Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb Mi tylko chodzi o to, że IO zaczynają się na dobrą sprawę w sobotę, a oni kończą zanim się zaczną bo trzeba się spieszyć. Trochę bez sensu podejście.
0
@Joe_Barbaro W tym wieku nic dziwnego. Poszedł po pieniądze i szczerze? Wątpię żeby był lepszy niż w ostatnim sezonie.
Skorzystał z okazji i mimo że szkoda, że odszedł z wielkiej piłki to zrobił dobrze.
0
@zadafcb No nie wiem. Grają po dwa mecze dziennie żeby wyrobić się do rozpoczęcia Igrzysk.
No dla mnie to trochę dramat.
Igrzyska się zaczną, a oni będą mogli jechać do domu bo już po turnieju.
0
@FCB_dimiC To taki turniej robiony na siłę na szybko byleby rozdać medale. Trochę dramat.
4
2-0! Legia Warszawa.
Ale bramki dzisiaj strzelają.
Bramkarz tak obronił, że dramat. Sam piłkę do bramki tak jakby wrzucił.
0
@zadafcb Jeszcze Igrzyska Olimpijskie oficjalnie się nie zaczęły, a tam już znamy półfinalistów?
0
@KRISU77 Tylko ten beznadziejny Thomas Pekhart i tak więcej strzela bramek niż świetny Blaz Kramer.
Czekam na Jean Pierre Nsame i Migouela Alfarelę - może oni coś zmienią.
0
@mextexperu Jakbyś zajrzał na Łazienkowską to byś zmienił zdanie.
0
Angel Rodado, Jesus Imaz i Marc Gual - ciekawe kiedy dostaną powołania do reprezentacji Hiszpanii.
Od biedy można także powołać Erika Expostio i Hiszpania wreszcie będzie miała napastników, którzy potrafią strzelać bramki.
6
1-0! Legia Warszawa!
Marc Gual!
0
@KRISU77 Po pierwsze to myślisz, że nowi zawodnicy zgraja się ze wszystkimi podczas jednego meczu i kilku treningów?
A po drugie to bodajże tylko dwóch nowych gra.
Kiedy będzie mógł grać Jean Pierre Nsame?
0
@Rust_Cohle Kibice na pewno chcieli obejrzeć ten mecz ale kibole mają inne priorytety.
Ale fakt, tragedia co oni odwalili.
Nie dość, że mecz z Realem nie trafia się codzienne to jeszcze mieli go w Lidze Mistrzów na którą znowu będziemy czekać latami.
2
@Kgorecki2500 Zapewne to samo co w jeszcze poprzedni i tak dalej.
Oni bez kar nie potrafią w europejskie puchary.
1
@Kgorecki2500 2-1 Sankt Gallen ma w tej chwili. Długo Kazachowie nie prowadzili.
0
@MesQueUnClub96 Wiadomo i uważam, że są do ogrania ale wciąż to drużyna, która może sprawić naszym zespołom dużo problemów. Na pewno szczęścia w losowaniu Legia nie miała.
0
No dobra, niedosyt pozostał ale wyniku meczu już nikt nie zmieni - to nie Igrzyska Olimpijskie.
Teraz Legia Warszawa, tutaj tylko zwycięstwo i to najlepiej kilkoma bramkami tym bardziej, że grają przy Łazienkowskiej. Nie ma się co oszukiwać - miejsce Legii jest w fazie grupowej, a żeby do niej się dostać trzeba przejechać się po Walijczykach tym bardziej, że w kolejnej rundzie czekać będzie Broendby, które na pewno będzie dużo trudniejszym rywalem.
Wiem, że z mojego wpisu wynika trochę tak jakby skreślił Walijczyków już przed meczem ale mam nadzieję, że Legia ich nie zlekceważy ale dosyć pewnie ogra.
0
@Pasiak Ja nikogo nie chce tłumaczyć tylko napisałem jak ja to widzę i kiedy od kogo należy co oczekiwać.
Jest duży niedosyt bo cała druga połowa z przewagą i niestety porażka ale w tym momencie Wisła Kraków nie ma szans z takimi drużynami, a mimo to jakoś sobie radzi. Wiem, że to słabe pocieszenie ale Lech czy Raków byli tak fatalnie, że nawet tej Wisły nie potrafili pokonać żeby zdobyć PP.
0
@Dari0G Angel Baena często marnuje. Cóż szkoda bo gdzieś tam po cichu liczyłem na bramkę w samej końcówce.
2
@Katalończyk 99 W sumie bardzo zabawne jak większość osób narzeka na Ekstraklasę, nie ogląda, a jak przychodzi co do czego to Ci sami najwięcej wymagają. Niesamowite.
0
Niestety Wisła Kraków przegrywa 1-2 z Rapidem Wiedeń.
Cóż, nie spodziewałem się żadnego zwycięstwa ale od momentu kiedy Wisła gra jednego więcej i tego, że na prawdę pokazali kawałek dobrej piłki to mam duży niedosyt bo tutaj mógł być i uważam, że powinien być minimum remis.
Z racji sytuacji Wisły i rywala nie ma co narzekać bo w rewanżu raczej i tak nie dadzą im rady ale szkoda tych dzisiejszych szans bo można było jakieś punkciki do rankingu dorzucić.
0
@Katalończyk 99 Ja liczę na dwa i poniżej tego wyniku nie uznam, że jest sukces.
Szkoda losowania Legii w 3 rundzie bo duńskie Broendby niestety do kelnerów nie należy.
1
@Pasiak Oczywiście, że trzeba wymagać ale trzeba też jasno oceniać sytuację i mierzyć siły na zamiary.
Niestety ale Wisła Kraków przed sezonem mocno się osłabiła, a mimo to pierwszą rundę przeszli bez strat. Tak wiem, rywal był jaki był ale nie zmienia to faktu, że Wisła swoje zrobiła.
Teraz niestety rywal na papierze poza zasięgiem, a mimo to Wisła wciąż walczy z nimi jak równy z równym. I wiem, że w drugiej połowie grają jednego więcej i trochę wstyd, że stracili bramkę na 0-2 ale w tym meczu bardzo długo Rapid miał więcej szczęścia niż Wisła.
Powiem tak - dzisiaj wręcz powinien być przynajmniej remis ale wymagać np. awansu to trochę ponad stan w tym momencie i nie ma co się oszukiwać bo wątpię by nawet zespoły z Ekstraklasy z tym Rapidem grały tak dobrze - poza rzecz jasna Jagiellonią i być może trójką Legia, Lech i Raków.
2
Gol! Wisła Kraków 1-2!
0
@PatrychoO Na razie tylko Śląsk przegrał na wyjeździe ale najlepiej krytykować zanim ktokolwiek inny wejdzie do gry.
Wisła Kraków na wyjeździe z Llapi wygrała ale o tym cisza.
0
@kewin Grają podobnymi paletkami.
4
Eh, Wisła przy strzałach mega pech, a Rapid od dwóch słupków i wpada. 0-2.
1
@tristan87 Miejmy nadzieję choć to dalej Rapid, który ma wynik i mogą się bronić i kontrować.
7
Czerwona kartka dla piłkarza Rapidu Wiedeń!
Wisła Kraków zagra całą drugą połowę jednego piłkarza więcej.
0
@tristan87 No właśnie wiem i dlatego tym bardziej będąc w tej sytuacji w której są nie wymagam od Wisły awansu aczkolwiek pokazali już w tym meczu, że mogą pograć z Austriakami jak równy z równym.
Ta bramka też trochę była szczęśliwa dla Rapidu, a Wisła jednak także miała dwie bardzo dobre sytuacje. Trochę szczęścia i wynik mógł być nawet w drugą stronę.
2
Niestety Wisła Kraków przegrywa ale jeśli będą stwarzać sobie sytuację jak do tej pory to wciąż nie są skazani tutaj na pożarcie.
Trochę smutno i duży niedosyt bo akurat bramka wpadła po dobrej grze i sytuacjach Wisły ale jak widać można powalczyć z Rapidem.