Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Mimo wszystko wolałbym żeby MP grał w LM nawet jakby miał dostać od Bayernu z 5-0 czy 7-0.
1
@Eklerek A to mogłyby być leszcze z Polski.
1
Wielki The Specjal One przegrywa z Chelsea!
0
@Danny Gaucho No i po co Kylian Mbappe strzelił tyle tych hat tricków skoro nie wygrał żadnej Ligi Mistrzów?
3
Harry Kane z bramką ale nie z karnego!
1
@Kgorecki2500 Też dałem, że obie strzelą. Jest jeszcze trochę czasu to może Ajax coś włoży.
Może jak Marsylia wbije im kilka bramek to się trochę rozluźnią i Ajax będzie miał łatwiej.
1
@kanver_ Czyli w tej statystyce chodzi o to, że @AlexDark00 stracił argumenty na rzecz Harry'ego Kane'a w porównaniach z Robertem Lewandowskim?
2
@Comentateiro Mam bramkę Harry'ego Kane'a i zwycięstwo Bayernu więc dzisiaj muszą strzelać j wygrywać.
1
@derus No nie grał wtedy jeszcze w reprezentacji więc nie mógł przegrać finału.
Ok, w takim razie po co to wyśmiewanie? Kylian Mbappe jest mistrzem świata, a więc zdobył trofeum którego większość piłkarzy nigdy nie zdobędzie, a w tej grupie są takie nazwiska jak Cristiano Ronaldo czy Neymar. Oni też są do niczego?
1
@mekston To byłoby niesamowite ale niestety nigdy już nie stanie się faktem.
0
@Czajka90 Mimo wszystko dalej nie zmienia to faktu, że mógł i powinien wtedy z tamtą Chelsea wygrać LM. Zawsze czegoś brakowało, a do finału doszli wtedy kiedy go zwolnili.
2
@derus Nie napisałeś ale wiadomo o co ci chodzi w tym wpisie.
Przecież to statystyka hat tricków, a ty się czepiasz wszystkiego dookoła i jeszcze mówisz, że Kylian Mbappe przegrał finał Euro. Kiedy?
0
@mekston Rzeczywiście, Jose Mourinho został zwolniony jakoś na początku sezonu. Dawne czasy i wyleciało z głowy ale tak, to prawda.
3
Za chwilę wielki The Specjal One Jose Mourinho wróci na Stamford Brigde.
Mam nadzieję że przegra ten mecz.
Po tylu latach dalej szkoda tego finału z roku 2008. Mógł wygrać Ligę Mistrzów z Chelsea i to jako pierwszy trener.
1
@mekston Żarty żartami ale szkoda, że Kylian Mbappe wybrał Real Madryt. Siadł by w Barcelonie elegancko.
10
@derus Ronaldo Nazario i Zlatan Ibrahimović nigdy Ligi Mistrzów nie wygrali. Też masz ich za frajerów piłki nożnej?
0
@Sergio_Devils Właśnie. Czyli nie będzie nawet o czym rozmawiać.
Ogólnie mimo wszystko na razie to daleka droga. Liga Mistrzów, a potem Mistrzostwa Świata, to będzie jednak trudne do wygrania.
1
@mekston Dokładnie, bodajże rewanż z Barcą i Lyonem. Tam spokojnie mógłby pokusić się o te 3 bramki także nawet w starym formacie z odrobiną szczęścia ten rekord mógł paść, a teraz wydaje się że powinien, pytanie tylko kiedy.
Nawet jak nie w tym sezonie to jednak wątpię żeby ten rekord Ronaldo przetrwał długie lata.
0
@Sergio_Devils Jak Kylian Mbappe wygra LM i MŚ to o czym ty w ogóle chcesz rozmawiać?
Poza tym już pomijam jaką medialność ma Mbappe, a jaką Raphinha. No i Real będzie to pchał.
1
@mekston Przy obecnym formacie LM to nie tylko ma szanse wyprzedzić Raula ale i pokusić się o rekord jednej edycji Cristiano Ronaldo.
Oczywiście wciąż daleko, nie ma co na razie o tym myśleć ale uważam, że ten rekord 17 bramek w jednej edycji teraz po zmianie formatu nie jest wyśrubowany do granic możliwości. Powiedziałabym, że ktoś taki jak Mbappe, Kane czy Haaland mogą spokojnie do pobic.
2
Hat trick Kyliana Mbappe.
5 bramek w tej edycji Ligi Mistrzów i 60 w karierze.
Francuz chyba ma za cel jeszcze w tym sezonie dogonić i wyprzedzić Raula.
1
@Kgorecki2500 Świetnie. Jedno wchodzi, ciekawe czy warto się cieszyć?
0
@Pablozeusz Jakiej racji? Widzę że masz niezły problem jeśli w takim czymś szukasz i udowadniasz jakąś rację. Dobra, nie odpisuję ci tu więcej bo widzę że potrzebujesz atencji atencjuszu. Mimo wszystko mam niezły ubaw z bólu który masz po naszej ostatniej rozmowie (nawet zapomniałem o czym to było).
0
@Pablozeusz Ja? Odpisałem na publiczny komentarz bez żadnej spiny, a ty ciągniesz temat i się pokazujesz jaki masz ból. Widzę, że lekarza powinieneś odwiedzić.
0
@Pablozeusz Ale masz banię zrytą. Widzę, że boli cię ostatnia nasza rozmowa. Haha.
4
@APTAPT @Barca_bwo @LeszekFCB @spiderman1899 Źle napisałem. Chodziło mi o dublet ale druga nie z karnego, o dziwo.
0
@Pablozeusz W takim razie co tu jeszcze robisz madrycioku?
0
Widzę, że Kylian Mbappe z dubletem i to bez karnego.
Real Madryt bardzo się uzależnia od Francuza. Ciekawe co to będzie jak go zabraknie.
0
@Pablozeusz Nie moja wina żeś betonem.
1
@Kgorecki2500 Oby tylko to nie zawiodło dzisiaj bo ta Atalanta zaczyna denerwować. No ale jeszcze 45 minut, zobaczymy może strzelą.