0

@spiderman1899 Mi już niestety nic nie pomagało, a jednak ciężko kiedy jest się chorym. Tydzień, góra z kawałkiem o będzie ok.

0

@MsBarca To oznacza wyrównaną ligę. Z jednej strony dobrze bo masz duże emocje - popatrz na Francję czy Niemcy, ligi dużo mniejsze od naszej, a mistrz kraju już znany od miesiąca.
Pod tym względem to Ekstraklasa > Ligę 1, Bundesliga bo tam żadnych emocji związanych z walką o ligowy tytuł.

Z drugiej strony dobrze mieć z 4-5 drużyny, które zapewnią wyższy poziom całej ligi ale i liga nie przestanie być ciekawa.
Lech, Legia, Jagiellonia i Raków obrali taki cel - póki co nie jest łatwo pogodzić grę na kilku frontach ale zobaczymy jakie będą tego efekty za rok, dwa czy trzy.

1

@spiderman1899 W sumie to przeziębiony i to mocno jestem. Niestety zostałem "zmuszony" żeby brać leki, a wolę nie mieszać.

0

@Lucyffffer1922 Odśpiewali hymn Polski? Odśpiewali. 0,500 pkt do rankingu się należy.

9

@buglikos Ja nie ale być może dlatego że nie byłem jeszcze nigdy w Barcelonie. Nie mam pewności czy to główny powód ale tak obstawiam.

1

@spiderman1899 W środku nocy? Nie żebym miał z tym problem ale szkoda, że ja nie mogłem sobie na to pozwolić.

0

@BoixosNois1899 Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz - Legia grała u siebie. Wyjazdy zawsze są trudniejsze, przynajmniej w teorii i jeśli u siebie oddaje się punkty walkowerem to niestety, nie zasłużyli na nic innego tylko krytykę.

Akurat ja mimo iż nie jestem zadeklarowanym kibicem Legii bardzo kibicowałem im w poprzednim sezonie bo w LK robili świetną robotę, a w lidze szło im ciężko. Jednak szkoda mi było żeby taki zespół nie zagrał w pucharach bo to jest pewna gwarancja punktów - niestety wczoraj mnie jako kibica zlekceważyli więc nie zamierzam klepać ich po plecach. Zasłużyli na krytykę i nie ma co się dziwić.

0

@LeszekFCB Co z tego, że zdobyła najwięcej punktów? Myślisz że jeśli na koniec sezonu braknie 0,250 pkt do 10 miejsca i pewnego slotu w LM, a MP zostanie Legia to dostaną to miejsca za free bo nabili najwięcej punktów? Aha xd

Tak, a wiesz dlaczego? Po pokazali by że im zależy, a tak olali nas kibiców. Ciebie też ale po prostu nie potrafisz się przyznać.
Ja zawsze mówię, że przegrać
Najbardziej olani zostali kibice Legii, poszli na stadion kibicować, a dostali gówno haha.
Nie należy wieszać psów na danym zespole ale jeśli dany zespół pokazuje, że im nie zależy i że lekceważą rywali i kibiców to sorry bardzo mi ale ty możesz być dumny ze swojego zespołu - mam nadzieję że dostaną od Górnika i znów będziesz dumny.

0

@LeszekFCB Nie byłby taki pewny. Skoro Legia odpuściła LK to tym bardziej mogą odpuścić PP.

0

@fart I brawo za to ale myślisz że to już koniec? Ograli Chelsea i już mogą lekceważyć rywali i kibiców?

Tamto zwycięstwo z Chelsea będzie nic nie warte (w każdym razie bardzo niewiele warte) jeśli nie uda się zrobić 10 miejsca w rankingu i uzyskać miejsce w LM dla MP. Legia tego jeszcze nie rozumie ale mam nadzieję że ktoś im to wytłumaczy, że tych głupio straconych punktów może zabraknąć na koniec sezonu i sami mogą być stratni bo eliminacjach pewnie nie przejdą, a tak nawet za rok mogliby już grać o MP dające grę bezpośrednio w LM.

2

@A4ron Grecja wczoraj nie zdobyła żadnych punktów i gdyby Legia nie odstawiła cyrku to przy zwycięstwie, Greków mielibyśmy na widelcu.
Norwegów mogliśmy już wyprzedzić po choćby remisie Legii.

Najtrudniej dogonić Czechów bo tam jest lekko ponad 4 pkt straty ale gdyby Legia nie zlekceważyła i podeszła do tematu poważnie to dziś strata byłaby już "tylko" lekko ponad 3,5 pkt (bo zwycięstwo z Turkami byłoby mega możliwe), a to jest bardzo ważne bo 10 miejsce daje grę MP bezpośrednio w Lidze Mistrzów. Jak widać, Legii na tym nie zależy, wolą zagrać w eliminacjach i znów się skompromitować.

Pisałem przed sezonem, że dogonienie Czechów będzie bardzo trudne ale przy odrobinie szczęścia i grania na 100% możliwe. Niestety nie wszyscy podeszli do tematu poważnie i zamiast odrobić tylko wczoraj 1,2 pkt to odrabiamy 0,7.

No cóż, brawo dla Lecha, Jagiellonii i Rakowa bo pokazali, że im zależy. Że reprezentują Polskę w Europie.

Legia za to odśpiewała hymn Polski i myślą że to wystarczy - nawet wczoraj byli tutaj tacy co popierali to, dramat. Zamiast hymnu bo obcokrajowcy i tak mają go gdzieś to podejść do sprawy poważnie, a w kolejnym sezonie można by było grać w lidze o MP bo mistrz miałby pewne miejsce w fazie ligowej LM i wtedy odśpiewać hymn Polski w Lidze Mistrzów.

W tym sezonie jest do ugrania bardzo dużo w rankingu UEFA ale żeby ugrać miejsce w LM trzeba zagrać na 100% w LK i ja wiem, że nie zawsze się wygrywa, nawet ze słabszym można przegrać i nie jest to powód do wyśmiewania danego klubu ale nie w sytuacji Legii, która odpuściła mecz, odpuściła punkty i odpuściła szanse gonienia Czechów. Legia po prostu zlekceważyła nas kibiców więc niestety, ciężko mi ich usprawiedliwiać jak to robią co niektórzy.
Najbardziej szkoda tych, którzy poszli dla nich ma trybuny, poszli kibicować, a dostali gówno w zamian. Brawo Legia, róbcie tak dalej, a ilość anty kibiców będzie tylko rosła.

0

@mordini123 Niby tak ale jednak Legia grała u siebie, a w tej sytuacji po prostu nie powinni odpuścić meczu.
Poza tym w poprzednim sezonie zabrakło bodajże jednego zwycięstwa z małym hakiem by skończyć sezon na 14 miejscu w rankingu, teraz żeby się nie okazało, że na koniec sezonu zabraknie właśnie tej jednej wygranej lub jednego remisu.

Mimo wszystko historyczna kolejka, a mogłaby być jeszcze bardziej historyczna. 4 zwycięstwa to byłoby coś świetnego.

0

@LeszekFCB Ja zawsze każdemu kibicuję w europejskich pucharach bez względu na skład ale wybacz, nie będę im kibicował w meczu z Górnikiem (chyba mogę?) za zlekceważenie dzisiejszego meczu.

A co do tego, że Legia wrogiem - serio, że ktoś to weźmie na poważnie to dramat.

@fart Mam nadzieję, że teraz zrozumiesz - nie chodzi o porażkę tylko o zlekceważenie tego meczu, odpuszczenie i olanie.

1

@mordini123 Szkoda, że Legia zlekceważyła bo 2 kolejka będzie trudniejsza.

Same wyjazdy - Jaga do Francji na mecz ze Strasbourgiem, Raków do Czech na mecz z Sigmą, a Legia do Krakowa na mecz z Szachtarem (3 dni później mają Lecha w lidze).
Tylko Lech będzie miał rywala z niższej półki.

1

@fart Zgadzam się, że nie zawsze się wygrywa ale Legia dzisiaj oddała walkowerem ten mecz, a piszesz tak bo jesteś kibicem Legii i to Legia dała dupy jako jedyna. Niestety, jako kibic Legii byłbym mega zły na nich tym bardziej gdybym poszedł na stadion.

Poza tym mecz u siebie - takie trzeba wygrywać bo wyjazdy będą trudniejsze.

PS I żeby nie było - ja nie życzę Legii porażki w niedzielę bo ich nie lubię, życzę im porażki bo po prostu nie zawsze się wygrywa.

2

@blakkudium Już byśmy byli przed Norwegią i tuż za Grecją ale Legia postanowiła grać z rywalami.

3

@LeszekFCB Tutaj ludzie uważają, że śpiewanie hymnu kraju w meczu klubowym jest ok i myślą, że Rajović, Elitim czy inny Biczaczkjan biorą to sobie do serca (xd) i lepiej grają bo reprezentują Polskę w Europie to sam wiesz.

1

@Kgorecki2500 Ja dziś bez kuponu. Nie miałem weny na kupon, a za "dużo" polskich drużyn grało i nie poszedłbym rozumem, a sercem dlatego odpuściłem.

6

Życzę porażki Legii z Górnikiem Zabrze w niedzielę.
Mam nadzieję, że Lech, Jagiellonia i Raków wygrają swoje mecze, a Legia dostanie na łeb.

Cała Polska się jednoczy, Legia wrogiem numer 1.

1

@michal26 Mieli szansę odpaść w 4 rundzie, a grali jak o życie, awansowali, a teraz takie cyrk. Dramat.

1

@Ogorinho1974 W fazie ligowej i pucharowej jest razy dwa w porównaniu do tego co jest w eliminacjach.

1

@michal26 No właśnie - skoro kibice mają gdzieś LK bo liczy się tylko Liga to po cholerę poszli na mecz?

Jak zwykle na La Rambli eksperci nie mają racji.

4

Legia frajerstwo totalne dzisiaj. I na boisku i w decyzjach trenera.

W drugiej kolejce mają Szachtar czyli drużynę mocniejszą niż Turcy i mimo że mecz w Krakowie na Wiśle to znów niech wystawią rezerwy bo 3 dni później mecz ligowy z Lechem.

Co oni myśleli, że po ograniu Chelsea są już jak Chelsea i rezerwami przejdą LK?

Niech jeszcze raz hymn Polski zaśpiewają. Może Rajović zrozumie i strzeli bramkę.

1

@mordini123 Dokładnie, już szybciej obstawił bym, że to Lech straci punkty, a tutaj świetna gra j wysokie zwycięstwo.

0

@kuz Odstawili cyrk dzisiaj. Kompromitacja trenera.

@michal26 Najlepiej 3 bo z 2 miejsca są eliminacje LM. Niech dalej grają o LK by potem oszczędzać siły na ligę by grać w LK.

0

Ci o których obawiałem się teoretycznie najmniej dają dupy.

Najprawdopodobniej Legia tego nie wygra, a i o remis będzie już ciężko.

0

Tylko Lech, Jagiellonia i najprawdopodobniej Raków mogą nas godnie reprezentować w europejskich pucharach!

2

Mileta Rajović!
Legia Warszawa 1-1!

Dawać jeszcze jedną.

Nie no spalony tam był. Nie ma gola.

1

@michal26 Ja rozumiem, że liga jest bardzo ważna bo tylko z niej można mieć szansę gry w Lidze Mistrzów, a to przecież jest najważniejszym i największym celem ale mamy 1 kolejkę, mecz u siebie i drużynę z jednak całkiem dobrej ligi.

Gdyby to była 5-6 kolejka, Legia ma pewny awans dalej to ok ale tak? Może być głupia strata punktów u siebie, a potem może zabraknąć czy to do TOP 8 czy nawet do awansu dalej.

Jeśli zabraknie do TOP 8 to trzeba będzie grać w Play Offy i znów będzie ten sam problem co dziś. Dramat ta decyzja moim zdaniem.

1

@escarabajo Brak porażki to za mało. Tutaj trzeba wygrać, a póki co wygląda to na ciężkie zadanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?