0

@derus Dlatego ty teraz dostaniesz uwagę ode mnie, a co do własnego zdania - czy ja zabraniam ci go mieć? Widzę że brak czytania ze zrozumieniem i dopowiadanie sobie. Ok.

3

Najlepsi strzelcy Ligi Mistrzów w tym sezonie (TOP 3) po dniu dzisiejszym:

1. Kylian Mbappe (Francja, Real) - 5 bramek
2. Harry Kane (Anglia, Bayern) - 4
3. Jonathan Burkardt (Niemcy, Eintracht) - 3

@derus

2

@A4ron Atletico jeszcze wtedy było frajerami. Od meczu z Realem złapali jakiegoś niewiarygodnego kopa. Dobrze, że teraz nie mają meczu z Barcą.

0

@LambiPL Jemu to możesz tłumaczyć.
To już lepiej idź porozmawiaj ze ścianą. Lepszy efekt.

0

@derus Najlepsze jest to, że doczepiłeś się do komentarza zupełnie kogoś innego, a na końcu uczepiłeś się mnie choć nie tylko ja zwróciłem ci uwagę. Oczywiście nie mam pretensji, tak bywa w życiu.

2

@Kgorecki2500 Bodo - Tottenham mi wchodzi. Zostaje gol Liverpoolu (tak to strzelają w doliczonych) i Ajaxu gdzie nie wierzę już w nich.

2

@Barceloniarz987 @derus Masz okazję, atakuj teraz!

0

@Pedri16Future Czemu? Było, że dwie.

1

@Kgorecki2500 Mi tam ich bramki nie potrzebne. Bardziej rożne ale to w meczu więc nie ważne kto, ważne by były rzuty rożne.

0

@derus Przestań się ośmieszać dzieciaku. Może jeszcze o rodzicach wspomnij, co?

1

Antoine Griezmanna z dubletem. Dogonił w bramkach w LM Didiera Drogbę i Harry'ego Kane'a. Cała trójka ma po 44 bramki.

3

@Gibbon_FCB Jeszcze się modlę o to żeby nie stracić choć będzie ciężko.

@Kgorecki2500 Inter - Slavia właśnie mi wchodzi. 2,5 bramki. Ajax jest w najgorszej sytuacji choć Liverpool też bez gola.

1

@Kgorecki2500 Wiedziałem żeby na nich nie stawiać tzn. na ich zwycięstwo bo ten mecz też mam na kuponie ale akurat co innego, gorzej bo też nie wchodzi.

2

Eintracht z bramką, a więc ten mecz można odhaczyć. Gorzej bo Ajax raczej nie strzeli, a inne mecze jeszcze są.

U ciebie jeszcze dramat z Tottenhamem.

@Kgorecki2500

0

@derus "Ból dupy to możesz mieć po przebudzeniu."

Widzę że kolega doświadczony.
Dzieciak już się grzeje.

0

Estevao melduje się na boisku!
Liczę na pierwszą oficjalną bramkę w barwach Chelsea.

0

@derus Haha, nawet o rodzicach już pisze (zacznij jeszcze wyzywać). Ogarnij się dzieciaku.

Teraz będę cię oznaczał jeśli będę pisał o Kylianowi Mbappe. Piękny ból.

0

@Danny Gaucho A który w Lidze Mistrzów?

0

@derus Jaki potężny ból. Haha.

0

@derus Tym wpisem tylko potwierdziłeś swój wielki ból dupy o hat tricka Kyliana Mbappe. Cały czas piecze? Posmaruj.

0

@Walpiano Tak, oczywiście Harry Kane ma dużo mniej meczów i gdyby nie tyle lat siedzenia w Tottenhamie to dziś zapewne byłby gdzieś w okolicach setki albo przynajmniej z szansami na setkę ale wynik Griezmanna również świetny. Nigdy nie był typową dziewiątką, a tu jeszcze jedną bramką i zrówna się z Didierem Drogbą. Oczywiście meczów więcej ale samo to, że jest obok takich nazwisk pokazuje, że dorobek bramkowy ma bardzo dobry.

1

@Walpiano Zapewne chodzi o ich rywali, a nie o to że nie ma mocnych drużyn.

3

Antoine Griezmanna z 43 bramką w Lidze Mistrzów.
Atletico po tym nokaucie na Realu Madryt nauczyło się grać. Ciekawe na jak długo.

1

Nowy sezon, stara Valencia. Najpierw w samej końcówce tracą zwycięstwo z Espanyolem, a teraz prowadzili 1-0, mieli karnego, którego nie wykorzystali i ostatecznie przegrywają (w sensie, że w meczu bo jeszcze sędzia nie skończył) po bramkach w 85 i 86 minucie.

Fotel lidera frajerów dla Valencii.

0

@barcelonaLM Dlaczego mniejsze zło? Mógłbyś to wytłumaczyć?

Przecież wszystko jedno kto będzie królem strzelców LM jeśli całe rozgrywki wygra Barca, a chyba to jest cel główny?

0

@kuz Rok temu też zrobili z Dinamo, a potem nie było nawet w TOP 8 kończąc fazę ligową na 12 miejscu.

0

Kylian Mbappe 5 bramek
Harry Kane 4 bramki

Czy ktoś się jeszcze złapie do tej ucieczki?

1

@derus Jakbyś nie zauważył to wyżej obroniłem także Cristiano Ronaldo, Neymara, Ronaldo Nazario i Zlatan Ibrahimovicia ale ok, myśl sobie co chcesz. Ja tutaj tylko widzę ból u ciebie bo Mbappe strzelił hat tricka to od razu wypominasz porażki. Słabe, bardzo słabe ale rozumiem, że po prostu mocno uciska.

0

@Eklerek Potrafią czy nie - lepiej mieć szansę niż jej nie mieć, a poza tym chciałoby się żeby w ramach meczu LM do Polski przyjeżdżali najwięksi.

1

@derus Widzę, że kolega z dużym problemem i najprawdopodobniej wielkim bólem z każdą kolejną bramką Kyliana Mbappe.

Mimo wszystko cię rozumiem aczkolwiek nie wiem co tam dzisiaj w nocy będzie się i ciebie działo po tym hat tricku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?