kartę, a to nagle Australia dostaje dwie.
Specjalnie bo Polaków będzie czterech czy o co tutaj chodzi?
@Criss18Barca
0
@PatrykBarca Kompletnie nie wiem na jakim on jest poziomie ani nie wiem jaki tam mają kadrowy potencjał więc ciężko mi się wypowiadać ale jeśli gra w U-19 to też ciężko mi uwierzyć, że mają aż tylu utalentowanych zawodników (za bardzo tego nie widać po wynikach kadry Włoch U-19) by nie miał jakiejkolwiek szansy.
0
@lucas/catalan Na jakiej gali?
2
Widzę, że wczoraj w Serie A zadebiutował syn Giauigiego Buffona, Louis.
Co ciekawe Louis Buffon nie gra dla reprezentacji Włoch tylko Czech. Nawet nie wiedziałem, że wybrał kraj pochodzenia swojej matki.
Oczywiście to na razie drużyny młodzieżowe więc teoretycznie może jeszcze zmienić ale i tak jestem trochę zdziwiony.
0
@Comentateiro Możesz wyjaśnić dlaczego ty możesz na początku sezonu patrzeć na statystyki Wirtza ale u Fatiego trzeba czekać do końca sezonu czy tylko obrażać potrafisz?
2
@gaucho104 Z Robertem Lewandowskim jest taki problem, że nie strzelił karnego w takiej sytuacji. Gdyby było 5-0 dla Barcy to każdy by pisał "zdarza się każdemu" ale że Barca przegrywała to niestety poszedł hejt - czy słusznie? Uważam, że nie bo każdy ma prawo do błędu.
Wiadomo, że takie pudło boli bardziej bo tutaj najprawdopodobniej po tym karnym uciekła szansa na punkty - być może nawet zwycięstwo ale gdyby to był Leo Messi to nikt by go nie wyzywał ale że jest to Polak to niestety.
Problemem nie jest Robert Lewandowski, a klub który doprowadził do takiej sytuacji, że nie ma pieniędzy na TOP napastnika - oczywiście, Robert jest TOP ale jest w takim wieku, że ciężko wymagać żeby grał jak Haaland czy Mbappe i niestety będzie tylko słabszy.
Zamiast wyzywać Polaka i mieć do niego o wszystko pretensje trzeba mieć pretensje do tych którzy doprowadzili do takiej sytuacji, że tak wielki klub nie może nikogo kupić przez co musi grać albo młodzikami albo starszymi - dziadkami, którzy niestety nie zawsze dojadą.
1
@Faro Z Pablo Torre też była dziwna sytuacja. Gość grał mało ale jak grał to nie grał źle ale jeśli trafił mu się gorszy mecz to ratował go liczbami (nawet bramkę z wolnego strzelił, a wiadomo jaki to jest teraz problem). Gość był konkretny ale niestety szans za bardzo nie dostawał.
Też tego nie rozumiałem i do dzisiaj nie rozumiem, a przynajmniej nie widziałem informacji, że źle trenuje.
1
@fart Tak ale oceniamy sytuację z czwartku i ewentualnie z niedzieli. Tutaj Legia poniosła klęskę, a na dodatek stali się pośmiewiskiem przez decyzja trenera.
Jak będzie dalej, co będzie na koniec sezonu? Nie wiem ale Legia ma taki potencjał, że mogą zrobić ćwierćfinał/półfinał LK i do końca walczyć o MP ale to nie zmienia faktu, że w czwartek popełnili duży błąd i jak pokazuje niedziela, krytyka była słuszna.
Lech, Jagiellonia i Raków to potwierdzili. Niestety, ci co bronili wtedy Legii nie mieli racji.
0
@Comentateiro Ostatnio pisałeś o statystykach Wirtza nie czekając na koniec sezonu więc chyba można to samo zrobić z Ansu Fatim, czy po prostu tobie wolno więcej?
3
@Danny Gaucho @FCBparasiempre Popatrz sobie. Wymagałeś wczoraj skuteczności niemalże niemożliwej, a się okazuje, że Robert Lewandowski to numer 3 i numer 1 obecnych czasów. Wyprzedza takich jak Kane, Zlatan, Cristiano Ronaldo, Neymar czy Leo Messiego, którego w tej statystyce po prostu bije na głowę. Oczywiście wiem, że Messi miał więcej karnych więc też trudniej zachować wyższą skuteczności ale mieć ponad 10% wyższą skuteczność to nie jest mało.
3
@4Fabregas4 Właśnie, nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro Ansu Fati był taki zły ale dostał szansę z Mallorcą i zagrał wtedy naprawdę dobry mecz to dlaczego później znów ugrzązł na ławce? Trochę jest to niezrozumiałe bo gdyby zagrał piach to ok, ale on bez rytmu meczowego i praktycznie żadnej gry pokazał się z dobrej strony. Końcówka sezonu, mecze w sumie o nic, a on dalej siedział na ławce.
Trochę nie wierzę w te gadki o złym trenowaniu. Nie dostając szans przecież nie da się strzelać bramek ani dobrze grać.
15
@wojopancer Oglądając Real Madryt w Lidze Mistrzów w latach 2016-2018 myślałem że to już jest wyreżyserowane, a ty teraz zadajesz takie pytanie.
1
@michal26 "To był kretyński pomysł od początku i już w czwartek o tym pisałem, to mnie wysmialiscie xD"
Dokładnie. Także o tym pisałem i też zostałem wyśmiany. Dobrze, że koledzy legioniści jak @LeszekFCB czy @fart zauważyli, że to był błąd który w ostatecznym rozrachunku dał także porażkę z Górnikiem i teraz wszyscy się śmieją z Legii. Mam nadzieję, że zwolnią tego pajaca i po przerwie na reprezentacje będzie już nowy trener póki jeszcze nic nie jest stracone.
1
@blakkudium Piękny mem. Wiedziałem, że się zacznie. W sumie czuję lekką satysfakcję po tym co pisałem w czwartek.