Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Moim zdaniem PSG tego meczu nie wygra, a bardzo możliwe, że Barca to weźmie. Oczywiście żaden ze mnie ekspert ale tak to widzę. Ogólnie stawiam (nie na kuponie) na zwycięstwo Barcy.
0
@Aragorn33 Szczerze mówiąc byłby idiotą gdyby nie byli gotowi do gry i ryzykował ich zdrowiem w meczu, który tak naprawdę o niczym nie decyduje, a doświadczenie z poprzedniego sezonu pokazuje, że można nie grać nic do grudnia/stycznia, być o włos od odpadnięcia ale ostatecznie wygrać całe rozgrywki.
Nie uważam, że Luis Enrique jest idiotą więc uważam, że ściema z tymi niedokończonymi treningami.
1
@blakkudium W sumie to nie wiem ale z tego co pamiętam to miał być gotowy po meczach reprezentacji.
0
@Pnog37 Akurat Ansu Fati mógłby dzisiaj postrzelać. Mogą przegrać byleby Ansu Fati coś strzelił. Liczę na jego odbudowę.
1
@escarabajo Zostało powołać go do reprezentacji i wręczyć bluzę numer 1.
1
@blakkudium Przecież Raphinha ma kontuzję to w jakim szoku jesteś?
3
Royale Union 0-4 Newcastle po 83 minutach. No może się pospieszyłem ale nie wierzę, że Anglicy tego nie wygrają.
@A4ron Jaki tam scenariusz miał być w tym meczu? Możesz przypomnieć?
A i przy okazji podaj typy na następne mecze. Bardzo chciałbym po dzisiejszym wieczorze być bogaty.
4
Senny Mayulu i Ibrahim Mbaye - roczniki 2006 i 2008.
PSG wychodzi w ataku z dwoma młodymi, którzy jeszcze nie mają aż tak dużego doświadczenia, ciekawe jak to będzie wyglądać na tle Barcelony.
4
@adamek20151 Wyzywałeś Real i ban niesłuszny?
To się zgadzam, niesłuszny. Skandal.
1
@MirusAmisz Sam od wczoraj pisze same głupoty i nie widzi problemu ale do kogoś się przywala. Cóż, zdarzają się i takie wynalazki.
3
@Martwy @MirusAmisz On wczoraj spłakał się o statystykę hat tricków i tylko dlatego że to Kylian Mbappe go strzelił. Niezły wynalazek się nam trafił.
2
@AssisMoreira Nie chce tutaj mówić o wysokości kar ale tak, należy do tego podejść właśnie w ten sposób. Tylko tak można zrobić porządek z brudasami. Żadne kaucje tego nie zmienią, a nawet jeśli jakimś cudem zmienią to zamiast butelki wyrzucą co innego - serio jest jakaś różnica pomiędzy butelką, a np. puszką po konserwie? Nie ma. Śmieć to śmieć.
2
@mordini123 Ciekawy system. Oczywiście trochę mało możliwe przy tym jest żeby słabsi zaszli trochę dalej niż mogą ale przynajmniej zespoły grające na kilku frontach mają trochę "odpoczynku". W sumie dla zespołów z niższych lig to chyba dobrze zagrać z Barcą czy Realem nawet jeśli wysoko przegrywają.
9
@A4ron Nie uważam mistrzów Belgii za słabych ale pisanie, że zespół z Anglii jest bez szans to trochę xd.
2
@mordini123 Zdecydowanie. Chociaż od 1/8, a najlepiej od 1/4 no ale przynajmniej słabsi będą mieli więcej do powiedzenia. Mimo wszystko najbardziej szkoda właśnie takich jak Legia czy Raków bo grają w Lidze Konferencji, a tutaj wpada im jeszcze ciężki mecz w PP, odpuścić szkoda bo jednak zwycięzca PP ma zagwarantowane miejsce w eliminacjach LE, a nawet jeśli odpuszczą to nie ma pewności czy uda się zakwalifikować do Europy z ligi choć w tym sezonie jedno miejsce więcej.
8
@Kgorecki2500 Zawsze mi się śmiać chce jak ktoś myśli że prawdziwy brudas i flejtuch przejmie się lasem czy ulicą.
Przecież normami ludzie nie śmiecili kiedy nie było kaucji i nie będą śmiecić kiedy będzie, a brudasowi wszystko jedno i dalej będzie wywalał śmieci gdzie popadnie bez względu czy to będzie butelka, folia, papierek po cukierku czy torba z McDonald's.
Jestem zdziwiony, że ktokolwiek myśli że to coś pomoże.
2
@mordini123 Wydaje się, że Legia z Pogonią czyli ubiegłoroczni (w sumie to ubiegłosezonowi) finaliści i Raków z Cracovią to będą takie najciekawsze mecze aczkolwiek ja oczywiście szykuję się na derby Krakowa.
Lech i Jagiellonia trafiły trochę łatwiej, a to na tyle ważne, że to jednak zespoły grające w Lidze Konferencji więc ten Puchar Polski za bardzo im nie pasuje dlatego ważne jest mieć łatwiejszych rywali na tym etapie aczkolwiek Miedź na pewno stać na dużo więcej niż Gryf Słupsk i wcale spacerek to nie będzie dla Jagiellonii.
2
@A4ron Myślałem, że Wisła Kraków z Cracovią, a tu "tylko" z Hutnikiem.
1
@mordini123 Tak wiem, że na emeryturze ale gdyby chcieli to mogliby zrobić taką walkę tylko właśnie, byłaby ona bez sensu.
0
@mordini123 No niestety. Teraz już po wszystkim i nawet gdyby chcieli ją zorganizować to byłoby to bez sensu. Moim zdaniem dwóch największych, to byłoby totalne show.
0
@LukaszFan Obawiam się, że wraz ze zwiększeniem turnieju MŚ poziom trochę spadnie, a przynajmniej w fazie grupowej. Niestety będzie więcej średnich drużyn - oczywiście nie oznacza to od razu nudy ale moim zdaniem 32 zespoły to była sama elita, a teraz przy 48 po prostu siłą rzeczy musi trafić się ktoś słabszy, będzie więcej słabszych meczów i sam poziom będzie niższy. No ale to moje zdanie, jak będzie to zobaczymy.
1
@Pawlak1992 Chyba jednak MŚ w piłce nożnej, a to dlatego że to dyscyplina która jest po prostu TOP 1.
Jeśli mówimy o Igrzyskach Olimpijskich to jest tam dużo dyscyplin, a przecież nie wszystko człowieka interesuje.
Mimo wszystko trudne się wylosowało - gdyby były to imprezy w jednym terminie to byłby problem ale że są w różnych to po prostu wszystko ma swój czas i swoje zainteresowanie dlatego obecnie najbardziej czekam na zimowe Igrzyska Olimpijskie, które już w lutym ale to nie oznacza, że na MŚ w piłce nożnej czekam z mniejszym zainteresowaniem, po prostu mam zakodowane w głowie, że to dopiero czerwiec/lipiec więc nie ma sensu aż tak daleko wychodzić w przyszłość.
0
@Pawlak1992 80 mln euro? Zakładając, że dotrwa w takiej formie do końca sezonu, patrząc na jego wiek to 100 mln to będzie prawdziwą promocja ale jeśli taki Hugo Ekitike idzie za blisko stówkę to ja nie wiem, że 150 mln nie będzie mało.
4
@Symson Ja kiedyś zbierałem ale odkąd wprowadzili te bezsensowne nakrętki z którymi trzeba się siłować by je wyrwać to przestałem. Dramat co wymyślają, a pomyśleć że są ludzie którzy popierają te głupoty pisząc jakie to dobre nie dając żadnych argumentów za. Niesamowite jak politycy weszli w ich głowy i przestali samodzielnie myśleć.
3
@Pawlak1992 Od wrestlingu, a dokładniej TNA, a Sting to był i w sumie do dzisiaj jest ulubionym wrestlerem. Zawsze żałowałem, że nie stoczył walki z Undertakerem.
0
@Comentateiro Widzę, że po pierwsze nie masz pojęcia co znaczy słowo lider, a po drugie jak zwykle pan wszechwiedzący "ty nie masz pojęcia o czym pisze" się wywyższa bo tylko jego zdanie jest słuszne.
Mylisz się i to bardzo. Gdyby nie można było mówić, że ktoś jest jest liderem w czymś, że prowadzi to by nie było sensu rozmawiać cały rok tylko czekać do maja.
Zanim zaczniesz pisać, że komukolwiek umniejszam to spójrz w lustro i pomyśl komu ty umniejszasz bo nie jesteś panem wszechwiedzącym i w wielu tematach po prostu nie masz racji.
Tutaj także nie masz. Przecież ja ani nikt inny nie napisał, że ZP należy się Mbappe czy Kane'owi tylko, że są w tym momencie być może najlepszymi piłkarzami, a więc siłą rzeczy dla zabawy, dla rozmowy, wymiany zdań czy argumentów w takim rankingu live Złotej Piłki mogą prowadzić.
Oczywiście, że to nic nie znaczy w chwili obecnej bo we wrześniu nic nie można wygrać ale nie rozumiem tego wyśmiewania, że ktoś sobie rozmawia. Znów się masz za lepszego, a wcale nim nie jesteś.
Tak samo jak Barca teraz prowadzi w tabeli La Liga. Nikogo to nie obchodzi? To poczytaj sobie komentarze po meczu z Sociedad. Praktycznie każdy cieszył się z fotelu lidera, nie chciałeś tego widzieć czy narracja się nie zgadza?
Oczywiście do błędu się nie przyznasz bo gdzie by wielmożny pan przyznał się do błędu (podobnie było z KMŚ i po tym jak zobaczyłeś statystyki porównujące Dembele z Raphinhą - twierdziłeś , że Dembele miał je lepsze, po czym ktoś wstawił porównanie, zobaczyłeś i udałeś, że temat skończony) bo to on ma tylko rację.
7
@Klejnot_Nilu Nie, nie mam. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Nie mieszkam w mieście ani na obrzeżach więc nie mam sklepu za oknem.
Ja wiem, że miastowym to się wydaje, że wszyscy mają tak jak oni ale nie, nie mają. Wiele osób mieszka na wsi gdzie do miasta jest te 7-15 km. Dla ciebie może to jest niemożliwe ale to znaczy, że jeszcze mało widziałeś.
Inną sprawą jest to, że mam gdzie trzymać butelki co pisałem w innym komentarzu ale jak pisałem jest to pewne utrudnienie i po prostu będę zajmował miejsce śmieciami zamiast spożytkować je dużo lepiej.
Do tego płacę za śmieci - nie mało więc jeśli nie będę wyrzucał butelek to automatycznie tych śmieci robi się o połowę (albo więcej) mniej, a więc chyba jasną sprawą jest to, że chciałbym obniżki płatności za śmieci, prawda?
A jeśli nie to chciałbym dalej wyrzucać butelki do śmieci i płacić za coś co robią firmy wywożące śmieci ale tym samym nie chcę płacić za butelki w sklepie bo wtedy płaciłbym dwa razy za to samo - czy jesteś wstanie to zrozumieć?
Czy jesteś wstanie zrozumieć, że nie podoba mi się płacić dwa razy za to samo i jeszcze przy tym mieć zawalony garaż butelkami? Mało tego, jeszcze będę miał w pewnym sensie kłopot żeby te butelki zbierać, nie niszczyć ich i wozić ze sobą żeby je oddać.
No wybacz ale moim zdaniem to jest po prostu kolejny głupi pomysł nie mający nic wspólnego z poprawieniem życia i mało tego, robią z nas idiotów każąc płacić dwa razy za to samo. Nie uważasz, że tak jest?
Ja wiem, że są po prostu tacy ludzie, którzy poprą każdy pomysł swoich ulubionych polityków ale są pewne granice i mimo tego że nie jest to rzecz przez którą zawali się świat to serio jest ona zbędna.
Mam nadzieję że zrozumiesz i zaczniesz szanować pieniądze innych bo na polityków w tym kraju nie ma co liczyć. Oni zrobią wszystko aby płacić podatek od podatku który już zapłaciliśmy.
0
@gaucho104 U mnie jeszcze była taka sytuacja, że nie chcą zabierać śmieci bo jest ich za dużo (no niestety, nie da się żeby śmieci zawsze było tak samo, raz jest więcej, raz mniej) i mimo że nie mówili wprost to wiem o co im chodziło. Dać w łapę to nie będą marudzić.
0
@Comentateiro Niestety brednie to większość twoich wpisów - szczególnie te o Złotej Piłce, KMŚ i polityce.
Nie ma znaczenia jaka jest dyskusja, skoro liczby na jesieni nie mają żadnego znaczenia to po co teraz patrzysz na liczby Wirtza? Teraz Wirtz nie ma liczb, gra mocno średnio, a wystarczy, że na wiosnę zagra świetny finał LM, wcześniej półfinał i powiesz, że był najlepszy w całym sezonie.
Nie wiem o jakiej walce mówisz ale trochę ci współczuję jeśli dla ciebie rozmowa w internecie to walka. Zresztą, gdybyś był choć trochę obiektywny to najpierw zobaczył byś jak ty "walczysz" w tematach politycznych, a dopiero później wypominał to komuś innemu.
2
@FcPortoFan1999 @blakkudium Sami smoczkowie też mówili, że muszą wracać więc po pierwsze wieczorem LM, a po drugie oni do wieczora i tak w Warszawie by nie zostali więc złożyło się na taką trochę niewygodną godzinę.
@JimMorrisonFCB Całkiem nieźle choć zabrakło telemarku na koniec.