0

@Eklerek Mimo wszystko wolałbym żeby MP grał w LM nawet jakby miał dostać od Bayernu z 5-0 czy 7-0.

1

@Eklerek A to mogłyby być leszcze z Polski.

1

Wielki The Specjal One przegrywa z Chelsea!

0

@Danny Gaucho No i po co Kylian Mbappe strzelił tyle tych hat tricków skoro nie wygrał żadnej Ligi Mistrzów?

3

Harry Kane z bramką ale nie z karnego!

1

@Kgorecki2500 Też dałem, że obie strzelą. Jest jeszcze trochę czasu to może Ajax coś włoży.

Może jak Marsylia wbije im kilka bramek to się trochę rozluźnią i Ajax będzie miał łatwiej.

1

@kanver_ Czyli w tej statystyce chodzi o to, że @AlexDark00 stracił argumenty na rzecz Harry'ego Kane'a w porównaniach z Robertem Lewandowskim?

2

@Comentateiro Mam bramkę Harry'ego Kane'a i zwycięstwo Bayernu więc dzisiaj muszą strzelać j wygrywać.

1

@derus No nie grał wtedy jeszcze w reprezentacji więc nie mógł przegrać finału.

Ok, w takim razie po co to wyśmiewanie? Kylian Mbappe jest mistrzem świata, a więc zdobył trofeum którego większość piłkarzy nigdy nie zdobędzie, a w tej grupie są takie nazwiska jak Cristiano Ronaldo czy Neymar. Oni też są do niczego?

1

@mekston To byłoby niesamowite ale niestety nigdy już nie stanie się faktem.

0

@Czajka90 Mimo wszystko dalej nie zmienia to faktu, że mógł i powinien wtedy z tamtą Chelsea wygrać LM. Zawsze czegoś brakowało, a do finału doszli wtedy kiedy go zwolnili.

2

@derus Nie napisałeś ale wiadomo o co ci chodzi w tym wpisie.
Przecież to statystyka hat tricków, a ty się czepiasz wszystkiego dookoła i jeszcze mówisz, że Kylian Mbappe przegrał finał Euro. Kiedy?

0

@mekston Rzeczywiście, Jose Mourinho został zwolniony jakoś na początku sezonu. Dawne czasy i wyleciało z głowy ale tak, to prawda.

3

Za chwilę wielki The Specjal One Jose Mourinho wróci na Stamford Brigde.

Mam nadzieję że przegra ten mecz.
Po tylu latach dalej szkoda tego finału z roku 2008. Mógł wygrać Ligę Mistrzów z Chelsea i to jako pierwszy trener.

1

@mekston Żarty żartami ale szkoda, że Kylian Mbappe wybrał Real Madryt. Siadł by w Barcelonie elegancko.

10

@derus Ronaldo Nazario i Zlatan Ibrahimović nigdy Ligi Mistrzów nie wygrali. Też masz ich za frajerów piłki nożnej?

0

@Sergio_Devils Właśnie. Czyli nie będzie nawet o czym rozmawiać.

Ogólnie mimo wszystko na razie to daleka droga. Liga Mistrzów, a potem Mistrzostwa Świata, to będzie jednak trudne do wygrania.

1

@mekston Dokładnie, bodajże rewanż z Barcą i Lyonem. Tam spokojnie mógłby pokusić się o te 3 bramki także nawet w starym formacie z odrobiną szczęścia ten rekord mógł paść, a teraz wydaje się że powinien, pytanie tylko kiedy.
Nawet jak nie w tym sezonie to jednak wątpię żeby ten rekord Ronaldo przetrwał długie lata.

0

@Sergio_Devils Jak Kylian Mbappe wygra LM i MŚ to o czym ty w ogóle chcesz rozmawiać?

Poza tym już pomijam jaką medialność ma Mbappe, a jaką Raphinha. No i Real będzie to pchał.

1

@mekston Przy obecnym formacie LM to nie tylko ma szanse wyprzedzić Raula ale i pokusić się o rekord jednej edycji Cristiano Ronaldo.
Oczywiście wciąż daleko, nie ma co na razie o tym myśleć ale uważam, że ten rekord 17 bramek w jednej edycji teraz po zmianie formatu nie jest wyśrubowany do granic możliwości. Powiedziałabym, że ktoś taki jak Mbappe, Kane czy Haaland mogą spokojnie do pobic.

2

Hat trick Kyliana Mbappe.

5 bramek w tej edycji Ligi Mistrzów i 60 w karierze.
Francuz chyba ma za cel jeszcze w tym sezonie dogonić i wyprzedzić Raula.

1

@Kgorecki2500 Świetnie. Jedno wchodzi, ciekawe czy warto się cieszyć?

0

@Pablozeusz Jakiej racji? Widzę że masz niezły problem jeśli w takim czymś szukasz i udowadniasz jakąś rację. Dobra, nie odpisuję ci tu więcej bo widzę że potrzebujesz atencji atencjuszu. Mimo wszystko mam niezły ubaw z bólu który masz po naszej ostatniej rozmowie (nawet zapomniałem o czym to było).

0

@Pablozeusz Ja? Odpisałem na publiczny komentarz bez żadnej spiny, a ty ciągniesz temat i się pokazujesz jaki masz ból. Widzę, że lekarza powinieneś odwiedzić.

0

@Pablozeusz Ale masz banię zrytą. Widzę, że boli cię ostatnia nasza rozmowa. Haha.

4

@APTAPT @Barca_bwo @LeszekFCB @spiderman1899 Źle napisałem. Chodziło mi o dublet ale druga nie z karnego, o dziwo.

0

@Pablozeusz W takim razie co tu jeszcze robisz madrycioku?

0

Widzę, że Kylian Mbappe z dubletem i to bez karnego.

Real Madryt bardzo się uzależnia od Francuza. Ciekawe co to będzie jak go zabraknie.

0

@Pablozeusz Nie moja wina żeś betonem.

1

@Kgorecki2500 Oby tylko to nie zawiodło dzisiaj bo ta Atalanta zaczyna denerwować. No ale jeszcze 45 minut, zobaczymy może strzelą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?