6

Mikael Ishak!
Lech Poznań 2-0!

3

Poza meczami polskich drużyn w Lidze Konferencji, dzisiaj w Lublinie na Motor Lublin Arena gra Dynamo Kijów z Crystal Palace. Mecz trwa.

4

Luis Palma!
Lech Poznań 1-0!

2

@Gibbon_FCB Od wielu lat nie ma nieoczywistego zwycięscy i raczej dalej nie będzie.

Można mówić, że Chelsea w 2021 roku to była taka niespodzianka ale czy można mówić o nieoczywistym zwycięzcy? Nie wiem.

Takim prawdziwym nieoczywistym zwycięzcą w 2004 roku było Porto ale wtedy jednak piłka była bardziej wyrównana. Teraz po prostu nie widzę szans dla drużyny tego poziomu na wygranie LM.

0

Dobrze, że był spalony bo Lech Poznań zacząłby od gola straconego w 30 sekundzie. Weszli w mecz fatalnie.

1

@kubix05 Do dzisiaj jest u mnie w domu. Niezniszczalne.

4

@LeszekFCB Akurat Julian Alvarez w tym sezonie jest w TOP 5 najlepszych napastników. Już pomijam kwestię czy mówimy o typowych 9-tkach czy nie ale w tym momencie Mbappe, Kane, Haaland i Alvarez w piątce - kto piąty? W sumie ciężko powiedzieć, powiedziałbym, że Ferran albo Robert Lewandowski ale pewnie to dlatego że po pierwsze grają w Barcelonie, a po drugie Robert to Polak i mogę być trochę nieobiektywny.

0

@Pedri16Future No, a nie?
MŚ reprezentacji też nie nazywasz rywalizacją najlepszych drużyn bo jest Kenia, Nowa Zelandia czy Honduras, a nie ma np. Włoch czy innej Szwecji lub Norwegii?

0

@blakkudium Także to wyjaśnia wszystko. Już mnie nie dziwią ich absencje bo są usprawiedliwione.

1

@maroon Może rzeczywiście to zdziwienie trochę "dziwne" no ale po prostu jak napisałem wyżej staram się oglądać piłkę nożną by mieć z tego satysfakcję, a poza tym chyba już wyrosłem z tych "wojenek" i mimo że Realowi nie kibicuję i nie zamierzam kibicować to jednak nie wpadam w jakąś złość bo ich zwycięstwach. Czasem nawet ich mecze są ciekawe do oglądania i emocjonujące.

2

@LeszekFCB Wszystkie drużyny grają u siebie. Trudniejsi rywale dopiero przed nimi więc oczekuję dzisiaj czterech zwycięstw aczkolwiek wiem że nie będzie łatwo.

0

@Pedri16Future Przecież najlepsi są w Lidze Mistrzów UEFA więc po co dublować drugi taki sam turniej?

Jeśli są to KMŚ to muszą być zespoły z innych kontynentów. Inaczej cały turniej traci sens bo po co rozgrywać dwie LM w roku?

2

@Mateo99 Powiedz, że w ciąży jesteś. Zadziała na 100%.

3

@Bolton Nikt cię jeszcze nie pobił?To widocznie jeszcze nie piłeś z @Luciano99 , nie wiem czy to nie będzie afera na Orlen.

1

@Bobo25 Nie wiem dlaczego ale we wrześniu i czerwcu był na zgrupowaniu więc to nie jest tak, że nie powołują.

Teraz nie widzę go w kadrze podobnie jak Marcusa Thurama, a jeszcze w tym tygodniu grali w LM więc raczej inne są powody ale jakie to nie wiem.

1

@takisobiektos Jest jeszcze Mateta trochę nieoczekiwanie ale moim zdaniem on razem z Nkunku są przede wszystkim dlatego że kontuzje mają tacy jak Dembele i Doue, a Kolo Muani na razie albo nie gra albo urazy. Do tego brak Marcusa Thurama ale nie wiem dlaczego.

Przy takich absencjach kogoś powołać musieli to padło na Matetę i Nkunku.

2

@spiderman1899 Dlaczego ten Ballantines leży? Chcesz żeby się rozlało?
Postaw go w tej chwili!

0

@maroon Dla mnie sport to po prostu ma być przyjemność, a nie nienawiść do każdego kto tylko powie/zrobi coś złego. Może inaczej to widzimy ale ja nie mam zamiaru brać w tym udziału. Może gdybym mieszkał w Barcelonie to inaczej bym do tego podchodził, nie wiem ale z daleka oglądając mecze w tv na pewno nie będę brał udziału w tych przepychankach.

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Na pewno będę oglądał. Oczywiście będzie problem bo nakłada się to na mecze Jagiellonii i Lecha ale jakoś trzeba będzie sobie poradzić.
Mimo wszystko jestem trochę rozczarowany faktem, że derby Krakowa są w tym samym czasie co mecze naszych drużyn w Lidze Konferencji.

11

Liga Mistrzów ligą mistrzów ale dzisiaj wracają najpotężniejsze rozgrywki na świecie - Liga Konferencji Europy 2025/2026!

18.45 Jagiellonia Białystok - Hamrun (Polsat Sport 2)
18.45 Lech Poznań - Rapid Wiedeń (Polsat Sport 1)
21.00 Legia Warszawa - Samsunspor (Polsat Sport 1)
21.00 Raków Częstochowa - Craiova (Polsat Sport 2)

Jakby komuś było mało wielkiej piłki to o godzinie 19.00 mecz na szczycie w Betclic pierwszej lidze, derby Krakowa - wicelider Wieczysta Kraków podejmuje "u siebie" na stadionie miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20 lidera Wisłę Kraków.
Transmisja w TVP Sport.

@michal26 @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz @Sulimo @Luciano99

2

Komentarz usunięty

2

@AlexDark00 No właśnie, widzisz. Nawet napisałem ci które bramki możesz obejrzeć, a ty i tak twierdzisz, że Robert Lewandowski Realowi czy Wolfsburgowi strzelał z karnych (a tam jeśli dobrze pamiętam tylko jednego karnego miał z Realem w LM). To już nawet nie jest hipokryzja tylko jawne przyznanie się do bycia hejterem. Pisałem ci, że możesz nie lubić Lewandowskiego ani mu kibicować ale co stoi na przeszkodzie przyznać, że miał wiele pięknych bramek? To nie jest przyznanie, że jest lepszy od Suareza - twoje zdanie może być takie, że Luis jest wyżej ale to dalej nie zmienia, że ty masz jakiś ból dupy o Roberta i duma nie pozwoli ci przyznać jakie miał wyczyny i piękne bramki, a nie pozwoli ci bo Robert Lewandowski w każdej statystyce bije Luisa Suareza i po prostu nie chcesz dopuścić tego do swojej świadomości choć to doskonale wiesz.

"Suarez co sezon miał mnóstwo pięknych bramek."

Dokładnie, szczególnie w LM w sezonach 17/18 i 18/19. Które bramki z tych sezonów najbardziej ci się podobały? Ja nie mogę się zdecydować bo tyle ich było że ciężko wybrać.

2

@CLS63AMG Przede wszystkim Erling Haaland strzelił 41 goli w 39 meczach w starym formacie, ani Cristiano Ronaldo, ani Leo Messi tego nie zrobili tak szybko więc akurat tutaj format turnieju nie jest aż tak istotny.

Oczywiście zgadzam się, że w przyszłości może być istotny i zapewne będzie ale na ten moment nie jest dlatego nie rozumiem dlaczego chcesz oddzielać kreską wyczyny CR i Leo skoro na podobnym etapie w starym formacie Erling Haaland po prostu miał liczby dużo lepsze, a poza tym LM zmienia się od lat i nigdy nie będzie takiego samego formatu za zawsze.

Jak wspomniał @mekston , zobacz na liczby Gerda Muellera czy Van Nisterlooy'a, czy ich ktoś oddzielał kreską? No jednak spotkań mieli mniej, no może Holender nie (w tym sensie, że format był ten sam lub podobny) ale Niemiec już tak.

2

@JanuszKorwinMikke Szkoda, że wtedy Hiszpania z Luisem Enrique nie została mistrzem Europy.
Spotkałem się że zdaniem, że skoro nie wygrali to nie byli lepsi ale moim zdaniem wtedy byli lepsi, dużo lepsi od Włochów, niestety w piłce nożnej nie zawsze wygrywa lepszy.

4

@CLS63AMG Przede wszystkim trzeba zauważyć, że Erling Haaland ma średnią minimalnie ponad gol na mecz więc to też nie jest tak, że on zyskuje na większej liczbie meczów bo po prostu w starym formacie także robił średnio gol na mecz.

Akurat jego wyczyny są godne podziwu bez względu na format bo sprawdził się w poprzednim nawet grając w takim Salzburgu.

1

@RoberDzik Erling Haaland już w Salzburgu nastrzelał sporo bramek. W BVB jeszcze więcej, a to jednak nie były kluby z samego TOP-u więc tym większe wrażenie robi jego statystyka.
Oczywiście, że teraz nie przejdzie do żadnego słabszego klubu więc jeśli tylko zdrowie dopisze to spokojnie może myśleć o rekordzie Cristiano Ronaldo ale na ten moment to jednak jest odległy cel i musi się zgrać bardzo dużo różnych elementów żeby to zrobić, nie ma co się na tym skupiać.

2

Komentarz usunięty

0

@maroon Szczerze? Nie zajmuje się tym. Nie wiem kto co robi wobec Barcy, gdybym miał to wszystko analizować to straciłbym całe dnie na to. Nie obchodzi mnie to. Mnie interesuje tylko sport.

0

@maroon Gdyby tak do tego podchodzić to większość klubów powinno być znienawidzonych. No trudno, ja nie mam zamiaru "walczyć", kto chce to niech walczy i nienawidzi PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?