Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kamil Semeniuk zaczął od świetnej zagrywki. Liczę na kolejne jego partidazo.
1
Polska - Włochy.
Zaczynamy półfinał MŚ w siatkówce, po finał dla Polaków!
0
@LambiPL W tamtych czasach zmieniło by to bardzo dużo. Jeśli tego nie widzisz to nie mój problem.
Potem z czasem dawałoby to jeszcze większą przewagę CR nad Leo w trofeach z reprezentacją, a teraz mimo wszystko byłby dużo bliżej bo mieć 2 Euro to więcej niż 1 no ale może po prostu nie wiesz, że jedynka jest mniejsza od dwójki.
5
@Mixtape Bardziej niesamowite by było gdyby miał ich więcej grając tyle lat w Tottenhamie.
0
@LambiPL Cristiano Ronaldo miałby 2 ME zamiast 1. Dalej chyba nie muszę tłumaczyć.
1
@Encore Wiadomo, że zadanie z tych nierealnych ale kto by się spodziewał, że oni w ogóle znajdą się w strefie medalowej.
Dla nich ten turniej to i tak wielki sukces. Wątpię żeby w razie porażki w meczu o brąz się cieszyli ale tak na spokojnie to są minimum czwartą drużyną świata. Mega sukces choć na pewno z jakimś niedosytem jeśli zostaną bez medalu.
2
Bułgaria w finale Mistrzostw Świata w siatkówce 2025!
Czechy zagrają w meczu o brązowe medale.
0
@Eklerek Wtedy Czechy gdyby zostali mistrzami Europy to byłoby świetnie. Mieli mega skład, a ci Grecy, dramat. Jedyny plus, że zabrali złoto Portugalii choć zapewne w tamtych czasach jeszcze nikogo to za bardzo nie interesowało ale historycznie zmienia to bardzo dużo.
1
@Mroziu Dla mnie też ale jeśli to jest najważniejsze to trzeba być konsekwentnym. Jeśli Ousmane Dembele dostał Złotą Piłkę za Ligę Mistrzów to nagroda Kopy powinna trafić w ręce Desire Doue. Albo konsekwencja albo kasujemy te plebiscyty.
1
Bułgaria 25-21 Czechy w trzecim secie.
W całym meczu Bułgarzy wychodzą na prowadzenie 2-1.
Alex Nikołov jak odpali to nie ma na niego bata.
1
@misterio Jak dobrze, że zdjęli tą zasadę bramek na wyjeździe. Może miało to swój urok ale moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe.
1
@Cules69 Ale wygrał Ligę Mistrzów.
Raphinha miał więcej bramek i asyst od Ousmane Dembele, a mimo to wszyscy mówili, że nie zasłużył na ZP, a już na pewno nie w takim stopniu co Ousmane Dembele bo wygrał LM będąc kluczowym, a więc idąc tym tropem chyba logiczne, że Desire Doue wygrywając LM, będąc wielkim bohaterem finału z dubletem najbardziej zasłużył na nagrodę Kopy?
Czy w tym przypadku nie liczą się trofea, a statystyki indywidualne?
0
@Cygan BRC Właśnie, 17 lat więc może nie robić dodatkowej presji i nie mówić, że będzie lepszy od Roberta Lewandowskiego?
Póki co bardzo daleko mu do niego więc spokojnie.
0
@Cules69 Właśnie o tym mówię. Nagroda Kopy tylko i wyłącznie dla Desire Doue.
0
@Encore To podobnie jak Polacy.
0
@Cobra303 Co nie zmienia faktu, że zdobyli seta i się starają. Przecież w pierwszym też za bardzo nie odstawało. Bułgaria oczywiście lepsza, ma więcej jakości i dalej jest faworytem ale Czesi ładnie się przeciwstawiają.
Poza tym nikt nie kazał Bułgarom oddawać darmowych punktów.
5
W sumie idąc tropem tutejszych ekspertów, którzy pisali, że Złota Piłka należy się tylko i wyłącznie Ousmane Dembele bo wygrał Ligę Mistrzów to nagroda Kopy powinna trafić w ręce Desire Doue, który wygrał więcej trofeów od Lamine Yamala w tym LM gdzie w finale został bohaterem strzelając dwie bramki - już chyba bardziej kluczowym nie da się być, prawda?
Niestety, kolejny potężny skandal na gali Złotej Piłki.
1
Czechy 25-23 Bułgaria w drugim secie.
W całym meczu mamy 1-1! Czesi się nie poddają i w sumie walczą jak równy z równym z Bułgarami, którzy mają potężnych braci Nikołov.
0
@tbas Barca po prostu jest solidarna z klubami z KMŚ.
0
@xavi890 O uważam, że Robert Lewandowski lepiej na tym wyszedł. Spokojnie mógł pracować, a teraz? Wydajesz 100 mln i oczekujesz efektów na już, młodsi piłkarze nie mają łatwo. Powiedziałbym, że presja jest tak duża, że nie dziwi mnie, że większość przepada lub się nie sprawdza i dopiero w słabszym klubie bez większej presji się odbudowują.
0
@tbas Ode mnie? Pytaj ekspertów co narzekali podczas KMŚ, że to koniec. Piłkarze się zamęczą i po sezonie.
Ja dalej twierdzę, że KMŚ na dłuższą metę nikomu krzywdy nie zrobi.
0
@VegetaPolska Też tak obstawiam no ale to jest sport. Zobaczymy co się wydarzy. Najważniejsze na dziś to zwycięstwo Polski z Włochami. Reszta jest mało istotna.
0
@tbas Real i PSG nie mają szans wygrać LM, zresztą podobnie jak Bayern bo grali na KMŚ.
Eksperci mnie przekonali, że to będzie decydujące.
Także zostaje Liverpool, Barca i Arsenal. Tutaj jest zwycięzca LM 2025/26.
0
@Comentateiro Będąc złośliwym to powiem, że najpierw trzeba dostać kilka karnych w meczu.
0
@DonCarletto Coś o tym wiem. Słuchają, piją i oglądają. Do znudzenia choć dzieciom to się jakimś dziwnym trafem nie nudzi.
4
Bułgaria 25-20 Czechy!
Bułgarzy prowadzą 1-0 w pierwszym półfinale. Czesi jednak się starają ale czegoś brakuje. Może duetu Nikołov.
1
@tbas "Jakieś wojanki" - to nie jakieś wojanki tylko piwo Janka.
0
@Cygan BRC Już pamiętam jak wielu mówiło, że nie ma co podniecać się Robertem Lewandowskim bo to Arkadiusz Milik będzie dużo lepszy.
Jakim talentem nie jest Oskar Pieruszewski to jednak droga do umiejętności i sukcesów Lewandowskiego jest bardzo daleko. Idę ku zdaniu, że szybko nie zobaczymy w Polsce takiego piłkarza jak Robert Lewandowski.
1
@Kgorecki2500 Jak własne ryzyko? Oddajesz chociaż połowę postawionej stawki. Tak będzie uczciwie.
1
Wiek, że jest młody. Teraz strzela bramki i wciąż może się rozwijać i być tylko lepszym ale gość był już w Europie, nie dał sobie kompletnie rady i wyceniany jest na więcej niż wcześniej.
Mogą sobie go wyceniać nawet na 200 mln euro, nikt tyle za niego nie da w życiu.
Poza tym ładnie te wyceny odlatują w kosmos. 70 mln euro za gościa, który jeszcze pół roku temu nie dawał rady w Europie i strzelił kilka bramek w Brazylii.
W tym przypadku nie dziwi mnie blisko 100 mln euro za Hugo Ekitike czy 140 za Alexandra Isaka - prawdziwe promocje.