4

Raków Częstochowa!
1-0!
Brawo.

0

@JanZagloba Jeszcze brakuje żeby Legia wyszła samymi obcokrajowcami, a ci geniusze z trybun niech śpiewają hymn Polski.
Dla mnie to żenada i tyle.

3

@fart Zgadzam się - tragedii ogólnej nie ma ale wynik się nie zgadza i przy porażce będzie kiepsko, a remis? No u sobie jednak z takimi zespołami trzeba wygrywać.

0

@JanZagloba I co z tego, że Polskę? To jest klub, a nie reprezentacja. Grają tutaj piłkarze zagraniczni. Serio nie widzę powodu by sobie śpiewać hymn Polski na meczu klubowym.

Włosi też tak robią? Francuzi? Hiszpanie?

0

Na Łazienkowskiej znowu hymn Polski. Nie wiem ale mam wrażenie, że tylko na Legii go śpiewają. Po co? Oni wiedzą, że to nie reprezentacja gra?

1

@europejczyk Rzut karny, słupek, poprzeczka, kilka świetnych akcji w tym m.in. strzał bodajże Pereiry ledwo obroniony przez bramkarza. Wszędzie zabrakło po prostu szczęścia. Rapid nie mógł za bardzo nic zrobić.
Oglądałeś mecz? Jeśli nie to nie najpierw sprawdź, a potem zabieraj głos.

@blakkudium Chyba tak dlatego tak ważne są te mecze z tymi najsłabszymi no ale najważniejsze 3 punkty.

0

@Kgorecki2500 Zdało by się bo później przerwa od piłki klubowej.

1

Legia Warszawa przegrywa! Co oni robią?

7

Koniec meczów!
Lech Poznań 4-1 Rapid Wiedeń
Jagiellonia Białystok 1-0 Hamrun

Najważniejsze, że Lech i Jagiellonia zainkasowały po 3 punkty choć trochę szkoda, że Jagiellonia nie wbiła więcej bramek bo bilans bramkowy może mieć znaczenie na koniec fazy ligowej. Za to Lech Poznań poza słabszym początkiem drugiej połowy po prostu świetny mecz. Więcej szczęścia i tutaj byłoby 7-8 bramek. Mimo wszystko trudny rywal na start pokonamy dość łatwo.

Teraz Legia Warszawa i Raków Częstochowa. 50% wykonane, teraz drugie 50%. Po kolejne dwa zwycięstwa!

3

Ale Jagiellonia marnuje sytuacje w końcówce meczu. Żeby to się nie zemściło bo będzie kompromitacja.

Lech Poznań teraz w poprzeczkę. Odrobina szczęścia i mogli wbić tutaj nawet dwa razy tyle ile strzelili.

3

Karol Świderski z bramką w Lidze Europy, a Piotr Parzyszek z bramką w Lidze Konferencji.

3

Leo Bengtsson!
Lech Poznań 4-1!

2

Czerwona kartka dla piłkarza Hamrun!
Jagiellonia pół godziny zagra jednego więcej.

Lech Poznań traci bramkę, oby tylko nie dostawili jakiegoś cyrku w tej drugiej połowie.

2

Jesus Imaz!
Jagiellonia Białystok 1-0!

Sędzia nie może nie uznać.

2

Wieczysta prowadzi z Wisłą Kraków!

0

Afimico Pululu z minimalnym spalonym i bramka nieuznana.

Ale pech Jagiellonii Białystok.

1

Angel Rodado strzelił bramkę Wieczystej ale niestety spalony.

Wisła Kraków już odpływała, a tutaj sędzia to wszystko zatrzymał.

1

@blakkudium Tak, ja także liczę na TOP 8 minimum. Oczywiście ciężko tutaj wymagać samych zwycięstw ale skoro tak łatwo radzą sobie z Rapidem, moim zdaniem rywalem numer 3 w skali trudności to najtrudniejszego to oczekiwania będą duże.

3

@kubix05 Jagiellonia póki co zawodzi ale sędziowie dołożyli swoje 3 grosze. Jaga powinna mieć 1-0.

4

@Messi1992 Tej Lokomotywy niż nikt nie zatrzyma. Lech Poznań po Ligę Konferencji!

3

Lech Poznań 3-0!
Bramka do szatni!

1

@blakkudium Tak, tutaj spokojnie 4-0 lub nawet 5-0 mogło być.
Mam nadzieję że Lech strzeli szybko po przerwie trzecią żeby przypadkiem nagle jakiś problemów nie było.

2

@ViscaelBarca2007 Też tak myślę ale zawsze to uwielbiam.

4

Jesus Imaz!
Jagiellonia Białystok 1-0!

Niestety nie ma gola. Sędzia anulował.

4

@ViscaelBarca2007 Jest pierwszy pan maruda. Czekamy na więcej.

2

Teraz słupek Mikaela Ishaka. Szkoda bo Lech mega naładowany, można tutaj ich nie tylko ograć ale i zgnieść.

2

Mikael Ishak nie strzela karnego!
Szkoda, wynik byłby już totalnie świetny.

1

Rzut karny dla Realu... znaczy Lecha Poznań!

2

@Bernard777 Tamtych lat nie mogę pamiętać więc też się nie wypowiadam. Być może wtedy to nie był nieoczywisty zwycięzca.

A co do PSG i tego co napisałeś. Być może nikt ich nie typował tym bardziej po tak słabej fazie ligowej ale po tym jakich mają piłkarzy i ile wydają należało się kiedyś spodziewać ich triumfu w LM. Na pewno nie nazwałbym ich kimś nieoczywistym.
A poza tym pokonałeś ich finał 2020 kiedy to przegrali z Bayernem.

2

@Kgorecki2500 Bo tak naprawdę to ja ustaliłem z Lechem i Rapidem kiedy i kto strzeli bramkę dlatego wiem wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?